مشاور
تبلیغات مشاور
همسر بد بین    همسر بد بین
همسر بد بین    همسر بد بین

همسر بد بین

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسر بد بین

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

همسر بد بین

با سلام. زنی هستم 31 ساله دانشجوی دکتری یکی از معتبرترین دانشگاههای ایران که 9 ساله پیش با همسرم که لیسانس داره ازدواج کردم و الان دو تا بچه دارم. همسرم هم دست بزن دارد هم زود عصبی میشن و اصن نمیتونن خودشونو کنترل کنند هر چیزی از دهنشون در بیاد و میگن. احساس میکنم مغزشون قدرت تجزیه و تحلیل نداره یه بچه هم میتونه گولش بزنه. نمیتونم باهاشون درد دل کنم یا صحبت معمولی داشته باشم هر حرفی یا اتفاق ساده ای که برایشان تعریف میکنم ایشون بد برداشت میکنند اگر من میگم که فلان استاد خیلی زحمت میکشن آدم درستی هستند ایشون فک میکنند که من با اون حتما یه سر وسری دارم در این حد و منم همیشه ترجیح میدم که هر حرفی هم که تو دلمه رو همون جا خفش کنم و در مورد هیچی باهاش حرف نزنم. یا اینکه اگه یه لباس جدید میخرم یا حتی یه ضد آفتاب هم میزنم با طرز نگاهش تموم مغزشو میخونم اما من بخاطر اینکه بچه هام محیط زندگیشون نا امن نباشه همیشه حرفاشو نشنیده میگیرم مگر در شرایطی که مجبور باشم. خیلی احساس میکنم که درونم تنهاست احساس افسردگی میکنم بد خوابی دارم. نیاز به کمک دارم. بخاطر بچه هام هم قصد طلاق هم ندارم
    ویرایش توسط f.mohamadi : 04-12-2019 در ساعت 07:57 PM
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    0
    تشکر شده 85 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : همسر بد بین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نگرانی های شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که تنها با نادیده گرفتن اینگونه موضوعات مشکلات ایشان برطرف نمی شود و به مرور زمان خودتان نیز دچار مشکلاتی از جمله افسردگی خواهید شد البته اشاره نیزکردید که احساس افسردگی می کنید . بهتر است سعی کنید در کنار ارامش که به خرج می دهید برای برطرف شدن مشکلاتتان و شناسایی دقیق انها به صورت حضوری به رواشناس مراجعه کنید تا در اول مشکلات روحی خودتان مورد بررسی قرار گیرد و بعد در مورد مشکلات زندگی مشترکتان نیز صحبت شود .
    ممکن است ایشان از نظر بعد شخصیتی نیاز به بررسی دقیق تری داشته باشند .
    1. آیا با شک و سوء ظن با شما برخورد می کنند و این صحبتی مبنی بر این موضوع کرده اند؟
    2. از اول ازدواج رفتاهایشان به همین گونه بود؟
    3. روابط اجتماعیشان به چه صورت است آیا دوستان محدودی دارند؟
    4. شنیده اید که بگویند دیگران قصد اذیت و اینکه به رفتارهای دیگران نسبت به شما و خودشان شک کنند؟
    5. آیا رفتارهای شما و فرزندانشان را مداوم کنترل می کنند؟
    6.در روابط جنسی خود مشکلاتی خس می کنید؟
    7. آیا رفتارهای دیگران را نیز کنترل می کنند؟
    ممکن است اگر پاسخ به سوالات بالا تقریبا مثبت باشد ایشان اختلال شخصیت پارانوئید داشته باشند و یا رفتارشان به این سمت متمایل باشد که البته نیاز به بررسی دقیق دارد و بدون صحبت با ایشان نمی توان نتیجه گیری درستی کرد و همچنین ممکن است ایشان اعتماد به نفس خودشان را نسبت به شما پایین ببینند و سعی می کنند از طریق پرخاش ویا چک کردن شما و یا حتی با نشان دادن قدرتشان با کتک زدن این اعتماد به نفس را بدست آوردند البته دقت کنید که همه اینها حدس می باشد و بدون بررسی دقیق نمی توان نتیجه گیری کرد .
    به نظر می رسد که نیاز است ایشان آموزش های در زمینه کنترل خشم ، افزایش اعتماد به نفس و راحل های حل مسئله بیشتری را آموزش ببینند . با توجه به وجود فرزندانتان سعی کنید زمانی را برای صحبت با ایشان انتخاب کنید که فرزندانتان حضور ندارند و همچنین دقت کنید که ایشان در آن زمان از نظر روحی شرایط بهتری داشته باشند بهتر است از بیان اینکه تو مشکل داری و مقصر جلوه دادن ایشان خوداری کنید تا نتایج بهتری بدست اورید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100
    شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
همسر بد,  همسر بد اخلاق,  همسر بدبین,  همسر بداخلاق من,  همسر بدبین و شکاک,  همسر بد دل,  همسر بدقول,  همسر بد دهان,  همسر بداخلاق سالار عقیلی,  همسر بد زبان,  قدرات,  قدرت بسرعه تنساني,  قدرة قادر,  قدرت الفناء,  قدرت كام راجل,  قدرة الله,  قدرت خلاص,  قدرته,  قدرتك,  قدرت ازاى,  لباس,  لباس على الراس,  لباس المرأة,  لباس تقليدي,  لباس داخلي,  لباس شرعي,  لباس ابو الخيط,  لباس تركي,  لباس الحجاج,  لباس الشهرة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)