نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: خیانت.....!

1781
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    تشکر شده 99 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    10

Question خیانت.....!

سلام متاسفانه تو سن خیلی کم ازدواج کردم یعنی 19 سالگی و با مادری زندگی کردم که از هر جنبه زندگی محدودی داشتم اما ازدواج که کردم شوهرم یه مرد خیلی خیلی خوب بود اما متاسفانه زیادی به من ازادی داد و از اونجایی که دورم دوست مجرد زیاد داشتم و میدیدم اونا ازادن و خوش میگدرونن مث احمقا حسادت کردم و شدم یکی از اونا با دوستام مداوم بیرون بودم البته بچه دار هم شدم و احساس کردم ازادیم گرفته شده و با دوستام و دوستای دانشگام مدوام بیرون بودیم که یه جمع مختلط بودیم و از اونجایی که با همکلاسیام راحت بودم باهاشون تلفنی هم صحبت میکردم که شوهرم بعد از مدتها گیر داد و دعوامون شد و من اومدم بیرون و تا چشم باز کردم جدا شدیم حالا بعد از چند ماه پشیمونم خانواده شوهرم نمیذارن برگرده خیلی عوض شدم اما اون هیچیو نمیبینه و اعتقاد داره بهش خیانت کردم گرچه بارها بهش گفتم این یه سرگرمی بچگانه بوده اما قبول نمیکنه همش سر برگشت دعوا داریم دلم خیلی واسه پسرم تنگ شدهههاما نمیدونم چجوری راضیش کنم خیلی بدبین شده حالم خیلی بده پشیمونم اما اون نمیبینه ................
    ویرایش توسط ayliin : 02-22-2015 در ساعت 05:19 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت.....!

سلام بخشید اولا کار شما اشتباه بوده این اول باید قبول کنید. دلیل جداییتون اصرار شما بود یا شوهرتون خیانت شما فقط در حد صحبت کردن بوده یا بیشترم شده

3. کاربران زیر از رضا1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

سلام بله میدونم واسه همینم پشیمونم نه اون اصرار داشت نه در حد تلفن بوده و جمع های دوستانه اما خب اون روی تعدادی از اونا حساس شده میگه با اون بهش خیانت کردم اما واقعا اینجور نبوده من واسش جایگزیین نمیخواست یه سرگرمی مسخره بوئ که جدی شد و زندگمو خراب کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ayliin نمایش پست ها
    سلام متاسفانه تو سن خیلی کم ازدواج کردم یعنی 19 سالگی و با مادری زندگی کردم که از هر جنبه زندگی محدودی داشتم اما ازدواج که کردم شوهرم یه مرد خیلی خیلی خوب بود اما متاسفانه زیادی به من ازادی داد و از اونجایی که دورم دوست مجرد زیاد داشتم و میدیدم اونا ازادن و خوش میگدرونن مث احمقا حسادت کردم و شدم یکی از اونا با دوستام مداوم بیرون بودم البته بچه دار هم شدم و احساس کردم ازادیم گرفته شده و با دوستام و دوستای دانشگام مدوام بیرون بودیم که یه جمع مختلط بودیم و از اونجایی که با همکلاسیام راحت بودم باهاشون تلفنی هم صحبت میکردم که شوهرم بعد از مدتها گیر داد و دعوامون شد و من اومدم بیرون و تا چشم باز کردم جدا شدیم حالا بعد از چند ماه پشیمونم خانواده شوهرم نمیذارن برگرده خیلی عوض شدم اما اون هیچیو نمیبینه و اعتقاد داره بهش خیانت کردم گرچه بارها بهش گفتم این یه سرگرمی بچگانه بوده اما قبول نمیکنه همش سر برگشت دعوا داریم دلم خیلی واسه پسرم تنگ شدهههاما نمیدونم چجوری راضیش کنم خیلی بدبین شده حالم خیلی بده پشیمونم اما اون نمیبینه ................
    سلام

از یک مشاور کمک بگیرید و از ایشون بخواهین که با همسر سابقتون صحبت کنند. موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

هر کاری توی دنیا تاوانی داره وتاوان کار شما هم خراب شدن زنگیتون بوده اینکه شما فکر میکنید خیانت نکردید کاملا غلطه خیانت که فقط رابطه جنسی داشتن نیست
    این حسی که توی شوهرتون ایجاد شده بدترین حس برای یک مرده که اون حس بی اعتمادی وشاید فقط گذشت زمان ویک مشاور خوب بتونه اون رو از بین ببره
    ویرایش توسط alikz : 02-22-2015 در ساعت 08:05 PM

8. 2 کاربران زیر از alikz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    میزان امتیاز
    0

سلام بله میدونم واسه همینم پشیمونم نه اون اصرار داشت نه در حد تلفن بوده و جمع های دوستانه اما خب اون روی تعدادی از اونا حساس شده میگه با اون بهش خیانت کردم اما واقعا اینجور نبوده من واسش جایگزیین نمیخواست یه سرگرمی مسخره بوئ که جدی شد و زندگمو خراب کرد
    تقریبا تمام خیانت ها از همین سرگرمی ها {البته به قول شما} شروع شده وبسیاری از زندگیها رو نابود کرده
    ویرایش توسط alikz : 02-22-2015 در ساعت 08:03 PM

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

اینو کاملا تو این مدت فهمیدم شما هم مث شوهر سابقم حرف میزنین اونم واسش همینقد کافیه که اسمشو بذاره خیانت اما خب چرا شما مردا ببخشش تو کارتون نیست من تاوان پس دادم اما باز میگه این تاوان نیست درسته حق داره اما باید خودشو بذاره جای من اگه اون اینکارو کرده بود آیا من نمیبخشیدم و موضوع مهمتر اینه اون خانواده اش و مهم قرار داده با اینکه خودش پدره اما به پدرش فک میکنه آیا اینم حق داره به آینده بچش فک نکنه یعنی اشتباه منو اونم بکنه؟؟؟؟؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

کاملا از این گروه های کوفتی همه چیز شروع میشهه من تا وقتی توی هیچ کدوم از این گروه ها نبودم و از لاین و وایبر و صد کوفت زهر مار آگاهی نداشتم خوشبخت بودم حسرت برام تنها چیزی مونده

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ب نظر من بهترین کار اینه ک خودتو همسر سابقت برین پیش ی مشاور البته خودت قبل از هر کاری با مشاورت صحبت کن و بهش توضیح بده و بزار مشاور تنها با همسرت صحبت کنه

13. کاربران زیر از mahboobe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12781
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    10

مرسی عزیزم اینکارو کردیم اون به مشاوره گفت که هنوز دوسم داره اما من باید عوض شم باید اعتمادشو بدست بیارم واقعا نمیدونم چطور میشه اعتماد از دست رفته رو باز ساخت؟

15. 2 کاربران زیر از ayliin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خب این عالیه که دوستت داره بهترین گزینه پسرت هستش میتونی از اون استفاده کنی به همسرت بگو بخاطر بچت یه فرصت بهن بدید. اعتناد به مرور زمان به دست میاد وقتی رفتاراتو ببینه به نظر من به هیچ کس چیزی نگید. تنهایی برید یه صیغه محرمیت بخونید تو این مدت میتونی با سیایت های زنونه اوتو طرف خودت بکشی یه زن میتونه مرد رو رام خودش کنه سعی کن باهاش تنها شی و اعتمادشو جلب کنی عشق و علاقت و بهش زیاد کن از کلمه های قشنگ برا صدا زدنش استفاده کن
    میدونم که میشه چون اون هم تورو دوستت داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تنهایی برید یه صیغه محرمیت بخونید تو این مدت میتونی با سیایت های زنونه اوتو طرف خودت بکشی یه زن میتونه مرد رو رام خودش کنه سعی کن باهاش تنها شی و اعتمادشو جلب کنی عشق و علاقت و بهش زیاد کن از کلمه های قشنگ برا صدا زدنش استفاده کن
    میدونم که میشه چون اون هم تورو دوستت داره
    فکر نکنم کلمات محبت آمیز روی همه مردا تاثیر داشته باشه ، خودم یکیش .

بهتره سیاست زنانه داشته باشه تا اینکه دنبال ترحم و دلسوزیش باشه ، اگه واقعاً تغییر کرده باشه و سر عقل اومده باشه شوهر خودش میاد دنبالش نیازه به عشوه گری نیست .

اگه واقعا طالب زندگیتون هستین و میخواین برگردین سر زندگی تون ، مثل یک خانم واقعی رفتار کنید نه نمایشی

ایشون به شما آزادی داده بودن اما شما جنبه شو نداشتی و برا خودتون حدوحدود تعین نکردی ، ( دنبال تقصیر کار نیستیم فقط سعی کنید خودتون رو بیشتر بشناسید و تا بتونین مسیرتون رو پیدا کنید )

اگه میخواین تغییر کنید باید این تغییر رو در خودتون ایجاد کنید تا اینکه یک تغییر به نمایش بزارین ، چون اگه حتی همسرتون دوباره برگرده و به شما یک فرصت دیگه بده بازم امکان پیش اومدن کدورت هست

شما هم الان با همسرتون غریبه هستین پس سعی کنید تویه ارتباطتون با همسرتون دقت کنید و محدودیت بزارین ، و احساساتتون رو کنترل کنید

18. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    فرک نکنم کلمات محبت آمیز روی همه مردا تاثیر داشته باشه ، خودم یکیش .

بهتره سیاست زنانه داشته باشه تا اینکه دنبال ترحم و دلسوزیش باشه ، اگه واقعاً تغییر کرده باشه و سر عقل اومده باشه شوهر خودش میاد دنبالش نیازه به عشوه گری نیست .

اگه واقعا طالب زندگیتون هستین و میخواین برگردین سر زندگی تون ، مثل یک خانم واقعی رفتار کنید نه نمایشی

ایشون به شما آزادی داده بودن اما شما جنبه شو نداشتی و برا خودتون حدوحدود تعین نکردی ، ( دنبال تقصیر کار نیستیم فقط سعی کنید خودتون رو بیشتر بشناسید و تا بتونین مسیرتون رو پیدا کنید )

اگه میخواین تغییر کنید باید این تغییر رو در خودتون ایجاد کنید تا اینکه یک تغییر به نمایش بزارین ، چون اگه حتی همسرتون دوباره برگرده و به شما یک فرصت دیگه بده بازم امکان پیش اومدن کدورت هست

شما هم الان با همسرتون غریبه هستین پس سعی کنید تویه ارتباطتون با همسرتون دقت کنید و محدودیت بزارین ، و احساساتتون رو کنترل کنید

داداش ِلم شما مجردی اگه یه دختر بود که همچین چیزی رو پیشنهاد نمیدادم
    ایشون شوهر سابقشونن میخوان برگردن بدید عشق و علاقشو بیشتر کنه به همسرش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

میگم صیغه محرمیت بخونن تو این مدت اعتمادشو جلب کنه ..اگه دیدن واقعا همو میخوان باهم میسازن ازدواج کنن اگه هم نه. که تمام میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    داداش ِلم شما مجردی اگه یه دختر بود که همچین چیزی رو پیشنهاد نمیدادم
    ایشون شوهر سابقشونن میخوان برگردن بدید عشق و علاقشو بیشتر کنه به همسرش
    منم از اونجای که پسرم و شوهرشون رو درک کردم نظرم رو گفتم .

22. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11549
    تشکـر
    78
    میزان امتیاز
    0

اینو کاملا تو این مدت فهمیدم شما هم مث شوهر سابقم حرف میزنین اونم واسش همینقد کافیه که اسمشو بذاره خیانت اما خب چرا شما مردا ببخشش تو کارتون نیست من تاوان پس دادم اما باز میگه این تاوان نیست درسته حق داره اما باید خودشو بذاره جای من اگه اون اینکارو کرده بود آیا من نمیبخشیدم و موضوع مهمتر اینه اون خانواده اش و مهم قرار داده با اینکه خودش پدره اما به پدرش فک میکنه آیا اینم حق داره به آینده بچش فک نکنه یعنی اشتباه منو اونم بکنه؟؟؟؟؟
    اولا توی این ماجرا غرور و اعتماد یک مرد زیر پا گذاشته شده که فقط گذشت زمان میتونه اون رو حل کنه
    دوما شما گفتید که با به دنیا اومدن بچتون احساس کردین که محدود شدین وبه روابطتون ادامه دادید و وظیفه یک مادر و همسر رونادیده گرفتید وشوهرتون بخاطر اینکه پدره و به آینده بچتون فکر میکنه به دوباره زندگی کردن باشما تردید داره
    سوما چون به شما اعتماد داشته این آزادی رو داده بوده گرچه شوهرتون باید کنترل بیشتری رو زندگیش میداشت تا...

قصد من ازمطرح کردن موارد بالا سرزنش نبوده فقط دلایل جبهه گرفتن شوهرتون روخواستم توضیح بدم
    همچنین برای برگشتن به زندگی قبلیتون باید صبور باشید و خاطرات خوب قبل از ازدواجتون رو برای شوهرتون تداعی کنید
    ویرایش توسط alikz : 02-23-2015 در ساعت 03:42 AM

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم همسرت شما رو می بخشه. همسر شما کسی که درک بالا یی داره و شما رو توی زندگی ازاد گذاشته و دوستتون داره واز شما یه بچه هم داره . یک کم بهش فرصت بدین تا بهش ثابت یشه که پشیمونی و عوض شدی.سعی کن با خانواده همسرت صحبت کنی با ارامش اونا رو متقاعد کنی که عوض شدی {البته اگه اونا رو همسرت تاثیر دارن} الان بچه تو کی نگه می داره؟همسرت یا مادرش؟بچه چندسالشه؟

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

با اقای رضا هم موافقم سعی کنین مثل یک خانم واقعی رفتار کنین .دیگه بچه بازی و سر خوشی رو کنار بزارین و همه فکرتون رو متمرکز کنین رو بجه و همسرو زندگیتون .صبور باشین صیور .به همسرتون فرصت بدین

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12831
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.شما درقبال همسرتون اصن کار خوبی نکردین .ولی چه میشه کرد این اتفاقیه که افتاده . مطمئنم که وقتی شما با دوستاتون بودین وقت کمی رو با همسرتون بودید ینی شما خوشی با همسرتونو به خوشی با اونا ترجیح دادین.ولی میتونید دوباره زندگی رو از نو شروع کنید البته اگه دیگه این کارا نباشه.اگه میتونی خودت فقط خودت بشین با همسرت صحبت کن .به نظر من شما دو تا هنوزم همدیگرو دوس دارید واسه همینم حرف همدیگرو بهتر درک میکنید.بهش بگو که دیگه عوض شدید بگو که شما زندگیتونو دوس دارید به خاطر همینم نمیخواید دیگه کاری کنید که زندگیتون از هم بپاشه.اونم دل داره ی چیزایی حالیشه .اگه مطمئن بشه که شما این کارارو گذاشتید کنار مطمئن باشید برمیگرده چون اون هم شما رو هم پسرتونو دوس داره.

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13211
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانوم آیلین. من راجع به گذشته چیزی نمینویسم چون فایده ای نداره. اما الان اگه شوهرت گفته که دوست داره تمام تلاشتو بکن تا برگردی با تمام وجود تلاش کن. این کاری که کردی مثل این بوده که یه ساختمون بزرگ رو چند روزه خراب کردی حالا باید ماه ها وقت بذاری تا به سختی درستش کنی. ولی مطمئن باش که ارزششو داره. وقتی خواستی برگردی یه جوری رفتار کن بذار همه کارات زیر نظرش باشه باید چند وقت ارتباطتو با دوستات خیلی کم کنی یا اگه چند وقت قطع کنی عالیه حتی با دخترا. باهاشون دیگه بیرون نری خودت آزادیهاتو کم کنی قبل از این که اون بهت گیر بده و بخواد تو رو چک کنه خودت همه کاراتو تحت نظر اون انجام بدی. چک کردن گوشیت واسه اون آسون باشه پسوورد نداشته باشیوخیلی کارای دیگه که باید با دقت انجام بدی تا عشقت اشتباهتو که اصلا قابل جبران نیست فراموش کنه شاید یکی دو سال یا بیشتر طول بکشه تا دوباره به حالت قبل برگردین و مثل روزای اول زندگی کنین. تلاشتو بکن از همه تفریحات چند وقت بگذر چون شوهرت و بچت ارزششو دارن اگه از دستشون بدی تا آخر عمر حسرت میخوری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد