نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سوال روانشناسی

993
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40110
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سوال روانشناسی

سلام . خسته نباشید. من سوالی داشتم از خدمت مشاوران عزیز. نحوه برخورد با قضاوت ها و صحبت های غیر منطقی و نادرست که وجود دارن باید چطوری باشه؟ همیشه افرادی رو میبینم که تسلطی بر روی خودشون ندارن و با حرفای دیگران فکرشون به کل درگیر میشه و باعث عصبانیت میشه. تو هر سن و هر طیفی هم هست. فکر میکنم اولین توانایی که باید اینجا داشته باشم این هست که بتونم روی افکار خودم در مقابل قضاوت ها و حرف های نسنجیده دیگران کنترل داشته باشم. چطوری میتونم وقتی مورد قضاوت قرار میگیرم ارامش خودم رو حفظ کنم و بتونم راحت ازش عبور کنم و فکرم رو درگیر چیزای مهم تر کنم؟
    خیلی پیش اومده برام مورد قضاوت نادرست قرار گرفتم و فقط تنها کاری که کردم این بود که فاصله بگیرم از این ادم ها.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سوال روانشناسی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هرچقد افراد از خودشان و احساسات و نیازهایشان آگاهی بیشتری داشته باشند یعنی خودشناسی بالاتری داشته باشند عموما در مقابل حرف افراد تغییر جهت کمتری می دهند و عموما تاثیرات منفی محیطی نمی تواند روند رشد و زندگی انها را دچار اسیب کند . دیدگاه دیگران را تنها یک دیدگاه می دانند که می توانند در مورد آن تعمل کنند و آن را بررسی کنند و قسمتهای درست را بپذیرند و از قسمتهای نادرست آن صرف نظر کنند . دیدگاه دیگران همیشه وجود دارد و اگر قرار باشد راضیت همه انسان ها را یک فرد داشته باشد تقریبا از احساسات و نیازهای خودش کاملا صرف نظر باید کند و همیشه فرد ناراضی وجود دارد و راضیت کامل وجود نخواهد داشت چون هر فردی نیازهای متفاوتی دارد و سبک شخصیتی متفاوتی که باعث عملکرد متفاوت فرد می شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط parss نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید. من سوالی داشتم از خدمت مشاوران عزیز. نحوه برخورد با قضاوت ها و صحبت های غیر منطقی و نادرست که وجود دارن باید چطوری باشه؟ همیشه افرادی رو میبینم که تسلطی بر روی خودشون ندارن و با حرفای دیگران فکرشون به کل درگیر میشه و باعث عصبانیت میشه. تو هر سن و هر طیفی هم هست. فکر میکنم اولین توانایی که باید اینجا داشته باشم این هست که بتونم روی افکار خودم در مقابل قضاوت ها و حرف های نسنجیده دیگران کنترل داشته باشم. چطوری میتونم وقتی مورد قضاوت قرار میگیرم ارامش خودم رو حفظ کنم و بتونم راحت ازش عبور کنم و فکرم رو درگیر چیزای مهم تر کنم؟
    خیلی پیش اومده برام مورد قضاوت نادرست قرار گرفتم و فقط تنها کاری که کردم این بود که فاصله بگیرم از این ادم ها.
    درود
    بهترین کار همین است / اهمیت ندهید!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط parss نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید. من سوالی داشتم از خدمت مشاوران عزیز. نحوه برخورد با قضاوت ها و صحبت های غیر منطقی و نادرست که وجود دارن باید چطوری باشه؟.
    با ادبش میشه بهش توجه نکنی و بیخیالشون بشی و به راهت ادامه بدی بی ادبشم به سلامتی یه کچلی هست تو انجمن نمیگم
    با تشکر
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)