نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: همسرم خیلی زود عاشق زنهای مختلف میشه

6409
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47269
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم خیلی زود عاشق زنهای مختلف میشه

سلام من ۳۲ سالمه دوازده ساله با همسرم زندگی میکنم دو فرزند دارم همسر من مردی مذهبیه اما متاسفانه از روزهای اول ازدواج دیدم توجه خیلی خاصی به زنها داره توی هر جمعی که هست یکسره با زنهایی که اهلش هستن شوخی می‌کنه حتی پیش اومده که جوک جنسی تعریف میکرد سابقه خیانت در بارداری اولم داره با چند نفر بوده
    چند نفر مورد ازدواج قبل از من داشته که آشنا بودن هر بار اونها رو میبینه کاملا مشخصه که حالت هاش عوض میشه مخصوصا یک موردی که عاشق هم بودن و ازدواجشون سر نگرفت
    من با هر زنی که دوست میشم که پر انرژیه کاملا متوجه میشم که همسرم خیلی زود ازون خانم خوشش میاد با اینکه همیشه سعی کردم هیچ زنی رو تو خونه راه ندم اما همینکه بیرون دوستهای منو میبینه خیلی زود ازشون خوشش میاد و متاسفانه توی جمعی هستیم هیچوقت نگاهش به من نیست و فقط به زنهای دیگه نگاه و توجه می‌کنه و بعدش در مورد یک نفر بیش از اندازه حرف میزنه و من متوجه میشم یکسره به اون توجه داشته
    بارها پیش اومده که از خانم همکارش خوشش اومده و شوخی جنسی باهاشون می‌کنه من از دوازده سال پیش سعی کردم خیلی خودمو عوض کنم ولی واقعا این مدل زندگی کردن و نقش بازی کردن برام سخت شده هیچوقت نمیتونم خودم باشم و راحت زندگی کنم همش نکاه میکنم ببینم همسرم از کی خوشش میاد رفتارم رو شبیه اون بکنم ولی دیگه بریدم میخوام طلاق بگیرم حس میکنم همینطوری جوونیم رو هدر دادم و به هیچ هدفی نرسیدم چون همیشه مراقب همسرم بودم که مبادا خطایی بکنه میخوام برم خونه پدرم بقیه عمرم رو با آرامش زندگی کنم اما بخاطر بچه هامه که تحمل میکنم می‌دونم اینطور پیش بره یکروز از همه چی دل میکنم و میرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : همسرم خیلی زود عاشق زنهای مختلف میشه

سلام به شما مریم جان
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در این مسیر بهتر است که اینگونه موراد را جدی تر در نظر بگیرید و در این مسیر برای بررسی موضوع خیانت و مسیر ارتباطی همسرتان و خودتان به زوج درمانگر مراجعه کنید .
    اینکه شما دائم بخواهید خود را تغییر بدهید این امکان وجود ندارد چون این امکان وجود ندارد که شما هر روز شبیه به یک فرد باشید و در این مسیر خود واقعیتان فراموشی می شود و خب این فشار روحی زیادی می تواندذ برای شما به همراه داشته باشد .
    در این مسیر بهتر است که به هیچ عنوان فرزندانتان را وارد اینگونه بحث ها نکنید و در این مورد با همسرتان صحبت کنید که این شرایط برایتان با فشار روحی زیادی همراه شده است و می خواهید در این مسیر با همراه شوید تا به کمک روانشناس بتوانید با شناخت بهتر در این مسیر تصمیم گیری کنید.

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47269
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من سال پیش به مشاوره مراجعه کردم کارگاه های همسرداری و پیشگیری از خیانت شرکت کردم و به راهکارها تا حدودی عمل کردم با همسرم در این مورد صحبت کردم گفت خودش رو تغییر میده سعی هم کرد و رابطه من و همسرم بهتر شد اما من نمیتونم ذات همسرم رو عوض کنم میدونم اون دست خودش نیست و اینطور تربیت شده که حواسش فقط به خانومهاست و دست خودش نیست این رفتارش واقعا منو عذاب میده و آرامش زندگیمو ازم گرفته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47269
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما مریم جان
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در این مسیر بهتر است که اینگونه موراد را جدی تر در نظر بگیرید و در این مسیر برای بررسی موضوع خیانت و مسیر ارتباطی همسرتان و خودتان به زوج درمانگر مراجعه کنید .
    اینکه شما دائم بخواهید خود را تغییر بدهید این امکان وجود ندارد چون این امکان وجود ندارد که شما هر روز شبیه به یک فرد باشید و در این مسیر خود واقعیتان فراموشی می شود و خب این فشار روحی زیادی می تواندذ برای شما به همراه داشته باشد .
    در این مسیر بهتر است که به هیچ عنوان فرزندانتان را وارد اینگونه بحث ها نکنید و در این مورد با همسرتان صحبت کنید که این شرایط برایتان با فشار روحی زیادی همراه شده است و می خواهید در این مسیر با همراه شوید تا به کمک روانشناس بتوانید با شناخت بهتر در این مسیر تصمیم گیری کنید.
    سلام و عرض ادب خدمت شما ممنون از پاسختون واقعیت من سال پیش به مشاوره مراجعه کردم کارگاه های همسرداری و پیشگیری از خیانت شرکت کردم و به راهکارها تا حدودی عمل کردم با همسرم در این مورد صحبت کردم گفت خودش رو تغییر میده سعی هم کرد و رابطه من و همسرم بهتر شد اما من نمیتونم ذات همسرم رو عوض کنم میدونم اون دست خودش نیست و اینطور تربیت شده که حواسش فقط به خانومهاست و دست خودش نیست این رفتارش واقعا منو عذاب میده و آرامش زندگیمو ازم گرفته هر زمان که متوجه این مسائل میشم به کل علاقمو نسبت به شوهرم از دست میدم و یکسره باید رو خودم کار کنم تا اعتماد به نفسم رو ازدست ندم سوال من اینه که من هر بار که متوجه میشم که خانومی نظرش رو جلب کرده آیا باید به روش بیارم یا نه خیلی جلوی خودم رو میگیرم که اگر هم حرفی زدم بطور کلی بگم و وقتی که اینطور صحبت میکنم منظور منو متوجه نمیشه میگه با جزئیات بگو منظورت چی هست تا من برات توضیح بدم
    ویرایش توسط Maryam1388 : 09-06-2021 در ساعت 03:04 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

ببین عزیزم در این مسیر نیاز است که همسر شما حتما به روانشناس مراجعه داشته باشند چون نیاز است که افکار، احساسات و بعدش شخصیتی و رفتاری همسرتان مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مسیر به شما و ایشان کمک کنیم تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید.
    در هرصورت اگر شما بخواهید تمرکز خود را بر این رفتار همسرتان بگذارید شاید معمول ترین رفتارها نیز برای شما توجه و خیانت محسوب شود پس بهتر است که حتما باهم این جلسات را تجربه کنید.

7. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

سلام برات متاسفم که گیر یه همچین آدمی افتادی.
    میخوام یه سوال بکنم. ممکنه با این سوال یکم جا بخورین و عجیب به نظر بیاد....
    ولی شما چرا عاشق مردای مختلف نمیشین؟
    چیزی که عوض داره گله نداره....
    البته امیدوارم زندگیتون درست بشه ولی من اگه یک درصد هم جای شما بودم عاشق مردای مختلف میشدم.
    به همشون هم جوک جنسی تعریف میکردم و با همه شوخی میکردم و در عین متاهل بودن با خیلیا هم بودم.
    البته خوب و پاک بودن به ذات آدماس و به اصالت برمیگرده ولی
    لذتی که تو انتقام هست تو بخشش نیست.
    واقعا هیچ جوره نمیتونم تصور کنم شریکتون داره شما رو اذیت میکنه اونوقت شما نشستی و هیچ کاری نمیکنی؟
    اون شریک شماس صاحبتون که نیست شمام بچه نیستی میتونی از پسش بربیای.
    ویرایش توسط آنجلینا : 09-08-2021 در ساعت 02:49 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47269
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    سلام برات متاسفم که گیر یه همچین آدمی افتادی.
    میخوام یه سوال بکنم. ممکنه با این سوال یکم جا بخورین و عجیب به نظر بیاد....
    ولی شما چرا عاشق مردای مختلف نمیشین؟
    چیزی که عوض داره گله نداره....
    البته امیدوارم زندگیتون درست بشه ولی من اگه یک درصد هم جای شما بودم عاشق مردای مختلف میشدم.
    به همشون هم جوک جنسی تعریف میکردم و با همه شوخی میکردم و در عین متاهل بودن با خیلیا هم بودم.
    البته خوب و پاک بودن به ذات آدماس و به اصالت برمیگرده ولی
    لذتی که تو انتقام هست تو بخشش نیست.
    واقعا هیچ جوره نمیتونم تصور کنم شریکتون داره شما رو اذیت میکنه اونوقت شما نشستی و هیچ کاری نمیکنی؟
    اون شریک شماس صاحبتون که نیست شمام بچه نیستی میتونی از پسش بربیای.
    سلام ممنون از همدردیت ولی من اینطور تربیت نشدم من تو یه خونواده ای بزرگ شدم که اهل انتقام نیست وجدان داره پدرم یه مردیه که کل فامیل و آشنا روش قسم میخورن مادرم هم همینطور
    اما همسرم تو خانواده ای بزرگ شده که پدر و پدر بزرگش هم مثل خودش بودن
    به نظرم این مسائل خیلی مهمه
    اما خدا عادله خودش می‌دونه چطور انتقام بنده هاش رو بگیره من اهل انتقام گرفتن نیستم اما کاملا متوجه شدم که دوست ها و همکاران خودش بارها پیش اومده که عاشق من شدن از نگاه ها و حرفهاشون این رو مطمئنم شدم با اینکه من به هیچ عنوان اهل دلبری کردن نیستم و باحجابم و مطمئنم این عوض کارهای همسرمه
    در کل واقعا انتقام برام مهم نیست می‌دونم با انتقام آرامش نمیگیرم و درست شدن زندگی بچه هام و آرامش خودم برام مهمه نه هیچ چیز دیگه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1388 نمایش پست ها
    سلام ممنون از همدردیت ولی من اینطور تربیت نشدم من تو یه خونواده ای بزرگ شدم که اهل انتقام نیست وجدان داره پدرم یه مردیه که کل فامیل و آشنا روش قسم میخورن مادرم هم همینطور
    اما همسرم تو خانواده ای بزرگ شده که پدر و پدر بزرگش هم مثل خودش بودن
    به نظرم این مسائل خیلی مهمه
    اما خدا عادله خودش می‌دونه چطور انتقام بنده هاش رو بگیره من اهل انتقام گرفتن نیستم اما کاملا متوجه شدم که دوست ها و همکاران خودش بارها پیش اومده که عاشق من شدن از نگاه ها و حرفهاشون این رو مطمئنم شدم با اینکه من به هیچ عنوان اهل دلبری کردن نیستم و باحجابم و مطمئنم این عوض کارهای همسرمه
    در کل واقعا انتقام برام مهم نیست می‌دونم با انتقام آرامش نمیگیرم و درست شدن زندگی بچه هام و آرامش خودم برام مهمه نه هیچ چیز دیگه
    شما خیلی با شخصیت هستین با شخصیتتون منم شرمنده کردین از حرفم. تعجب میکنم چطور همسرتون از رفتار شما شرمنده نمیشه.
    خودتو پیدا کن مستقل شو. استقلال مالی و روحی و ورزش کن با بچه هات وقت بگذرون. وجودشو تو زندگیت کمرنگ کن یواش یواش بزارش کنار.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47269
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    شما خیلی با شخصیت هستین با شخصیتتون منم شرمنده کردین از حرفم. تعجب میکنم چطور همسرتون از رفتار شما شرمنده نمیشه.
    خودتو پیدا کن مستقل شو. استقلال مالی و روحی و ورزش کن با بچه هات وقت بگذرون. وجودشو تو زندگیت کمرنگ کن یواش یواش بزارش کنار.
    عزیزم ممنون لطف دارید دشمنتون شرمنده باشه می‌دونم شما این حرف رو از روی دلسوزی برای من گفتین و نظر دیگه ای نداشتین اما همین شرمندگی که شما میفرمایید فهم و شعور میخواد که متاسفانه همه ندارن
    ممنونم از راهکارهاتون کاملا درست میفرمایید حتما سعی میکنم رو مسائل دیگه ای غیر از همسرم متمرکز بشم ،موفق باشید

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1388 نمایش پست ها
    عزیزم ممنون لطف دارید دشمنتون شرمنده باشه می‌دونم شما این حرف رو از روی دلسوزی برای من گفتین و نظر دیگه ای نداشتین اما همین شرمندگی که شما میفرمایید فهم و شعور میخواد که متاسفانه همه ندارن
    ممنونم از راهکارهاتون کاملا درست میفرمایید حتما سعی میکنم رو مسائل دیگه ای غیر از همسرم متمرکز بشم ،موفق باشید
    امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه بانو‌.
    با این چند تا پست من فهمیدم که شما خیلی سر تر از خیلی از خانومایی که همسرتون عاشقشون میشه هستین.
    براتون چیزی که لایقش هستین آرزو میکنم.🌹

13. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مهمانی های فامیلی تون مختلطه؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

برید پیش مشاور

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

مردها گاهی تمایل دارند با افراد مختلف باشند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)