نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عدم تمایل همسرم به ارتباط با خانواده من

8990
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمایل همسرم به ارتباط با خانواده من

با عرض سلام و خسته نباشید
    من 4 ساله که ازدواج کردم و اوایل ازدواج فهمیدم که خانومم خیلی خود رای و متکبر و مغروره و بدون هیچ علتی از تمامی اعضای خانواده به جز مادرم از همه بدش میاد و با هیشکی تعامل برقرار نمیکنه.
    ما الان 2 ساله که هیچ رابطه جنسی ای نداریم و میدونه که درگیر یه بیماریه
    بارها گفته من تورو میخوام ولی یا من یا خونوادت در صورتی که خانواده من خیلی بهش محبتو مهربونی میکنن
    مثلا بابام بهش میگه عزیزم تو مثل دخترمی ولی اون جواب میده ک نه من عروسم شماهم پدر شوهر
    یا اینکه پدر بزرگش میگفت دخترم با پدر شوهرت درست صحبت کن و ایشون استاد دانشگاهن ولی جلو همه گفت چیزی که زیاده استاد دانشگاه

یا اینکه حضوری جلو همه به بابام گفت من اگر از نظر جنسی هم خوب شم ولی بازم از شما خوشم نمیاد
    آخه هرچی ام میگی چه بدی ای در حق تو کردیم هیچی نمیگه و سکوت میکنه
    البته اینم بگم که کلا با همه همینطوریه یعنی از خونواده خودشم بیزاره و بدش میاد در صورتی که اوناهم واقعا دوسش دارن
    نمیدونم راه درمانش چیه ولی توروخدا راهنماییم کنین، چون من عاشقشم ولی نمی‌فهمه
    ������
    ویرایش توسط Civil71 : 10-09-2019 در ساعت 12:27 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اختلافات خانومم با خانواده خودم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد نیاز است که با خود ایشان صحبت کنیم و دیدگاه و طرحوارهای ایشان را مورد بررسی دقیق قرار بدهیم تا بتوانیم به شما و ایشان کمک کنیم .
    1. در این دوسال دلیل قطع رابطه جنسی شما چیست و بیماری ایشان چیت که اجازه رابطه جنسی وجود ندارد و واکنش شما چگونه می باشد؟
    2. رابطع عاطفی شما با همسرتان چگونه می باشد و واکنش شما در مقابل رفتارهای ایشان چگونه می باشد؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طبق گفته خودش دلیل قطع رابطه سفت شدن عضلات شکم و حس بدیه که هنگام نزدیکی داره
    روابط عاطفی خیلی خیلی خوبی داشتیم
    از دو روز پیش که پدرم اومد توو یه جلسه خانوادگی صحبت کرد همه چیو با بی حرمتی بهم ریخت و از طرفی آنقدر غرور داره که حاضر نمیشه بیاد عذر خواهی کنه
    تمام اعضای خانواده ایشون به من حق میدن چون بدون دلیل و منطق از خانواده من بدش میاد
    حاضر نمیشه بیاد گفت و گو کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

در مورد قطع رابطه جنسی می توانیم احتمال واژونیسم را بدهیم که نیاز به بررسی دارد و این سفتی عضلات در زمان رابطه جنسی می تواند منشع روانی داشته باشد که در جلسات مشاوره می توانند نتایج بهتری بدست آورید در هرصورت رابطه جنسی یکی از نیازهای می باشد که در زندگی مشترک نیاز است هردو طرف به آن توجه داشته باشند .
    در مورد رفتار اشتباه همسرتان بهتر است از سرزنش کردن و تکرار مداوم رفتار ایشان خوداری کنید و در آرامش بیان کنید که به ایشان احساس دارید و دوستشان دارید اما توقع داشتید حتی اگر موضوعی در ان مکان ایشان را اذیت می کرد مقداری بیشتر خودشان را کنترل می کردند .
    اما در کل برای مشکلات جنسی و رفتارهای دارای عصبانیت و خشم و مشکلات بین شماها نیاز است که به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید البته بهتر است بیان کنید که برای بهبود رابطه مشترکتان به روانشناس مراجعه می کنند تا ایشان بهتر در این مسیر با شما همراه شوند تا اینکه بیان کنید مشکل از ایشان می باشد .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم از راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد