نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خیانت

7060
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

با سلام
    خانومی هستم 35 ساله ,که رابطه خوبی با همسرم دارم و همیشه همسرم اظهار عشق و محبت دارد,ایشون به شدت کار میکنند و تقریبا در هفته 3 الی 4 شب تا 5 الی 6 صبح بیدار هستن و لپ تاپ کار میکنند ,همیشه از این موضوع که با هم در یک زمان نمیخوابیم اغتراض داشتم و در ضمن ایشون ازلحاظ جنسی ضعیف هستند .......تا اینکه چند وقت پیش در عین ناباور متوجه شدم ایشون در رابطه با رابطه جنسی حضوری کلی تحقیق کردن و همچنین در یک سفر خارجی به دنبال این مسئله بودن,........واقعا شوکه شدم ,به هرکی از اطرافیان که ایشون میشناسن اگه این موضوع بفهمن باور نمیکننند,در حال حاضر خیلی از لحاظ روحی به هم ریختم و یجورایی سربسته گفتم بهشون که متوجه شدم و کاملا تکذیب میکنند.......دیگه اون آدم قبلی نیستتت و نمیشناسمش
    لطفا کمکم کنید

2. کاربران زیر از حور بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد بهتر است در اول ارامش خودتان را حفظ کنید و در کنار آن سعی کنید این موضوع را به غیر از مشاور برای افراد خانواده و دوستان بیان نکنید تا دیدگاهی آنها تاثیر منفی بر این رابطه ایجاد نکند .
    1. شما از کجا این موضوع را اطلاع پیدا کردید و چقدر به این موضوع اطمینان دارید؟
    2. همسرتان چند سال دارند؟
    3. منظور شما از اینکه ایشان از نظر جنسی ضعیف هستند چیست و آیا این موضوع را به خودشان نیز عنوان کرده اید؟
    4. ایشان مصرف سیگار و یا مواد الکی یا بیماری خاصی دارند؟
    5. روابط عاطفی شما رضایت بخش می باشد؟
    6. واکنش ایشان به صحبت های شما چگونه بود؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر
    ویرایش توسط حور : 07-03-2019 در ساعت 05:20 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

در این مورد بهتر است با ایشان در آرامش و بدون توهین صحبت کنید البته ممکن است این جست و جوها تنها کنجکاوی های جنسی باشند اما بهتر است به صورت مستقیم اما در احترام و بدون توهین این موارد را بیان کنید تا بتوانید مشکل ایشان را متوجه شوید .
    بهتر است میزان رابطه جنسی شما افزایش یابد برای سن هردوی شما ماهی یکبار رابطه جنسی کم می باشد و این از سرد مزاجی نیز دور تر است بهتر است تصمیم گیری در این مورد را به بعد از صحبت با ایشان اختصاص بدهید و اگر بتوانید یک دوره ************ تراپی را با ایشان تجربه کنید هردوی شما می توانید در این مسیر تجربه بهتری داشته باشید.
    1. در هنگام رابطه جنسی ایشان لذت لازم را می برند ؟
    2. شما به ایشان بیان می کنید که نیاز جنسی دارید؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ظاهرا که لذت می برند,و بنده بله گفتم و ایشون میگن من دکتر رفتم وگفته چون همیشه خسته ای و میگن که من همیشه در تمام دوران زندگیم اینطور بودم
    و اینکه مطمئنا انکار میکنه و در اون صورت چه کار باید بکنم و همه اش اذعان میکنه که من برای این زندگی خیل زحمت کشیدم ,من تو را دوست دارم و زندگی خوبی داریم وتو با این افکار زندگیمونو خراب میکنی و مشکلی که من الان دارم این هست که دیگه اعتماد ندارم و نمیخوام باهاش روبرو بشم ,هرچند که فعلا به صورت عادی با هم زندگی میکنیم در ظاهر

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز اگر شما در مورد این موضوعی که از آن اطلاع پیدا کرده اید با ایشان صحبت نکنید این خشم و ناراحتی شما بر جوانب دیگر رابطه شما نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت و مشکلات شما را افزایش می دهد با توجه به اینکه شما مدرک در این مورد دارید در صورت نیاز از آن استفاده کنید اما اگر در آرامش بیان کنید که از این رفتار ایشان اطمینان دارید ایشان نمی توانند منکر آن شوند .
    اگر ایشان تایم زیادی را سرکار می باشد و زیاد خسته می شوند می توانید رابطه جنسی خودتان را به صبح و قبل از رفتن ایشان به سرکار اختصاص بدهید در صورتی که این موضوع ربط زیادی ندارد و در صورتی که ایشان از نظر بدنی و روحی سالم باشند ارتباط شما باید افزایش یابد و می توانید در دوره های ************ تراپی با مشکلات رابطه جنسی خودتان بیشتر آشنا شوید و از راحل های دیگری برای بهبود این ارتباط استفاده کنید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41000
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

این که خیانت نیست .. آن مرد محترم و خوب قطعا به دنبال قوی کردن قوای جنسی خودش بوده.. و حجب و حیای این مرد خوب مانع گفتن حقیقت شده بهتره سریع تغییر موضع بدی و بهش بگید که خیلی خوشحالشدم که پیگیر درمان ( ضعف قوای جنسی) خودت هستی..یک نصیحت... هیچ وقت اشتباه یا(خیانت)مردت را بروش نیار خجالت زدش نکن اون اگر خجالت زده شد در تمام زندگی عقب نشینی میکنه مردها اگر سالم باشن در هرحال ک باشن فکرآی عجیب و خیال باطل در سر دارند میدونی مرد جماعت از صبح ک بیدارمیشه در حال جنگیدن با قدرتمند ترین هیولای زندگیشه حالا یک وقت های هم میشه ک توی این جنگ دائمی شکست هم بخوره ک انتظار میره یک زن فهمیده یک شکست را بپای پیروزی ها و مقاومت های قبلی بزاره و بجای هر تنبیهی درصدد علت شکست باشه و وقتی متوجه شد درصدد تقویت جبهه های مقاومت شوهرش بر علیه این هیولای مخوف و قدرتمند شهوت باشه...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مینائی نمایش پست ها
    این که خیانت نیست .. آن مرد محترم و خوب قطعا به دنبال قوی کردن قوای جنسی خودش بوده.. و حجب و حیای این مرد خوب مانع گفتن حقیقت شده بهتره سریع تغییر موضع بدی و بهش بگید که خیلی خوشحالشدم که پیگیر درمان ( ضعف قوای جنسی) خودت هستی..یک نصیحت... هیچ وقت اشتباه یا(خیانت)مردت را بروش نیار خجالت زدش نکن اون اگر خجالت زده شد در تمام زندگی عقب نشینی میکنه مردها اگر سالم باشن در هرحال ک باشن فکرآی عجیب و خیال باطل در سر دارند میدونی مرد جماعت از صبح ک بیدارمیشه در حال جنگیدن با قدرتمند ترین هیولای زندگیشه حالا یک وقت های هم میشه ک توی این جنگ دائمی شکست هم بخوره ک انتظار میره یک زن فهمیده یک شکست را بپای پیروزی ها و مقاومت های قبلی بزاره و بجای هر تنبیهی درصدد علت شکست باشه و وقتی متوجه شد درصدد تقویت جبهه های مقاومت شوهرش بر علیه این هیولای مخوف و قدرتمند شهوت باشه...
    خیلی ممنون از راهنماییتون

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی مطالب خوب بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد