نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت

1618
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39838
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام خدمت شما،من شش ماه که زندگی مشترکمو شروع کردم وتاالان زندگی خوبی داشتیم،ولی چندروزپیش متوجه شدم که شوهرم بهم خیانت میکنه،یک پیام توی گوشیش دیدم که ازروی متننش مشخص میشدازطرفه یک خانومه،ووقتی که تماساشوچک کردم دیدم باهم یک هفته ی مکالمه داشتن،من نمیدونستم که موضوع رو چطور بهش بگم که ازشما راهنمایی خواستم وشماگفتین که دریک محیط آرام وبه صورته مستقیم بهش بگم،ومن همین کارو کردم،ولی وقتی بهش گفتم زیر بارنرفت وبه من گفت که اشتباه میکنم وچیزی نیست وکلی هم ازمن ناراحت شد،درصورتی که من خودم به همون شماره رنگ زدم وصدای خانمرو شنیدم،ولی شوهرم به من میگه که چیزی نیست ووقتیم ازش میپرسم که اگه چیزی نیست ای شماره توگوشیت چیکارمیکنه،میگه که شماره یک ننه قمریه،بهش گفتم خوب شماره این ننه قمری که میگی چه جوری اومده توگوشیت ولی میگه که من حرفی ندارم،وچندی بارازش پرسیدم که جوابه همین یک سواله منو بده تامن بفهمم اشتباه کردم ولی میگه که من هیچ جوابی ندارم وقتی دیدم جواب نمیده منم دیگه ادامه ندادم وازفردا دیگه به روی خودم نیاوردم وظاهرم جلوش خوبه وبهش محبت میکنم ودیگه چیزی نگفتم ولی از درون داغونم ودچار سردرگمیم واعتمادم کم شده بهش ولی محبتم بهش بیشترشده،الان نمیدونم که چیکارکنم نمیدونم چه جوری بهش اعتمادکنم نمیتونم باورش کنم ازدرون دارم نابود میشم،نمیدونم چیکارکنم که این قضیه درست بشه،من دارم کاره درستی انجام میدم رفتارم درسته؟ دوباره باهاش حرف بزنم یانه؟ توروخدا راهنماییم کنین خیلی حالم بده ازدرون دارم نابود میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اگر تصیمیم به ادامه زندگی و ساختن زندگیتان گرفته اید رفتارهای شما درست می باشدو کاملا قابل درک است که از نظر روحی کمی بهم ریخته باشید سعی کنید به همین روال رفتارهایتان ادامه بدهید و مشکلاتی که در بینتان وجود دارد را برطرف کنید ممکن است واقعا ایشون از رفتار خوشان پشیمان شده باشند و همانطور که خودشان نیز بیان کرده باشند به شکل خیانت نبوده باشد و تنها یک کنجکاوی بوده باشدکه متاسفانه به دلیل شبکه های مجازی این روزها زیاد رخ می دهد و همسرتان نمی خواهند با توضیح بیشتر مشکلی در بینتان به وجود آید . این یک فرصت دوباره هم به خود شماست و هم به همسرتانتا بتوانید با موضوع کنار بیایید به مرور زمان ایشان هم با رفتارشان می تواند اعتماد دوباره شما را بدست آورند.
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد