نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج

1041
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21702
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

سلام و خدا قوت
    من متولد 24/12/64 هستم و با پسری به نام داود متولد 64/4/12 نامزد کرده ام .به مدت 2 ماه می باشد . من کاملا به روش سنتی با ایشان نامزد کرده ام و از قبل آشنایی با ایشان و خانواده اش نداشته ام . در ضمن خانواده های ما مذهبی اما نه خیلی از نظر سطح فکری پایین تمی باشند .
    من خانواده ای 10 نفره هستم - فرزند 6 خانواده - پدر و مادرم در قید حیات -برادرها و خواهرانم از نظر سنی به هم نزدیک هستیم.خانواده من ساکت و کم حرف هستند
    ایشان خانواده ای 8 نفره - فرزند آخر - با خواهران تفاوت سنی زیاد دارد و با تنها برادرش قهر می باشد - پدر و مادر مسنی دارد و پدر دچار آلزایمر- خانواده ایشان پر حرف و خیلی شلوغ
    یک جلسه مشاوره رفتیم تست شخصیت شناسی از ما گرفته اند گفتند مشکلی ندارید .
    اما
    اکنون که برای خرید و برگذاری مراسم عقد جلو آمدیم ، دخالتها و نظرات جور و واجور خانواده ایشان دیده می شود و حتی ایشان مدام پولهایش را می شمارد که ی موقع کم نیاورد ،و در تمام امور از خانواده مشورت کی گیرد .
    یا در مورد مسائل جنسی که با من صحبت می کند از من ************ دهانی یا مقعدی می خواهد .
    خواهشا راهنمایی کنید که چگونه باید متوجه بشوم که اینها دخالت است یا راهنمایی ؟
    و چگونه به ایشان بفهمانم که رابطه جنسی این نیست ؟

با تشکر از شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhde-n نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت
    من متولد 24/12/64 هستم و با پسری به نام داود متولد 64/4/12 نامزد کرده ام .به مدت 2 ماه می باشد . من کاملا به روش سنتی با ایشان نامزد کرده ام و از قبل آشنایی با ایشان و خانواده اش نداشته ام . در ضمن خانواده های ما مذهبی اما نه خیلی از نظر سطح فکری پایین تمی باشند .
    من خانواده ای 10 نفره هستم - فرزند 6 خانواده - پدر و مادرم در قید حیات -برادرها و خواهرانم از نظر سنی به هم نزدیک هستیم.خانواده من ساکت و کم حرف هستند
    ایشان خانواده ای 8 نفره - فرزند آخر - با خواهران تفاوت سنی زیاد دارد و با تنها برادرش قهر می باشد - پدر و مادر مسنی دارد و پدر دچار آلزایمر- خانواده ایشان پر حرف و خیلی شلوغ
    یک جلسه مشاوره رفتیم تست شخصیت شناسی از ما گرفته اند گفتند مشکلی ندارید .
    اما
    اکنون که برای خرید و برگذاری مراسم عقد جلو آمدیم ، دخالتها و نظرات جور و واجور خانواده ایشان دیده می شود و حتی ایشان مدام پولهایش را می شمارد که ی موقع کم نیاورد ،و در تمام امور از خانواده مشورت کی گیرد .
    یا در مورد مسائل جنسی که با من صحبت می کند از من ************ دهانی یا مقعدی می خواهد .
    خواهشا راهنمایی کنید که چگونه باید متوجه بشوم که اینها دخالت است یا راهنمایی ؟
    و چگونه به ایشان بفهمانم که رابطه جنسی این نیست ؟

با تشکر از شما
    به نظرم باید قبل از عقد سه تا شش ماه نامزد بود تابه شناخت از طرف وخانواده اش داشت.موقع خرید عقد همه نظرمیدن هرچی بخری هم بالاخره چند نفری هستن عیب میگیرن.چون نامزدتون شاید ازچندوچون خرید عقد ومسایلش خبرنداره ازخانواده اش کمک میگیره.شایدم اوناواقعادخالت میکنن...رابطه جنسی درشان یک زن نیست که حرمتش بره زیرسوال ومثل یک وسیله لذت جویی ورفع شهوت بهش نگاه بشه..مردی رو میشناختم همین خواسته هارو از خانمش داشت خانمش درشان خودش نمیدیدونکرد...اون مرد هم بازنان خیابانی رابطه داشت اونا در قبال گرفتن پول هرکاری میکردن نه اعتراضی نه تاقچه بالایی...میتونید باتهیه کتابهایی مثل اداب زناشویی ازدیدگاه اسلام بهش بفهمونید رابطه جنسی مفیدبارابطه های جنسی کثیف درفیلم های پورنو متفاوته...البته اینها نظرشخصی منه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21702
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده ها 2 مهر برای ما تاریخ عقد زده اند به نظر شما عقب بیاندازم تا شناخت بیشتر شود ؟
    البته ایشان به خواهر خود گفته که دیگر برای خرید همراه ما نیایند ، ضمنا خواهر ایشان موقع خرید اصلا نظری نمی دادند فقط بای حساب و کتاب خرید می آیند و اصلا صحبتی از گرانی یا ارزانی نمی کنند
    چه طور می توانم بفهمم که دخالت می کنند و در زندگی برادرشان نفوذ دارند ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhde-n نمایش پست ها
    خانواده ها 2 مهر برای ما تاریخ عقد زده اند به نظر شما عقب بیاندازم تا شناخت بیشتر شود ؟
    البته ایشان به خواهر خود گفته که دیگر برای خرید همراه ما نیایند ، ضمنا خواهر ایشان موقع خرید اصلا نظری نمی دادند فقط بای حساب و کتاب خرید می آیند و اصلا صحبتی از گرانی یا ارزانی نمی کنند
    چه طور می توانم بفهمم که دخالت می کنند و در زندگی برادرشان نفوذ دارند ؟
    سلام دوست عزیز
    جهت شناخت کامل مدت شش ماه زمان لازم میباشد انهم با شرایط خاص که در جهت بالارفتن اگاهی طرفین از همدیگر باشد.
    در تردید و دودلی ازدواج نکنید. این تاریخ را به تعویق بیاندازید تا آگاهی بیشتری از همدیگر بدست اورید.
    انچه در مورد دخالت خانواده مطرح کرده اید به بلوغ روانی فرد مربوط میشود . اینکه چقدر زوجین توانایی مدیریت رابطه زناشویی و خانواده شان را دارند.
    این بلوغ در جلسات مشاوره ازدواج با سوالات مربوطه سنجیده میشود.
    از مشاور خود در این زمینه کمک بگیرید.
    در ارتباط با رابطه جنسی دید کلیشه ای نداشته باشید .
    توجه داشته باشید که رضایت از رابطه س.ک.س مستقیما با رابطه عاطفی زناشویی در ارتباط است. زوجین در مورد جزییات و نوع این رابطه باید صحبت کنند و به توافق برسند چون اگر اختلافی در این مورد داشته باشند نارضایتی از ان به سایر موارد نیز منتقل خواهد شد
    مهم این است که در رابطه س.ک.س زوجین همسو باشند.
    مشاوره ازدواج با جلسات مشخص و اصول خاص شروع میشود و پایان میابد اما بهتر است زوجین در هنگام بروز اختلاف نزد همان مشاور مراجعه داشته باشند تا در روند این رابطه همواره راه درست را پیش بگیرند
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد