نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت درگذشته

9804
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت درگذشته

سلام .من چن سال پیش با ی پسری آشنا شدم اولش خیلی بهش علاقه نداشتم اما بعدش بهش علاقه مند شدم.تو همین مدت دوستم خودشو ب اون پسر نزدیک کرده بود ک البته اون نپذیرفته بود.اما ب ی دلایلی رابطه ما بهم خورد ک حالا متوه شدم دوستم تاثیر کمی تو این قضیه نداشته.ینی قبل از تموم شدن رابطه ما زمینه رو برای خودش فراهم کرده بود و حتی تماس تلفنی و ... داشت.
    اون ماجرا با همه تلخیش گذشت. بعد کی دو سال دوستم برگشت و از من خواست ببخشمش و منم فکر کردم واقعا پشیمونه و بخشیدمش.ما روابط خانوادگی نزدیکی داریم و هیچکس از اتفاقی ک بینمون افتاده بود خبر نداشت.حالا متوجه شدم ک باهم بودن و نامزد کردن.برای من شوک بزرگی بود و حالا نسبت ب همه چی بدبین شدم.فکر اینکه دوباره اونارو کنار هم ببینم ....
    لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت درگذشته

سلام
    من شخصا خودم رو در مقامی نمیزارم که اون دو نفر رو قضاوت کنم اما
    شما باید این مسئله رو برای خودتون حل کنید
    وگرنه ترکش هاش ممکنه سطح وسیع تری از زندگیتون رو زخمی کنه مثل اعتماد کردن به آدمهای جدید.
    خب اونا به هر روشی هم که بوده الان وارد یه رابطه ی جدی شدن؛ این یعنی اون آقا یا واقعا و یا به خیال خودش دوستتون رو مناسب زندگی دیده.
    دوستتون هم انقدر به ایشون علاقه مند بوده که خیلی مرزها
    رو نادیده گرفته
    مسئله همین جا تموم میشه؛ میمونه احساس شما به اون دو نفر و ارتباطتتون با اونها
    اگر دیدن و حضورشون اذیتتون میکنه ارتباطتون رو باهاشون کمرنگ کنید و اگه اومدن عذرخواهی کردن بهشون توضیح بدین که یه احساس ناامنی و بی اعتمادی توی رابطتون با اونا هست که دور بودنتون بهتره.
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد احساس و شوکه شدن شما قابل درک می باشد اما دقت کنید که شما با دلیل این رابطه را ترک کرده اید.
    1. هریک از شما در آن زمان چند سال داشتید؟
    2. در زمان فعلی از خارج شدن از ان رابطه پشیمان هستید؟
    3. معیارهای شما برای انتخاب آن آقا چه ویزگی های بود؟
    4. چند مدت با ایشان رابطه داشتید؟
    5. به نظر شما فردی که به راحتی وارد یک رابطه دیگر می شود برای زندگی مشترک با شما قابل اعتماد می باشد؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام دوست عزیز
    کابر محترم الی خانم صحبتهای مفیدی کردن اما بنده هم از نزدیک شاهد یه ماجرای همین شکلی بین دوتا از هم'دانشگاهیام بودم که شخص شماره یک و شماره دو تقریبا 1 سال باهم بودن و جالب اینجاست که شخص سوم همیشه با دوست دخترش همراه این دو نفر بود تا اینکه رابطه اول و دوم کات شد و و شخص سوم هم با دوست دخترش کات کرد و دلیل همراه بودن 1سالشو علاقه اعلام میکرد و آرزومند بوده این اتفاق رخ بده
    1 سال بعد ازدواج هم کردن اما متاسفانه 6 ماه نشده به طلاق منجر شد چون پایه و بنیان از ابتدا محکم نبود و طرفین با دیدگاه بدی که از هم داشتن شروع شد انتقاد کردن از یکدیگر و بحث و اختلاف
    شما باید شکرگذار باشی که خدا خیلی دوستتون داشته و وارد رابطه جدی با اون آقا نشدید که بعدها به مشکل بخورید . به قول معروف اگر قراره بره پس همون بهتر که قبل از آسیب زدن همون اولش بره
    شماهم اگر دیدن رابطشون براتون سخته و دچار بدحالی میشید بهتره خیلی محترمانه کات کنید و دلیلی نداره بخواید به کسی توضیح بدید که باعث بشه فکر میکنن شما حسادت میکنی
    موفق باشید
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مطالب مفید بود مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد