مشاور
تبلیغات مشاور
خیانت مادر به پدر    خیانت مادر به پدر
خیانت مادر به پدر    خیانت مادر به پدر

خیانت مادر به پدر

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خیانت مادر به پدر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیانت مادر به پدر

سلام.من18 سالمه و توی یه خانواده متوسط رو به بالا زندگی میکنم. وقتی 14 سالم بود فهمیدم مامانم با پسر همسایه سابقشون که اونم متاهله رابطه داره.اون موقع کاری نکردم و با هر بدبختی بود باهاش کنار اومدم.الان فهمیدم که یه مدته با یه اقای دیگه هم رابطه داره و باهاش بیرون میره و مدام چت میکنه.با پسرخاله ی بابام هم توی تلگرام چت هاشون خیلی غیرطبیعی و صمیمی داره. نمیتونم به بابام بگم چون زندگیمون از هم میپاشه.با خودش هم نمیتونم حرف بزنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم...!
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    3,149
    تشکر شده 1,567 بار در 1,043 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیانت مادر به پدر

سلام

نه به هیچکس هیچی نگو و اینقدم پیگیر نباش کی به کی پیام میده و با کی چت میکنه، چون اگه حرف بزنی یا سرک کشیدنو ادامه بدی باعث میشی خانوادت از هم بپاشه.
    ویرایش توسط Experience : 12-21-2018 در ساعت 10:28 PM
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.81
    تشکـر
    46
    تشکر شده 33 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

نه به هیچکس هیچی نگو و اینقدم پیگیر نباش کی به کی پیام میده و با کی چت میکنه.
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    معلوم نیست کی به تو مقام فعال داده و میای اینطوری مفت اظهار نظر میکنی
    دختر طفلی نمیتونه ببینه مادرش داره به باباش خیانت میکنه بعد میای میگی هیچی نگه ؟!
    تنها کاری که میتونه بکنه اینه که بره و رو راست با مادرش صحبت کنه و بگه از ماجرا خبر داره
    مادرش اگه مادر باشه به خودش میاد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    هزاران بار دیدم در این دنیای پست
    حرمت مردی به نامردی شکست

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

4. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    3,149
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    دختر طفلی نمیتونه ببینه مادرش داره به باباش خیانت میکنه بعد میای میگی هیچی نگه ؟!
    تنها کاری که میتونه بکنه اینه که بره و رو راست با مادرش صحبت کنه و بگه از ماجرا خبر داره
    مادرش اگه مادر باشه به خودش میاد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    کاربر فعال که مقام و درجه حساب نمیشه هرکی مثل ایشون زیاد اسپم بزنه خودکار براش فعال میشه
    در مورد پاسخی که داد بگم ایشون به این سبک زندگی عادت دارن واسه همین همه رو به خویشتن داری دعوت میکنن

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    3,149
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Hossein نمایش پست ها
    کاربر فعال که مقام و درجه حساب نمیشه هرکی مثل ایشون زیاد اسپم بزنه خودکار براش فعال میشه
    در مورد پاسخی که داد بگم ایشون به این سبک زندگی عادت دارن واسه همین همه رو به خویشتن داری دعوت میکنن
    جناب حسود شماها بخاطر فحاشی با نام کاربریای سابقتون اخراج شدید بعد میاید فاز ترحم به این خانمو میگیرید.

شماها اگه رفتارتون درست بود اخراج نمیشدین.

در جامعه افراد پستی مثل تو هستن که باعث اینجور روابط نامشروع میشن، امثال تو نبودید افرادی مثل مادر این خانم الان سرش به زندگی خودش بود و وقتشو صرف خانوادش میکرد.

برو آدم شو با حرف زدن پشت سر من چیزی عایدت نمیشه غیر از اینکه پست بودن خودتو به اثبات برسونی.
    ویرایش توسط Experience : 12-21-2018 در ساعت 10:57 PM

8. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    جناب حسود شماها بخاطر فحاشی با نام کاربریای سابقتون اخراج شدید بعد میاید فاز ترحم به این خانمو میگیرید.

شماها اگه رفتارتون درست بود اخراج نمیشدین.

در جامعه افراد پستی مثل تو هستن که باعث اینجور روابط میشن، امثال تو نبودید افرادی مثل مادر این خانم الان سرش به زندگی خودش بود و وقتشو صرف خانوادش میکرد.

برو آدم شو با حرف زدن پشت سر من چیزی عایدت نمیشه غیر از اینکه پست بودن خودتو به اثبات برسونی.
    اول اینکه هرچی در مورد اخراج و سابقه فحاشی دادید مربوط به بنده نیست و این اولین و آخرین یوزر من در این فروم هستش.
    جواب های نادرست شما باعث تصمیم اشتباه و خراب شدن زندگی کاربر سوال کننده میشه و حتما به خودتون افتخار هم میکنید.
    سعی کن در قالب موضوع مطرح شده پست بزنی، تا دختر پست و خرابی مثل شما وجود داره مرد خراب هم هست. همه رو مثل خودتون نبینید دوست گرامی.
    دختری که به این شیوه حرف میزنه معلومه چکارس.

دوستان توجه شما رو به این تاپیک جلب میکنم :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    3,149
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.25 نمایش پست ها
    سلام.من18 سالمه و توی یه خانواده متوسط رو به بالا زندگی میکنم. وقتی 14 سالم بود فهمیدم مامانم با پسر همسایه سابقشون که اونم متاهله رابطه داره.اون موقع کاری نکردم و با هر بدبختی بود باهاش کنار اومدم.الان فهمیدم که یه مدته با یه اقای دیگه هم رابطه داره و باهاش بیرون میره و مدام چت میکنه.با پسرخاله ی بابام هم توی تلگرام چت هاشون خیلی غیرطبیعی و صمیمی داره. نمیتونم به بابام بگم چون زندگیمون از هم میپاشه.با خودش هم نمیتونم حرف بزنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم...!
    بهرحال نظر من اینه شما نباید در این قضیه وارد بشید چون خانوادتون از هم میپاشه.

البته میتونید به یه مشاور مراجعه کنید و مشورت مناسبتری شاید داشته باشن که بهتون بگن.

برای اینکه تاپیکتون با حرفای الکی خراب نشه جواب این کاربر Mr Hossein رو در تاپیک « هر چه میخواهی بگو » دادم.

11. Top | #9

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    0
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که در شرایط بسیار سختی قرار دارید چون مادر عموما با اسمش قداست را به همراه می آورد و حتی شکست این موضوع برای شما می تواند آسیب زا باشد .از توجه مداوم به رفتارهای مادرتان در اول خوداری کنید تا آسیب رسانی به خودتان کمتر بشود. در اول می توانید به صورت مستقیم در مورد این موضوع با خود مادرتان صحبت کنید و از او بخواهید که به یک مشاور مراجعه کند و در صورتی که نمی تواند به پدرتان به عنوان یک همسر نگاه کند و به این موضوع تعهد داشته باشد از راه قانونی اقدام کند سخت است جدایی مادرتان در راحل آخر از پدرتان اما آسیب کمتری برای شما و پدرتان دارد چون رابطه ایشون فامیلی نیز می باشد می تواند در آینده در انتخاب همسر برای شما مشکل ایجاد کند و همچنین دیدگاه مثبتی نسبت به شما نیز در فامیل ایجاد نشود. و در مورد دوم می توانی خودتان به یک مشاور مراجعه کنید و بعد بگذارید مشاور مادرتان را وارد پروسه درمان کنند که من راحل دوم را بیشتر پیشنهاد می دهم چون با توجه به اینکه شما چند سال است از این موضوع آگاهی دارید ممکن است از نظر روحی خودتان و باورهایتان نیز آسیب دیده باشندو تاثیرات بلند مدتی بر روی شما بگذارد .
    دراین مسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

12. 2 کاربران زیر از dehghan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت,  خیانت به شوهر,  خیانت در امانت,  خیانتکار,  خیانت همسر,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت به انگلیسی,  خیانت در عشق,  خیانت به همسر,  خیانت همسر کتایون ریاحی,  خیانت مادر,  خیانت مادر به پدر,  خیانت مادر نی نی سایت,  خیانت مادرم نی نی سایت,  خیانت مادر به فرزند,  خیانت مادر به دخترش,  خیانت مادر اهورا,  خیانت مادر به انگلیسی,  خیانت مادر شوهر,  خیانت مادر به بچه,  من ما كنتي تكوني,  من,  منى فاروق,  من فضلك,  منبج,  منو تو,  من سيربح المليون,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  میکنم,  میکنم به انگلیسی,  میکنم فرش زیر پاهات,  میکنمش,  میکنم به عربی,  میکنم الفبا را,  میکنم به ترکی,  میکنمت یعنی چی,  میکشمت به عربی,  میکنمت یعنی چه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)