نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت

1635
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43514
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام من یه دختر ۲۰ ساله هستم وقتی ۸یا ۹ سالم بود من احساس کردم مادرم داره خیانت میکنع البتع فثط در حد زنگ و پیام بود ولی خیلی اذیت میشدم همیشه میرقتم یه گوشه تا حد مرگ گریه میکردم حتی یه بار بهش گفتم ولی با کتک دعوا مامانم انکار ماحرا شد اون مرد یه جورایی نونوای محله ما بود و مامانم هرروز توی مسیر رفت و امد میدیدش بعد یه مدت همه چی تموم شد چون یه روز زن اون مرد به مامانم زنگ زده و تهدیدش کرد حالا چن ساله میگذره از روش یع سال پیش من متوجه شدم مادرم دوباره داره چت میکنه شک کردم وقتی هکش کروم دیدم بازم با یکی در ارتباطه عصبی شدم باهاش دعوا کردم حتی خالمم اون روز فهمید چن روزی قهر کردم ودوباره برگشتم خونه مامانم اومد و بغلم کرد وگفت اشتباه میکنم و گفت حلالش کنم اما بازم یکی دیگه پیدا شده و یواشکی گاهی اوقات باهاش چت میکنه چون از دوران بچکیم من این مشکلو داشتم یه جورایی شده خط قرمزم اصلا دیگه نمیتونم تحمل کنم گاهی وقتا میخوام لرم و واقعا خفش کنم چون فقط دوران بچگیم میاد جلو چشمم و دیونم میکنه از بچگی هر وقت اینطوری میکرد باهاش قهر میکردم و حرف نمیزدم باهاش الان واقعا نمیدونم چیکار کنم انگار یه جورایی سرگرمی شده بداش این چت کردنا من پدرم ادم احساسی نیست مادرم همیشه گلایه میکنه که بابام باهاش حرف نمیزنه محبت نمیکنه پدرم کلا ادم کم حرفیه من اصلا نمیتونم به مادرم محبت کنم چون وقتی میخوام بهش محبت کنم اون لحظه یا میاد ازش متنفر میشم تا حد مرگ حتی تو دعوا چن سال پیش گفتم برو زلاق بگیر با هرکی میخوای ازدواج کن منم اینقدر زجر نده ولی انگار اصلا هیچ چیزی از اون سالهل یادش نیست تورو خدا کمکم کنین دیگه نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط EN1 : 04-04-2020 در ساعت 04:07 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که مشاهده این روابط مریض بین پدر و مادرتان و همچنین خیانت های مادرتان می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که شما تقصیری در تصمیم گیری های اشتباه مادرتان ندارید و ایشان از مسیر اشتباهی برای پاسخ به نیازهایشان استفاده می کنند .
    بهتر است در این مسیر در اول با توجه به شرایط روی که تجربه می کنید به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا شرایط روحی بهتری را تجربه کنید و در کنار آن بتوانید در این مسیر تصمیم گیری را بر عهده خود مادرتان بگذارید .
    بهتر است در احترام در زمان مناسبی از ایشان نیز بخواهید که بهتر است از یک روانشناس کمک بگیرند تا در این مسیر به تصمیم گیری ایشان کمک شود نیاز است دیدگاها ، دلایل و روابط ایشان مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم به ایشان نیز کمک کنیم تا تصمیم گیری بهتر داشته باشند .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز کاملا مشخص است که بسیار تحت فشار هستید احساس ناراحتی و درماندگی و خشم زیادی را تجربه می کنید.
    مسلما خیلی تجربه ناخوشایندی می تواند در دوران کودکی باشد و احساس عدم امنیت شدیدی را منتقل کند.
    متاسفانه والدین خیلی اوقات از اثرات رفتارهای خودشان بر اطرافیان و به خصوص فرزندان کوچکشان آگاهی ندارند و نمی دانند که چه آسیبی می توانند از این طریق به آنها وارد کنند.
    اما اکنون که شما بزرگ شده اید و یک انسان عاقل و بالغ و توانمند هستید و دیگر همان کودک خردسال آسیب پذیر نیستید، دیگر آسیبی شما را تهدید نخواهد کرد.
    شما اکنون دیگر می دانید که روابط پدر و مادرها خیلی وقتها مسائل و مشکلات زیادی دارد و ما به هیچ وجه نه مسئول آنها هستیم و نه وظیفه ای داریم که آنها را تغییر دهیم.
    چرا که ما هم یک فرد مستقل هستیم که دغدغه ها و نیازهای خودش را دارد و اول از همه دربرابر زندگی خودش مسئولیت دارد و اگر بخواهد وارد مشکلات بین پدر و مادرش شود و یا بر آنها نظارت داشته باشد اول از همه از خودش غفلت کرده و به خودش ظلم خواهد کرد.
    در اینکه این ماجرا همچنان می تواند بسیار ناراحت کننده و دردناک باشد شکی نیست.
    اما مسئله بر سر تعریف مشکلات و بعد چگونی حل آنها به شیوه موثر است.
    به نظر می رسد چنین مسئله ای اصلا به شما مربوط نباشد و مشکلی بین خود پدر و مادرتان است بنابراین خودشان هم باید به آن بپردازند.
    گذشته از این، به هیچ عنوان تحت اراده و کنترل شما هم نیست و کاملا خارج از دایره اراده و اختیار شما است و پرداختن به آن جز تجربه ناکامی های پی در پی حاصلی برای شما نخواهد داشت.
    واقعیت این است که خیلی از موارد و رخدادها و اتفاقات در زندگی ما هستند که بسیار ناخوشایند هستند اما اجتناب ناپذیر هستند.
    اگر نخواهیم این واقعیت را بپذیریم مدام با در بسته مواجه خواهیم شد و نمی توانیم بر مسیر اصلی زندگی خودمان تمرکز کنیم.
    واقعیت این است که مادر شما اینگونه است یک شیوه مخرب و ناکارآمد را برای برآوردن نیازهای خودش انتخاب کره که نادرست و آسیب زننده است.
    اما بهر حال انتخاب اوست و به خودش و پاسخی که قرار است روزی به همسرش بدهد مربوط است.
    اما اکنون او برای شما همان نقش مادر را دارد.
    به جای قضاوت و دخالت در این ماجرا که با وجود تمام تلاشها تغییر هم حاصل نشده، می توانیم او را به عنوان مادر به همانگونه که هست بپذیریم و ببینیم با این وجود می خواهیم چگونه فرزندی باشیم.
    شما تلاش خودتان را کرده اید که مسیر درست را از طرق مختلف به او نشان دهید و حتی به او پیشنهاد طلاق داده اید اما نپذیرفته و به هر دلیلی موثر واقع نشده و شاید زمان آن رسیده که دیگر این مسئله را رها کنید و به مسیر خودتان در زندگی بپردازید و بیش از این استرس و ناکامی مضاعف در زمینه ای که کاری از شما ساخته نیست برای خودتان به وجود نیاورید.
    چرا که این هم بخشی از واقعیت است که تا زمانی که کسی خودش نخواهد تغییر کند، هیچ کسی قادر به تغییر او نخواهد بود و با واقعیتها اگر بخواهید بجنگید فقط ناکام و سرخورده خواهید شد.
    در این راستا برای دریافت کمک بیشتر می توانید مشاوره تلفنی دریاف کنید چون به نظر می رسد خلق شما هم تحت تاثیر این ماجرا افت کرده است و ممکن است نیازمند دریافت کمک حرفه ای و تخصصی باشید تا مسیر اصلی خودتان را بیابید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد