نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خيانت

1795
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خيانت

سلام.من دخترى 20سالم ک 2ساله باپسرعمم ک ازبچگى دوستش داشتم عقدم. اوايل عقدبهم گفت ک منودوست نداره و ميخاسته بادوست دخترش ازدواج کنه. فقط بخاطرمامانش باهام ازدواج کرده. ولى من چون دوستش داشتم تحمل کردم. بعدکم کم وضعيتمون بهترشد يا بهم عادت کرديادوستم داشت. بهمن ماه متوجه شدم بادوست دخترسابقشه وتمامه صحبتشونوخوندم ولى اصلابهش نگفتم ک فهميدم.به دختره گفته بوددوستش دارم امادلم پيش توإ.ويه عالمه حرفاى ديگه. بعداين ماجرامحبتموبهش بيشترکردمو حتى خونمون نيومدم ک نتونه ازنبودم استفاده کنه. اما الان دوباره يکى بهش اس ميده. من دارم داغون ميشم امابهش نگفتم. من نميخام زندگيموازدست بدم. بايدچيکارکنم ؟ب دختره بزنگموبحرفم باهاش ؟

2. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خيانت

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.ei نمایش پست ها
    سلام.من دخترى 20سالم ک 2ساله باپسرعمم ک ازبچگى دوستش داشتم عقدم. اوايل عقدبهم گفت ک منودوست نداره و ميخاسته بادوست دخترش ازدواج کنه. فقط بخاطرمامانش باهام ازدواج کرده. ولى من چون دوستش داشتم تحمل کردم. بعدکم کم وضعيتمون بهترشد يا بهم عادت کرديادوستم داشت. بهمن ماه متوجه شدم بادوست دخترسابقشه وتمامه صحبتشونوخوندم ولى اصلابهش نگفتم ک فهميدم.به دختره گفته بوددوستش دارم امادلم پيش توإ.ويه عالمه حرفاى ديگه. بعداين ماجرامحبتموبهش بيشترکردمو حتى خونمون نيومدم ک نتونه ازنبودم استفاده کنه. اما الان دوباره يکى بهش اس ميده. من دارم داغون ميشم امابهش نگفتم. من نميخام زندگيموازدست بدم. بايدچيکارکنم ؟ب دختره بزنگموبحرفم باهاش ؟
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و سؤالاتى درجهت روشنتر شدن مضكل ازتون دارم:
    پسرعمه تون چند سالشونه؟
    رابطه ش با دوست دخترش قبل از ازدواج چه مدت بوده؟
    آيا خانواده ى خودش و شما از رابطه ى قبل از ازدواج ايشون اطلاع داشتن؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره.
    25سالشه.23سله بودعقد کرديم. قبلش 6سال دوست بوده بادختره.
    خانوادش ميدونستن اما مخالفت کردن. بعدازعقدبهم گفت خودش, اين موضوع رو.امامن خيلى دوستش داشتمودارم واسه همين تحمل کردم.
    امضای ایشان
    خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است
    کارم از گريه گذشته که چنين ميخندم

5. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره.
    25سالشه.23سله بودعقد کرديم. قبلش 6سال دوست بوده بادختره.
    خانوادش ميدونستن اما مخالفت کردن. بعدازعقدبهم گفت خودش, اين موضوع رو.امامن خيلى دوستش داشتمودارم واسه همين تحمل کردم.
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پس چراکسى کمکى بهم نميکنههههه ؟؟؟
    من چيکارکنممممم ؟؟؟

9. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجا اگه معجزه بشه جواب میدن
    خب به نظر من این کار میتونه بازتاب برخورد شما باشه. طی نظرسنجی هایی که من در بین افرادی که به زن هاشون خیانت میکنن و یا به شوهراشون خیانت میکنن به این نتیجه رسیدم که این ناشی از دوست داشتن و محبت بیش از حد طرف مقابل هست.
    درسته شما دوسش دارید ولی محبت زیادی هم طرف رو خسته میکنه .برا اینکه دو طرف از هم خسته نشن باید دوست داشتنشون اندازه هم باشه. بهتره شما هم از دوست داشتنتون کم بکنید تا اون احساس کنه از طرف شما نیاز به محبت داره و بیاد طرف شما. در واقع ما انسانها وقتی از چیزی سیر باشیم دیگه طرفش نمیریم ولی وقتی حس کنیم بهش نیاز داریم میریم طرفش . شما هم از لحاظ محبت اونو سیر کردید و اون دیگه طرف شما نمیاد و میره طرف یکی دیگه چون از اون طرف هنوز سیر نشده.
    بهتره شما کم کم رفتارتون رو باهاش عوض کنید . جوری که متوجه تغییر درون شما بشه . البته نه انقدر زیاد که یهو بگه طلاق. جوری باشه که بهتون وابسته بشه. دوس داشتنتون رو برسونید انداره هم. و اگرم پرسید چرا اینطوری شدی بگو مثل خودتم.
    خب حالا بریم سراغ اون دختره. به نظر من بهش زنگ بزنی کاری رو پیش نمیبره و فقط ممکنه رابطتون رو با شوهرتون بدتر بشه. بایدجوری به شوهرت وانمود کنی که مطمن بشه اون دختر با چن تا پسر هست.
    البته اگه طرف مجرد باشه.
    یه راه حل دیگه هم دارم که تضمینی جواب میده. یه بچه میتونه زندگی شما رو نجات بده. هر پدری باشه بچشو خیلی دوس داره و مطمن باشید بچه دار که شدید هم چی درست میشه.
    نهایتش ا
    گر نشد. بگید تا بریم سراغ راه حل های خشن.
    ببخشید که تو حرفام از جملات خنده داری استفاده کردم من همیشه هر چیزی میخوام بنویسم سعی میکنم خنده قاطیش کنم.
    بدرود

11. کاربران زیر از arash3232 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا محبت زياد. ب شوهر اونو از آدم سرد ميکنه ؟؟من اينطورفکرنميکنم.
    روانشناساى عزيزميشه راه حل درستوبهم بگين ؟؟؟
    امضای ایشان

13. 2 کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    289
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا اینو از کجات دراوردی که بچه رابطه رو مستحکم میکنه . متاسفم . اینا خودشون رو هوان حالا یه بچه بیگناه رو قاطی این ماجرا کردن درسته ؟؟
    به فرض هم که شوهره به خاطر بچه موند ولی یه عمر زندگی بدون عشق به نظرت خوبه ؟؟

15. 2 کاربران زیر از marjijoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنظر من اون پسری که حواسش به دختری دیگه باشه شوهر بشو نیس عزیزم مگه تو چند سالته که بخوای از الان پاسوزه اون بشی بنظر من ازش جدا شو مطمعن باش از اون بهتر برات میاد و اصلا محبت و دوسداشتن رو از اون گدایی نکن لایقه تو بهتر از ایناست عزیزم من اگه جایه تو بودم بخدا حتی یه لحظه هم برا اون منتظر نمشدم ازش جدا میشدم امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشه عزیزیم خواهره گلم

17. کاربران زیر از هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.ei نمایش پست ها
    واقعا محبت زياد. ب شوهر اونو از آدم سرد ميکنه ؟؟من اينطورفکرنميکنم.
    روانشناساى عزيزميشه راه حل درستوبهم بگين ؟؟؟
    توى صحبتهاى قبليتون گفتين كه ٦ سال با دوست دخترش رابطه داشته و ... شايد بشه از همه ى اينها گذشت اما نكته ى قابل توجه اينه كه ايشون در ابتدا به شما گفتن كه شمارو نميخواستن و به اجبار خانواده با شما ازدواج كردن و اينكه دوست دختر داشتن... و اينكه هنوز هم بقول خودشون دلش با اونه
    ببينيد گرچه شما ايشونو دوست داريد اما رابطه اى كه يكطرفه باشه آسيب زننده خواهد بود و مشكلات متعددى رو براى شما بوجود مياره، و تا يه زمانى شما ميتونيد بخاطر علاقه تون خيلى مسائل رو ناديده بگيريد و چشم پوشى كنيد
    اما تا كى؟ انسان يه آستانه ى تحملى داره و بيشتر از اون نميتونه دوام بياره و وقتى صبرش لبريز بشه هم مشكلات جسمى براش پيش مياد هم روحى
    پس پيشنهادم اينه كه درصورتيكه واقعا از علاقه ايشون به خودتون مطمئن هستيد و ميدونيد كه ايشونم زندگيشو دوست داره و اينكه ميگه دوستون داره يا ديگه حرفى از گذشته ش نميزنه بخاطر ظاهرسازى و پوشاندن حقايق و گمراه كردن شما و يا عادت به شرايط موجود نيست بلكه درحقيقت بخاطر علاقش به شماست، پس براى نگه داشتن زندگى و همسرتون بجنگيد چرا كه دراينصورت ارزشش رو دارن
    اما اگه برخلاف اين موارديه كه گفتم، هيچگاه نزاريد توى دودلى و شك بمونيد چرا كه هيچ چيز عذاب آورتر از زندگى با شك نيست و واقع گرا باشيد تا بتونيد تصميم عاقلانه اى براى خودتون بگيريد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد