نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: جدایی

8671
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45494
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question جدایی

سلام خسته نباشید
    من ۱۷ سالمه و تقریبا یک سال نامزد کردم و همسرم ۱۱ سال از من بزرگتره
    حقیقتش برای اختلافاتی که با خانوادم داشتم تن به این ازدواج دادم و الان خیلی پشیمونم ولی بخاطر تصمیم اشتباهی که گرفتم خانوادم برای طلاق هیچ حمایتی نمیکنن
    این اقا دست بزن داره و نمیخواد من از تایم بیرون رفتنش و کار هایی که انجام میده اطلاعی داشته باشم و روی رفتارش هیچ کنترلی نداره و تعادل اخلاقی نداره طوری که حتی خانواده ی خودش تاییدش نمیکنن و حقو به من میدن
    الان فقط میخوام بدونم چه جوری باید اقدام به طلاق کنم نه منبع درامدی دارم نه میتونم برای اینکار از خانوادم درخواست کمک مالی کنم
    خودش هم بارها تهدیدم کرده به اینکه میکشمت یا بعد از طلاق بلاهای بدی به سرت میارم
    چیکار باید بکنم لطفا جوابمو بدین ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : جدایی

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که در زمان فعلی با شرایط روحی سختی روبرو هستی اما عزیزم بهتر است در همین دوران در مورد ادامه زندگی و یا جدایی تصمیم گیری کنی تا بعد از ازدواج در زمان فعلی در کنار احترامی که برای خانواده قائل هستی بهتر است دلایل خود را برای جدایی در احترام به آنها بیان کنید و از انها بخواهید که در این مسیر از شما حمایت کنند در غیر این صورت اگر شما تصمیم نهایی خود را برای جدایی گرفته اید بهتر است حتی اگر خانواده شما را حمایت نمی کنند از طریق دادگاه از همسرتان شکایت کنید و رفتارهایی که با شما دارند را گزارش بدهید و در کنار آن می توانید درخواست طلاق نیز بدهید .
    دقت کنید که با توجه به کتک زدن شما ، محدودیت برای شما ،نداشتن کنترل اخلاقی و رفتاری و... نیاز است که سبک شخصیتی همسر شما مورد بررسی قرار گیرد چون این سبک شخصیتی و رفتاری مورادی نیستند که تنها با ازدواج برطرف شوند .
    بهتر است دقت کنید که ازدواج را به عنوان راحل برای فرار از یک موقعیت بد استفاده کنید چون می تواند برای شما آسیب زا باشد و باعث شود که تصمیم گیری هیجانی مانند زمان فعلی داشته باشید .
    در مسیر جدایی از طریق دادگاه شرایط مشاوره به اجبار برای شما و همسرتان محیا می شود و شما می توانید با ردخواست مهریه از نظر مالی شرایط مناسب تری داشته باشید در کنار اینکه در روند دادگاه در این مسیر تصمیم گیری کنید حتی بهتر است در دادگاه تهدید همسرتان به آسیب نیز بیان شود تا از نظر قانونی به ایشان اخطارهای لازم داده شود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)