صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: بعد ۸ سال زندگی متاهلی عاشق شدم

1106
  1. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    324
    تشکر شده 238 بار در 190 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بعد ۸ سال زندگی متاهلی عاشق شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من کسی رو می شناختم که ماجرایی بسیار شبیه شما داشت با تفاوتهایی از قبیل بدرفتاریهای شدید خانمش. به قدری درگیر اون ماجرا شد که کارشون به نزدیکیهای طلاق کشید. حدود دو سال با اون خانم بود. بعد از دو سال وقتی داستان طلاقش جدی شد رفتارهایی از اون خانم دوم می دید که تصورش بسیار سخته. الان التماس می کنه به من که به هر نحوی شده اون خانمو منصرف کنم ولی اون ول نمیکنه.
    در چنین جاهایی شما هرگز قادر نیستی شناخت خوبی از اون خانم کسب کنی و فقط بدیهای خانمتو میبینی. به نظر من فارغ از اون خانم مسائلتو با خانمت حل کن. مهم نیست ازدواجت سنتی بوده یا نه، مسائلتو جدا جدا حل کن.
    یه کاربر تازه کار و اماتور و جوگیر بنام شهرام ۳۸۱ اخیرا عضو شده کارش اینه از سر بیکاری تاپیکهای قدیمی رو بخونه زیرشون اظهارنظرهای خنده دار بنویسه
    کلا نظراتش خنده دارن

اونوقت جالبه شما که مثلا یه مدت از عضویتت میگذره
    چندتا جمله بدردخور هم بلدی تایپ کنی واسه چی پای تاپیک‌ قدیمی اینهمه قصه نوشتی؟!
    نکنه شماها فک کردین استارتر این تاپیک ۱ ساله منتظر مونده که شما و شهرام ۳۸۱ مهجور از راه برسین و مشکلشو حل کنین؟!

بابا دست وردارین ازین جوگیر بازیها
    اگه میخواین کار مفید انجام بدین به تاپیکهای روز توجه کنین
    امضای ایشان
    رسیده ها چه غریب و نچیده میفتند
    به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

هنوز زنده ام و زنده بودنم خاریست
    به تنگ چشمی نامردم زوال پرست

2. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم دلواپس
    فکر کنم دو سه باری میشه که لطف می کنی و تذکر میدی! ممنونم.
    ولی من به چند دلیل پای این نوشته ها نظر میدم. اول اینکه مسائلی از این دست معمولا کشداره، اونهایی که من دیدم دست کم دو سال طول کشیده تا تونستن به نتیجه ای برسن. دوم اینکه این نوشته ها در بایگانی می مونه و کاربرانی که مسئله مشابه دارند به تمام مطالب ذیل موضوع مراجعه می کنند و ممکنه براشون مفید باشه.
    بازم ممنون

3. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    54
    تشکر شده 49 بار در 36 پست
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

سلام به همه دوستان و استارتر محترم
    در درجه اول عارضم خدمتتون خوشحالم از اینکه شهامت بازگو کردن مشکلتون رو داشتید
    در درجه دوم من نظرات دوستانرو هرچند که خیلی برام مهمترمه اما نخوندم و دوست داشتم نظر خودمو عارض باشم خدمتتون
    همه انسانها تا زمانی که هرچیز با ارزش و موقعیت باارزشیرو دارن قدردانش نیستن و نمیدونن چه نعمتهایی در حالی جاری و ساری شدن در حال حاضر زندگیشون دارن و متاسفانه زمانی متوجه میشیم که دیگه خیلی دیر شده و راه برگشت برای جبران یا مسدود شده یا عبور از اون خیلی سخت و دشواره
    به گفته شما درسته که استارت زندگیتون با عشق نبوده
    در درجه اول زمانی که شما متحل شدی میشه گفت بیشتر متعهد شدی به آینده خانمت و بچهای شما که که یک آینده عالی نسبت به تلاش و توانتون براشون مهیا کنی"کسی بجز شما سر سفره عقد بله نگفته و هیچ کس به زوراسحله و شمشیر بله نگفته شما میتونستی آغاز کننده نباشی اما این اتفاق افتاده و شما خواه ناخواه متهد هستی
    در درجه دوم به گفته خودتون خانم شما خانم خوب و معقولی بوده و بهتر نیست از این زاویه به رفتارش نگاه کنید که ایشون با دقیق شدن و حساس شدن به شما نگران شما و آینده مشترکتونه و به نوعی میشو گفت عشق ورزی میکنه به شما و انقدری براش با ارزش هستید که به شما فکر میکنه و نگرانتونه
    در درجه سوم هرچند ناخواسته رابطه همکاری شما مبدل به عشقی شده که بنظر بنده آینده جالبی انتظارشو نمیکشه بدلیل اینکه شخصی که میدونسته شما متاهل هستی نباید انقدر بهتون اجازه میداد که بهش نزدیک بشید و چه تضمینی هست که فردای روز بعد از اینکه شما به هر طریقی وارد یک زندگی مشترک شدید ازهمسرتون بدبینتر نباشه چون شما به ایشون ثابت کردی آدم متعهدی نیستی به زندگی و سرکوب نزنه بهتون و شخصیت شمارو تخریب نکنه بابت این اعمال فعلیتون
    از همه بدتر اینکه تمام مردهای ایران +خودم همیشه فکر میکنیم قدرت اصلی زندگی دست ماست و دیگر افراد خانواده باید تابع امر ما باشند و به تصمیم ما احترام بذارن " خوب اگر زندگی شما بدون عشق آغاز شده باشه دور از جون و بلانسبت شما اگر همچین اشتباهیرو خانم تون انجام میداد شما چه حسی به این همه سال زندگی مشترکتون داشتید
    خواهشمندم اگر عواقب کارو خوشایند نمی'بینید با یک مشاور مشکلاتتون رو مطرح کنید و ازش درخواست کمک کنید که تا بحواید به خودتون بیاید خیلی دیر شده
    با آرزوی بهترینها بری شما دوست عزیز و همه اعضا . شب خوش
    امضای ایشان
    آهآی دلیل سر دردم"خودم بد عادتت کردم
    یکم فکر کنی میفهمی"خود من آدمت کردم

5. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد