نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: افکار رابطه های قبلیم اذیتم میکنه

1426
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47042
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy افکار رابطه های قبلیم اذیتم میکنه

من ۵ ساله ازد کردم قبل ازد یه رابطه داشتم بعد ازدواجم چند بار روابطی با چند نفر برام پیش اومد. یکی از این دخترایی که باهاش رابطه داشتم دست به افشا گری زد برا خانمم و خانمم گذاشت و از خونه رفت. با دیدن حال همسرم خیلی ناراحت و پشیمون شدم و به بدی و بزرگی کار خودم پی بردم و قبول کردم اشتباه کردم پشیمونم و میخپام جبران کنم. الان ۴ ماهه که تغییر کردم و توبه کردم و تاوان کارایی که کردمو دارم میدم. مشاوره میرم از تکنیکای مختلف استفاده میکنم کلی مراقبه میکنم، رابطمو با خدا بیشتر کردم و خلاصه از هر وسیله ای برای تغییرم استفاده کردم. همسرمم نبخشیده اما بهم فرصت داده که یه تصمیم بگیره منم از هر تلاشی برای جبران کارام دریغ نمیکنم. اما مشکلی که هست افکار و خاطرات روابط قبلیم دست از سرم بر نمیداره و همش ازارم میده. با اینکه میدونم اون کارا اشتباه بوده گناه بوده و حس گناه دارم و پشیمونم و میگم ایکاش زمان برمیگشت انجام نمیدادم اما چون اون روابط خیلی برام لذت بخش بوده دست از سرم بر نمیداره. حتی فکر کردن به روابطم با همین دختره که افشاگری کرده و ازش متنفرم برام لذتبخشه. نمیدونم چیکار کنم این افکارو فراموش کنم و دست از سرم برداره. خیلی نگرانم دوباره خطایی ازم سر بزنه.
    لطفا اگه کسی تجربه ای داره کمک کنه. ضمنا مشاورم دراین مورد کمکی نکرده.

2. کاربران زیر از Nader11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افکار رابطه های قبلیم اذیتم میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader11 نمایش پست ها
    من ۵ ساله ازد کردم قبل ازد یه رابطه داشتم بعد ازدواجم چند بار روابطی با چند نفر برام پیش اومد. یکی از این دخترایی که باهاش رابطه داشتم دست به افشا گری زد برا خانمم و خانمم گذاشت و از خونه رفت. با دیدن حال همسرم خیلی ناراحت و پشیمون شدم و به بدی و بزرگی کار خودم پی بردم و قبول کردم اشتباه کردم پشیمونم و میخپام جبران کنم. الان ۴ ماهه که تغییر کردم و توبه کردم و تاوان کارایی که کردمو دارم میدم. مشاوره میرم از تکنیکای مختلف استفاده میکنم کلی مراقبه میکنم، رابطمو با خدا بیشتر کردم و خلاصه از هر وسیله ای برای تغییرم استفاده کردم. همسرمم نبخشیده اما بهم فرصت داده که یه تصمیم بگیره منم از هر تلاشی برای جبران کارام دریغ نمیکنم. اما مشکلی که هست افکار و خاطرات روابط قبلیم دست از سرم بر نمیداره و همش ازارم میده. با اینکه میدونم اون کارا اشتباه بوده گناه بوده و حس گناه دارم و پشیمونم و میگم ایکاش زمان برمیگشت انجام نمیدادم اما چون اون روابط خیلی برام لذت بخش بوده دست از سرم بر نمیداره. حتی فکر کردن به روابطم با همین دختره که افشاگری کرده و ازش متنفرم برام لذتبخشه. نمیدونم چیکار کنم این افکارو فراموش کنم و دست از سرم برداره. خیلی نگرانم دوباره خطایی ازم سر بزنه.
    به روانشناس مراجعه کنید کسی که بتونه ریشه رفتارهای شمارو پیدا کنه و کمکتون کنه. یه دکتر روانشناسی که باتجربه باشه.

میتونم بپرسم چه شرایط اجتماعی، مالی، ظاهری و... دارید که باعث شده روابط متعدد پیدا کنید؟ یعنی مثلا خوشتپین پول دارین کارتون جوریه خلاصه چجوریه؟

4. 2 کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47042
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت پاسخ
    همونطور که گفتم مشاوره های مختلفی رفتم بنظرم نمیتونن کمک کنن.
    خوشتیپ که نیستم به نظرم. همسرمم خیلی از من سرتره تو زیبایی. وضع مالیمم بد نیست. ثروتمند نیستم اما درامد نسبتا خوبی دارم. دخترایی که بام بودن بخاطر پول باهام بودن و روابطمون اصلا عاطفی نبود فقط پولی بود.

6. کاربران زیر از Nader11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت پاسخ
    همونطور که گفتم مشاوره های مختلفی رفتم بنظرم نمیتونن کمک کنن.
    خوشتیپ که نیستم به نظرم. همسرمم خیلی از من سرتره تو زیبایی. وضع مالیمم بد نیست. ثروتمند نیستم اما درامد نسبتا خوبی دارم. دخترایی که بام بودن بخاطر پول باهام بودن و روابطمون اصلا عاطفی نبود فقط پولی بود.
    مرسی
    با این توصیفی که داشتید حتماً لازمه آسیب شناسی شوید.
    وقتی شما همسر زیبایی دارید اما تمایل به برقراری رابطه با افراد مختلف و چه بسا با توصل به پول هستید، این خود بیانگر وجود مشکلاتی در شماست که ممکنه برای خودتون روشن نباشه.
    به یک روانکاو یا درمانگر باتجربه مراجعه کنید و حتی اگر ریشه خیانت های شما تکانه های جنسی است، باید از نظر اختلال جنسی هم مورد ارزیابی قرار بگیرید.
    در مجموع به درمانگر حاذق نیاز دارید و مشاور معمولی نمیتونه کمک زیادی به شما بکنه.

8. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

ضمناً بدونید همسر شما خیلی بخشنده بوده که حاضر شده هنوز فرصتی به شما بده.
    برای یک خانم تعهد خلل ناپذیره و وقتی بهش تعهد نداشته باشید، شما لیاقت هیچ چیزی را ندارید. پس به همسرتون حق بدین اگر از دست شما بسیار عصبانی، نا امید و حتی متنفر باشند. بدونید هرگز همسر شما فراموش نمیکنه این قضیه رو.

ضمناً الکی قول ندهید و خودتون رو هم فریب ندین. تا زمانی که از نظر روانی درمان نشوید وعده تکرار نکردن بی فایده است.
    ویرایش توسط Lonely AND LONELY : 07-20-2021 در ساعت 10:43 PM

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام. دوست عزیز بنده شما را کامل درک میکنم و فکر نکنید چنین مشکلاتی برای دیگران وجود نداره.
    همه مردها و زنان توجهشون به زن های خوش هیکل جلب یا جذاب جذب میشه ولی باشون رابطه نداریم و نمیخوابیم.
    اینکه شما در دوران ازدواج تعهدتون شکندون و به قول خودتون چند بار. دلیلش اینه به یک موضگع دقت نداشتید.:
    هر بار که خواستید تعهد زناشویی خودتون بشکانید یا افکار رابطه قبلی امدن، به این فکر کنید اگر این کار کنید مثل اینه همسرتون هم داره با کس دیگه رابطه برقرار میکنه. اون لحظه است که میتونید جلو اون تفکرات باستید.
    ایا دوست دارید که همسرتون با افراد دیگه باشند؟ چه حسی از این موضوع میگیرید؟ این حس نیروی قوی که به شما کمک میکنه متعد باشید.
    دوم. افکار و احساسات ناشی از روابط قبل پرورش ندید و اگر شی یا وسیله ای از اون رابطه مونده همه رو دور بریزید. مثل لباس. هدیه. کادو و....
    سوم. عوام یا اشخاصی که به شما کمک کردن وارد رابطه های دیگه بشید را تقلیل یا حذف کنید اگر فعلا ارادتون قوی نشده این کار بتون کمک میکنه.
    4. راه های ارتباط با اون دخترها از بین ببرید. خط. شبکه اجتماعی یا هر چیز دیگه. غیر فعالی کردن نه. کلا واگذارکنید یا اون خط ها بفروشید

11. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)