نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خیانت

1612
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام وقتتون بخیر
    با نامزدم چهارسال دوست بودم بعد دوسال فهمیدم با ی دختری چت میکنه بهش گفتم فرصت خواست ک اشتباه کردم جبران میکنم منم اعتماد کردم فرصت دادم بهش ..امسال برج شیش عقد کردیم ک یک ماه پیش متوجه شدم با همون خانم بوده یعنی دوسال باهاش دوست بود در کنار من گفتم چرا ادامه دادی میگفت پنج شیش ماه باهام سرسنگین بودی بااین احراز پشیمونی میکردم ولی محلم نمیدادی منم رفتم باهاش دردل کنم ک در کنار دردودلشون ..فیلمای چتای صحبتای مبتذلم بینشون بود ک بین هم رد بدل میکردن...بهش گفتم تا کی ادامه داشته میگه تا قبل اینک بیام خواستگارت باهاش خدافظی کردم...فهمیدمم این مدت تلگرام و اینستاگرام مخفی داشته...اینستاشو پیاماشو دیدم تا ۸ آذر باهاش چت کرده دردودل کرده..زمانی ک عقد بودیمم باهاش چت میکرده تا بعد سه ماه دخترخانم پیام دادن دوباره ب شوهرم ک من فعمیدم ..شوهرم میگه من نمیخاستم جوابشو بدن ولی باور نمیکنم همونجور ک دو ماه بعد عقدمون جوابشو داده بود چت میکردن این دفعم جوابشو میداد...اصن دلم نمیخاد طلاق بگیرم...ولی نمیتونم بااین موضوع کنار بیام دیروز بهش گفتم میخام طلاق بگیرم ..گفتش بیشتر از این نمیخام عذابت میام محضر بریم الان فکر میکنم هیچ اشتیاقی نداره برا زندگی باهام نداره ک اینقد راحت قبول کرد بیاد برا طلاق..الان من چیکار کنم با چند نفر صحبت کردم میگن تو عقدی طلاقتو بگیر مردی ک از الان داره خیانت میکنه تو زندگی برین یکنواختی پیش بیاد بازم خیانت میکنه..من ازدواج دومم هست شرایط طلاقک ندارم... ممنون میشم راهنماییم کنید..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد بهتر است در اول آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید با توجه به اینکه حتی در زمان حضور شما و حتی در دوران عقد که بهترین دوران زندگی محسوب می شود ایشان به این رابطه مخفی خود ادامه داده اند بهتر است با دقت بیشتری به این رابطه در همان دوران نامزدی توجه می کردید تا تجربه یک عقد ناموفق را نداشته باشید اما دقت کنید که با توجه به اینکه ایشان به راحتی درخواست طلاق شما را قبول کرده اند بهتر است در اول قبل از تصمیم گیری جدی در آرامش با همسرتان صحبت کنید و با ایشان به مشاور مراجعه کنید تا در این مسیر بررسی لازم صورت گیرد و در صورت امکان بتوانید تلاش مجددی برای ساختن زندگی خود کنید البته دقت کنید که دادن فرصت مجدد نیاز به تلاش هردوی شما دارد تا بتوانید این اعتماد از دست رفته را بازسازی کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354790

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از وقتی ک برام گذاشتید..
    اره خیلی اشتباه کردم بااینک میدونستم ی بار خیانت کرده در اون دور بازم باهاش موندم چون دوستش داشتم واقعا دوریش برام سخت بود خیلی...الانم دیشب صحبت کردیم دیدم ب همون دختره پی داده چرا دست از زندگیش بر نمیداره هزارتا حرف بهش زد ک من بهت گفتم پیام نده وقتی دلیت کردم یعنی برو از زندگیم باز پیام دادنت چی بود بهش میگفت زندگیمو سیاه کردی ب خاک سیاه نشوندیم...الانم میگه اگ در کنار منم خیلی اذیتی طلاقت نمیدم ک هزار نفر پشتت حرف بزنه..خودم میرم از زندگیت منظورش اینه خودشو میکشه ..میگه نمیخام پشتت حرف باش کسی نمیدونه ک مقصر منم اینجوری میگن شوهرش مرده توام ارامش داری ...چون میگه زندگی بدون تو برام ارزش نداره. بدون تو دیوونه میشم..الانم میگه من هرکاری کردم برا قبلا بوده اگ تو قبول نمیکنی ک من قبل عقدمون خواستگاریمون باهاش خدافظی کردم باعش قبول نکن..بهش گفتم چرا پس تاابان جوابشو میدادی میگه دو شب پیام داد جوابشو دادم دیگ پاک کردم جوابشو ندادم چون همه زندگیم تو بودی حاضرم قسم بخورم ک از وقتی مال من شدی ب هیچکی نگاهم نکردم چ برسه بخوام فکر کنم رابطه باشم...ولی نمیتونم باور کنم همش فکر میکنم الان اینجو میگه زندگیش خراب نشه بعد ب کارلش ادامه بده چون دوبار تکرار کرده تاالان..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک است و اینکه اعتماد شما خدشه زیادی خورد است اما بهتر است اگر خودتان نیز هنوز امیدی به این زندگی دارید یک فرصت دوباره به هردویتان بدهید تالبته دقت کنید که بهتر است در این مسیر زیر نظر یک مشاور نیز باشد تا بتوانید مسیر را درست تر پیش بروید . برای بازگشت اعتماد نیاز است که هردوی شما تلاش کنید و بهم فرصت بدهید شما با دادن این فرصت می توانید حتی اگر ایشان این رفتار را تکرار کردند با خیالی آسوده تر جدا شوید و بدانید که همه تلاش خود را کرده اید . مشخص است که بر ایشان نیز فشار روحی زیادی وارد شده است بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا با ایشان نیز صحبت شود و بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید. گاهی این اتفاق رخ می دهد که افرادی که در گذشته وجود دارند باعث می شوند که در زندگی فعلی فرد مشکلاتی ایجاد شود هرچند که ایشان بهتر بود از همان اول با برخورد با این خانم موضع خود را نشان می دادند اما ممکن است رفتار درست را در پیش نگرفته باشند بهتر است اگر این امکان برایتان وجود دارد در کنار مشاور یک فرصت به ایشان بدهید. اما دقت کنید که در آرامش با هم صحبت کنید خط قرمزهای خود را به ایشان بیان کنید و اینکه با توجه به اینکه شما رسما ازدواج کرده اید اینکه ایشان جواب یک زن غریبه را مخفیانه از شما بدهند در دیدگاه شما دقیقا نام خیانت دارد و اینکه چه دیدگاهی نسبت به این افراد و چه احساساتی دارید. البته دقت کنید در آرامش ، بدون توهین و مقصر جلو دادن یکدیگر صحبت کنید و سعی کنید حتی در بدترین شرایط حرمتها حفظ شود تا در آینده اگر به زندگی خود ادامه دادید حریمی بین شما نشکسته باشد.
    02122354783
    موفق باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از صحبت هاتون...خودش ی بار گفت بیام میریم پیش مشاوره...ولی الان دیگ صحبتی نمیکنه فقط میخاد با حرف زدن قانعم کنه بهش فرصت بدم..بنظرتون چجور بهش بگم ک بریم مشاوره اخ حس میکنم غرورم خدشه دار میشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    رفتن به پیش مشاوره به منظور کمک کردن به هردوی شماست بهتر است از ایشان بخواهید اگر از شما فرصتی می خواهند که بتوانید دوباره زندگیتان را بسازید در این مسیر از مشاور نیز کمک بگیرید . بیان کنید که در این موارد می توان از مشاوره کمک گرفت تا مسیر بهتری را به شما نشان بدهد قرار نیست که شما پیش مشاور بروید تا مشخص شود چه کسی مقصر است تنها برای بهبود شرایط زندگی قرار است به مشاور مراجعه کنید.

02122354783
    شاد باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیار ممنونم از وقتی ک برام گذاشتید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از زاهنمایی های خوبتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد