نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی احساس همسرم

953
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40448
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احساس همسرم

سلام و خسته نباشید
    15 سال ازدواج کردم همسرم نسبت به من و خواسته های من کاملا بی تفاوت است نه محرم نه همدم در هیچ مسئله ای با من همراهی نمیکنه از روز اول این مشکلات و داشتم اما بخاطر اسرار خانواده ادامه دادم الان دوتا دختر دارم ولی دیگه خیلی غیر قابل تحمل شده سرد و بی توجه ی بسیار شده نمیدونم چکار کنم اخلاقی کاملا مردونه و خشن داره پرخاشگری های داره تو خونه رو بچه های منم تاثیر گذاشته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی احساس همسرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی و احساسات شما قابل درک می باشد . اطلاعات بیان شده توسط شما بسیار کلی می باشد و نیاز به بیان واضح تر رفتارهای ایشان در موقعیت ها می باشد.اما بهتر است دقت کنید که در اینگونه موارد با توجه به الگو برداری سریع کودکان و تاثیر منفی اینگونه رفتارها بر عملکردشان در جلوی فرزندانتان از بحث و درگیری و پرخاش خوداری کنید . سعی کنید در اول آرامش خود را حفظ کنید و با همسرتان در این مورد در یک محیط آرام و بدون توهین و بدون حضور فرزندان صحبت کنید بهتر است از سرزنش او خوداری کنید و همچنین سعی کنید احساسات او را درک کنید تا بتوانید نتایج بهتری به دست آورید . نیاز است که دلیل رفتراهای ایشان شناسایی شود و در صورت نیاز یک سری آموزش ها نیز به ایشان داده شود و مشکلات موجود در زندگی مشترکتان نیز مورد بررسی قرار گیرد بهتر است با ایشان صحبت کنید و قبل از تصمیم گیری جدی در مورد زندگیتان مشاوره را نیز تجربه کنید تا در این مسیر به هردوی شما کمک شود.
    بسیاری از رفتارها به دلیل ناآگاهی رخ می دهد و وقتی فرد اطلاعات لازم و راحل مناسب را آموزش می بیند بهتر می تواند نسبت به موقعیت ها واکنش نشان بدهد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد