نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت 2 سال پیش زنم

5023
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40641
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت 2 سال پیش زنم

سلام.الان تو یه وضعیتی ام که هیچی به ذهنم نمیرسه از کارشناسای سایت میخوام کمکم کنن.من 30 سالمه لیسانس دارم و راننده کامیونم شغلم جوریه که چند روز خونه نیستم.زنم 26 سالشه سه سال ازدواج کردیم.بخدا همیشه سعی مو کردم هیچ چیز چه محبت چه مادی کم نذارم. شش ماه عقد بودیم و بعد سه ساله که اومدیم خونه خودمون.زنم موقع ازدواج منو دوست نداشت دلش با یکی دیگه بود.پیش خودم فکر کردم بعد ازدواج درست میشه و بعد یه مدت شد و خیلی محبت میکرد و با هم عالی بودیم ولی وقتی الان فهمیدم بهم خیانت کرده بود و بخاطر عذاب وجدان اون محبتا میکرد بیشتر ناراحت میشم.هنوز بهش نگفتم که میدونم خیانت کرده چون بارداره و میترسم اتفاق بدی بیوفته.البته خیانتش خیلی وقته قطع شده و از رفتاراش متوجه ام عذاب وجدان داره.دلمم براش میسوزه و هنوزم دوسش دارم.همش دعا میکنم کاش نمیفهمیدم.نمیدونم چکار کنم طلاق بگیرم بچم سرنوشتش مشخص نیست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت 2 سال پیش زنم

نقل قول نوشته اصلی توسط aligj نمایش پست ها
    سلام.الان تو یه وضعیتی ام که هیچی به ذهنم نمیرسه از کارشناسای سایت میخوام کمکم کنن.من 30 سالمه لیسانس دارم و راننده کامیونم شغلم جوریه که چند روز خونه نیستم.زنم 26 سالشه سه سال ازدواج کردیم.بخدا همیشه سعی مو کردم هیچ چیز چه محبت چه مادی کم نذارم. شش ماه عقد بودیم و بعد سه ساله که اومدیم خونه خودمون.زنم موقع ازدواج منو دوست نداشت دلش با یکی دیگه بود.پیش خودم فکر کردم بعد ازدواج درست میشه و بعد یه مدت شد و خیلی محبت میکرد و با هم عالی بودیم ولی وقتی الان فهمیدم بهم خیانت کرده بود و بخاطر عذاب وجدان اون محبتا میکرد بیشتر ناراحت میشم.هنوز بهش نگفتم که میدونم خیانت کرده چون بارداره و میترسم اتفاق بدی بیوفته.البته خیانتش خیلی وقته قطع شده و از رفتاراش متوجه ام عذاب وجدان داره.دلمم براش میسوزه و هنوزم دوسش دارم.همش دعا میکنم کاش نمیفهمیدم.نمیدونم چکار کنم طلاق بگیرم بچم سرنوشتش مشخص نیست.
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    خوب الان هم خانمت را دوست داری پس ببخشش فراموش کن چون عذاب وجدان دارد پس پشیمان هست گذشته را تغییرنمیشود داد خوب فکر کن برای چه جیزی این همه محبت کرده تا تو او را ببخشی زندگیت را به خاطر گذشته آتش نزن آینده مهم هست الان می توانی همه چیزرا خراب کنی و طلاقش بدهی ولی آیا شما وضعیتت بهتر میشود یا بر عکس بدتر میشود انتقام یک لحظه خوشی هست و عمری افسوس برایتان خواهد آورد الان دوره بارداریش هست بهش محبت کن و رسیدگی کن حتما این بخششت هم روی او و روی خودت اثر مثبت خواهد گذاشت.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر بود تا زمانی که همسرتان ذهنشان درگیر فرد دیگری است و شما نیز از این موضوع اطلاع داشتید وارد پروسه زادواج نمی شودید دقت کنید که در اول نیاز است که شما اطمینان کافی از خیانت ایشان داشته باشید و تنها حدس و گمان نباشد و در کنار آن اینکه این خیانت چه زمانی رخ داده است از اهمیت زیادی برخوردار است . سعی کنید در اول آرامش خودتان را حفظ کنید و در کنار آن با توجه به اینکه همسرتان اگر خیانت واقعا رخ داده باشد با رفتارهایشان نشان می دهند که از آن پشیمان هستند و این پشیمانی از سمت فرد خیانت کار از اهمیت زیادی برخوردار است ون باعث می شود که خود فرد از کاری که کرده است پشیمان باشد و سعی در اصلاح رفتار خود داشته باشد نه به زور دیگران بهتر است با ایشان صحبت کنید البته در آرامش و بدون توهین و در صورتی که ایشان را دوست دراید و از پشیمانی ایشان آگاه هستید بهتر است فرصت دیگری راب رای بازسازی زندگیتان به یکدیگر بدهید و سعی کنید که نیازها و علایق و باورهای یکدیگر را بشناسید و به آنها احترام بگذارید و در مسیری که فرد مقابل دوست دارد تلاش کنید . برای بازگشت اعتماد در اول نیزا به پشیمانی فرد مقابل می باشد و دوم اینکه فرد به زندگی مشترک خود تعهد داشته باشد و در کنار ان ثبات او جود داشته باشد تا با کمک یکدیگر و شناخت مشکلات بتوانید اعتماد را بازسازی کنید .
    این موضوع بهتر است بین شما و همسرتانب ه عنوان یک راز باقی بماند و خانواده ها و دوستان از آن اطلاعی پیدا نکنند چون اگر بخواهید با یکدیگر ادامه بدهید دیدگاه و صحبت های آنها شما را با مشکلات زیادی مواجهه می کند و همچنن در صورت طلاق نیز فرزندتان و هریک از شما در آینده با برچسب های متفاوت مواجهه می شوید .
    در این مسیر بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا به شما در این مسیر کمک شود و صحبت های همسرتان نیز شنیده شود تا شناخت کامل تری صورت گیرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741
    شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ایشالا زندگی خوبی داشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد