مشاور
تبلیغات مشاور
عشق زیاد ب شوهر    عشق زیاد ب شوهر
عشق زیاد ب شوهر    عشق زیاد ب شوهر

عشق زیاد ب شوهر

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق زیاد ب شوهر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عشق زیاد ب شوهر

سلام.بیس سالمه و یک سال و نیمه ازدواج کردم.خیلی عاشق شوهرمم و خیییییلی خیییییلی حساس،با یک بی توجهی خیلی کوچیک بهم میریزم پیله میکنم تا دلیلشو یدونم ولی وضعو بدتر و بدتر میکنم.اون لج میکنه و من دیوونه میشم حتی خودمو میزنم.دست خودم نیس.واقعا حالم بد میشه.بدون توجه و محبتش نمیتونم زندگی کنم،نمیتونم بخوابم نمیتونم بیدار باشم.اصلا هیچی هیچی..اونم ازین رفتارم ناراحته، خسته شده، حقم داره.ولی آخه اونکه میدونی من با بی توجهیش اونجوری میشم نباید بیشتر مراعات کنه؟ ولی اعصابش خورد میشه.خیلی خورد.این دفه حتی خواست منو بزنه.من دارم داغون میشم.واقعا نمیتونم بی تفاوت باشم.ازش توجه فوقالعاده زیاد میخام و اون با اینکه اوایل خیلی انتظارمو برطرف میکرد حالا خسته شده... کمکم کنید من خییییلی وابسته م.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.91
    تشکـر
    0
    تشکر شده 77 بار در 60 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : عشق زیاد ب شوهر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    انسان از افرادی که برایشان ارزش زیادی دارد و بیشتر دوستش دارد توقعات بیشتری نیز دارد اما گاهی این توقعات به سمتی می رود که قابل براوده شدن نمی باشد و طرف مقابل را نیز حساس و ناراحت می کند و وابستگی های افراطی می تواند باعث دور شدن افراد نیز باشد و گاهی بر روی کوچک ترین رفتارهای آنها نیز حساسیت نشان می دهد. با توجه به اینکه شما به حساسیت زیاد خودتان بینش دارید و از تاثیرات آن بر زندگی مشترکتان نیز آگاهید بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی با یک روانشناس صحبت کنید تا در این مسیر به شما کمک کند چون وابستگی افراطی می تواند تاثیرات زیادی بر خود فرد و اطرافیانش بگذارد و با آموزش و کمک یک روانشناس قابل درمان است.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید.
    021-88472864
    شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.04
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,311 بار در 743 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل محمودی نمایش پست ها
    سلام.بیس سالمه و یک سال و نیمه ازدواج کردم.خیلی عاشق شوهرمم و خیییییلی خیییییلی حساس،با یک بی توجهی خیلی کوچیک بهم میریزم پیله میکنم تا دلیلشو یدونم ولی وضعو بدتر و بدتر میکنم.اون لج میکنه و من دیوونه میشم حتی خودمو میزنم.دست خودم نیس.واقعا حالم بد میشه.بدون توجه و محبتش نمیتونم زندگی کنم،نمیتونم بخوابم نمیتونم بیدار باشم.اصلا هیچی هیچی..اونم ازین رفتارم ناراحته، خسته شده، حقم داره.ولی آخه اونکه میدونی من با بی توجهیش اونجوری میشم نباید بیشتر مراعات کنه؟ ولی اعصابش خورد میشه.خیلی خورد.این دفه حتی خواست منو بزنه.من دارم داغون میشم.واقعا نمیتونم بی تفاوت باشم.ازش توجه فوقالعاده زیاد میخام و اون با اینکه اوایل خیلی انتظارمو برطرف میکرد حالا خسته شده... کمکم کنید من خییییلی وابسته م.
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز مشکل از شماست و اختلال شخصیتی که گریبان گیر شماست. برای تشخیص و درمان لطفا به یکی از همکاران حاذق روانشناس خانم ما در شهر خود رجوع کنید

موفق باشید
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,723 بار در 1,857 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام عزیزم

هیچوقت نباید کاری کنی که همسرت بهش احساس خفگی دست بده تو زندگیتون

اما باعث خوشحالیه که سن کمی داری و میتونی از همین الان شروع کنی به یادگیری

به اینکه چطوری باید با همسرت رفتار کنی.

ازت می خوام تایپیک زیر رو با دقت بخونی نکته برداری کنی و سعی کنی خودتو اصلاح کنی

خیلی جدی بگیر حرفهامو این میزان وابستگی ممکنه زندگیت رو سرد کنه این هشدارو جدی بگیر

و اگر سوالی داشتی بپرس.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)