نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: هيچكس برای ازدواج سراغم نمیاد

11630
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هيچكس برای ازدواج سراغم نمیاد

سلام من ٢٢ سالمه و دانشجوي پزشكي ام
    كلن بدبختياي زيادي تو زندگيم دارم واسه غصه خوردن حتي ساده ترين چيزا كه تو زندگي هركسي پيش مياد و من ندارم
    الان ترم ٧م تو اين مدت همهههه ي دوستام چه دبيرستان چه دانشگاه يه رابطه طولاني مدتو تجربه كردن حتي جديدن يكي از دوستام بعد از سه سال با يكي كات كرد و دوباره با يه نفر ديگه اشنا شد
    دوستاي دانشگام و همكلاسيام همشون يه نفرو دارن و يكي سمتشون اومده كه بهشون بخوره
    من اونوقت تو اين مدت حتي يه پسر درست و حسابي ام ازم خوشش نيومده حتي يك نفر!
    كلن دوتا پسر سمتم اومدن تو اين مدت كه يكيشون ترم بالاييم بود اما حدود ٢٥٠ كيلو بود! به طور وحشتناكي چاق بود و به خاطر اين مسئله مشكلاي زيادي داشت اينم از شانس منه!
    يكي ديگه هم بود كه رشتش پيرا پزشكي بود و درواقعن به خاطر رشتم و اينكه بين دوستاش كلاس بزاره با يه پزشكي دوسته اومده بود سمتم
    هيجكس هيجكس پيدا نميشه كه ازم خوشش بياد كه بهم بخوويم دارم ديوونه ميشم ديگه هر روز بهش فك ميكنم ديشب حتي گريه كردم حس ميكنم زشت ترين بدترين بي عرضه ترين دختر روي زمينم . من به خدا چيز زيادي نميخام نه پول برام مهمه نه قيافه انچناني فقط يه ادم مثل خودم باشه يكي كه شبيهم باشه همين واقعن . تو كلاسمون همه دوبه دو با هم دوستن باهم درس ميخونن بيمارستان ميرن . همه دوستام يكيو دارن . اخرشم باهم ازدواج ميكنن و خوشبخت ميشن و اونوقت من هنوز يه ادم معمولي هم پيدا نشده كه ازم خوشش بياد اگرم باشه خودش يه مشكلي داره و ازم خيلي پايينتره و اصلن بهم نميايم مثل همون دو نفر كه گفتم . تو فكر اين بودم يه مدت برم جراحي زيبايي كنم ولي هزينش خيلي ميشه خانوادم نميتونن بپردازن . فكر اينكه تا اخر عمرم بايد تنها باشم ازارم ميده چيكار كنم با تنهايي كنار بيام؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هيچكس سمتم نمياد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که چه میزان خطاهای شناختی در شما وجود دارد همه یا هیچ دیدن یک مسئل می تواند برای شما آسیب های زیادی به همراه داشتهب اشد و دقت کنید که تعمیم دادن مسائل با یکدیگر می تواند یک خطای شناختی باشد که شما از آن استفاده می کنید و می تواند رد عملکرد شما تاثیر منفی زیادی بگذراد .
    سعی کنید که با خودتان مقداری مهربان تر برخورد کنید اگر این افکار را به صورت مداوم در ذهنتان تکرار کنید نمی توانید ویژگی های مثبت و منفی خودتان را به درستی مورد ارزیابی قرار بدهید و در مسیر بهبود زندگیتان گام بردارید.
    1. شما چه میزان در جمع دوستان و همکلاسی ها حضور دارید؟
    2. خودتان را با چه ویژگی های مثبتی ه دیگران معرفی می کنید؟
    3. چه ویژگی هایی منفی در خودتان می شناسید؟
    4. برنامه روزانه شما چگونه می باشد؟
    5. نداشتن رابطه دوستی در این سن برای شما چه معنایی دارد؟

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم
    منم ۲۱ سالمه و‌ ترم ۶ پزشکی ام
    و هیچ رابطه ای نداشتم
    اطرافمم به قول خودت اکثرا کسی رو‌ تو زندگیشون دارن
    این یعنی من باید زشت ترین و بی عرضه ترین دختر دنیا باشم که توی چنین شرایطی ام؟!
    زیبایی و توانمندی ادمها رو توی داشتن رابطه میبینی؟
    این حجم از عجله از چی نشأت میگیره؟ چون ما هنوز اول مسیر زندگیمون هستیم و هنوز کلی زمان هست که شبیه ترین ادم زندگیمون رو خدا سر راهمون قرار بده میپرسم
    رابطه ات با خلوت و تنهاییات چطوره؟ میتونی مسبب حال خوب خودت باشی؟
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

5. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tellmewhy نمایش پست ها
    كلن بدبختياي زيادي تو زندگيم دارم واسه غصه خوردن حتي ساده ترين چيزا كه تو زندگي هركسي پيش مياد و من ندارم
    الان ترم ٧م تو اين مدت همهههه ي دوستام چه دبيرستان چه دانشگاه يه رابطه طولاني مدتو تجربه كردن حتي جديدن يكي از دوستام بعد از سه سال با يكي كات كرد و دوباره با يه نفر ديگه اشنا شد
    كلن دوتا پسر سمتم اومدن تو اين مدت كه يكيشون ترم بالاييم بود اما حدود ٢٥٠ كيلو بود! به طور وحشتناكي چاق بود و به خاطر اين مسئله مشكلاي زيادي داشت اينم از شانس منه!
    يكي ديگه هم بود كه رشتش پيرا پزشكي بود و درواقعن به خاطر رشتم و اينكه بين دوستاش كلاس بزاره با يه پزشكي دوسته اومده بود سمتم
    هيجكس هيجكس پيدا نميشه كه ازم خوشش بياد كه بهم بخوويم دارم ديوونه ميشم ديگه هر روز بهش فك ميكنم ديشب حتي گريه كردم حس ميكنم زشت ترين بدترين بي عرضه ترين دختر روي زمينم . من به خدا چيز زيادي نميخام نه پول برام مهمه نه قيافه انچناني فقط يه ادم مثل خودم باشه يكي كه شبيهم باشه همين واقعن . تو كلاسمون همه دوبه دو با هم دوستن باهم درس ميخونن بيمارستان ميرن . همه دوستام يكيو دارن . اخرشم باهم ازدواج ميكنن و خوشبخت ميشن و اونوقت من هنوز يه ادم معمولي هم پيدا نشده كه ازم خوشش بياد اگرم باشه خودش يه مشكلي داره و ازم خيلي پايينتره و اصلن بهم نميايم مثل همون دو نفر كه گفتم . تو فكر اين بودم يه مدت برم جراحي زيبايي كنم ولي هزينش خيلي ميشه خانوادم نميتونن بپردازن . فكر اينكه تا اخر عمرم بايد تنها باشم ازارم ميده چيكار كنم با تنهايي كنار بيام؟
    سلام خانوم دکتر جان
    ایا واقعا چهره شما مشکلی داره که فکر عمل زیبایی هستین یا که این فقط تصور شماست که به علت کم توجهی دیگران در ذهنتون شکل گرفته؟

تیپ شما چطوریه؟
    ایا خوب به خودتون میرسین؟
    ارایش میکنین یا نه؟
    تیپ شما تو دانشگاه جذاب و چشم پر کن هست ایا؟

نحوه رفتارتون چطور؟
    به حد کافی جذاب رفتار میکنین؟

لطفا این سوالا رو جواب بدین

و اما یه نکته:
    ادمهایی که نقطه ضعف دارن و یا بخاطر مقاصد شخصی خودشون و عاری از مهر و علاقه به سمت شما میان(مثلا مث همون دانشجوی پیراپزشکی) از سمت خودتون پس بزنین و به محض کشف ماهیتش اونو از زندگیتون کاملا بیرون بندازین
    چون پسرهای همکلاسی میبینن و متوجهن و کم کم میگن این خانم(یعنی شما) از ناچاریش با هر موجود حقیر و فرصت طلبی دوست میشه
    پس بهتره سمتش نریم!

حواستون باشه کلاس کارتونو حفظ کنین که کیسهای خوب سراغتون بیان و بتونین رابطه ای که مطلوب شماست تجربه کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام خانوم دکتر جان
    ایا واقعا چهره شما مشکلی داره که فکر عمل زیبایی هستین یا که این فقط تصور شماست که به علت کم توجهی دیگران در ذهنتون شکل گرفته؟

تیپ شما چطوریه؟
    ایا خوب به خودتون میرسین؟
    ارایش میکنین یا نه؟
    تیپ شما تو دانشگاه جذاب و چشم پر کن هست ایا؟

نحوه رفتارتون چطور؟
    به حد کافی جذاب رفتار میکنین؟

لطفا این سوالا رو جواب بدین

و اما یه نکته:
    ادمهایی که نقطه ضعف دارن و یا بخاطر مقاصد شخصی خودشون و عاری از مهر و علاقه به سمت شما میان(مثلا مث همون دانشجوی پیراپزشکی) از سمت خودتون پس بزنین و به محض کشف ماهیتش اونو از زندگیتون کاملا بیرون بندازین
    چون پسرهای همکلاسی میبینن و متوجهن و کم کم میگن این خانم(یعنی شما) از ناچاریش با هر موجود حقیر و فرصت طلبی دوست میشه
    پس بهتره سمتش نریم!

حواستون باشه کلاس کارتونو حفظ کنین که کیسهای خوب سراغتون بیان و بتونین رابطه ای که مطلوب شماست تجربه کنین
    سلام ممنون از شما
    خودم دوست داشتم عمل كنم تا بهتر بشم ولي نه هزينه شو دارم نه وقتشو به نظر خودم زيبا نيستم
    خيلي به خودم ميرسم هميشه تميز و مرتب ميرم و ارايشم در حد متعادل دارم حتي به نظرم اونايي كه چهره و تيپشون پايينتر از منه هم بازم يه كيس خيلي خوب داشتن
    رفتارم معموليه با كسي دعوا ندارم دوستاي خودمو دارم و با بقيه هم در حد همكلاسيم و كسايي كه خوشم نمياد فاصله ميگيرم ولي اهل دعوا و مرافه نيستم اصلن كار خاصي انجام نميدم مثل دوستامم توي جمع اونام شبيه همه رفتارمون تقريبن سركلاس ولي اونا تونستن كسيو جذب كنن و من نه
    بله كاملن حرفتونو قبول دارم واسه همين حرفا كه همكلاسيام داشتن فك ميكردن من از سر ناچاري با هركي دوست ميشم و حتي يه سري حرفا هم شنيدم به دو ماه نكشيد با هر دوشون كاملن رابطه مو تموم كردم هرچن چيز خاصي هم نبود چن باري فقط بيرون رفتم ولي همونم تموم كردم اما قبل از اونا هم بازم هيچ كيسي نداشتم همونطور كه الان ندارم واسه همين الان ديگه نميخام به هيچكس جز كسي هم اندازه خودم فك كنم ولي خب هيجكسي سمتم نمياد كه مثل من باشه از اين خيلي اذيت ميشم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : هيچكس سمتم نمياد

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanH نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    منم ۲۱ سالمه و‌ ترم ۶ پزشکی ام
    و هیچ رابطه ای نداشتم
    اطرافمم به قول خودت اکثرا کسی رو‌ تو زندگیشون دارن
    این یعنی من باید زشت ترین و بی عرضه ترین دختر دنیا باشم که توی چنین شرایطی ام؟!
    زیبایی و توانمندی ادمها رو توی داشتن رابطه میبینی؟
    این حجم از عجله از چی نشأت میگیره؟ چون ما هنوز اول مسیر زندگیمون هستیم و هنوز کلی زمان هست که شبیه ترین ادم زندگیمون رو خدا سر راهمون قرار بده میپرسم
    رابطه ات با خلوت و تنهاییات چطوره؟ میتونی مسبب حال خوب خودت باشی؟

منم مثل تو بودم عزيزم ولي واقعن اين همه بي توجهي و اينكه ميبينم همه نظر يكيو جلب كردن ناخوداگاه روي ادم اثر ميزاره كه نكنه چيزي كم دارم از بقيه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

سلام ممنون از شما
    خودم دوست داشتم عمل كنم تا بهتر بشم ولي نه هزينه شو دارم نه وقتشو به نظر خودم زيبا نيستم
    خيلي به خودم ميرسم هميشه تميز و مرتب ميرم و ارايشم در حد متعادل دارم حتي به نظرم اونايي كه چهره و تيپشون پايينتر از منه هم بازم يه كيس خيلي خوب داشتن
    رفتارم معموليه با كسي دعوا ندارم دوستاي خودمو دارم و با بقيه هم در حد همكلاسيم و كسايي كه خوشم نمياد فاصله ميگيرم ولي اهل دعوا و مرافه نيستم اصلن كار خاصي انجام نميدم مثل دوستامم توي جمع اونام شبيه همه رفتارمون تقريبن سركلاس ولي اونا تونستن كسيو جذب كنن و من نه
    بله كاملن حرفتونو قبول دارم واسه همين حرفا كه همكلاسيام داشتن فك ميكردن من از سر ناچاري با هركي دوست ميشم و حتي يه سري حرفا هم شنيدم به دو ماه نكشيد با هر دوشون كاملن رابطه مو تموم كردم هرچن چيز خاصي هم نبود چن باري فقط بيرون رفتم ولي همونم تموم كردم اما قبل از اونا هم بازم هيچ كيسي نداشتم همونطور كه الان ندارم واسه همين الان ديگه نميخام به هيچكس جز كسي هم اندازه خودم فك كنم ولي خب هيجكسي سمتم نمياد كه مثل من باشه از اين خيلي اذيت ميشم
    خب با توجه به توضیحات شما باید بگم از حیث ظاهر و رفتار مشکلی ندارین و شایدم بهتر از خیلی همکلاسیهاتون باشین

اما میدونین اونا که کسیو جذب کردن اول مدنظر گرفتنش
    بعد خودشونو بش نزدیک کردن و بعدشم اروم اروم باب صمیمیت باز شد و..
    شمام بایستی همینکارو کنین
    تو دانشگاهتون کدوم پسرها بنظر شما جذابتر میان و یار هم ندارن؟

از بین اونا همون که بنظرتون از همه بهتره رو مدنظر بگیرین
    روش زوم کنین و به وقتش سیگنال بدین ببینین واکنشش چیه

امیدوارم از حرکت اول نتیجه بگیرین
    اما اگه احیانا نتیجه نداد مورد بعدی رو مدنظر بگیرین و بقول معروف تو نخش برین
    یقین دارم نتیجه میگیرین

هممون باید از سالهای زیبای جوونی کمال لذت رو ببریم
    جاده زندگی دور برگردون نداره و عمر تکرار شدنی نیست
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

منم مثل تو بودم عزيزم ولي واقعن اين همه بي توجهي و اينكه ميبينم همه نظر يكيو جلب كردن ناخوداگاه روي ادم اثر ميزاره كه نكنه چيزي كم دارم از بقيه
    سلام

باید سعی کنید رفتار و ظاهرتون جذابیت داشته باشه، در موردش کتاب بخونید.

تو خودتون و دائم مشغول فکر کردن به این که چرا زندگیم اینجوریه نباشید، بجاش برونگرا باشید و با دیگران و هم کلاسیهاتون حرف بزنید اعم از دختر و پسر(منظورم حرف زدن در حد متعارف هست).

اگه اینا رو انجام بدید با صرف کمترین هزینه به خواستتون میرسید.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چقد جالب بود این پستتون
    شما گریه میکنید و ناراحت هستید که چرا پسر نیومده سراغتون؟؟
    یعنی راضی بودید ارتباط با یه پسر را تجربه کنید ولی پسره ازتون سو استفاده کنه؟؟
    و اینکه من اول سنتون را نخوندم حس کردم با یه خانم 35 ساله طرفم ولی یه دختر 22 ساله الان مهم ترین دیدگاهش باید موفقیتش باشه نه این مسائل پیش پا افتاده
    خیلی باحاله شما ناراحت هستید از اینکه خدا هواتون را داره و میخواد سر فرصت خودش یکیو سر سراهتون قرار بده تا زندگیتون را بسازه نه خرابش کنه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    چقد جالب بود این پستتون
    و اینکه من اول سنتون را نخوندم حس کردم با یه خانم 35 ساله طرفم ولی یه دختر 22 ساله الان مهم ترین دیدگاهش باید موفقیتش باشه نه این مسائل پیش پا افتاده
    خیلی باحاله شما ناراحت هستید از اینکه خدا هواتون را داره و میخواد سر فرصت خودش یکیو سر سراهتون قرار بده تا زندگیتون را بسازه نه خرابش کنه
    وقتی یه نفر دنبال راه حل هست تا موانع احتمالی سر راهشو از بین ببره، معنیش این نیست که میخواد به هر کس و ناکسی اجازه سوءاستفاده بده.

چرا از زاویه دید خودتون قضیه رو بررسی میکنید؟

توجه کنید ببینید استارتر حرفش چی بوده و چه راهنمایی میخواد همونو بهش بگید.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. اگه منظورت از همه بدبختیات که میگی همین دوست پسر یا شوهر نداشتنه فقط شکر کن که جای من نیستی

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    وقتی یه نفر دنبال راه حل هست تا موانع احتمالی سر راهشو از بین ببره، معنیش این نیست که میخواد به هر کس و ناکسی اجازه سوءاستفاده بده.

چرا از زاویه دید خودتون قضیه رو بررسی میکنید؟

توجه کنید ببینید استارتر حرفش چی بوده و چه راهنمایی میخواد همونو بهش بگید.

دونه به دونه و کلمه به کلمه صحبتهایی که همه ماها میگیم از زاویه دید خودمون هستش ما هرچیزی به ذهنمون میاد رو میزاریم وسط و استارتر باید نتیجه بگیره که چه چیزهایی را برداره

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    بنازیم به شما یا این غرور آبکیتان!!-پیرا پزشک باشد مگر چه اشکال دارد چاق باشد چه اشکال دارد؟ نکند خودتان بانو الکسیس تشریف دارید؟!
    چاق باشد مگر چه اشکالی دارد؟ بگویید برود لاغر کند اگر شما را دوست دارد!
    کاملا واضح است بدنبال ولنگاری با یک پسر سطح بالا هستید ، خیالتان را راحت کنم از آنجایی که برداشتم این است خودتان هم آن چنان چنگی به دل نمیزنید احتمالا پسری سمتتان نمی آید !
    خیالتان راحت تا ابد تنها خواهید بود ، بالاخره دل شکستن عواقب دارد! بگزریم!

16. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    بنازیم به شما یا این غرور آبکیتان!!-پیرا پزشک باشد مگر چه اشکال دارد چاق باشد چه اشکال دارد؟ نکند خودتان بانو الکسیس تشریف دارید؟!
    کاملا واضح است بدنبال ولنگاری با یک پسر سطح بالا هستید ، خیالتان را راحت کنم از آنجایی که برداشتم این است خودتان هم آن چنان چنگی به دل نمیزنید احتمالا پسری سمتتان نمی آید !
    واقعا جای تاسف داره!!
    این خانم اومدن صادقانه نظرشون رو‌ نوشتن و مشاوره ی درست و منطقی خواستن
    مجبور نیستین با این ادبیات نظر سطحی و غیر تخصصی خودتون رو پست کنین
    امضای ایشان

18. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

درود
    امیر اقا این خانم نگفتن پیراپزشک بودنش اشکالی داشته!
    مساله اینجاس که اون شخص میخواسته از طریق رابطه دوستی بااین خانم واسه خودش وجهه و اعتبار بخره و پز بده که من با دانشجوی پزشکی دوست هستم!
    یعنی طرف هیچ مهر و علاقه ای به ایشون نداشت و صدالبته ادامه دادن همچی رابطه ای سراسر اشکاله!
    این خانم کار بسیار عاقلانه ای کرد که اون رابطه بدردنخور رو کات کرد

درمورد اون پسر چاق هم هرکسی سلیقه ای داره و هر استایلی موردپسند هرکسی نیست!

و یه سوال امیر اقا
    ایا شما حاضرین با یه دختر ۱۵۰ کیلویی دوست بشین؟
    حتی اگه اون شما رو دوست داشته باشه؟
    یقینا جوابتون منفیه و لابد باید گفت شما تاابد تنها میمونین که تاوان دل شکسته اون دختر ۱۵۰ کیلویی رو پس بدین!

پ ن: امیدوارم خودتون خیلی چاق نباشین و این پستتون از سر همذات پنداری نبوده باشه
    اگرچه چاقی هم عیب نیست و همونطور که گفتم هرکسی سلیقه ای داره
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

واقعا جای تاسف داره!!
    این خانم اومدن صادقانه نظرشون رو‌ نوشتن و مشاوره ی درست و منطقی خواستن
    مجبور نیستین با این ادبیات نظر سطحی و غیر تخصصی خودتون رو پست کنین
    درود
    طوری صحبت میکنید انگار دارید "یک فرشته معصومه" را از شر "شیاطین وحشی" حفظ میکنید ، ایشان اگر صادق بود خیلی رک و راست میگفت نیاز به یک دوست پسر با این خصوصیات دارم و تمام!
    خدمت دایه وکیل ایشان (منظورم شمایید) عارض شوم پسر چاق بینوا چه گناهی کرده که باید چوب شرایطش را بخورد؟ که بخاطر وزنش مطرود جامعه شود هان؟
    خوب است بگوییم فلان دختر چشمش مشکیست از او بدمان میاید زشت است؟
    خجالت هم حدی دارد !
    الان اگر کسی چاق باشد سرشکسته میشود که مناسب ازدواج نیست!
    ضمنا بر فرض که شما متخصص باشید از کجا کاشف به عمل آمدید نظر ما سطحیست؟

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    امیر اقا این خانم نگفتن پیراپزشک بودنش اشکالی داشته!
    مساله اینجاس که اون شخص میخواسته از طریق رابطه دوستی بااین خانم واسه خودش وجهه و اعتبار بخره و پز بده که من با دانشجوی پزشکی دوست هستم!
    یعنی طرف هیچ مهر و علاقه ای به ایشون نداشت و صدالبته ادامه دادن همچی رابطه ای سراسر اشکاله!
    این خانم کار بسیار عاقلانه ای کرد که اون رابطه بدردنخور رو کات کرد

درمورد اون پسر چاق هم هرکسی سلیقه ای داره و هر استایلی موردپسند هرکسی نیست!

و یه سوال امیر اقا
    ایا شما حاضرین با یه دختر ۱۵۰ کیلویی دوست بشین؟
    حتی اگه اون شما رو دوست داشته باشه؟
    یقینا جوابتون منفیه و لابد باید گفت شما تاابد تنها میمونین که تاوان دل شکسته اون دختر ۱۵۰ کیلویی رو پس بدین!

پ ن: امیدوارم خودتون خیلی چاق نباشین و این پستتون از سر همذات پنداری نبوده باشه
    اگرچه چاقی هم عیب نیست و همونطور که گفتم هرکسی سلیقه ای داره
    درود بزرگوار
    خب از کجا معلوم ایشان میدانسته آن پسر این قصد را داشته؟ از وی پرسیده؟ از دوستان پسر آن پسر پرسیده؟ علم غیب داشته؟ و یا چه؟
    میبینید کاملا اوج توخالی بودن تاپیک معلوم است !
    حالا فرض کنیم اجنه به او گفتند آن پسر چنین قصدی دارد خب مگر چه از ایشان کم میشود با پیراپزشک دوست باشد؟ اوج غرور آبکی را میبینید شان آدم را در رشته تحصیلی میبیند ، سوال من این است اگر مثلا آن پسر میلیاردر بود یا دکتر بود ایشان چنین نظری میداشت (حتی اگر آن پسر قصد سو استفاده داشت!)
    میبینید این تکبر چندش آور را؟
    حالا گوییم اصلا حق با ایشان آن پسر بد و سو استفاده چی
    آن بیچاره تپل دیگر چه گناهی داشت؟ چون چاق است نباید عاشق بشود؟ چوون چاق است باید بیایند بی شرمانه کف فاروم تحقیرش کنند؟ خوب است ماهم دانشجویان دختر پزشکی را تحقیر کنیم؟!
    اینکه ایشان آن پسر تپل را نمیخواست یک بحث است این که بگوید او چاق است (چون چاق است) یک بحث اولی نظر شخصی ایشان است به ما هم ربطی ندارد دومی توهین است و باید تویه دهنی زد!
    1-بله ما دختر چاق دوست داریم , چون خودمان لاغر و کوتاهیم دوستداریم همسرمان چاق بزرگ باشد تا بچه مان بزرگ هیکل بشود
    ضمنا اگر واقعا عاشق باشید جسمیات اصلا برایتان مطرح نیست بروید این زن و مردهایی که با زن و مردهای معلول زندگی میکنند آن هم با عشق ، ببینید....
    لطفا عشق را به لکاته بازی و هرزگی آلوده نکنید مقام عشق و خانواده بالاست.

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

درود بزرگوار
    خب از کجا معلوم ایشان میدانسته آن پسر این قصد را داشته؟ از وی پرسیده؟ از دوستان پسر آن پسر پرسیده؟ علم غیب داشته؟ و یا چه؟
    میبینید کاملا اوج توخالی بودن تاپیک معلوم است !
    حالا فرض کنیم اجنه به او گفتند آن پسر چنین قصدی دارد خب مگر چه از ایشان کم میشود با پیراپزشک دوست باشد؟ اوج غرور آبکی را میبینید شان آدم را در رشته تحصیلی میبیند ، سوال من این است اگر مثلا آن پسر میلیاردر بود یا دکتر بود ایشان چنین نظری میداشت (حتی اگر آن پسر قصد سو استفاده داشت!)
    میبینید این تکبر چندش آور را؟
    حالا گوییم اصلا حق با ایشان آن پسر بد و سو استفاده چی
    آن بیچاره تپل دیگر چه گناهی داشت؟ چون چاق است نباید عاشق بشود؟ چوون چاق است باید بیایند بی شرمانه کف فاروم تحقیرش کنند؟ خوب است ماهم دانشجویان دختر پزشکی را تحقیر کنیم؟!
    اینکه ایشان آن پسر تپل را نمیخواست یک بحث است این که بگوید او چاق است (چون چاق است) یک بحث اولی نظر شخصی ایشان است به ما هم ربطی ندارد دومی توهین است و باید تویه دهنی زد!
    1-بله ما دختر چاق دوست داریم , چون خودمان لاغر و کوتاهیم دوستداریم همسرمان چاق بزرگ باشد تا بچه مان بزرگ هیکل بشود
    ضمنا اگر واقعا عاشق باشید جسمیات اصلا برایتان مطرح نیست بروید این زن و مردهایی که با زن و مردهای معلول زندگی میکنند آن هم با عشق ، ببینید....
    لطفا عشق را به لکاته بازی و هرزگی آلوده نکنید مقام عشق و خانواده بالاست.
    البته این جمله تون کاملا به دلم نشست که اگه ادم عاشق باشه ویژگیهای جسمانی طرف مقابل واسش مهم نیس و عشق باعث زیبا شدن طرف در چشم ادم میشه
    اما حتما این خانم از اون اقا خوشش نیومده و این استایل رو نپسندیده
    ایشان قصد و منظورشان تحقیر کردن نبود اگرچه شاید ظاهر جمله اینطور بنظر میرسید

درمورد دانشجوی پیراپزشکی هم ایشون بعدا به نیت طرف پی بردن و کاملا حق داشتن کات کنن حتی اگه بقول شما طرف میلیاردر باشه اما بخواد بدون مهر و علاقه وارد رابطه بشه ادامه دادن باهاش ارزشی نداره

بهرحال این خانم واسه حل مشکلشون اومدن و از ما انتظار لحن بیان ملایم و راهنمایی صمیمانه دارن
    تاپیک مشاوره ای یعنی مشاوره ای و قرار نیست که ما ایشان رو قضاوت کنیم
    سلیقه هرکسی محترمه و باید ببینیم استارتر دقیقا چی میخواد که به همون صورت راهنماییش کنیم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

درود
    طوری صحبت میکنید انگار دارید "یک فرشته معصومه" را از شر "شیاطین وحشی" حفظ میکنید ، ایشان اگر صادق بود خیلی رک و راست میگفت نیاز به یک دوست پسر با این خصوصیات دارم و تمام!
    خدمت دایه وکیل ایشان (منظورم شمایید) عارض شوم پسر چاق بینوا چه گناهی کرده که باید چوب شرایطش را بخورد؟ که بخاطر وزنش مطرود جامعه شود هان؟
    خوب است بگوییم فلان دختر چشمش مشکیست از او بدمان میاید زشت است؟
    خجالت هم حدی دارد !
    الان اگر کسی چاق باشد سرشکسته میشود که مناسب ازدواج نیست!
    ضمنا بر فرض که شما متخصص باشید از کجا کاشف به عمل آمدید نظر ما سطحیست؟
    من همچین جسارتی نکردم شما رو شیطان وحشی خطاب کنم،
    اما اینجا سایت همسریابی نیست که ایشون بیان بنویسن من به همچین شخصی با این خصوصات نیاز دارم..
    ایشون ریشه ی مشکلشون رو میخواستن بدونن
    و اینکه ما حق نداریم ادما رو بابت اولویت هاشون برای همسر اینده سرزنش کنیم
    هر کسی دیدگاه خودش رو به زندگی داره
    اینکه ایشون نوشتن طرف چاقه و یا دیگری پیراپزشکی میخونه دلیل بر بد بودن اون فرد چاق یا بی ارزش بودن اونی که پیرا پزشکی میخونه نیست
    بلکه این ویژگی ها جزو ایده ال های این خانم نیست
    خب قطعا کسی دیگه هست و پیدا میشه که از شخص لاغر خوشش نمیاد و عین شما میخواد همسرش چاق باشه
    اگر ازدواج و رابطه ی عاطفی انقدر راحت بود و
    حتما باید اولین گزینه ی پیشنهادی رو ما قبول میکردیم
    که اصلا حق انتخاب برای زندگی ، دیدگاه هامون و تصوراتمون برای اینده معنایی نداشت.
    من وکیل مدافع ایشون نیستم متخصص هم نیستم
    اما حداقل میدونم وقتی کسی برای کمک دست به تایپ شده و اینجا از دغدغه ش گفته
    یعنی کمترین خواسته ش شنیدن راه حلیه که آرومش کنه
    نه اینکه شخصی مثل شما از راه برسه از روی نااگاهی تحقیرش کنه و عزت نفس ایشون رو زیر سوال ببره ‌و حس بد بیشتری رو بهش القا کنه.
    امضای ایشان

24. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

من همچین جسارتی نکردم شما رو شیطان وحشی خطاب کنم،
    اما اینجا سایت همسریابی نیست که ایشون بیان بنویسن من به همچین شخصی با این خصوصات نیاز دارم..
    ایشون ریشه ی مشکلشون رو میخواستن بدونن
    و اینکه ما حق نداریم ادما رو بابت اولویت هاشون برای همسر اینده سرزنش کنیم
    هر کسی دیدگاه خودش رو به زندگی داره
    اینکه ایشون نوشتن طرف چاقه و یا دیگری پیراپزشکی میخونه دلیل بر بد بودن اون فرد چاق یا بی ارزش بودن اونی که پیرا پزشکی میخونه نیست
    بلکه این ویژگی ها جزو ایده ال های این خانم نیست
    خب قطعا کسی دیگه هست و پیدا میشه که از شخص لاغر خوشش نمیاد و عین شما میخواد همسرش چاق باشه
    اگر ازدواج و رابطه ی عاطفی انقدر راحت بود و
    حتما باید اولین گزینه ی پیشنهادی رو ما قبول میکردیم
    که اصلا حق انتخاب برای زندگی ، دیدگاه هامون و تصوراتمون برای اینده معنایی نداشت.
    من وکیل مدافع ایشون نیستم متخصص هم نیستم
    اما حداقل میدونم وقتی کسی برای کمک دست به تایپ شده و اینجا از دغدغه ش گفته
    یعنی کمترین خواسته ش شنیدن راه حلیه که آرومش کنه
    نه اینکه شخصی مثل شما از راه برسه از روی نااگاهی تحقیرش کنه و عزت نفس ایشون رو زیر سوال ببره ‌و حس بد بیشتری رو بهش القا کنه.
    درود بانو
    که گفت شما جسارت کردید ما گفتیم طوری گارد گرفته اید انگار ما آدم بده ایم!
    خب اگر سایت همسریابی نیست پس چرا سر موضوع تاپیک "هیچکس سمتم نمیاد" است؟ ضمنا مگر چه اشکال دارد کسی بگوید من میخواهم دوست پسر بگیرم راهنماییم کنید؟
    حتما باید فاز ازدواج برداشت؟!!
    بالاتر گفتم اگر ایشان میفرمود آن آدم چاق بدلم ننشت یک بحث بود اینکه میگوید بدلم ننشست "به علت چاقی" یک بحث است.
    بالاتر هم گفتیم مجدد هم تکرار میکنیم ، ما به علایق ایشان کاری نداریم اصلا برود با گوریل وصلت کند به ما چه ! بحث ما این است طرد کردن یک شخص و با تکبر و افتخار نوشتن اینکه "چون چاق بود ردش کردم" این نفرت انگیز و حال بهم زن است، طبیعتا نباید اجازه بدهیم صحبتهای نفرت انگیز افراد پیرامون فیزیک دیگران با افتخار مورد تحسین قرار بگیرد.
    فرض کنید خودتان یک بانوی تپل بودید لابد حض میکردید یک پسر بگوید فلان بانو را رد کردم چون تپل بود !
    میبینید این جمله خیلی فرق دارد با این جمله که بگود من دوست ندارم با آدم چاق وصلت کنم....
    بگزریم که ایشان چنان در تکبر و خود محوری دست و پا میزند که ظاهرا حواسش نیست چه بلغور میکند!
    ضمنا اینکه ایشان افراد چاق را تحقیر میکند اشکالی ندارد؟ افراد چاق آدم نیستند؟ عزت نفس ندارند؟ یک آدم متکبر از راه رسیده با یک منطق آبکی حال بقیه را خراب میکند یکی دیگر هم دفاع میکند!
    آدمهای متکبر و خودخواه لیاقت آرامش ندارند همان به حقشان را بکنیم در حلقشان!!!
    موکدا بگوییم ما اگر ببینیم کسی کسی را بخاطر ظاهر فیزیکش مسخره میکند به شدیدترین لحن ممکن تحقیر میکنیم زیرا توهین به انسان است , شما که نمیدانید آن بیچاره شاید مرض قند داشته باید به او اهانت شود؟
    دست از اشک تمساح ریزی بردارید!

26. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    درسته من اعتماد به نفس فوق العاده پاييني دارم و به نظر خودمم به قول شما چنگي به دل نميزنم همه اينارو خودم تو تاپيك گفتم و مشكلمم همين اعتماد به نفس پايينمه ولي حتي اگه زشت ترين دختر دنيا هم باشم فك ميكنم حق دارم كه شاد باشم و خودمو دوست داشته باشم همه ادما اين حقو دارن چه زشت و چاق چ زيبا
    راجب اون پسر چاق اگه دقت ميكردين من نگفتم به خاطر چاق بودنش باهاش كات كردم درسته واسم مهم بود و اگه ادامه پيدا ميكرد رابطه بهش ميگفتم بره ورزش كنه . ولي ادامه جمله مو متوجه نشدين گويا كه گفتم " به خاطر مشكلاتي كه به خاطر چاقيش داشت " باهاش تموم كردم موضوع رو زياد باز نكردم فك ميكردم لازم نيست ولي خب مثل اينكه لازمه
    من اگه با چاقيش مشكل زيادي داشتم يا به قول شما غرور زياد و ابكي داشتم اصلن شروع نميكردم رابطه رو باهاش ولي گفتم ترم بالاييمون بود و ميشناختمش و اطرافيانم ازش تعريف ميكردن منم به نظرم از دور شخص مناسبي بود و وقتي پيشنهاد داد قبول كردم باهم اشنا بشيم . اما تو اين اشنايي ٣ ٤ ماهه متوجه يه موضوعي شدم اول اينكه اين شخص به خاطر اظافه وزن خيلي زيادش اعتماد به نفس پاييني داشت تقريبن ( چاق معمولي نبود واقعن چاق بود خيلي زياد اونقد كه چاقي شده بود يه برچسب روش ) اين كمبود اعتماد به نفس توي جاهاي مختلفي خودشو نشون ميداد يكيش اينكه ايشون حتي جرعت نكرد واسه اولين بار خودش سرصحبتو باهام باز كنه و پشت يه نفر ديگه قايم شد . يا اينكه كلن سعي نميكرد رابطه مونو جدي تر كنه و همش ميترسيد پيش بره حتي توي صحبت كردن خيلي ميترسيد و مثل روز اول حرف ميزد تا اخرش تقريبن و خب من از اين اعتماد به نفس پايينش خوشم نيومد
    مورد بعدي كه دليل اصلي تموم كردن رابطه م با ايشون بود اين بود كه ميخاست اين اعتماد به نفس پايينو فرافكني كنه . يعني از هر موقعيتي استفاده ميكرد منو تحقيرم كنه مثلن به دوستاش گفته بود اين دختره زياد خوشگل نيست و من حالا ازش خوشم اومده با اينكه خوشگل نيست و بعد از اين جمله ش حتي اسكرين شات ميگرفت و براي منم ميفرستاد. منم كه با مشكل كمبود اعتماد به نفس مواجه بودم توي رابطه با اين ادم اين حس بدم بيشتر شده بود.
    راجب پسر پيراپزشكي هم حرفي ندارم واقعن . من حق دارم يه نفرو مناسب با شرايط و موقعيتم انتخاب كنم دلم ميخاد كسي همراهم باشه كه حرفامو بفهمه و موقعيتمو درك كنه و بتونيم پابه پاي هم پيش بريم و خب اينو با ايشون نميتونستم تجربه كنم
    اينكه گفتم به خاطر پزشكي بودنم اومده بود سراغم اين بود كه از همون اول همه دوستاشو خبر كرده بود و بهشون گفته بود حتي دختر خالش بهش گفته بود اين كيس خوبيه از دستش نده. ( و فك نكنم كسي خوشش بياد كيس خوب يه ادم باشه و ازش سواستفاده بشه) بعدشم كه اينارو به روش اوردم گفت اره من با رشته تو حس خوبي بهم دست ميده .
    فك كنم توضيحاتم كافي باشه به هرحال هركس يه ايده آلي داره هركسم يه نظري فك نكنم توهين كردن به كسي كه چيزي ازش نميدونيم درست باشه
    ویرایش توسط Tellmewhy : 09-02-2019 در ساعت 11:12 PM

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    چقد جالب بود این پستتون
    راستش با اين ديدگاه كه ميگه رابطه داشتن يعني سواستفاده از دختر موافق نيستم . به نظرم رابطه با هركسي چه خانواده چه دوست يه چيز دو طرفه ست و هر دونفر سود ميبرن. اينجور روابطم با رابطه جنسي متفاوته . خيلي ابعاد گسترده اي داره ميشه يه همراه پيدا كني يه همدل و حتي عشق نه صرفن ارضاي نيازهاي جنسي .ديدگاه من اينه بر اساس چيزي كه توي اطرافيانم ديدم و روابطشون . به نظرم حتي رابطه جنسي به تنهايي هم بازم سو استفاده از زن نيست چون اينم يه رابطه دو طرفه ست و با توافق هردوطرفه
    به هرحال حس اصلي و مشكل اصليم اينه كه چرا من نتونستم مثل بقيه اطرافيانم همچين رابطه اي رو تجربه كنم اگه واقعن بدم و كمم چيكار كنم . اين موضع روي اعتماد به نفسم اثر داشته حس ميكنم موجود دوست داشتني نيستم

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A boy نمایش پست ها
    سلام. اگه منظورت از همه بدبختیات که میگی همین دوست پسر یا شوهر نداشتنه فقط شکر کن که جای من نیستی

من نميگم چرا دوست پسر ندارم ! مهم تر از دوست پسر داشتن الان برام اينه كه اين دغدغه برام به وجود اومده چرا تمام دوستام حداقل رابطه با يه نفرو تجربه كردن ولي من نه. چرا هيچ شخص مناسبي از من خوشش نمياد اينا واسم سواله و مشكل چون باعث شده حس بدي به خودم پيدا كنم و فك كنم زياد خوب نيستم
    راجب مشكلم اميدوارم مشكلت حل بشه منم زياد مشكل داشتم و دارم پيش يه مشاور حضوري برو من از وقتي ميرم بهتر شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)