صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: خیانت شوهرم

816
  1. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    برام سوال شد .پس مردا خاستگاری چه کسی میرن؟ خاستگاری کسی رو که دوسشون ندارن؟
    پس چرا خاستگاری کسی که مثلا ادعای دوست داشتنشو داشتن نمیرن ؟ مگر غیر این نیست که به اون طرف اعتماد و عشقه کافی رو ندارن
    تو كيس ايشون اين اقا فقط دلش ميخواد يكي رو بدست بياره و براي جمع كردن كاراي غلط قديمش تن به خاستگاري و اين مسايل زده.
    اكثرا هم بخاطر تمايلات جنسي هست و وقتي عادي بشه دوباره روز از نو ....

2. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,424
    تشکر شده 2,104 بار در 1,099 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtehran نمایش پست ها
    تو كيس ايشون اين اقا فقط دلش ميخواد يكي رو بدست بياره و براي جمع كردن كاراي غلط قديمش تن به خاستگاري و اين مسايل زده.
    اكثرا هم بخاطر تمايلات جنسي هست و وقتي عادي بشه دوباره روز از نو ....
    خب شاید برای ما که مجردیم گفتن اینکه اره ولش میکنیم کاره سختی نباشه نمیدونم شایدمنم جای ایشون بودم قیده همه چی رو میزدم

ولی خب یکسری چیزها به راحتی به دست نیومده که به راحتی بشه از دست داد مثله عشق.
    ولی به نظر من اگر اشتباهشون در حد چت بوده قابل گذشت هست و بهتره یک فرصت دیگه به کسی که 6 سال بهم عشق ورزیدند داد شاید جبران کرد و از ته دلش پشیمون بود.
    اما همه ی اینا به کنار
    سوال من چیزه دیگری چرا گفتین مردا ممکنه خاستگاری کسی برن که دوسش نداشته باشن در چه صورت این اتفاق میوفته؟

3. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خب شاید برای ما که مجردیم گفتن اینکه اره ولش میکنیم کاره سختی نباشه نمیدونم شایدمنم جای ایشون بودم قیده همه چی رو میزدم

ولی خب یکسری چیزها به راحتی به دست نیومده که به راحتی بشه از دست داد مثله عشق.
    ولی به نظر من اگر اشتباهشون در حد چت بوده قابل گذشت هست و بهتره یک فرصت دیگه به کسی که 6 سال بهم عشق ورزیدند داد شاید جبران کرد و از ته دلش پشیمون بود.
    اما همه ی اینا به کنار
    سوال من چیزه دیگری چرا گفتین مردا ممکنه خاستگاری کسی برن که دوسش نداشته باشن در چه صورت این اتفاق میوفته؟
    سال مهم نيست ، احتمالا قدمت اشتباه ايشون ٦ سال بوده و دليل نميشه اين سالها دليلي بر عشق و علاقه باشه !
    بله چت شايد ساده بنظر برسه ولي از تفكر و عقل انسان نشأت ميگيره كه حتي در جرايم و مسايل قضايي هم بعنوان مدرك جرم تلقي ميشه (در صورت اثبات) پس گواهي بر طرز فكر و تمايلات فرد هستش
    در خصوص جواب سوال شما ، بايد بگم شرايط مالي خوب دختر ، عجله و شتاب براي تجربه يك رابطه جنسي و بدون فكر به بقيه زندگي يا مثل كيس ايشون براي بچه بازي و جمع كردن يك گاف و اثبات غلط ميتونه بعضي از دلايل خاستگاري و تن به ازدواج اشتباه باشه

4. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41000
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Talking پاسخ : خیانت شوهرم...

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1186 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید...حدود شیش ماه عقد کردم...چهارسال قبل عقد با شوهرم دوست بودم...دوسال بعد دوستیمون متوجه شدم با ی خانمی دوست شدن ک فیلم و چتای مبتذلی بین هم ردوبدل میکنن...ایشون خیلی التماس کردن ک جبران میکنن فرصت خواستن منم چون خیلی دوسش داشتم بهش فرصت دادم امروز فهمیدم از دوسال پیش بااون خانم دوست بودن...خیلی حرف بهش زدم گفتم حالم ازش بهم میخوره پشیمونم از ازدواجم باهاش....همسرم میگه هرکاری کردم برا قبل خواستگاری ک بیام برات بوده بعد خواستگاری دیگ اصن جوابشو ندادم...بااینک پیاماشو دیدم تاریخاشو نگاه کردم تا دوماه پیش باهاش چت میکرده ولی اصن خودش قبول نمیکنه میگه قبل خواستگاری اگ هزار تا کار کردم بعد اون ک همه چی جدی شد گذاشتپ کنار گفتم پس این چی میگه دوماه پیش چت کردی میگه نکردیم فقط ی شب پیام داد من جوابشو دادم...الان باخودم فکر میکنم همسرم اگ واقعا نمیخاست باهاش ادامه بده خدافظی میکرد میگفت رن گرفتم دیگ پیام نده ولیی هیچی بهش نگفته الانم ازتون کمک میخام ازتون خواهش میکنم بگید چکار کنم دارم دیوونه میشم دلم داره میترکه

تا دیر نشده طلاق بگیر ...و تردید نکن .. شوهرشما علاوه بر خائن ..احمق هم هست و به این نوع مرد میگن گاو کهنه خور ...که جون تو جونش کنند کهنه خوردن را دوسداره ..این خائین بنظر من لایق دختر خانمی چون شما نیست ..تمام مردهای عالم اگر دنیا رو یک طرف بزارن و یک دختر خانم باکره را یک طرف مرد اگر مرد باشه میدونه خانم در شرایط سنی ۱۵ تا ۲۵ سال از فرشتگان الاهی هم سر هست چطور میاد خانم عقدی خودش که از برگ گل لطافتش بیشتره را با یک زن مسن تر و حالا در چه شرایطیه بماند ..چطور دلش میاد خانم عقدی خودشو به کسی دیگه ترجیح بده ..پس خانم محترم حتی یک لحظه درنگ نکن و هر زمان تردید پیدا کردی بخودت هشدار بده این آدم که من را در این شرایط بهر صغرا و کبری میفروشه وقتی۴۵ ساله شدم بامن چ میکنه ...
    ممنون

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد