مشاور
تبلیغات مشاور
لطفا زن باشید    لطفا زن باشید
لطفا زن باشید    لطفا زن باشید

لطفا زن باشید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 99

موضوع: لطفا زن باشید

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    281
    تشکر شده 215 بار در 130 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

پاسخ : لطفا زن باشید

عالیه سمیراه خیلی عالی ممنون کاملش کن زودتر
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #42

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,723 بار در 1,857 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط ژوان نمایش پست ها
    عالیه سمیراه خیلی عالی ممنون کاملش کن زودتر
    چشم گلم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    281
    تشکر شده 215 بار در 130 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    چشم گلم
    چشمت بی بلا

5. کاربران زیر از ژوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    2,324
    تشکر شده 1,963 بار در 1,023 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عالی واقعا عالی متحول شدم
    الان همینجوری دارم شخصیت خودمو زیر و رو میکنم ببینم چه مدلیم
    فقط یک قسمت اعصابمو خورد کرد:
    مرد نیاز داره که همیشه برحق باشه. این جمله رو هزار بار با خودتون تکرار کنید. این طبیعت و نیاز مرد هست. مرد میخواد همیشه حق با اون باشه. حتی وقتی اشتباه کرده هم حق رو به مرد بدین. اجازه بدین با این کار آرامش پیدا کنه و ترسش بریزه.

یعنی همون مردسالاری خودمون . البته در تکمیلش توضیحات خوبی دادی ولی خب بازم یه چند تا سوال برام پیش اومده
    مثلا فرض مرده بگه بریم بیرون گردش کنیم حالا زنه حوصله نداره . یا مثلا مرده میگه بریم یه جایی که زنه خوشش نمیاد گفتی که نباید اعتراضی بشه مثلا همون قسمت که گفتی مردا دوست دارن خودشون رستورانی که دلشون میخوات زنو رو ببرن و اینجا زنه باید مطیع باشه خب این همش میشه تظاهر کردن شاید واقعا از ته دلش خوشش نیاد ازین رستورانه . یا اینکه مثلا مرده خیلی بد رانندگی میکنه باسرعت میره ، نباید هیچی بهش گفت؟!!!!!!!!!! فرض شوهر ایندم بخوات بد رانندگی کنه خفش میکنم من خیلی استرسی میشم نمیتونم تظاهر کنم که الان خیلی داره بهم خوش میگذره . اگرم بگیم میگی به غرورشون برمیخوره واییییییییییییی خیلی سخته قبول کردنش فکر کنم دراونموقع شخصیت آمازونیم فوران کنه خخخخخخخخ
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

7. Top | #45

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    عالی واقعا عالی متحول شدم
    الان همینجوری دارم شخصیت خودمو زیر و رو میکنم ببینم چه مدلیم
    فقط یک قسمت اعصابمو خورد کرد:
    مرد نیاز داره که همیشه برحق باشه. این جمله رو هزار بار با خودتون تکرار کنید. این طبیعت و نیاز مرد هست. مرد میخواد همیشه حق با اون باشه. حتی وقتی اشتباه کرده هم حق رو به مرد بدین. اجازه بدین با این کار آرامش پیدا کنه و ترسش بریزه.

یعنی همون مردسالاری خودمون . البته در تکمیلش توضیحات خوبی دادی ولی خب بازم یه چند تا سوال برام پیش اومده
    مثلا فرض مرده بگه بریم بیرون گردش کنیم حالا زنه حوصله نداره . یا مثلا مرده میگه بریم یه جایی که زنه خوشش نمیاد گفتی که نباید اعتراضی بشه مثلا همون قسمت که گفتی مردا دوست دارن خودشون رستورانی که دلشون میخوات زنو رو ببرن و اینجا زنه باید مطیع باشه خب این همش میشه تظاهر کردن شاید واقعا از ته دلش خوشش نیاد ازین رستورانه . یا اینکه مثلا مرده خیلی بد رانندگی میکنه باسرعت میره ، نباید هیچی بهش گفت؟!!!!!!!!!! فرض شوهر ایندم بخوات بد رانندگی کنه خفش میکنم من خیلی استرسی میشم نمیتونم تظاهر کنم که الان خیلی داره بهم خوش میگذره . اگرم بگیم میگی به غرورشون برمیخوره واییییییییییییی خیلی سخته قبول کردنش فکر کنم دراونموقع شخصیت آمازونیم فوران کنه خخخخخخخخ
    خوشحالم که برات مفید بود
    نه عزیزم منظور ازینکه بزاریم مرد همیشه برنده باشه این نیست که از علایق خودمون بگذریم و فقط بگیم چشم در واقع فکر کنم درستش اینه که بزاریم مرد فکر کنه تصمیم اخرو گرفته ببین مثلا شوهرت داره با سرعت برق و باد رانندگی میگه اینکه مدام بگی مراقب باش وای تند نرو وای چقدر بی دقتی بهش این پیامو میده که تو بلد نیستی درست رانندگی کنی ،من پیشت امنیت ندارم ، تو هیچکاری بلد نیستی!
    اینکار غلطه مثلا بجای این نکن نکنا میتونی حستو بیان کنی بگی وای من میترسم من از سرعت میترسم همین تازه با نازو عشوه زنونه ام باشه که چه بهتر اینطوری اقای خونه با خودش میگه سرعتو کم میکنم ک خانومم نترسه میبینی؟خودش تصمیمو گرفته همه روانشناسا نظرشون همینه زن باید احساسش رو راجب مسائل بیان کنه و بزاره مرد تصمیم گیرنده باشه
    مثلا اشغالا بو گرفتن اصلا نباید بگی پاشو برو اشغالارو ببر پاشو دیگه تنبل ....
    این دستور دادنه مردا بشدت بیزارن ازین جمله ها
    کافیه بگی اوه چه بویی گرفته خونه خیلی بو میدن اشغالا؛الان حست رو گفتی همسرتم میاد بفکرش که باید اشغالارو ببرم ، خودش تصمیم گرفت شما بهش دستور ندادی
    یا مثلا همسرت اسرار داره ببرتت جایی که دوست نداری
    اول اگر شوهرت واقعا دوست داره بره نظراینه همراهیش کنی ولی خب هیچجوره برات مقدور نبود اونجارو بری کافیه احساست بیان کنی؛عزیزم من سرم درد میکنه؛عزیزم من اصلا اونجا احساس راحتی ندارم
    بزار خودش تصمیم بگیره نره
    مثلا شوهر من همیشه وقتی می خوایم بریم رستوران از من سوال میکنه میگه تو بگو کجا بریم میگم تو بگو تو همیشه جاهای خوبو بهتر از من بلدی درسته نظرمو می خواد اما ته دلش قنج میره که من اعتماد دارم به سلیقش یا مثلا خیلی وقتی اسرار کرد میگم اوندفعه منو بردی فلان جا خیلی بهم خوش گذشت ولی باز هرجا تو بگی خیلی سادست من همینطوری نظرمو تو همه موارد بیان میکنم و بدون اینکه وستوری گفته باشم اجرا میشه
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم گلم.
    تو احساست رو بگو
    بزار همسرت تصمیمارو بگیره بزار رئیس باشه
    ویرایش توسط سمیراه : 09-11-2016 در ساعت 09:50 PM
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

8. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,157 بار در 1,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیلی عالی بود.

10. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    2,454
    سیستم عامل و مرورگر

خوشحالم که برات مفید بود
    نه عزیزم منظور ازینکه بزاریم مرد همیشه برنده باشه این نیست که از علایق خودمون بگذریم و فقط بگیم چشم در واقع فکر کنم درستش اینه که بزاریم مرد فکر کنه تصمیم اخرو گرفته ببین مثلا شوهرت داره با سرعت برق و باد رانندگی میگه اینکه مدام بگی مراقب باش وای تند نرو وای چقدر بی دقتی بهش این پیامو میده که تو بلد نیستی درست رانندگی کنی ،من پیشت امنیت ندارم ، تو هیچکاری بلد نیستی!
    اینکار غلطه مثلا بجای این نکن نکنا میتونی حستو بیان کنی بگی وای من میترسم من از سرعت میترسم همین تازه با نازو عشوه زنونه ام باشه که چه بهتر اینطوری اقای خونه با خودش میگه سرعتو کم میکنم ک خانومم نترسه میبینی؟خودش تصمیمو گرفته همه روانشناسا نظرشون همینه زن باید احساسش رو راجب مسائل بیان کنه و بزاره مرد تصمیم گیرنده باشه
    مثلا اشغالا بو گرفتن اصلا نباید بگی پاشو برو اشغالارو ببر پاشو دیگه تنبل ....
    این دستور دادنه مردا بشدت بیزارن ازین جمله ها
    کافیه بگی اوه چه بویی گرفته خونه خیلی بو میدن اشغالا؛الان حست رو گفتی همسرتم میاد بفکرش که باید اشغالارو ببرم ، خودش تصمیم گرفت شما بهش دستور ندادی
    یا مثلا همسرت اسرار داره ببرتت جایی که دوست نداری
    اول اگر شوهرت واقعا دوست داره بره نظراینه همراهیش کنی ولی خب هیچجوره برات مقدور نبود اونجارو بری کافیه احساست بیان کنی؛عزیزم من سرم درد میکنه؛عزیزم من اصلا اونجا احساس راحتی ندارم
    بزار خودش تصمیم بگیره نره
    مثلا شوهر من همیشه وقتی می خوایم بریم رستوران از من سوال میکنه میگه تو بگو کجا بریم میگم تو بگو تو همیشه جاهای خوبو بهتر از من بلدی درسته نظرمو می خواد اما ته دلش قنج میره که من اعتماد دارم به سلیقش یا مثلا خیلی وقتی اسرار کرد میگم اوندفعه منو بردی فلان جا خیلی بهم خوش گذشت ولی باز هرجا تو بگی خیلی سادست من همینطوری نظرمو تو همه موارد بیان میکنم و بدون اینکه وستوری گفته باشم اجرا میشه
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم گلم.
    تو احساست رو بگو
    بزار همسرت تصمیمارو بگیره بزار رئیس باشه
    خیلی عالی بود

12. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    2,324
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی عزیزم واقعا باتجربه ای والا من باید یکمی رو خودم واحساساتم کار کنم چون یکم رکم و زودی احساساتمو نشون میدم . البته بگما خیلی سخته ادم در هر شرایطی بتونه عکس العمل خوب نشون بده . دوست دارم تاپیکت به این زودی تموم نشه همیشه مطلب جدید دراین باره بزاری خیلی عالی بود.
    یه نتیجه ای گرفتم اینکه عامل خوشبختی وبدبخت شدن مردا همش دست ما زناست یه زن میتونه مرد رو به بهترین یا بدترین جاها برسونه نمیدونسم اینقدر تواناییمون زیاده

14. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    2,454
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی عزیزم واقعا باتجربه ای والا من باید یکمی رو خودم واحساساتم کار کنم چون یکم رکم و زودی احساساتمو نشون میدم . البته بگما خیلی سخته ادم در هر شرایطی بتونه عکس العمل خوب نشون بده . دوست دارم تاپیکت به این زودی تموم نشه همیشه مطلب جدید دراین باره بزاری خیلی عالی بود.
    یه نتیجه ای گرفتم اینکه عامل خوشبختی وبدبخت شدن مردا همش دست ما زناست یه زن میتونه مرد رو به بهترین یا بدترین جاها برسونه نمیدونسم اینقدر تواناییمون زیاده
    خداییش اینم خیلی عالی بود

16. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    2,324
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    مرسی

18. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    2,454
    سیستم عامل و مرورگر

خواهش میکنم، فقط اون یه تیکه که گفتی شوهرمو خفش میکنم دلم براش سوخت طفلیو خخخخ

20. Top | #52

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

خب بله سخته الی جان داشتن زندگی مشترک موفق خیلی سخته اما اگر قبل ازدواجت دانشش رو پیدا کنی و سعی کنی واقعا با دستهای خودت میتونی تبدیل به بهشتش کنی خوشحالم که قبل از ازدواجت دنبال اطلاعات هستی ما زنها با مردها فرقهای فوق العاده زیادی داریم اگر اونهارو بشناسی همسر ایندت رو شیفته خودت میکنی
    الان جدیدا زنها جنبه امازونشون خیلی قویتره اگر متعادل بشه عالی میشه
    احساساتت رو بگو اما به شیوه درستش از همین الان سعی کن با پدرت برادرت یا حتی کارفرمات به این شکل صحبت کن کم کم برات عادت میشه یه عادت شیرین
    هیچوقت کل کل کردن با مردها جواب نداده و نمیده چون همیشه کم میاریم ما سلاح قویتری داریم و اون زبون خوش و محبته.
    این نوشته ها از کتابیه که تو صفحه اول معرفی کردم و بزودی تموم میشه ابعاد کامل زنهارو توضیح داده به زبان ساده
    بله ما زنها قدرت زیااادی داریم فیلمی که مثال زدم رو ببین ازدواج به سبک ایرانی رفتارهای اکرم خانوم رو ببین مرد سختگیرش رام محبت زنشه
    مردش عاشق زنشه با اینکه در اصل سخت و سفته
    ویرایش توسط سمیراه : 09-11-2016 در ساعت 10:14 PM
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

21. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    2,324
    سیستم عامل و مرورگر

خواهش میکنم، فقط اون یه تیکه که گفتی شوهرمو خفش میکنم دلم براش سوخت طفلیو خخخخ
    فقط اگه ببنید تو این تاپیک از شما مردا چقدر دفاع شده البته یه سری روش های تور انداختن مردا یاد داده خیلی خوشم اومد

23. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #54

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

لطفا صحبت دور از مطلب تایپیک دارید تو تایپیک خوش بش ادامه بدید که تایپیک از بحث خارج نشه
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

25. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    2,454
    سیستم عامل و مرورگر

لطفا صحبت دور از مطلب تایپیک دارید تو تایپیک خوش بش ادامه بدید که تایپیک از بحث خارج نشه
    نه سمیرا خانوم صحبتی نداریم ممنون از تاپیکتون خیلی عالیه

27. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #56

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,726
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]@

عزیزم این تایپیک
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

29. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.40
    تشکـر
    498
    تشکر شده 271 بار در 183 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]@

عزیزم این تایپیک
    بله!متشکرم!

30. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

بقیه ش خبببببب؟؟؟؟؟؟؟؟

32. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

خیلی زیباست
    بقیش کو؟؟؟

33. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

خب بقیه ش چی؟ ما خیلی وقته منتظریم

34. کاربران زیر از سوفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

لطفا زن باشیدهتایرا چگونه هتایرا بودنهیتایراتقویت جنبه لوندی در زنانزنان هتایراویژگی زن معشوقهتقویت جنبه معشوقهتقویت جنبه معشوقه زنانگیهتایراپرورش هتایرازنانه معشوقه

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
لطفا,  لطفا بالقوارير,  لطفا بالتركي,  لطفاء,  لطفا عن الازعاج,  لطفا بقلبي,  لطفا بالانجليزي,  لطفا للتذكير,  لطفا بعبدك خالقى رحماك,  اطفال,  لطفا زنده بمانید,  لطفا زنگ بزنید,  لطفا زن باشید,  لطفا زنگ بزن به انگلیسی,  لطفا زندگی را زندگی کنید,  لطفا زنگ نزنید,  لطفا زندگی کنید,  لطفا زن,  لطفا زنگ,  لطفا زنگ بزن,  فراموشی,  فراموش,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموش كردن رمز گوشي سامسونگ,  فراموش كردن رمز اپل ايدي,  فراموشم نكن معين,  فراموشی رمز جیمیل,  فراموشی رمز ایمیل,  فراموش كردن پسورد جيميل,  فراموشی رمز کارت سوخت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)