مشاور
تبلیغات مشاور
حیف....    حیف....
حیف....    حیف....

حیف....

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حیف....

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حیف....

سلام من الان دو ماه دیگه میشم 26 سال..من الان مشکلم اینه که دارم حسرت گذشته و زمانی که 18 سالم بود تا الان رو میخورم که خوب استفاده نکردم و خیلی کارها میتونستم استفاده کنم و الان در موقعیت اجتماعی و شغلی و ... خیلی بالایی میتونستم باشم که استفاده نکردم و یه مهندسی به درد نخور خوندم و همین در صورتی که خیلی کارهای بهتری میتونستم بکنم و الان سه سال تو یه فست فودی بودم و به امید اینکه یه فامیلی بهم قول داده بود برام کاری کنه و تا الانم هیچکاری نکرده و همینطور گذشت و الان از رو اعصاب خوردی از اونجا هم درومدم....البته الان شاید بتونم مثلا برم یه کار فنی یاد بگیرم نهایتش اما وقتی پیش خودم فک میکنم تو اون سال ها چه کارها که نمیتونستم بکنم مثلا زمان کنکور یه سال بیشتر کنکور میدادم و رشته به درد بخورتری میرفتم و زمان دانشگاه یه سابقه کار خوب با بیمه میداشتم و بعدش میرفتم اروپا یا کلا موقعیت خیلی بالاتری میداشتم و کیفیت این چیزا کجا و الان بخوام کاری کنم کجا و چه اینکه الان باید از صفر شروع کنم و برای 30 سالگی ب بعد برنامه ریزی کنم و خیلی احساس ناراحتی و بغض و حسرت بهم بدست میده طوری که شبا خیلی بغض میگیرم و بعضی وقتا گری
    ویرایش توسط ashkanh : 01-27-2019 در ساعت 09:32 PM
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.81
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : حیف....

خب حالا تو غصه گذشته رو بخوری
    چیزی درست میشه ؟
    اون کارایی که نکردی برمیگرده ؟
    برا شروع هیچ وقت دیر نیست فقط باید خاطرات گذشته رو فراموش کنی و دوباره از نو شروع کنی زندگیتو و البته که تا ثریا هست باید زندگی کرد ...
    معمولا توی سن 18 سالگی جوونا همش دنبال تفریح و به قول خودتم الواتین و بعد که مثل شما بزرگ میشن به خودشون میان و میبنن ای دل غافل چه کارایی میتونستم که بکنم ولی نکردم
    البته من خودمم از همون الواتام ولی برا شروع هیچ وقت دیر نیست و چه بسا افرادی بودن که کارهای 6 ساله رو یه شبه رفتن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    هزاران بار دیدم در این دنیای پست
    حرمت مردی به نامردی شکست

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

3. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    0
    تشکر شده 84 بار در 67 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک احساسات فعلی شما اما بهتر است به این نکته نیز توجه کنید که نداشتن شناخت کافی نسبت به خودتان می تواند باعث شود شما انتخاب هایی انجام بدهید که بعد از آنها پشیمان شوید. تا زمانی که شما تمام تمرکزتان در گذشته است حسرت و غم گذشته را می‌خوردند در اصطلاحات خود بیشتر از کلمه‌ای کاش استفاده می‌کنند و مدام می‌گویند که ای کاش این کار را می‌کردم و یا ای کاش فلان کار را انجام نمی‌دادم. این نوع از نگرش باعث می‌شود که ترسشان از آینده روز به روز بیشتر شود و یا آینده را به کلی رها کنند. ه مرور زمان یأس و ناامیدی و افسردگی شما افزایش می یابد و انسانی که نگرانی و ترس از آینده دارد، به مرور زمان دچار اضطراب٬ استرس و فشارهای روانی شده و از آشفتگی جسمی و روانی رنج می‌برد. بهتر است به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید تا هم افکار شما مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و هم اینکه می توانید با انجام تست های استعداد یابی شناخت بیشتری از خودتان کسب کنید و برای زندگیتان برنامه منظم تری داشته باشید . ممکن است در 30 سالگی به بعد به آرزوهایتان نزدیک شوید اما این بهتر از این مورد است که حتی وقتی به این سن نیز وارد می شوید باز بنشینید حسرت این روزها را بخورید
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

5. 2 کاربران زیر از dehghan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از راهنماییتون..شما میگین کسانی بودن که با یه اقدامی تونستن میانبر چن سال رو برن جلو اما الان خیلی فرصت ها برای من از بین رفته و الان به نظرتون اون ادم ها چیکار کردن ؟ یا من چیکار کنم که این سال ها رو با قدرت جبران کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    خب حالا تو غصه گذشته رو بخوری
    چیزی درست میشه ؟
    اون کارایی که نکردی برمیگرده ؟
    برا شروع هیچ وقت دیر نیست فقط باید خاطرات گذشته رو فراموش کنی و دوباره از نو شروع کنی زندگیتو و البته که تا ثریا هست باید زندگی کرد ...
    معمولا توی سن 18 سالگی جوونا همش دنبال تفریح و به قول خودتم الواتین و بعد که مثل شما بزرگ میشن به خودشون میان و میبنن ای دل غافل چه کارایی میتونستم که بکنم ولی نکردم
    البته من خودمم از همون الواتام ولی برا شروع هیچ وقت دیر نیست و چه بسا افرادی بودن که کارهای 6 ساله رو یه شبه رفتن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
حیف دلم,  حیف سامان جلیلی,  حیف نون,  حیف حیف که عمرم,  حیف روزای رفته,  حیف ۲ سامان جلیلی,  حیف پوبون,  حیف 2 سامان جلیلی,  حیف که نیستی اهنگ,  حیف مرتضی اشرفی,  حیف دلم,  حیف سامان جلیلی,  حیف نون,  حیف حیف که عمرم,  حیف روزای رفته,  حیف ۲ سامان جلیلی,  حیف پوبون,  حیف 2 سامان جلیلی,  حیف که نیستی اهنگ,  حیف مرتضی اشرفی,  فامیلی,  فامیلی مارکت,  فامیلی های اصیل شمیران,  فامیلی های زیبا,  فامیلی باکلاس,  فامیلی های خنده دار,  فامیلی لند سنندج,  فامیلی های ضایع,  فامیلی امید خواننده,  فامیلی رضا شاه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)