مشاور
تبلیغات مشاور
انتظار مادر شوهر    انتظار مادر شوهر
انتظار مادر شوهر    انتظار مادر شوهر

انتظار مادر شوهر

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انتظار مادر شوهر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

انتظار مادر شوهر

باسلام. بنده چهار ساله ازدواج کردم. از شوهرم راضی ام منتهی مادر شوهرم انتظارات بیجایی ازما داره. و احساس میکنم خیلی حسودی میکنه ازینکه پسرش با منه. اینو با حرفای خودش بهم فهمونده. مثلا یبار گفته وقتی پسرم پیش توئه رابطه ما بهم میخوره. یا یبار گفته اونقد که سهم و حق منه من پسرم رو نمیبینم. در حالیکه هر مناسبتی باشه میریم پیش اونا. یا توی رفت امدهامون به خونه پدر مادرم و خونه اونا با مساوات رفتار میکنیم. اما نمیدونم چرا دنبال بهونه است فقط میخواد پسرش صبح تا شب پیش اونا باشه با اونا باشه اینم نمیشه که ما خودمون زندگی داریم. راضی نمیشه خونه مامان بابای من بریم. خیلی با کنایه باهام حرف میزنه. خیلی بد دهنی کرده و بهم توهین کرده اما فقط سکوت کردم و تو خودم شکستم. میگه تو نمیذاری پسرم بیاد خونمون. میگه وقتی با من حرف میزنه تو ناراحت میشی اما بخدا اینطور نیست. همش با پیام هاش اذیتم میکنه. متنایه کنایه آمیز میذاره همیشه، اما من جوابش رو نمیدم. شما بگین چیکار کنم من؟ بخدا تا جاییکه میتونم بهش محبت میکنم اما نمیشه که نمیشه. تنها گناه من اینه که با پسرش زندگی میکنم و بیشتر ازون میبینمش خب چیکار کنم بگم وقتتو نصف کن نصفشو با اونا باش؟ اینطوری مگه میشه؟ ذره ای محبت نمیکنه بهم فقط سعی داره منو بچزونه اما نمیدونم در جواب کدامین گناه. تو رو خدا شما یه راه حل بگین. من جوابشو بدم ندم چیکار کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    دلم هوای زندگی کرده.
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.80
    تشکـر
    279
    تشکر شده 150 بار در 102 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

پاسخ : انتظار مادر شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli74f نمایش پست ها
    باسلام. بنده چهار ساله ازدواج کردم. از شوهرم راضی ام منتهی مادر شوهرم انتظارات بیجایی ازما داره. و احساس میکنم خیلی حسودی میکنه ازینکه پسرش با منه. اینو با حرفای خودش بهم فهمونده. مثلا یبار گفته وقتی پسرم پیش توئه رابطه ما بهم میخوره. یا یبار گفته اونقد که سهم و حق منه من پسرم رو نمیبینم. در حالیکه هر مناسبتی باشه میریم پیش اونا. یا توی رفت امدهامون به خونه پدر مادرم و خونه اونا با مساوات رفتار میکنیم. اما نمیدونم چرا دنبال بهونه است فقط میخواد پسرش صبح تا شب پیش اونا باشه با اونا باشه اینم نمیشه که ما خودمون زندگی داریم. راضی نمیشه خونه مامان بابای من بریم. خیلی با کنایه باهام حرف میزنه. خیلی بد دهنی کرده و بهم توهین کرده اما فقط سکوت کردم و تو خودم شکستم. میگه تو نمیذاری پسرم بیاد خونمون. میگه وقتی با من حرف میزنه تو ناراحت میشی اما بخدا اینطور نیست. همش با پیام هاش اذیتم میکنه. متنایه کنایه آمیز میذاره همیشه، اما من جوابش رو نمیدم. شما بگین چیکار کنم من؟ بخدا تا جاییکه میتونم بهش محبت میکنم اما نمیشه که نمیشه. تنها گناه من اینه که با پسرش زندگی میکنم و بیشتر ازون میبینمش خب چیکار کنم بگم وقتتو نصف کن نصفشو با اونا باش؟ اینطوری مگه میشه؟ ذره ای محبت نمیکنه بهم فقط سعی داره منو بچزونه اما نمیدونم در جواب کدامین گناه. تو رو خدا شما یه راه حل بگین. من جوابشو بدم ندم چیکار کنم
    سلام
    به نظرم دریه فرصت مناسب با همسرتون دراین مورد صحبت کنید وازشون بخوایید که بامادرش صحبت کنه وسوظن های مادرش رو درمورد شما رفع کنه وشما هم مسالمت آمیز با مادرشوهرتون رفتار کنید وسعی کنیدبا محبت هاتون ورفتار های خوبتون دلشوبدست بیارید و...
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    0
    تشکر شده 55 بار در 41 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : انتظار مادر شوهر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    گاهی بعضی از مادرانی که وابستگی زیادی به فرزندانشان دارند بعد از ازدواج نیز نمی توانند شرایط متاهل بودن بودن فرزندشان را درک کنند و فکر می کنند که عروشان قصد جدا کردن فرزندشان را از آنها دارد و دیدگاه مثبتی نسبت به عروس ندارند . سعی کنید زیاد خودتان را درگیر این مدل حرفها نکنید و با یک جواب ساده مثلا این چه حرفی است مادرجون شما تاج سر ماید از این مدل بحث ها دوری کنید تا آرامش زندگی خودتان را صرف این مدل بحث ها نکنید و بابت این موضوعات به همسرتان بحث نکنید چون این موضوع اصلا به همسرتان ارتباطی ندارد و این دیدگاه مادرشان است . در کنار این موارد سعی کنید احترامشان را حفظ کنید و زمان هایی به او تلفن کنید که همسرتان کنارتان نیست چون با این کار ایشان فکر نمی کنند که به اجبار به او توجه می کنید.
    اگر همسرتان نیز به این موضوع واکنش منفی نشان می دهد و شما را مقصر می داند بهتر است به صورت حضوری به همراه همسرتان با یک روانشناس مشورت کنید تا این مشکل تاثیری بر روی زندگیتان نگذارد و باعث آسیب به زندگیتان نشود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
انتظار,  انتظار الشمري,  انتظارك صعب,  انتظار الحبيب,  انتظار الفرج,  انتظار المكالمات,  انتظار بالانجليزي,  انتظار الياسمين,  انتظار مولود,  انتظاري طال,  انتظار مادر شهید,  انتظار مادر,  انتظار مادر شدن,  انتظار مادران,  کد اوای انتظار مادر,  در انتظار مادر,  متن انتظار مادر باردار,  چشم انتظار مادر,  شعر انتظار مادر,  عکس انتظار مادر,  من ما كنتي تكوني,  من,  من فضلك,  من و تو,  من سيربح المليون,  من الوزارات,  منتخب مصر,  من دول البلقان,  منصور السالمي,  منتدى الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)