نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ناامیدی

1023
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42618
    تشکـر
    2,113
    تشکر شده 29 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی

سلام
    من چند سالی بود وسواس فکری داشتم ( مشاور بم گفته بود ) اما بعد از مشکلاتم با زنم که بهتون گفتم و مشاوره دادین
    الان بعد اون اتفاقا وسواس فکرم شدید شده واقعا اینقدر رو اعصابمه میخوام خودما بکشم
    من باید چیکار کنم کجا برم تا پیش چی برم تا خوب بشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ناامیدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد* نمایش پست ها
    سلام
    من چند سالی بود وسواس فکری داشتم ( مشاور بم گفته بود ) اما بعد از مشکلاتم با زنم که بهتون گفتم و مشاوره دادین
    الان بعد اون اتفاقا وسواس فکرم شدید شده واقعا اینقدر رو اعصابمه میخوام خودما بکشم

...
    ویرایش توسط Saltanat : 10-11-2020 در ساعت 01:22 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    با توجحه به صحبت های شما وسواس شما به میزانی شدت پیدا کرده است که در زندگی مشترکتان و شرایط روحی شما تاثیر زیادی داشته است و وسواس نیاز به درمان دارد و با نادیده گرفتن و تنها با خوددرمانی برطرف نمی شود و در صورت کاهش بازهم در شرایط دیگر می تواند خود را نشان بدهد بهتر است در این مسیر برای درمان به صورت حضوری اقدام کنید و جلسات درمانی خود را طی کنید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید از نظر روحی در شرایط بهتری قرار بگیرید و هم اینکه زندگی خودتان را بازسازی کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد* نمایش پست ها
    سلام

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

اختلال وسواس فکری- عملی یک اختلال کاملا آزاردهنده هست که انرژی روانی و ذهن زیادی را از افراد مبتلا می گیره و به نوعی اونهارو را در تمام ابعاد زندگی درگیر میکنه و باعث اختلال در کارکردهای مختلف زندگی میشه .
    بنابراین احساس عجز و ناراحتی شما در این زمینه کاملا قابل درکه

اگرچه شما هیچ اطلاعی درباره اینکه چند سال دارین، وسواس شما معمولا در چه زمینه ای هست، چند سال هست که درگیر این مشکل هستید و آیا تا به حال اقدام جدی برای بهبود انجام دادین یا نه توضیح ندادین.
    اما بهتر هست بدونید که این اختلال قابل بهبود و تا حد زیادی قابل کنترله.
    اما نیاز به درمان تخصصی داره و ممکنه کمی زمان ببره
    اما اگر زودتر برای دریافت درمان اقدام کنید و متعهد بشین که برای بهبودتون تلاش کنین، تا حد زیادی می تونید به اوضاع عادی زندگی بازگردین
    به طوری که بتوانید زندگی روزمره خودتون رو داشته باشید و تا این حد مانع شما برای روند عادی زندگی نباشد.
    بنابراین به شما توصیه میشه هرچه سریعتر برای انجام ارزیابی و بررسی های دقیقتر و بعد ورود به پروسه درمان اقدام نمایید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه وسواس فکری یک از مشکلات و اختلالات بسیار آزادهنده است که اگر درمان نشود، بسیار مشکل آفرین بوده و انرژی روانی زیادی را از فرد می گیرد.
    از جمله تصورات اشتباهی که درباره اختلالات و مشکلات روانشناختی در بین مردم وجود دارد این است که تصور می کنند اگر کبار برای درمان اقدام کنند دیگر به طور کامل خوب خواهند شد.
    در صورتی که تمامی مسائل و مشکلات در این حوزه نه تنها نیازمند درمان هستند بلکه باید همواره تحت نظر و ارزیابی دوره ای باشند.
    عودهای گهگاهی در بن مشکلات روانشناختی بسیار رایج و طبیعی و جزوی از ماهیت اینگونه مشکلاتی مانند وسواس و افسردگی است.
    بنابراین نه تنها حتما باید به موقع برای دریافت کمک نخصصی اقدام کرد، بلکه باید همواره تحت نظر بود درست مانند چک آپ هایی که در حوزه پزشکی درباره سلامت فیزیکی و جسمانی افراد وجود دارد.
    شما هم اگر چنین مکلی را از قبل داشته اید و تشخیص دریافت کرده اید، لازم است مجددا برای دریافت کمک حرفه ای یا به مشاور قبلی خودتان و یا دیگر همکاران روانشناس و مشاور مراجعه نمایید.
    پیش از آنکه خلق شما را هم بیش از این درگیر کرده و سایر کارکردهای شما را به خصوص در رابطه با همسر و زندگی مشترکتان، مختل کند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد