نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خیانت

4912
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13526
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

باسلام. من ۵ ساله که ازدواج کردم وبا همسرم زندگی عاشقانه قشنگی داشتیم طوری که همه فامیل به ما غبطه میخورن. حالا از زمانی که باردار شدم به رفتار همسرم مشکوک شدم خیلی اس ام اس بازی میکنه گوشیش بیشتر اوقات سایلنته وقتی بیرونه بهش زنگ میزنم مشغوله ولی چند بار که گوشیشو چک کردم هیچی پیدا نکردم. چند وقت پیش با گوشی من که تازه برام خریده رفته بود توی اینترنت ویه چیزایی سرچ کرده بود نمیدونست که توی تاریخچه هرچی سرچ کرده میمونه.مثل راههای جذب یک آذری راههای جذب دختر جذب زن متولد آذر و... من هیچ واکنشی نشان ندادم بعدا وقتی فهمید گوشیم تاریخچه داره زد وهمه تاریخچه روحذف کرد گفت اشتباهی دستم رفته روی حذف همه. من نمیدونم باید چطور با همسرم رفتار کنم آیا باید به روش بیارم حالا بچه من یه سالشه.من خیلی همسرم رو دوست دارم وعاشق زندگیمم.فکر نمیکنم هیچ زنی به اندازه من به همسرش محبت کنه.
    ویرایش توسط کیانا۲۲ : 03-11-2015 در ساعت 06:54 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا۲۲ نمایش پست ها
    باسلام. من ۵ ساله که ازدواج کردم وبا همسرم زندگی عاشقانه قشنگی داشتیم طوری که همه فامیل به ما غبطه میخورن. حالا از زمانی که باردار شدم به رفتار همسرم مشکوک شدم خیلی اس ام اس بازی میکنه گوشیش بیشتر اوقات سایلنته وقتی بیرونه بهش زنگ میزنم مشغوله ولی چند بار که گوشیشو چک کردم هیچی پیدا نکردم. چند وقت پیش با گوشی من که تازه برام خریده رفته بود توی اینترنت ویه چیزایی سرچ کرده بود نمیدونست که توی تاریخچه هرچی سرچ کرده میمونه.مثل راههای جذب یک آذری راههای جذب دختر جذب زن متولد آذر و... من هیچ واکنشی نشان ندادم بعدا وقتی فهمید گوشیم تاریخچه داره زد وهمه تاریخچه روحذف کرد گفت اشتباهی دستم رفته روی حذف همه. من نمیدونم باید چطور با همسرم رفتار کنم آیا باید به روش بیارم حالا بچه من یه سالشه.من خیلی همسرم رو دوست دارم وعاشق زندگیمم.فکر نمیکنم هیچ زنی به اندازه من به همسرش محبت کنه.
    باید بطور غیرمستقیم در این مورد صحبت کنید ...چون اگر مستقیم حرفی زده بشه در ابتدا به شدت انکار خواهد کرد

ولی اگر به طور غیرمستقیم وارد بشید لااقل از ابراز بعضی رفتارها در محیط خونه جلوگیری خواهد شد

در این موارد دوستان نزدیکش بهتر میدونن چه رفتاری خارج از منزل داره و برای پی بردن به این موضوع باید از فردی مطمئن و قابل اعتماد استفاده کنید

تا بتونه اوضاع رو بررسی و مدیریت کنه ... این رفتارها چون مشخص نیستن اگر اشتباهی رخ بده تاثیرمنفیش تا مدتها در زندگی خواهد ماند

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13526
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام من قبلا مشکلمو عنوان کردم.گفتم احساس میکنم علیرغم عشق وعلاقه ای که من وهمسرم به هم داریم احساس میکنم بهم خیانت میکنه. با شخصی اس ام اس بازی میکنه وفقط پیامهای اون شخصو حذف میکنه من نمیدونم این شخص زنه یامرده.ولی برام سواله چرا فقط پیامهای اون شخصو حذف میکنه. فکر میکنم یکی از همکاراشه .توروخدا راهنماییم کنین من چطوری مطمئن شم.دارم داغون داغون میشم.اگه بهش بگم مطمئنم انکار میکنه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا۲۲ نمایش پست ها
    سلام من قبلا مشکلمو عنوان کردم.گفتم احساس میکنم علیرغم عشق وعلاقه ای که من وهمسرم به هم داریم احساس میکنم بهم خیانت میکنه. با شخصی اس ام اس بازی میکنه وفقط پیامهای اون شخصو حذف میکنه من نمیدونم این شخص زنه یامرده.ولی برام سواله چرا فقط پیامهای اون شخصو حذف میکنه. فکر میکنم یکی از همکاراشه .توروخدا راهنماییم کنین من چطوری مطمئن شم.دارم داغون داغون میشم.اگه بهش بگم مطمئنم انکار میکنه.

با قواعد خودش بازی کنید پس بهتره اول از همه کاری نکنید که شک به شمارو افزایش بده

و فکر میکنم از این که شما میدونید میترسه به همین خاطر پیام هارو پاک میکنه !

این موارد بسیار حساس هستند چون شما اگر اشتباه کرده باشید ضربه سختی به زندگیتون زدید

چون افرادی که میدونن شوهر شما چیکار میکنه دوستان نزدیکش هستند که اطلاعات لازم در این مورد رو دارند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13526
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر شما اگه با یه خط دیگه به اون شخص زنگ بزنم ببینم خانمه یا آقا چطوره؟ من نمیتونم به دوستاش چیزی بگم چون اطمینان ندارم.اگه من طی یک نامه تمام حرفامو بهش بزنم چطوره؟ البته اگه فهمیدم طرف خانمه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11278
    تشکـر
    8
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    10

اره میتونی بری تو خیابون و با تلفن عمومی به اون شماره زنگ بزنی و ببینی کیه؟میشناسیش یا نه؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

باهاش مستقیم حرف بزنید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    باهاش مستقیم حرف بزنید
    لطفا تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارین
    با اینکارتون اجازه نمیدین تاپیکهای جدید دیده بشن
    اگه واقعا قصدتون کمکه به تاریخ پست اول دقت کنین و اگرم تاریخهای میلادی واستون اشنا نیستن تشریف ببرین یاد بگیرین
    با تشکر
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد