نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

87
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,683
    تشکر شده 2,451 بار در 1,259 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

سلام دوست گرامی
    خب اظهار نظر در این مورد خیلی سخت هست و باتوجه به شرایط حساس و خطرناکی که باهاش مواجه هستید توصیه من به شما اینه که حتما به یک روانشناس متخصص در این حوزه مراجعه کنید تا به صورت ریشه ای این مسئله حل بشه ...
    مطمنن راه حل مناسبی در اختیاتون قرار خواهند داد
    من در این زمینه تخصصی ندارم اما اگر بخوام نظر شخصیمو در این رابطه بگم به نظرم
    شما ضربه اصلی رو از زمانی که در سن پایین مورد تجاوز قرار گرفتید خوردید و اثرش داره شمارو بیشتر بیشتر به سمت مسیر اشتباه میکشونه

شما چه نظری نسبت به خودتون دارید؟
    آیا به نظرتون اگر از این کار دست بردارید باز دیدگاهتون نسبت به خودتون مثبت خواهد شد یا باز همچنان فکر میکنید که گذشته شما همیشه با شما خواهد بود؟

ببینید یه طرز تفکر اشتباهی افراد نسبت به خودشون دارن و اون این هست که افراداز لحظه ای که تضمیم میگیرند راه درست و خوبی رو در پیش بگیرن، اماتصور میکنند به خاطر گذشتشون ممکنه هیچ وقت نتونن مثله یه ادم عادی و معمولی انتخاب کنند زندگی کنند و بهترین بشن. درحالی که هر قدم درستی که ازین به بعد بردارید تک تک اعمال اشتباه گذشته شما هم به خیر تبدیل میشه به شرطی که به صورت جدی و قاطعانه روی خوب بودن خودتون فکر کنید و با شیطانی که هر لحظه با کوچکترین افکار منفی به سمت شما حمله میکنه بجنگید و اجازه ورود این افکار رو به خودتون ندین ...

ببینید اتفاقی که در گذشته برای شما افتاد دست خودتون نبوده و هیچ تقصیری در اون نداشتید اما اگر خودتون رو سرزنش کنید و اجازه بدین به جای فراموش کردن اون اتفاق به لحظات منفی و لذت ممنوعه مرتب و مرتب فکر کنید مطمنن بیشتر و بیشتر درگیر روابط ممنوعه بیشتری خواهید شد.
    ببینید لذت های ممنوعه که شما اشاره کردید شاید در ظاهر به شما یه لذت بالایی بده ولی هیچ وقت با ارامش همراه نیست و هیچ وقت به اون نیاز پنهایی که تنها اگر از طریق درستش برطرف میشد ، پاسخگو نخواهد بود ...

هر وقت که شما وسواس فکری دچار میشید یا خاطره ای از گذشته و یا احساس منفی نسبت به خودتون پیدا میکنید همین افکار جنسی مخرب به سراغتون میاد
    پس برای اینکه از این افکار نجات پیدا کنید

اولین کار اینکه رابطه ی خودتون رو با تمام افراد منفی و بدی که در زندگی شما قرار دارد قطع کنید به خاطر اینکه وجود هر کدام ازون افراد باعث میشد دوباره جرقه شروع یک ذهنیت منفی رو در شما ایجاد کنه
    بعد حتما با افراد خوب و مثبت که انگیزه کارهای خوب رو در شما ایجاد میکنه اشنا بشید و رابطتون رو با اون ها افراد زیاد کنید تا کم کم رفتار اون ها روی شما اثر مثبت بزاره

سرتون رو به شدت به کار مشغول کنید چرا که هر لحظه ای که سرتون بیکار میشه دوباره اون افکار منفی به سرعت به سراغتون میاد

شب ها تا وقتی خیلی خسته نشدید به محل خوابتون نرید و صبح ها بلافاصله تا بیدار میشید ، بلند شید و به کار و اهداف روزانتون برسید

کافیه تنها چن روز این روشو انجام بدین تا مزه ی ارامش و افکار مثبت شمارو احاطه کنه دیگه بعد ازون محاله که دوباره این وسوسه ها شمارو درگیر کنه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    373
    تشکر شده 16,543 بار در 3,042 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط شایگان نمایش پست ها
    منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

شما چند سالتونه ؟
    چون باید بدونیم هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن داره یا اینکه هویت جنسی شما شکل گرفته !
    در آمیزش جنسی انسان ، فاعل بودن ، مفعول بودن و دوطرفه بودن
    به پوزیشن افراد در آمیزش جنسی اشاره میکنه‌.

مفعول شخصی هستش که آلت مردانه شریک جنسی خودش رو پذیرا هست و عمل آمیزش روی اون فرد ( مفعول ) انجام میشه .

فاعل کسی هست که کنترل رابطه جنسی رو به دست میگیره و دخول انجام میده

و دوطرفه بودن کسی هست که هم از فاعل بودن و هم از مفعول بودن لذت میبره

این اصطلاحات عناصری از هویت جنسی هستن که نشان دهنده ترجیح معمول یک فرد هستش و طبق اون میشه به شناخت هویت جنسی فرد پی برد .

این خیلی مهمه که شما بدونید آیا مطلقا مفعول هستین ؟
    یا از فاعل بودن یا دوطرفه بودن نیز احساس لذت میکنی .
    چون این شناخت شما از خودتون باعث میشه درمانگر در شناخت هویت جنسی شما راهنمایی بشه

اگر چه از لحاظ روانشناسی همجنسگرای یا دو جنس گرایی اختلال محسوب نمیشه اما از لحاظ شرع مقدس و عرف جامعه اصلا پذیرفته نیست
    و فردی که به اینکار عمل کنه از لحاظ شرعی دچار گناه بزرگ شده و از جامعه نیز ترد میشه

به شما پیشنهاد میکنم حتما مراجعه حضوری به روانشناس کنید
    تا با روان درمانی و تکنیک های درمانی بتونید حال بهتری رو تجربه کنید
    ارتباط خودتون رو با خدا محکم و قوی کنید
    نماز و قرآن بخونید
    بعد از جنابت حتما غسل انجام بدین
    گرمی زیاد نخورید
    ورزش کنید ( منظورم باشگاه رفتن و قوی کردن نیست چون باعث میشه میل جنسی بالا بره / منظورم دفع انرژیه مثل تناب زدن و پباده روی )

میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تخصصی تلفنی انجام بدین / 021-22354783

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    373
    تشکر شده 16,543 بار در 3,042 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط شایگان نمایش پست ها
    به اظهار تمایل نسبت به پا فوت فتیش گفته میشه . و از نظر روانشناسی، اختلال و انحراف جنسی محسوب نمیشه اما اگر این تمایل به صورت آزار دهنده در ابعاد جنسی یا غیر جنسی ذهن فرد رو درگیر کنه باید برای درمان اقدام کرد

اگر در سنی باشید که هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن و ثبات داره بهتره دوره های روان درمانی و روان پزشکی رو طی کنید تا با دریافت کمک تخصصی بتونید شرایط بهتری رو تجربه کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)