مشاور
تبلیغات مشاور
خیانت شوهرم    خیانت شوهرم
خیانت شوهرم    خیانت شوهرم

خیانت شوهرم

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: خیانت شوهرم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیانت شوهرم

سلام خسته نباشید...حدود شیش ماه عقد کردم...چهارسال قبل عقد با شوهرم دوست بودم...دوسال بعد دوستیمون متوجه شدم با ی خانمی دوست شدن ک فیلم و چتای مبتذلی بین هم ردوبدل میکنن...ایشون خیلی التماس کردن ک جبران میکنن فرصت خواستن منم چون خیلی دوسش داشتم بهش فرصت دادم امروز فهمیدم از دوسال پیش بااون خانم دوست بودن...خیلی حرف بهش زدم گفتم حالم ازش بهم میخوره پشیمونم از ازدواجم باهاش....همسرم میگه هرکاری کردم برا قبل خواستگاری ک بیام برات بوده بعد خواستگاری دیگ اصن جوابشو ندادم...بااینک پیاماشو دیدم تاریخاشو نگاه کردم تا دوماه پیش باهاش چت میکرده ولی اصن خودش قبول نمیکنه میگه قبل خواستگاری اگ هزار تا کار کردم بعد اون ک همه چی جدی شد گذاشتپ کنار گفتم پس این چی میگه دوماه پیش چت کردی میگه نکردیم فقط ی شب پیام داد من جوابشو دادم...الان باخودم فکر میکنم همسرم اگ واقعا نمیخاست باهاش ادامه بده خدافظی میکرد میگفت رن گرفتم دیگ پیام نده ولیی هیچی بهش نگفته الانم ازتون کمک میخام ازتون خواهش میکنم بگید چکار کنم دارم دیوونه میشم دلم داره میترکه
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    دلم هوای زندگی کرده.
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    289
    تشکر شده 159 بار در 110 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

پاسخ : خیانت شوهرم

سلام
    به نظرم بهتره تا دیر نشده ازش طلاق بگیرید چون شما یه باربهش فرصت دادید ولی بازم خیانت کرده بعید نیست چند وقت دیگه بازم این کارشو تکرار کنه پس از همین الان جدابشید بهتره تا بعد
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نمیتونم چون خیلی دوسش دارم

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1186 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید...حدود شیش ماه عقد کردم...چهارسال قبل عقد با شوهرم دوست بودم...دوسال بعد دوستیمون متوجه شدم با ی خانمی دوست شدن ک فیلم و چتای مبتذلی بین هم ردوبدل میکنن...ایشون خیلی التماس کردن ک جبران میکنن فرصت خواستن منم چون خیلی دوسش داشتم بهش فرصت دادم امروز فهمیدم از دوسال پیش بااون خانم دوست بودن...خیلی حرف بهش زدم گفتم حالم ازش بهم میخوره پشیمونم از ازدواجم باهاش....همسرم میگه هرکاری کردم برا قبل خواستگاری ک بیام برات بوده بعد خواستگاری دیگ اصن جوابشو ندادم...بااینک پیاماشو دیدم تاریخاشو نگاه کردم تا دوماه پیش باهاش چت میکرده ولی اصن خودش قبول نمیکنه میگه قبل خواستگاری اگ هزار تا کار کردم بعد اون ک همه چی جدی شد گذاشتپ کنار گفتم پس این چی میگه دوماه پیش چت کردی میگه نکردیم فقط ی شب پیام داد من جوابشو دادم...الان باخودم فکر میکنم همسرم اگ واقعا نمیخاست باهاش ادامه بده خدافظی میکرد میگفت رن گرفتم دیگ پیام نده ولیی هیچی بهش نگفته الانم ازتون کمک میخام ازتون خواهش میکنم بگید چکار کنم دارم دیوونه میشم دلم داره میترکه

با سلام خدمت شما دوست عزیز

قابل درک است که این اتفاق می تواند در شما دیدگاه منفی ایجاد کند اما توجه داشته باشید که قبل از قضاوت و تصمیم گیری عجولانه با همسرتان صحبت کنید و باور حرفهای او را در اولویت قرار دهید و نگذارید به راحتی زندگیتان توسط شخص سومی مورد تهدید قرار گیرد . شما درمتن پیامتان ذکر کردید ک آخرین پیام همسرتان دوماه قبل بوده شاید این مهم گواه این باشد ک همسرتان صادق بوده و به کسی جز شما فکر نمیکند واز بعد ازدواجتان مرتکب خطایی نشده باشد اگ هنوز به صداقت حرفاش ایمان دارید بهتر است باور حرفای همسرتان را در اولویت قرار بدهید بعد باید به خودتان رجوع کنید ببینید آیا در رابطه تان کم و کاستیی داشتید یا رفتار و اخلاقتون به شکلی بوده ک موجب سرد شدن رابطه یا پناه بردن و گریز همسرتان به دیگران شده باشد کمی به خودتان و همسرتان با درست تصمیم گرفتن فرصت بدهید تا به مرور زمان اعتماد قبلی بین شما برگشت کند و درصورت تفاهم مجدد از یادآوری مداوم این موضوع به همسرتان خوداری کنید . خودتان را سرگرم کنید و از تمرکز و بعد از آن خیال پردازی بپرهیزید چون ممکن است نوعی خطای شناختی در شما ایجاد شود که باعث شود رابطه شما و همسرتان مورد آسیب قرار گیرد. در صورتی که این افکار زیاد از حد باعث اذیت و بر روی عملکردتان در زندگی و روابطتتان با همسرتان تاثیر گذاشت حتما برای بررسی بیشتر با یک روانشناس مجرب به صورت حضوری صحبت کنید

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1186 نمایش پست ها
    نمیتونم چون خیلی دوسش دارم
    عزیزم همین الان هم داره بهت دروغ میگه... نذار به شعورت توهین بشه... خیانت موقعی قابل بخشش هست که طرف مقابل قبول کنه . نه اینکه هنوز روی دروغ خودش پافشاری کنه اینو از هر مشاور حاذق بپرسی بهت میگه

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    عزیزم همین الان هم داره بهت دروغ میگه... نذار به شعورت توهین بشه... خیانت موقعی قابل بخشش هست که طرف مقابل قبول کنه . نه اینکه هنوز روی دروغ خودش پافشاری کنه اینو از هر مشاور حاذق بپرسی بهت میگه
    سلام دوست گرامی ببخشید شما یک مشاور هستید یا نعوذ بالله علم غیب دارید ک با اطمینان اعلام میکنید شوهر این خانم یک دروغگوس درصورتی ک خود این خانم به یقین نرسیدن به نظر من شما یا شکست عشقی خوردید یا تو زندگیتون با مشکلای بزرگی باهمسرتون دچار هستید ک درهمه پیاماتان به همین سادگی بقیه رو تشویق به طلاق میکنید

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ببخشید شما یک مشاور هستید یا نعوذ بالله علم غیب دارید ک با اطمینان اعلام میکنید شوهر این خانم یک دروغگوس درصورتی ک خود این خانم به یقین نرسیدن به نظر من شما یا شکست عشقی خوردید یا تو زندگیتون با مشکلای بزرگی باهمسرتون دچار هستید ک درهمه پیاماتان به همین سادگی بقیه رو تشویق به طلاق میکنید عمیقا بهتون پیشنهاد میکنم درسریعترین زمان ممکن خودتونو به یک مشاور یا روانشناس برای حل مشکل بزرگتون معرفی کنید

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

فکر میکنم شما علم غیب دارید که در مورد زندگی من اینطور قضاوت میکنید .. من نه شکست عشقی خوردم نه با شوهرم مشکلی دارم و معمولا خیلی کم اینجا پیام میذارم نمیدونم من رو با کی اشتباه گرفتید که میگید من کسی رو تشویق به طلاق کردم ...
    ما آدما دوست داریم توی مواقع سخت خودمونو گول بزنیم چون نمیتونیم درست تصمیم بگیریم یا خیلی وقتا میدونیمو شجاعت عمل کردن بهش رو نداریم.. شما اگر پیام دوست عزیز رو بخونید متوجه میشید که پیام هایی که ایشون توی گوشی شوهرشون دیدین مال 2 ماه پیشه تاریخ داره ولی شوهرشون اصرار داره که اینا مال 2 سال پیشه... پس داره دروغ میگه .چرا باید پیام هی دو سال پیش توی گوشیش باشه؟ مگه میشه تاریخ اشتباه باشه؟اگه شوهرش راست میگه و هیچ رابطه ای با اون خانوم نداره پس این پیام ها تو گوشیش چکار میکنه؟
    و بر خلاف چیزی که شما از پیام من متوجه شدید من کسی رو تشویق به طلاق نکردم فقط به ایشون گفتم که با واقعیت روبرو شن ...
    و شدیدا واسه شما احساس تاسف میکنم
    ویرایش توسط saba saberi : 02-12-2019 در ساعت 12:50 PM

9. Top | #9

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس شما در زمان فعلی قابل درک می باشد اما بهتر است اول آرامش خود را حفظ کنید و بعد از آن دقت کنید که فعلا موضوع را با فرد دیگری در میان نگذارید مخصوصا دوستان یا خانواده چون اگر تصمیم به ادامه زندگی بگیرید دیدگاه دیگران د رآینده می تواند در روند زندگیتان تاثیر گذاردو بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان صحبت کنید و دقیقا برای ایشان مشخص کنید که شما به چه چیزی خیانت می گوید گاهی افراد فکر می کنند که اگر با کسی رابطه جنسی نداشته باشند خیانت نکرده اند و در صورتی که تصمیم به ادامه زندگی مشترک گرفتید بهتر است هردوی شما وارد پروسه مشاوره شوید تا با کمک مشاور بتوانید روابط زندگی مشترکتان را بیشتر مورد بررسی قرار بدهید و دیدگاه همسرتان مورد بررسی بیشتر قرار گیرد . ممکن است واقعا حقیقت آن چیزی باشد که همسرتان بیان کرده اند اما بهتر بود ایشان واکنش دیگری نشان می دانند اما بهتر است به حرفهای ایشان توجه کنید و بعد تصمیم گیری کنید در صورتی که بخواهید به زندگی مشترکتان ادامه بدهید نیاز است که هردو نفر به هم فرصت بدهید تا هم ایشان تلاششان را برای برگشت اعتماد شما انجام بدهند و هم شما بتوانید اعتمادتان را به همسرتان بازسازی کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

10. کاربران زیر از dehghan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام خسته نباشید ...واقعا ممنونم از وقتی برام گذاشتید...حرف شما درست شاید من کمو کاستی داشته باشم ولی بهش هر دفعه گفتم حرفی داری بیا بهم بگو تو دلت چیزی نگه ندار...ولی دیدم برا سیگار کشیدنش بااون خانم صحبت کردن ک نامزدم درکم نمیکنه همش میگه نکش نکش...ولی من گذاشتم ب عهده خودش ک هروقت تونست ترک کنه....دیشب بااون دختر خانم صحبت گردم میگفت با نامزدش مشکل داشته از نامزد من مشاوره میگرفته ...ولی با خودم ک هست دریغ از ی کلمه حرف همش تو گوشی بازی میکنه میگم بهش میگه تو بیا صحبت کن من حرفی ندارم ...زندگی خودمون همش دعوا بحث سردیه ی بار نگفت بیا بشین راجب مشکلمون صحبت کنیم بقیه رو راهنمایی میکنه مشورت میده حتی اون دختری ک معلوم نیود کیه ولی زندگی خودمون از سردی یخ زده دیگ...الان میخام بدونم چجور باهاش رفتار کنم ک متوجه اشتباهش بشه بیاد باهام صحبت کنه من ک میخام دیگ محلش نزارم تا چند ماه سرسنگین باشم دیگ هم بی تفاوت باشم باهاش میشه شمام کمک کنید بگید موقع صحبت کردن چی بهش بگم موندم بخدا حالمم خیلی بده دارم دیوونه میشم

12. Top | #11

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که اینگونه اختلافات حتی ریز می تواند باعث شود که شما از یکدیگر فاصله بگیرید و فرد دیگری بتواند راحت تر وارد زندگی شما شود . در هنگام صحبت کردن بهتر است یک سری اصول کلی از جمله احترام به همسرتان و خانواده و هرکسی که برای او عزیز است را نگه دارید، از توهین بپرهیزید ، به او اجازه بدهید صحبت کند و نخواهید سریع به او راحل بدهید بلکه تمرین کنید یک شنونده خوب نیز باشید ، همدلی کنید و نشان بدهید که شرایط سخت او را درک می کنید و اصرار نکنید که بعضی از مسائل را به شما بگویند چون ممکن است جواب برعکس بگیرید ، برای صحبت کردن از چیزهای معمولی شروع کنید ، دقت کنید که زمان صحبت مناسب باشد و همسرتان خسته نباشد و... اینکه شماا بخواهید با کم کردن رابطه یا بی توجهی متوجه همسرتان را به خودتان جلب کنید شاید در کوتاه مدت به شما جواب بدهد اما راحل مشکل شما نیست و در بلند مدت باعث فاصله بیشتر در بین شما خواهد شد. بهتر است خانواده درمانی را تجربه کنید در آن محیط به کمک مشاور میتوانید نحوه صحیح صحبت با یکدیگر را آموزش ببینید . سعی کنید علایق همسرتان را بشناسید و حتی اگر نیاز است تغییرات کوچکی بدهید مثلا با او به دیدن فوتبال بپردازید اگر دوست دارد ف یک غذای مورد علاقه اش را بپذیرد، در رابطه جنسی خود کمی تنوع ایجا کنید ، و هرچیزی که حتی به مقدار کم می تواند روحیه ایشان را بهتر کند و باعث شادی شود در شادی توجه همسرتان به شما بیشتر می شود و شما فرصت بهتری برای صحبت و گفتن احساساتتان دارید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من الان اصن نمیتونم همچین کارایی بکنم براش چون خیلی ازش بدم اومده در کنارشم دوسش دارم نمیخام از دستش بدم...ولی اینجور ک شما میگید یعنی از همین الان باهاش درست رفتار کنم قهر نکنم ک بفهمه اشتباه کرده....اگ از الان مهربون باشم دفعه دیگ هم تکرار میکنه میگه مگ اون دفعه چیکار کرد ک الان بکنه...فقط موندم چند وقت باهاش سرسنگین باشم ی ماه دوماه سه ماه بنظرتون چند وقت...اصن مخم خالی شده اینگاری مسافرتم هستم نمیتونم برم مشاوره حضوری صحبت کنم تا برگردم شهرمم دیوونه میشم اگ کمکم کنید ممنون میشم ازتون

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.42
    تشکـر
    2,323
    تشکر شده 1,956 بار در 1,019 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خب باید این مسله رو در نظر بگیریم که همسر شما ، شمارو دوست داشته که اومده خاستگاری شما و با شما ازدواج کرده وگرنه میتونست خاستگاری نفر دوم بره .

ببینید بعضی مواقع فاصله های که بین شماا و همسرتون ایجاد میشه یکسری افراد فرصت طلب پیدا میشن و بخوان زندگی دیگران رو خراب کنن

به نظرم شما با توجه به اینکه همسرش هستید و مطمنن دوسش دارید لازمه که یک فرصت از ته دل و واقعی بهش بدین وگرنه اینکه بخواین قهر کنید و فاصله بگیرید یجورایی بیشتر باعث میشید که ایشون ازتون دورودورتر و در تله های بدتری گرفتار بشن. اگر میخاین قهر کنید که بهتره طلاق بگیرید وگرنه اگر هدفتون اصلاح روابطتتونه باید به خواسته های هم گوش کنید به خاطر هم تغییر کنید و رفتارهاتونو بهتر کنید
    قرار نیست دونفری که ازدواج میکنن همدیگرو تحمل کنن بلکه از کنار هم بودن باید لذت ببرن. اگر مسئولیت ازدواج رو پذیرفتید پس به راحتی تسلیم نشید و اگر همسرتون تسلیم شد اونموقع هست که با خیال راحت این رابطه رو تموم میکنید چون از بابت خودتون مطمن هستید که تلاشتونو کردید.
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

15. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

واااای شما واقعاعالین در این موارد دوبار تاحالا ازتون مشاوره گرفتم دفعه اول جواب گرفتم خداکنه این دفعه هم جداب بگیرم......پس بحرفتون گوش میکنم باهاش صحبت میکنم بهش فرصت میدم...ولی سرسنگین ک میتونم رفتار کنم تا ی مدت یا نه بعد اینک عذرت خواهی کردو ن فرصت دادم رابطمونو مث قبل کنم...ببخشید این همه میگم چون اصن نمیدونم باید چیکار کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت,  خیانت به انگلیسی,  خیانت در امانت,  خیانتکار,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت به شوهر,  خیانت به همسر,  خیانت در عشق,  خیانت همسر کتایون ریاحی,  خیانت همسر,  خیانت شوهرم,  خیانت شوهرم نی نی سایت,  خیانت شوهرم در بارداری,  خیانت شوهرم یادم نمیره,  خیانت شوهرمو بخشیدم,  خیانت شوهرم به من,  خیانت شوهرم بهم ثابت شد,  خیانت شوهرم را چگونه ببخشم,  خیانت شوهرم با جاریم,  خیانت شوهرم را چگونه فراموش کنم,  فیلم ایرانی,  فیلم هزارپا,  فیلم هندی,  فیلم لاتاری,  فیلم ترسناک,  فیلم به وقت شام,  فیلم سینمایی,  فیلم خنده دار,  فیلم آینه بغل,  فیلم جدید,  فکر,  فکرە,  فکرونی ام کلثوم,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر چیست,  فکری سیاسی,  فکر تو پیرم کرد,  فکره مشروع,  فکرآموز,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)