نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اعتیاد

1325
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39963
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد

سلام من حدود ۳ساله عروسی کردم منو شوهرم عاشق هم بودیمو هستیم دوران عقد متوجه شدم سیگار میکشه بعداز عروسی یه مدت ترامادول مصرف میکرد که خودش میگفت بخاطر زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالیه. یه بار بخاطر ترامادول تشنج کردو دیگه کنار گذاشت تازگیا فهمیدم یه ماده قهوه ایی رنگ رو ورق فلزی میکشه که نمیدونم ڃیه لطفا بگین ڃی ممکنه باشه دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم ولی خیلی دوسش دارم خیلی ازم بڃه میخاد ڄکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اعتیاد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که با توجه به اینکه ایشان هر سری نوع ماده مصرفی خود را تغییر می دهند دچار نوعی اعتیاد هستند و تا درمان اعتیادشان بهتر است بچه را وارد زندگی نکنید و اینکه با حضور بچه ایشان انگیزه ترک پیدا می کنند خیلی جمله صحیحی نمی باشد سعی کنید به ایشان کمک کنید تا با کمک یک روانشناس مجرب مصرف این مواد را ترک کنند و بعد می توانید اقدام به داشتن فرزند کنید بهتر می باشد .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : اعتیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط عشقم پیمان نمایش پست ها
    سلام من حدود ۳ساله عروسی کردم منو شوهرم عاشق هم بودیمو هستیم دوران عقد متوجه شدم سیگار میکشه بعداز عروسی یه مدت ترامادول مصرف میکرد که خودش میگفت بخاطر زود انزالیه. یه بار بخاطر ترامادول تشنج کردو دیگه کنار گذاشت تازگیا فهمیدم یه ماده قهوه ایی رنگ رو ورق فلزی میکشه که نمیدونم ڃیه لطفا بگین ڃی ممکنه باشه دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم ولی خیلی دوسش دارم خیلی ازم بڃه میخاد ڄکار کنم؟
    رنگ قهوه ای می تواند تریاک باشد اما با تواجه به روش تدخین (روی زر ورق) احتمالاً هروئین باشه.
    کاملاً آگاه باشید که همسرتون سوء مصرف شدید مواد دارند و کار از تفننی، و خودم کنار میزارم و..... گذشته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)