نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت همسر

4364
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر

باسلام خانمی سی وچهارساله هستم ازنظر ظاهری زیبادارای دوفرزند پسرهشت ساله ودختر هفت ماهه مدت دهساله که ازدواج کردم سعی براین بوده که شوهرمو ازازدواج راضی نگه دارم چون به دوران مجردیش علاقه زیادی دارد اوایل ازدواجمون دعوا وبحث زیادبودوقتی تصمیم به جدایی گرفتیم فهمیدم باردارم بخاطر این موضوع منصرف شدم همیشه ازلحاظ مالی کمکش کردم خانوادش هیچگونه کمکی نمی کنند وهرگونه مشکل مالی راخودم یاخانوادم رفع می کنندخودم کارمندم وازاول تمامی حقوقم دراختیارهسرم بوده اونم به جاش ماشین به نامم زده ازنظر اخلاقی مهربان اما دست بزن دارد وازمن توقع داره که اهل خوش گذرونی بگو بخند باشم اما من اخلاقم کمی خشکه وزود باکسی دوست نمیشم ازلحاظ جنسی هم دچار مشکل هستیم اوایل به دلیل خستگی وسختی کارش رابطمون قطع شدومن به این خاطر بهش خیانت کردم وبعدمن ازرابطه امتناع می کردم شوهرم ازاوایل ازدواج خیانت می کرد اما به زندگیمون اسیب نمی رسوند منم ندیده می گرفتم اما دریک سال اخیر با زنی رابطه برقرارکرده که قبلا معتاد به شیشه بوده سه فرزند داره وبیخانمان ازوقتی رابطش شروع کرد رابطه ماتلخ شد دست بزنش زیادتر شد درهفته دوشب تنهام میذاشت ومی رفت به بهانه دوستاش با اینکه بارداربودم یکبار بازنه دیدمشون بعددوروز قهر برگشتم گفت دیگه تمومش میکنه اما باز همون مسائل شروع شد روزهای تعطیل می رفت شبها می رفت حتی روز زایمانم خونه نبود من هم بیشتر عصبی میشدم گریه می کردم بارها پیامها یاعکسهاشون دیدم هربارگفت دیگه تمومه یک هفته پیش وقتی باخانوادم رفته بودم گردش اونو بااون زنه دیدم یک هفته قهرکردم بچهامو بردم بعدیک هفته گفت قسم میخورم دیگه تکرارنشه وبخاطر بچهام برگشتم اما الان ناراحتم اعصابم خرابه ومرتب گریه میکنم اخه احساس میکنم که شوهرم اون زنو دوست داره وفقط بخاطر اینکه اگرمنو طلاق بده بیکاروبی خونه میشه بامن زندگی میکنه زنه زنگش می زنه وپیام میده که اگه برنگردی خودمو میکشم شوهرمنم با خانواده زنه صحبت میکرد که مواظبش باشین چندتا فیلم ازشون دیدم که توفیلما شوهرم خیلی قربون صدقه اش میره درصورتی ازروزی که من برگشتم یکبارهم بهم ابراز علاقه نکرده وفقط یکبارگفته که اگه دوستت نداشتم الان اینجا نبودم رابطه جنسی هم که هیچ شاید الان دویاسه ماهه که نداریم میگه کمردرده ونمی تونه الان موندم که کارم درست بوده که باز برگشتم ومسله دیگه اینکه قلبا نمیتونم ببخشمش وهرروز یاد عکسا وفیلما ودعواهای خودمون می افتم چون همیشه بامن سررفتنش پیش اون دعوا می کرد واشکمودرمی اوردشما راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت همسر

با سلام خدمت شما دوست عزی
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که هردوی شما بخاطر مشکلات موجود در زندگی مشترکتان و رابطه جنسیتان به سمت مسیر اشتباهی به نام خیانت رفته اید در صورتی که این مسیر به بهبود زندگی مشترکتان هیچ کمکی نخواهد کرد و بلکه می تواند باعث آسیب های بیشتری نیز شود . در اول بهتر است دقت کنید که در مورد این مسائل در جلو فرزندانتان صحبت نکنید چون این استرس موجود در زندگیتان و ایجاد دیدگاه خیانت در انها می تواند باعث شود که آنها دچار آسیب شوند. در مورد خودتان نیز بهتر است در اول به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در این سمیر با توجه به اینکه خیانت بارها تکرار شده است به هردویتان کمک شود برای برگشتن اعتماد از دست رفته با خیانت نیاز است که در اول فرد از رفتار خود پشیمان باشد و در کنار پشیمانی به تعهدات زندگی مشترک و برگردانندن اعتماد پایبند باشد و در کنار آن و از همه مهم تر نیاز به ثبات وجود دارد تا تا فرد ثابت کنند که این موضوع را می خواهد درست کند و برای آن نیز تلاش می کند . در کنار همه این موارد برای اینکه هر یک از شما به مسیر اشتباه هدایت نشوید نیاز است که مشکلات زندگی خودتان از جمله مشکلات جنسی و عاطفیو... مورد ترمیم و تصیح قرار گیرد بهتر است با کمک مشاور این مسائل را بهبود ببخشید تا بتوانید تجربه بهتری داشته باشید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت همسر

سلام مرسی مفید بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد