نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: بخت

2265
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بخت

سلام یکی از دوستام مثل خواهر منه ینی از هر لحاظ که شما بگین خوبه حجاب وقار اخلاق هنر درس هیکلشم خوبه تپله بعد من از همه زندکیش میدونم الان ۲۲ سالشه و حتی یه دوست درست نداشته اوایل فک میکردم از بس خودشو میگیره پسر جرات نمیکنه نزدیکش شه ولی من خودم چن نفرو که دنبال اینجور دختری بودن رو بهشون دوستمو معرفی کردم ینی رابطه جوش میخورداا ولی به دوماه نکشیده بهم میخورد من هیچ دخالتیم نمیکردم ولی همه چیز منو دوستم میدونم منم از همه اتفاقایی ک براش میفته اگاهم وقتی بهم میخورد اصلا بگی که اینا از هم بدشون اومده نبوده ها خیلی برا هم احترام میزاشتن من از پسرم پرسیدم هر کدوم میگفتن دختر به خوبی این نیس ...من خودم به طلسم اعتقاد نداشتم ولی سر دوستم دارم بهش اعتقاد پیدا میکنم ...الانم دوستم میخواس بره دنبال همون دعا نویسا و بکل اعتماد بنفسشو از دست داده حالا من گفتم اینجا به اشتراک بزارم ببینیم چطور میشه ممنون میشم کم************ کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بخت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz21 نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستام مثل خواهر منه ینی از هر لحاظ که شما بگین خوبه حجاب وقار اخلاق هنر درس هیکلشم خوبه تپله بعد من از همه زندکیش میدونم الان ۲۲ سالشه و حتی یه دوست درست نداشته اوایل فک میکردم از بس خودشو میگیره پسر جرات نمیکنه نزدیکش شه ولی من خودم چن نفرو که دنبال اینجور دختری بودن رو بهشون دوستمو معرفی کردم ینی رابطه جوش میخورداا ولی به دوماه نکشیده بهم میخورد من هیچ دخالتیم نمیکردم ولی همه چیز منو دوستم میدونم منم از همه اتفاقایی ک براش میفته اگاهم وقتی بهم میخورد اصلا بگی که اینا از هم بدشون اومده نبوده ها خیلی برا هم احترام میزاشتن من از پسرم پرسیدم هر کدوم میگفتن دختر به خوبی این نیس ...من خودم به طلسم اعتقاد نداشتم ولی سر دوستم دارم بهش اعتقاد پیدا میکنم ...الانم دوستم میخواس بره دنبال همون دعا نویسا و بکل اعتماد بنفسشو از دست داده حالا من گفتم اینجا به اشتراک بزارم ببینیم چطور میشه ممنون میشم کم************ کنید

نه سراغ دعا نویس ها نره

ببین یک جنی هست که تازگی ها باهاش به واسطه ی *** آشنا شدم و راجبش خیلی تحقیق کردم

این جن قدرت خیلی زیادی داره
    مثلا می تونه روی حس بینای فرد مقابل تاثیر بزاره ( اسمش هم جن عاشق هست )
    مثلا می تونه روی بینایی من که خاستگار دختر هستم تاثیر بزاره و مثلا ظاهر دختر رو برای من زشت جلوه بده
    مثلا رنگ پوست دختره روشن و سفید هست و اون بیاد ظاهر دختره رو برام سیاه ذغال جلوه بده ( مثل اینایی که تو اتش سوزی سوختن )
    برای این که این جن از ایشون دور بشه تو خونه به هنگام اذان بهتره اذان پخش بشه

و از همه مهمتر که خیلی جوابگو هست و اگر هم می خواهن تلسمی را بشکنن پیشنهاد میکنم نماز استغاثه به حضرت زهرا (ص ) رو هرگز فراموش نکنن
    در کنارش هم به خدا توکل کنن و به ائمه اطهار توسل و دعای توسل هم شب های چهارشنبه فراموش نشود

این روش هایی که گفتم بهترین انتخاب ها هستن

نوشتن دعا کار هر کسی نیست . و اگر هم دعایی نوشته شد بهتره اول دعا رو ترجمه کنید ببینید اصلا چی در مورد دعا نوشته شده و ترجمش چی هست و در مورد اون با یک فرد مشورت کنید ( چون همینطور که تعداد و ارقام حدیث های جعلی بیشتر از تعداد و ارقام حدیث های اصلی است همین گونه هم دعا نویس های جعلی بیشتر از دعا نویس های اصلی هستن )

باید به همه چی مطمن بود .

در مورد جن عاشق هم کمی تحقیق کنید .
    ویرایش توسط moshaver-edit : 01-06-2020 در ساعت 01:23 PM
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

در این دنیا هر چیزی لیاقت می خواهد و اگر لیاقتش را نداشته باشی نصیبش نمیشود

این احتمال هم وجود دارد که خدا شخص دیگه ای رو برایشان در نظر گرفته باشه
    اما لعنت به کسانی که از ظاهر یک نفر شخصی رو انتخاب می کنند نه باطن یک نفر

زیرا باطن تعیین کننده هویت فرد هست نه ظاهر

بدانید و آگاه باشید ( به قول دیرین دیرین ) که در این دنیا سه چیز هست که هیچ کسی جز خودش هیچ دخل و تصرفی ندارد و خودش می تواند تعیین کننده باشد

۱- رزق و روزی
    ۲- قسمت
    ۳- مرگ

دعا برای افزایش رزق و روزی در کتاب های ارتباط با خدا هستن یکی برای توسعه رزق و روزی و یکی باز شدن رزق و روزی این دو دعا را هم توصیه می کنم بخوانید

نگران نباشید رزق و روزی هر نفر بالاخره به دستش میرسه ( دیر و زود داره )
    و هر چیزی که قسمت نباشد شک نکنید که اتفاق نخواهد خورد ( و خدا از باطن همه اگاه است )
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

هر چیزی که در زندگی برای انسان مقدر شده تا وقتش نرسه انجام شدنی نیست و وقتشم برای افراد مختلف فرق میکنه.

ممکنه یه نفر در 18 سالگی ازدواج کنه و یکی در 35 سالگی.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره ازدواج شاید هنو مقدر نشده باشه ولی دوستیم هنوز مقدر نشده ۲۲ سالشههه😑😑

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

آره خب دوست پیدا کردنم جزو تقدیر هست.

البته ورای این حرفا ممکنه ایشون نحوه درست ارتباط برقرار کردن رو بلد نباشن.

خیلی از مشکلات زندگیمون بخاطر اینه که بعضی چیزا رو هنوز یاد نگرفتیم و حتی اولین قدم رو نمیدونیم چطور باید برداریم.

چیزی که از گفته های افراد موفق دستگیرم شده اینه که اولین قدم رو باید برداشت و از جلو رفتن نترسید و اینکه ندیدم کسی بگه همون دفه اول که حرکت رو شروع کرد به موفقیت و هدفش رسید.

برا شنا یاد گرفتن اولش باید یکی دو بشکه آب خورد بعدش کم کم به مهارت کافی رسید.
    ویرایش توسط Experience : 11-08-2018 در ساعت 01:30 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اینطور نیس من ایشونو میشناسم از منم اطلاعاتشون بالاتر فقط شانس نداره طرف یا نامرد میشه یا درگیر یه بدبختی یام که بی دلیل بهم میخوره ک بعدها طرف مقابل خودش بهش گفته نمیدونم چرا ازت دور شدم و اون موقع دیگه دوستم نخواسته ک برگرده ...

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دلیل دیگه میتونه این باشه که دو نفر واقعاً همدیگرو دوس ندارن یعنی باید به دل نشستنی و جذب همدیگه شدن وجود داشته باشه.

اگه به دل نشستن باشه هیچ مشکلی نمیتونه مانعشون بشه یعنی نمیذارن که مانع بشه و بهر روشی شده مشکل رو حل میکنن نه اینکه همدیگرو رها کنن و برن.

نمیدونم یعنی ایشون و اون افراد به دل نشستن رو داشتن و رابطه خراب شده یا نداشتن؟
    ویرایش توسط Experience : 11-08-2018 در ساعت 01:43 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره داشتن تازه الان من یکو میشناسم که دوسش داره ولی چون رفته بود دوستم دیگه بهش اعتماد نکرد ولی خب خود دوستمم باورش شده ک طلسمه ادمی که هینجور باور پیدا کنه ینی خیلی از این حرفاییو که شما میزنینو خودش بلده فقط دیگه الان میگه حتما جادویی چیزیه که انقد من به در بسته میخورم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

اره داشتن تازه الان من یکو میشناسم که دوسش داره ولی چون رفته بود دوستم دیگه بهش اعتماد نکرد ولی خب خود دوستمم باورش شده ک طلسمه ادمی که هینجور باور پیدا کنه ینی خیلی از این حرفاییو که شما میزنینو خودش بلده فقط دیگه الان میگه حتما جادویی چیزیه که انقد من به در بسته میخورم
    بدانید و آگاه باشید که به خدا توکل کردن و به روح شهدای طیبه توسل کردن همیشه گره گشا و کارساز بوده
    امضای ایشان

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

اره ازدواج شاید هنو مقدر نشده باشه ولی دوستیم هنوز مقدر نشده ۲۲ سالشههه������������

خوب منم 26 سالمه و هنوز نشده

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39477
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حتی دوست هم مقدر نشده تو این ۲۶ سال؟

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

حتی دوست هم مقدر نشده تو این ۲۶ سال؟
    دوستی حتی اگه مقدر بشه بیفایده است یه مدت حرف میزنی و آخرشم هیچی( برمیگردی سر جای اولت ).

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد