نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت

1504
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39838
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام.من و شوهرم تازه زندگی مشترکمونو شروع کردیم،تقریبا شش ماهه، به تازگی متوجه شدم که داره بهم خیانت میکنه.باینفر تماس داره،این موضوع رو باچک کردنه گوشیش متوجه شدم،میخام بهش بگم اما نمیدونم چه جوری؟ چه برخوردی بکنم که موضوع بدترنشه،لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که در شرایط روحی مناسبی به سر نمی برید و افکار متفاوتی به ذهنتان می آید سعی کنید در یک محیط آرام و به دور از تشنج و بی احترامی و توهین با همسرتان در مورد این موضوع صحبت کنید و به ایشان بگویید که به طور اتفاقی پیام هایی در گوشی او دیده اید و تصمیم گرفته اید قبل از قضاوت در مورد او در این مورد با خودش صحبت کنید. و از احساسات و اینکه دوست ندارید آرامش زندگیتان را از دست بدهید و زندگی و همسرتان را دوست دارید و دلیل این کار همسرتان با او صحبت کنید و سعی کنید بفهمید همسرتان به چه دلیلی این کار را انجام داده اند. و اگر مشکلاتی در زندگی مشترکتان دارید از نظر جنسی، عاطفی و ... سعی در برطرف کردن آنها کنید.
    طوری برخورد نکنید که ایشان فکر کنند دائم در حال چک کردن ایشان هستید با می خواهید با توهین به او تلافی کنید.
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت

سلام مرسی برای مطالب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد