نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خودشیفتگی

3413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خودشیفتگی

سلام من دختری 25ساله ام، بعد از برخی تجربیات در زندگیم به این نتیجه رسیدم که خودشیفته ام! پیش اومده که با اتفاقات نه چندان بزرگ برای سلامت فیزیکیم مثل آدمهایی دچار ناراحتی و درماندگی شدم که به یکباره عزیزانشون رو ازدست دادن!! فکر می کنم تا حدود 18،19 سالگی این طور نبودم ولی رفته رفته این شرایط برام به وجود اومد و به شدت از موقعیت هایی که ذره ای برای سلامت جسمم آسیب زا باشه دوری می کنم و انگار دوست دارم وضعیت فیزیکیم رو تثبیت کنم و هرگز تغییر نکنم ولی حادثه در زندگی انسان اجتناب ناپذیره و ما در حال تغییریم و هیچ کس هم از آینده خبر نداره، از ابعاد دیگه هم به این موضوع نگاه می کنم می بینم که در کل حق خودم رو بر دیگران مقدم می بینم و تنبل و از زیرکار درو هم هستم متاسفانه، تصورم اینه که شاید درجا زدن در مسیر زندگی و نداشتن پیشرفت و حرکت رو به جلو منجر به این حجم از اندوهِ از دست دادن و علاقه به حفظ وضعیتم می شه!!! راهنمایی شما چیه؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    تشکر شده 103 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خودشیفتگی

عزیزم طبق برداشتی که از حرف های شما داشتم و وضعیتی کعه الان خودم دارم این پیشنهاد رو به شما میکنم باید انسان تو هر دوره ای از زندگی یه سری مسولیت ها برای خودش تعریف کنه درسته ما دختریم ورا حت میتونیم خونه ی بابامون با پول بابامون هر خوش گزونی بکنیم ولی تو خودت باید برای زندگیت برنامه داشته باشی باید خودت رو در شرایط کاری قرار بدی باید اگه کار نبود از فرصتی که داری دنبال یه حرفه ای بری که بعدا بتونی با هاش پول در بیاری روزگار همیشه بر این منوال پیش نمیره که تو اسوده باشی همه چی راحت بیاد جلو دستت باید خودت رو تو این شرایط که فراهم و خوبه برای روزهایی که نیاز به استقلال داره منظورم از لحاظ مالی اماده کنی اصلا اگه ادمه زیاد به خودش مطمان باشه ،مطمان باش دست و پا چلفتی از آب در میاد باید قبول کنی یه سری کمبودهای شخصیتی و کاری داری که باید ارتقا بدی باید خودت همیشه خودت رو محتاج به پیشرفت بدونی عزیزم دنیا همیشه رو یه پایه نمی چرخه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد