نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم رضایت از میزان درآمد همسر

2677
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40610
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم رضایت از میزان درآمد همسر

ازار همسر
    من و همسرم دانشجو و استاد بودیم نزدیک به یک سال اشنا شدیم بعد تصمیم به ازدواج گرفتیم حقوق شوهرم من در حدود 1.500.000 تومان است ودر شهر اراک کار میکند. در هر مناسبت تا مقدار 600.000 تومان هدیه برایم میخرد باعث سرشکستگیم جلوی خانواده ام شده 6 ماه است که عقد کرده ایم ولی هنوز مسافرت نرفته ایم شبیه عقده ای ها شدم اخلاقش بد نیست ولی به خانواده اش بیشتر از من اهمیت میدهد ولی انکار میکند. وضع مالی خانواده اش متوسط است میگوید ترجیح میدهم مستقل باشم و هر چیزی را که برای من اوردند خودش برایم خریده است پدر و مادرش هیچی برای من نخریده اند ولی برای خواهرش سیسمونی میخواهند بخرند میگویم انها برایم ارزش قایل نیستد حتی عید فطر پدر و مادر که در شهر دیگر زندگی میکنند برایم عیدی نیاوردند چون برادرش از تهران رفته بود انجا به همراه زنو بچه اش و فقط خودش عیدی اورد.
    به مادرش بیش از من توجه میکند. اصلا نمیشود ازش اتقاد کرد. میگوید خانواده ام تورا مثل دخترشان دوست دارند اما دریغ از یک جفت جوراب که برای من بخرند. هر هفته سر مسایل اینگونه دعوا داریم. خواهرم با فردی که ارثیه ای زیاد به او رسیده ازدواج کرده به او میگویم از مسعود یاد بگیر که برای شادی خواهرم همه کار میکند. باید چه کاری انجام دهم میخواهم با پدر و مادرش صحبت کنم واقعا به ستوه امده ام.
    پاسخ
    شما با پدر مادرشان زندگی نمیکنید که که نارحت از این باشین که اونها به تو اهمیت نمیدهند همین که شوهرت به شما توجه میکنه و شما رو دوست داره کافیه شما نیازی به اهمیت دادن پدر و مادر شوهرتون ندارین . چطور فردی که در هر مناسبت 600 هزارتومن برای شما هدیه میخره باعث سرشکستگی جلوی خانوادتون شده کمتر کسی پیدا میشه که اینجور بتونه خرج کنه این که شش ماه نشده مسافرتی نرفتین مسئله خیلی مهمی نیست که بخواد نارحتتون کنه بهتره یکم توقعتون رو بیارین پایین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازارهمسر

سلام. مشکل اینجاست که شما تمام دوست داشتن و روابط رو در کادو گرفتن و کادو دادن میبینید. به نظرم حتما توی یه کلاس مهارت زندگی شرکت کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم رضایت از میزان درآمد همسر

به نظرم اینکه یکی حقوقش 1500000 هزار است و برای شما نصف حقوقش رو هدیه میخره این خیلی خوبه
    من خودم خدمات لوله بازکنی دارم و درامد بدی هم ندارم ولی باید توجه کنید که فرصت های شغلی فرق داره ، خواهر شما با کی ازدواج کرده چه مشکلی از شما حل میکنه و یا اینکه شوهرتون در این باره می تونه چکار کنه که اون رو تو سر شوهرتون میزنید و این کار اصلا جالبی نیست چرا که یک مرد تمام غرورش به این است که داره درامد کسب میکنه برا زن و بچش
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)