مشاور
تبلیغات مشاور
ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن    ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن
ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن    ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن

ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن

سلام خسته نباشید چه کاری باعث میشه این ترسو لرز موقع درگیری حتی تو درگیری لفظی از بین بره سالهاست هم دعوا نکردم هم ورزش کشتی رو کنار گذاشتم بشدت منزوی و تنهام و اگر یحتمل جایی باشمو درگیری لفظی برام پیش بیاد به این حالت ترس و لرز عذاب آور میفتم و بعد اون زمان وقتی به منزل میرسم خودم رو سرزنش میکنم که چراااااا فلان جواب رو ندادم چرا سکوت کردم دیگران چه فکری میکنند طوری که اییینقدر بهش فکر میکنم تا ادمو دیگه به مرز دیوانگی میبره ینی یه چند هفته یکسره بهش فکر میکنم حتی مادرم که بهم میگه برو نون بخر از ترس چنین اتفاقی میترسم بیرون برم یا اگه برم با ترس و لرز میرم ترو خدا کمکم کنین حاظرم هیچ یک از مشکلات زندگیم حل نشه ولی این مشکلم حل بشه چون بدجور عزابم میدهسنم هم 18 هستش
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    3,110
    تشکر شده 1,552 بار در 1,029 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ترس از درگیری و فکر بیش از حد به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1378 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید چه کاری باعث میشه این ترسو لرز موقع درگیری حتی تو درگیری لفظی از بین بره سالهاست هم دعوا نکردم هم ورزش کشتی رو کنار گذاشتم بشدت منزوی و تنهام و اگر یحتمل جایی باشمو درگیری لفظی برام پیش بیاد به این حالت ترس و لرز عذاب آور میفتم و بعد اون زمان وقتی به منزل میرسم خودم رو سرزنش میکنم که چراااااا فلان جواب رو ندادم چرا سکوت کردم دیگران چه فکری میکنند طوری که اییینقدر بهش فکر میکنم تا ادمو دیگه به مرز دیوانگی میبره ینی یه چند هفته یکسره بهش فکر میکنم حتی مادرم که بهم میگه برو نون بخر از ترس چنین اتفاقی میترسم بیرون برم یا اگه برم با ترس و لرز میرم ترو خدا کمکم کنین حاظرم هیچ یک از مشکلات زندگیم حل نشه ولی این مشکلم حل بشه چون بدجور عزابم میدهسنم هم 18 هستش
    سلام

بر طبق روایات و طب اسلامی خوردن میوه به با هستش قلب رو محکم میکنه و انسان ترسو رو شجاع میکنه.

منزوی و تنها بودن و ترس نشونه غلبه مزاج سرد در شماست و باید با خوردن غذاها و میوه های گرم مزاج و حجامت، تعادل مزاجتون رو برگردونید.

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    108
    تشکر شده 195 بار در 141 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

شما دچار بیماری کمال گرایی هستید... دوس دارید در شرایط ایده آل زندگی کنید... از شرایطی که با ایده آل های شما فاصله داره دوری میکنید...
    بیشتر از اینکه نگران تو دردسر افتادن یا نیافتادن خودتون باشید به این فکر میکنید که در دید مردم باید بهترین حالت خودتون باشید
    دیدن فیلم وثیقه با بازی تام کروز رو بهتون پیشنهاد میکنم...
    این وسواس فکری رو بذارید کنار که دیگران در موردم چه فکری میکنن... ما همه مون دوس داریم شرایط نرمال پیش بره و اگر کسی کوتاه بیاد دلیل بر ترسو بودنش نیست
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درسته که باید این وسواس فکری و ترس و بزارم کنار اما چطوری؟؟؟ خیلی سعی کردم فکر نکنم اما نشد سعی کردم نترسم و اضطراب نداشته باشم بازم نشد ینی باید یه راه حلی باشه . مثل این میمونه که با یک نفر بگین هیچوقت عصبانی نشو اما این چیزیه که از اراده ی طرف دوره و دست خودش نیست . طبق پست اولی از این به بعد میوه به مصرف میکنم انشالله که این مشکلم حلشه

6. کاربران زیر از mohamad1378 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ترس از مردگان متحرک,  ترس از مرگ,  ترس از ارتفاع,  ترس از رانندگی,  ترس از دست دادن,  ترس از آمپول,  ترس از ازدواج,  ترس از تاریکی,  ترس از شب اول زفاف,  ترس از بیماری,  فکر,  فکرە,  فکری سیاسی,  فکر برتر,  فکرونی ام کلثوم,  فکره مشروع,  فکرشم نکن,  فکرآموز,  فکر چیست,  فکر را پر بدهید,  منزوی اردبیلی,  منزوی یعنی چه,  منزوی به چه معناست,  منزوی چیست,  منزوی به انگلیسی,  منزوی یعنی چی,  منزوی شاعر اهل بیت,  منزوی شعر عاشقانه,  منزوی رستاک,  منزوی معنی کلمه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)