نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خوش و بش با جنس مخالف کار درستیه؟؟

3702
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40994
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوش و بش با جنس مخالف کار درستیه؟؟

با سلام به کاربرای عزیز. اول عذر میخوام که ممکنه نوشته م طولانی بشه.
    من خانمی ۳۰ ساله هستم و همسرم ۳۳ ساله. ۸ ساله ازدواج کردیم. من از اولشم آدمی خیلی جدی (بیرون از خونه) بودم. ولی تو خونه با همسرم و خانواده ام شوخم. دوران مجردی با هیچ پسری دوست نبودم و حتی با جنس مخالف حرفم نمیزدم چه برسه به شوخی کردن. الان هم معلم هستم و تو فضای کاریم که همکارای آقا دارم اصلا باهاشون صمیمی نمیشم و بگو بخند نمیکنم. چون هم خودم خوشم نمیاد هم احساس میکنم اگه به روی مردی بخندم طرف ممکنه فکر کنه ازش خوشم میاد یا برچسبای دیگه بهم بزنن( کاربرای آقا در مورد این قسمت نظر بدن ببینم واقعا دید آقایون اینطوره یا من دارم اشتباه میکنم؟)
    حالا از همسرم بگم. ایشون تو شرکت خصوصی کارمنده و همکار خانم هم داره. اون مثل من نیس و بارها شاهد بودم که مثلا میریم یه مغازه که فروشنده خانمه یه مقدار با طرف بگو بخند میکنه( از حد و مرز خارج نمیشه ) . البته من همین مقدارشم نمیپسندم.
    حالا مشکل من اینه که حدود یک سال پیش یه خانمی که متاهله و بچه داره با همسرم تو یه اتاق کار میکردن. همسرم خیلی با اون خانم بگو بخند داشت و بهش وابسته بود یه جورایی. اینو کاملا حس میکردم. بنا به دلایلی اون خانم تعدیل نیرو شد. همسرم یکی دو روز قبلش یهو از دهنش پرید گفت حیف باشه خانم فلانی داره میره چقدر میگفتیم و میخندیدیم! من خیلی ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم. حالا اون خانم رفت و چند ماه بعد یه بار که همسرم خونه نبود و گوشیش جا مونده بود حس شک قلقلکم داد و گوشیشو نگاه کردم. دیدم تو گروه غیر اخلاقی عضوه و چند تا پیام مستهجن گذاشته بود. با سه تا دختر از همون گروهم چت خصوصی کرده بود ولی تاریخچه چتو پاک کرده بود و فقط اسمشونو نگه داشته بود(احتمالا واسه چت های بعدی). بعد چتهای خصوصیشو دیدم با همون همکار خانم سابق که همسرم بهش گفته بود دلم برات تنگ شده و اونم گفته بود منم دلم تنگ شده.. اون زن از مسائل زندگی ما مثل عوض شدن محل کارم خبر داشت یعنی همسرم باهاش احساس صمیمیت میکرده. پیامارو که دیدم (به خصوص پیامهای غیر اخلاقی تو گروه) داغووون شدم. همسرم اومد و یه دعوای اساسی راه افتاد بعد لز چند روز دعوا و قهر بالاخره معذرت خواهی کرد و گروهارو پاک کرد. حالا چن ماه گذشته و اون زن همکار به خاطر مسائل کاری با همسرم در تماسه. تو اینستا واسه هم کلیپ میفرستن و خانم تو صفحه ش عکسای خیلی راحت از خودش گذاشته که همسرم فالوش میکنه. امروز شوهرم گفت میخوام برم فلان شرکت کار کنم وضعیت شغلیم بهتر میشه( میخواد همون شرکتی بره که اون خانم الان اونجاس)
    حالا این فکر که نکنه به خاطر دلتنگی اون خانم و نه فقط دلایل کاری دوست داره بره اونجا به جونم افتاده.
    بعضی وقتا با خودم میگم نکنه این حرکات و رفتارا(ارتباط راحت با همکاران) یه خاطر شرایط این زمونه س و عادیه. نکنه من غیر عادی ام؟ نکنه دارم به خودم ظلم میکنم که با هیچ مردی گپ نمیزنم؟؟
    از طرفی دوس ندارم خودمم از این کارا بکنم چون فکرشم باعث میشه عذاب وجدان بگیرم و از خودم چندشم بشه!
    آیا من از زمانه عقب موندم یا همسرم زیاده روی میکنه؟ اگه اشتباه از اونه چی کار باید بکنم؟ خیلی ناراحتم
    تو رو خدا نظراتتون رو بنویسید. برام مهمه
    سرم داره میترکه
    ویرایش توسط سودا.ب : 06-27-2019 در ساعت 12:49 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : خوش و بش با جنس مخالف کار درستیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سودا.ب نمایش پست ها
    من خانمی ۳۰ ساله هستم و همسرم ۳۳ ساله. ۸ ساله ازدواج کردیم. من از اولشم آدمی خیلی جدی (بیرون از خونه) بودم. ولی تو خونه با همسرم و خانواده ام شوخم. دوران مجردی با هیچ پسری دوست نبودم و حتی با جنس مخالف حرفم نمیزدم چه برسه به شوخی کردن. الان هم معلم هستم و تو فضای کاریم که همکارای آقا دارم اصلا باهاشون صمیمی نمیشم و بگو بخند نمیکنم. چون هم خودم خوشم نمیاد هم احساس میکنم اگه به روی مردی بخندم طرف ممکنه فکر کنه ازش خوشم میاد یا برچسبای دیگه بهم بزنن( کاربرای آقا در مورد این قسمت نظر بدن ببینم واقعا دید آقایون اینطوره یا من دارم اشتباه میکنم؟)
    حالا از همسرم بگم. ایشون تو شرکت خصوصی کارمنده و همکار خانم هم داره. اون مثل من نیس و بارها شاهد بودم که مثلا میریم یه مغازه که فروشنده خانمه یه مقدار با طرف بگو بخند میکنه( از حد و مرز خارج نمیشه ) . البته من همین مقدارشم نمیپسندم.
    حالا مشکل من اینه که حدود یک سال پیش یه خانمی که متاهله و بچه داره با همکارم تو یه اتاق کار میکردن. همسرم خیلی با اون خانم بگو بخند داشت و بهش وابسته بود یه جورایی. اینو کاملا حس میکردم. بنا به دلایلی اون خانم تعدیل نیرو شد. همسرم یکی دو روز قبلش یهو از دهنش پرید گفت حیف باشه خانم فلانی داره میره چقدر میگفتیم و میخندیدیم! من خیلی ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم. حالا اون خانم رفت و چند ماه بعد یه بار که همسرم خونه نبود و گوشیش جا مونده بود حس شک قلقلکم داد و گوشیشو نگاه کردم. دیدم تو گروه غیر اخلاقی عضوه و چند تا پیام مستهجن گذاشته بود. با سه تا دختر از همون گروهم چت خصوصی کرده بود ولی تاریخچه چتو پاک کرده بود و فقط اسمشونو نگه داشته بود(احتمالا واسه چت های بعدی). بعد چتهای خصوصیشو دیدم با همون همکار خانم سابق که همسرم بهش گفته بود دلم برات تنگ شده و اونم گفته بود منم دلم تنگ شده.. اون زن از مسائل زندگی ما مثل عوض شدن محل کارم خبر داشت یعنی همسرم باهاش احساس صمیمیت میکرده. پیامارو که دیدم (به خصوص پیامهای غیر اخلاقی تو گروه) داغووون شدم. همسرم اومد و یه دعوای اساسی راه افتاد بعد لز چند روز دعوا و قهر بالاخره معذرت خواهی کرد و گروهارو پاک کرد. حالا چن ماه گذشته و اون زن همکار به خاطر مسائل کاری با همسرم در تماسه. تو اینستا واسه هم کلیپ میفرستن و خانم تو صفحه ش عکسای خیلی راحت از خودش گذاشته که همسرم فالوش میکنه. امروز شوهرم گفت میخوام برم فلان شرکت کار کنم وضعیت شغلیم بهتر میشه( میخواد همون شرکتی بره که اون خانم الان اونجاس)
    حالا این فکر که نکنه به خاطر دلتنگی اون خانم و نه فقط دلایل کاری دوست داره بره اونجا به جونم افتاده.
    بعضی وقتا با خودم میگم نکنه این حرکات و رفتارا(ارتباط راحت با همکاران) یه خاطر شرایط این زمونه س و عادیه. نکنه من غیر عادی ام؟ نکنه دارم به خودم ظلم میکنم که با هیچ مردی گپ نمیزنم؟؟
    از طرفی دوس ندارم خودمم از این کارا بکنم چون فکرشم باعث میشه عذاب وجدان بگیرم و از خودم چندشم بشه!
    آیا من از زمانه عقب موندم یا همسرم زیاده روی میکنه؟ اگه اشتباه از اونه چی کار باید بکنم؟ خیلی ناراحتم
    تو رو خدا نظراتتون رو بنویسید. برام مهمه
    سرم داره میترکه
    سلام سودابه جان
    درمورد سوالی که لابلای متن پرسیده بودین من چون خیلی بااقایون مراوده دارم و دوست و اشنای مرد زیادداشتم و دارم میتونم تاحد زیادی بتون جواب دقیق بدم

پرسیده بودین ایا اگه به روی مردی لبخند بزنین ایا ممکنه اون فک کنه شما ازش خوشتون اومده؟!
    این دقیقا بستگی به اون مرد داره
    مردها و پسرهایی که تو محیط های بسته و سنتی و با دید محدود تربیت میشن بله ممکنه در بدو امر همچی فکری کنن!
    اینجور مردها متاسفانه از هرنگاه یا لبخند یا جمله ای که از زبون طرف میشنون تصور میکنن طرف میخواد سرحرف وا کنه!
    یا میخواد نخ بده!
    یا حتما ازم خوشش اومده!
    حتی شاید عجیب باشه واستون که این طبقه پست فرهنگی حتی با کلمه لطفا که داخل پیامک تایپ کرده باشی ممکنه که هوا ورشون داره و تحریک شن و جدی جدی فک کنن خبریه!

اما مردها و پسرهایی که با چشم و گوش باز تربیت شدن و دامنه تفریحات و لذاتشون گستردس و باانواع ادمها نشست و برخاست کردن هرگز اینطور خیالات ابلهانه از یه لبخند تو ذهنشون پرورش نمیدن
    این قبیل اقایون معمولا تو جامعه به زن و مرد یکسان و یکجور نگا میکنن و فقط اونوقتی ممکنه اینجور مردها سیگنال بدن که سیگنال مستقیم از طرف مقابلشون بگیرن
    یعنی اگه یه خانم مستقیما از یه اقای متشخص باکلاس درخواست رابطه جنسی کنه یا صریحا به عشقش اعتراف کنه خب همون اقای باکلاس هم طبیعتا متناسب با درخواست اون دختر واکنش نشون میده

درمورد سوال دومتون که ایا شما از جامعه عقب هستین یا همسرتون زیاده روی میکنه؟

اون مقدار که حالت مخفی کاری ازشما رو داشته باشه بیشتر به مسیر خیانت نزدیک میشه و خیانت از اسمش پیداست درهمه جای دنیا عمل نامطلوب و ناپسندیه و بنابراین نمیشه گفت عرف زمونه ایجاب میکنه!

اما اون مقدار که حالت مخفی از شما نداره و واقعا الان دیگه تبدیل به نورم شده (حتی اگه نورم نشده بود بازهم ماهیتا منعی نداشت)بگو بخند با همکارانشه که نه تنها ایرادی بش وارد نیس بلکه واسه کاهش استرس کاری و رها کردن بار فشار از سیستم عصبی ادم لازم و ضروریه
    باتوجه به پاسخی که به سوال قبلیتون دادم اقایون و خانمهای متشخص و تحصیل کرده هیچوقت با چارتا بگو بخند بهم نمیریزن و تو فکر و خیال نمیرن و یکی از اصول زندگی عاقلانه تو دنیای مدرن همینه که زن و مرد رو تو جامعه مساوی هم بگیرین

مگه اینکه شما احیانا درمورد همسرتون خوشبین نباشین و ایشون رو جزو رده اقایون باکلاس حساب نکنین
    ایا اینطوره؟

این نکته رم اضافه کنم موضوع عضویت ایشون تو گروه بقول شما غیراخلاقی و موضوع بگوبخند ایشون تو محل کار ،لزوما دو موضوع مرتبط بهم نیس
    چون شواهد قطعی و بدیهی که بتونن این دو مساله رو بهم پیوند و ارتباط بدن موجود نیستن
    مگه اینکه شما به دلایلی دلتون نخواسته باشه (همه ماجرا)رو تعریف کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. 2 کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام من اینو بارها گفتم
    که خانمای ایرانی یه قدرتی دارن که به محض اینکه یه آقا حرف بزنه سریع متوجه میشن این حرف زدنه از سر رفتار عادی و اجتماعی اون فرده یا از سر لاس زدن و سو استفاده گری
    و نوع رفتار هم بسیار مهمه از سمت زن .چون همین قدرت را ما آقایونم داریم کاملا متوجه میشیم که نوع شوخی خانم و حرف زدنش از سر رفتار اجتماعیشه یا از سر اینکه میخواد جلوه گری کنه و کسی را به خودش جذب کنه

اما در مورد همسرتون :
    من یه پسر مجردم که به شدت آدم شوخ و گرمی هستم کلی هم دوست اجتماعی خانم دارم اهل بگو بخند هستم حتی با دوستای اجتماعیم چند باری کافی شاپ رفتم .نهار با هم خوردیم و اینو بد نمیدونم چون صحبتهامونم کاملا اجتماعی بوده نه من قربون اون رفتم نه اون قربون من .نه من تو ذهنم فکر ************ با اون بودم نه اون فکر خالی جیب من و تو بحث هزینه هم یا دنگی بوده یا یه بار من حساب کردم یه بار اونا و با هم راه اومدیم.مثلا دیروز با یه خانمی که 2 تا دختر داره و 2 تا داماد و مطلقه هستش ولی خیلی به قولی سانتیمانتاله و امروزیه چه از نظر دیدگاهی چه اعتقادی چه تیپی کافی شاپ بودیم و صحبتای کاری داشتیم حالا اگه طرف بی جنبه باشه میگه به عجب کیسی شوهر نداره.تنها هم زندگی میکنه.وضع مالیشم خوبه.زشت هم نیست.امروزی هم هست.پس برم تو کارش مخشو بزنم ببرمش تخت خواب.حتی قبل ترشم روزای قبل شام بیرون بودیم با هم و ارتباط داریم با هم در حد معیار و بد هم نمیدونم چنین روابطی رو چون هم رو فن بیان انسان ها تاثیر میزاره هم اعتماد به نفسشون

ولی....

من تو مجردی شاید اینطوری باشم ولی قطعا متاهلی دیگه اون راحتی را ندارم .چرا چون یه فردی میاد تو زندگیم به اسم شریک زندگی که دیگه تنها نظر من شرط نیست و باید ببینم اون نظرش چیه .قطعا تو متاهلی دیگه قرار نیست مثلا منشی شرکتمون را بشونم کنار دستم بریم نهار بخوریم بابت جلسات کاریمون.چون من هرچقد راحت باشم و همسرمم هرچقدر راحت باشه باز هم یه زن ایرانی خوشش نمیاد یه زن دیگه که نسبتی نداره کنار دست شوهرش بشینه یا بره باهاش غذا بخوره

عیب خیلی از مردای ایرانی از جمله همسر شما متاسفانه همینه که تو مجردی آدمای راحتی بودن (هرزه نبودن) و این راحتی را میکشن به دوران متاهلی و فکر میکنن میتونن همون رفتارهای مجردی را تو متاهلی انجام بدن در صورتی که آدم وفتی متاهل میشه باید یه سری قوانین و چهارچوب برا خودش بزاره.
    ویرایش توسط sam127 : 06-27-2019 در ساعت 08:11 AM

5. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40994
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز . ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ دادین. تمام ماجرا همین بود و سانسور نداشت.
    همسرم از اون موقع دیگه وارد گروه ها نشده و حتی رمز گوشیشو برداشته تا اعتماد منو برگردونه. از این لحاظ بخشیدمش و مشکلی نیس. ولی ارتباطی که در حد تلگرام و پیام دادن به اون همکار خانمش داره نگرانم میکنه.
    همسر من تو روستا تو محیط کاملا سنتی و مذهبی و بسته بزرگ شده. ولی ۱۰ ساله که وارد دانشگاه و محیط کار شده . الان نمیدونم باید جزو کدوم گروه دسته بندیش کنم! البته اینم بگم رفتارش تو خونه واقعا عاشقانه س و خیلی به من علاقه داره. تا حدی هم مذهبیه .
    دو تا سوال دارم اگه بتونید جواب بدید ممنون میشم
    اول اینکه آیا مردی میتونه همزمان با اینکه همسرشو عاشقانه دوست داره زن دیگه ای رو هم دوست داشته باشه؟ چون من به عنوان یه خانم فقط یه نفر تو دلم جا میشه نمیدونم آقایونم اینطورن یا نه
    سوال دوم اینکه اگه واسم مسجل شد ارتباط عاطفی بین این دو نفر بیش از حد هست چی کار باید بکنم؟ ترس دارم در مورد این موضوع باهاش حرف بزنم چون فکر میکنم باعث میشه قبحش بریزه ضمن این که یه آدم بزرگسالو که نمیشه کنترل کرد میتونه بیرون از خونه با همکاراش ارتباط دوستی داشته باشه(بیش از حد متعارف) و من روحم هم خبر دار نشه!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40994
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام سودابه جان
    درمورد سوالی که لابلای متن پرسیده بودین من چون خیلی بااقایون مراوده دارم و دوست و اشنای مرد زیادداشتم و دارم میتونم تاحد زیادی بتون جواب دقیق بدم

پرسیده بودین ایا اگه به روی مردی لبخند بزنین ایا ممکنه اون فک کنه شما ازش خوشتون اومده؟!
    این دقیقا بستگی به اون مرد داره
    مردها و پسرهایی که تو محیط های بسته و سنتی و با دید محدود تربیت میشن بله ممکنه در بدو امر همچی فکری کنن!
    اینجور مردها متاسفانه از هرنگاه یا لبخند یا جمله ای که از زبون طرف میشنون تصور میکنن طرف میخواد سرحرف وا کنه!
    یا میخواد نخ بده!
    یا حتما ازم خوشش اومده!
    حتی شاید عجیب باشه واستون که این طبقه پست فرهنگی حتی با کلمه لطفا که داخل پیامک تایپ کرده باشی ممکنه که هوا ورشون داره و تحریک شن و جدی جدی فک کنن خبریه!

اما مردها و پسرهایی که با چشم و گوش باز تربیت شدن و دامنه تفریحات و لذاتشون گستردس و باانواع ادمها نشست و برخاست کردن هرگز اینطور خیالات ابلهانه از یه لبخند تو ذهنشون پرورش نمیدن
    این قبیل اقایون معمولا تو جامعه به زن و مرد یکسان و یکجور نگا میکنن و فقط اونوقتی ممکنه اینجور مردها سیگنال بدن که سیگنال مستقیم از طرف مقابلشون بگیرن
    یعنی اگه یه خانم مستقیما از یه اقای متشخص باکلاس درخواست رابطه جنسی کنه یا صریحا به عشقش اعتراف کنه خب همون اقای باکلاس هم طبیعتا متناسب با درخواست اون دختر واکنش نشون میده

درمورد سوال دومتون که ایا شما از جامعه عقب هستین یا همسرتون زیاده روی میکنه؟

اون مقدار که حالت مخفی کاری ازشما رو داشته باشه بیشتر به مسیر خیانت نزدیک میشه و خیانت از اسمش پیداست درهمه جای دنیا عمل نامطلوب و ناپسندیه و بنابراین نمیشه گفت عرف زمونه ایجاب میکنه!

اما اون مقدار که حالت مخفی از شما نداره و واقعا الان دیگه تبدیل به نورم شده (حتی اگه نورم نشده بود بازهم ماهیتا منعی نداشت)بگو بخند با همکارانشه که نه تنها ایرادی بش وارد نیس بلکه واسه کاهش استرس کاری و رها کردن بار فشار از سیستم عصبی ادم لازم و ضروریه
    باتوجه به پاسخی که به سوال قبلیتون دادم اقایون و خانمهای متشخص و تحصیل کرده هیچوقت با چارتا بگو بخند بهم نمیریزن و تو فکر و خیال نمیرن و یکی از اصول زندگی عاقلانه تو دنیای مدرن همینه که زن و مرد رو تو جامعه مساوی هم بگیرین

مگه اینکه شما احیانا درمورد همسرتون خوشبین نباشین و ایشون رو جزو رده اقایون باکلاس حساب نکنین
    ایا اینطوره؟

این نکته رم اضافه کنم موضوع عضویت ایشون تو گروه بقول شما غیراخلاقی و موضوع بگوبخند ایشون تو محل کار ،لزوما دو موضوع مرتبط بهم نیس
    چون شواهد قطعی و بدیهی که بتونن این دو مساله رو بهم پیوند و ارتباط بدن موجود نیستن
    مگه اینکه شما به دلایلی دلتون نخواسته باشه (همه ماجرا)رو تعریف کنین
    دوست عزیز لطفا پیام آخرمو بخونید

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40994
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام من اینو بارها گفتم
    که خانمای ایرانی یه قدرتی دارن که به محض اینکه یه آقا حرف بزنه سریع متوجه میشن این حرف زدنه از سر رفتار عادی و اجتماعی اون فرده یا از سر لاس زدن و سو استفاده گری
    و نوع رفتار هم بسیار مهمه از سمت زن .چون همین قدرت را ما آقایونم داریم کاملا متوجه میشیم که نوع شوخی خانم و حرف زدنش از سر رفتار اجتماعیشه یا از سر اینکه میخواد جلوه گری کنه و کسی را به خودش جذب کنه

اما در مورد همسرتون :
    من یه پسر مجردم که به شدت آدم شوخ و گرمی هستم کلی هم دوست اجتماعی خانم دارم اهل بگو بخند هستم حتی با دوستای اجتماعیم چند باری کافی شاپ رفتم .نهار با هم خوردیم و اینو بد نمیدونم چون صحبتهامونم کاملا اجتماعی بوده نه من قربون اون رفتم نه اون قربون من .نه من تو ذهنم فکر ************ با اون بودم نه اون فکر خالی جیب من و تو بحث هزینه هم یا دنگی بوده یا یه بار من حساب کردم یه بار اونا و با هم راه اومدیم.مثلا دیروز با یه خانمی که 2 تا دختر داره و 2 تا داماد و مطلقه هستش ولی خیلی به قولی سانتیمانتاله و امروزیه چه از نظر دیدگاهی چه اعتقادی چه تیپی کافی شاپ بودیم و صحبتای کاری داشتیم حالا اگه طرف بی جنبه باشه میگه به عجب کیسی شوهر نداره.تنها هم زندگی میکنه.وضع مالیشم خوبه.زشت هم نیست.امروزی هم هست.پس برم تو کارش مخشو بزنم ببرمش تخت خواب.حتی قبل ترشم روزای قبل شام بیرون بودیم با هم و ارتباط داریم با هم در حد معیار و بد هم نمیدونم چنین روابطی رو چون هم رو فن بیان انسان ها تاثیر میزاره هم اعتماد به نفسشون

ولی....

من تو مجردی شاید اینطوری باشم ولی قطعا متاهلی دیگه اون راحتی را ندارم .چرا چون یه فردی میاد تو زندگیم به اسم شریک زندگی که دیگه تنها نظر من شرط نیست و باید ببینم اون نظرش چیه .قطعا تو متاهلی دیگه قرار نیست مثلا منشی شرکتمون را بشونم کنار دستم بریم نهار بخوریم بابت جلسات کاریمون.چون من هرچقد راحت باشم و همسرمم هرچقدر راحت باشه باز هم یه زن ایرانی خوشش نمیاد یه زن دیگه که نسبتی نداره کنار دست شوهرش بشینه یا بره باهاش غذا بخوره

عیب خیلی از مردای ایرانی از جمله همسر شما متاسفانه همینه که تو مجردی آدمای راحتی بودن (هرزه نبودن) و این راحتی را میکشن به دوران متاهلی و فکر میکنن میتونن همون رفتارهای مجردی را تو متاهلی انجام بدن در صورتی که آدم وفتی متاهل میشه باید یه سری قوانین و چهارچوب برا خودش بزاره.
    سلام ممنون از توجهتون. لطفا پست جدیدم رو بخونید.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تایپیک جدیدتون را ندیدم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

دوست عزیز لطفا پیام آخرمو بخونید
    سلام

هر پستی که مینویسید دوستان میبینن نیازی نیست تاکید به دیدن کنید.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالبتون

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

این دید شما خیلی عجیب و غریبه
    ادم ها تا زمانی که به هم سونظر نداشته باشن میتونن با هم حرف بزنن و حتی صمیمی باشن. مگه تو کشورهای دیگه که زن و مرد بینشون خط کشی نیست، س ک س گروهی راه میندازن!!!!؟
    تو چهارچوب اخلاق میشه زن و مرد با هم حرف بزنن و معاشرت کنن و من فکر میکنم که شما تو این مورد یه مقدار زیادی درگیر اصول خشک و ارتجاعی نامتعارف هستی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

سوال دوم اینکه اگه واسم مسجل شد ارتباط عاطفی بین این دو نفر بیش از حد هست چی کار باید بکنم؟!
    خیلی ساده بگم اگه عاشق اون زن شده بود که به شما محبت نمیکرد! سرد میشد و احتمالا در مراحل بعدی و عمیق تر شدن حسش بنای ناسازگاری با شما رو میذاشت و دنبال راه جدایی می افتاد
    وقتی اینطزوری نشده ینی چیزی جز یه صمیمیت ساده بین دو تا همکار نیست و شما زیادی حساسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)