نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه همسرم و باجناقش

2711
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36063
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه همسرم و باجناقش

سلام من ده ساله ازدواج کردم و یک خواهر دارم که از من کوچیکتره. ایشون تازه دو ماهه که نامزد کردن. شوهر خواهرم ده سال از خواهرم بزرگتره و قبلا با هم دوست بودن چند ماه. زمان خواستگاری با اینکه پدرم مخالف بود و میگفت باید عقد کنید اونا با بهانه های مسخره مجبورمون کردن به صیغه رضایت بدیم. در حقیقت از اونجایی که خواهرم یکم بی حیا و پررو هست مجبور کرد مارو که همه چیز رو قبول کنیم.
    الان دو ماهه و نیمه که صیغه هستن و خدا شاهده که از فردای صیغه نامزد خواهرم اومد خونه بابام اینا و کنگر خورد لنگر انداخت. یعنی جوری شده که از سرکار مستقیم میاد خونه مامانم اینا تا فردا صبحش که باز بره سرکار. بابام به خاطر کارش اکثر اوقات نیست و مامانمم هم بعضی اوقات میره پیشش که تنها نباشه. این نامزد خواهرمم قشنگ از فرصت استفاده میکنه و انگار که اونجا خونه دربستی خودشه میاد لنگر میندازه. تازه به اینم رضایت نمیده فقط.ما تو روستای پدریم یه ویلا داریم که بابام اونجا ساکنه به خاطر کارش. تو این دو ماه یک بار نشد اخر هفته اینا نرن اونجا. یعنی جوری شده که پدرمادرم نه اینجا آسایش دارن از دست اونا نه اونجا.😢
    بدبختی اینه که خواهرمم باهاش همراهه و هرچی بهش میگیم میگه خب پس ما کی همدیگه رو ببینیم و با پررویی تمام جواب میده. به مامانم میگم چرا بهش چیزی نمیگی میگه روم نمیشه و میترسم باعث جدایی اینا بشم و بعدا تو زندگیشون سر همین دعوا کند و همه چی سر من خراب بشه و...
    حالا اینا بماند. مشکل من سر اینه که شوهرم از اون روزی که این اقا رو دید ازش خوشش نیومد. وقتی هم این پررو بازی هاش رو دید بیشتر ازش بدش اومد. حالا هم دائما داره زیر گوش من غر غر میکنه که این چه وضعشه چرا اینا عقد نمیکنن چرا انقدر خونه مادرت اینا پلاس میشدن چرا انقدر پررو هستن چرا پدر مادرت انقدر بی عار و بی خیالن چرا نمیندازنش بیرون و... یعنی به مرحله ای رسیدم که به مرگ راضی شدم از دستش. انقدر که هر روز خدا غرغر میکنه و فحش میده😭 هرچی میگم من چیکارم اخه به من چه باز میگه تو باید به پدر مادرت بگی. بخدا داره دیوونم میکنه. جدیدا اجازه نمیده برم خونه پدر مادرم میگه فقط در صورتی میذارم بری که نامزد ابجیت نباشه. آبجیم هم انقدددر پررو هست که راضی نمیشه دو روز نیان اونجا. هفته پیش با هزار بدبختی همسرم اجازه داد برم پیش پدر مادرم. خودشم موند خونه. پا شدم رفتم روستای پدرم که دو روز اسایش داشته باشم با اینکه مامانم به خواهرم گفته بود که نیان بازم دیدم پا شدن اومدن. همسرم از قبل گفته بود اگه اومدن راضی نیستم بمونی و باید با داداشت برگردی ولی از اونجایی که داداشمم یکی شده مثل خواهرم راضی نشد منو برگردونه و من با یه بچه سه ساله پا شدم با ماشین های راه برگشتم خونه. هنوزم به همسرم هیچی راجع به اینکه آبجیم اینا اومدن و مجبور شدم با ماشین غریبه برگردم نگفتم چون میدونم اگه بگم شر به پا میشه.
    بخدا دیگه خسته شدم از این وضعیت همسرم ول کن نیست و دائما داره غر میزنه که چرا پدر مادرت هیچکاری نمیکنن اون از اونجا بره. پدر مادرمم هیچ کاری نمیکنن که نامزد ابجیم گورشو گم کنه. بس که پسره زبون بازه و همه رو خر میکنه.
    شما بگید چیکار کنم. دارم له میشم این وسط.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36063
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه همسرم و باجناقش

ببخشید کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امپراتریس نمایش پست ها
    ببخشید کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟
    سلام
    به نظر من با توجه به اینکه زمان کوتاهیه که این شخص وارد خانواده شده، برای قضاوت زوده.

زمان بدین و حساسیت رو کاهش بدین. شاید الان یکم هیجان دارند و بهتر بشن.
    از طرفی ممکنه ایشون آدم بدی باشند و دستشون رو بشه برای خانواده.

حساسیت رو کم کنید و سرتون تو زندگی خودتون باشه.

اگر هم واقعا دلایل روشنی برای بد بودن این آدم وجود داره، از افراد صاحب نفوذ در فامیل کمک بگیرید که پدر مادرتون رو نصیحت کنند. مثلا صیغه به جای عقد بسیار زننده میتونه تلقی بشه و جای تعجبه چطور راضی شدین.

4. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36063
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lonely AND LONELY نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من با توجه به اینکه زمان کوتاهیه که این شخص وارد خانواده شده، برای قضاوت زوده.

زمان بدین و حساسیت رو کاهش بدین. شاید الان یکم هیجان دارند و بهتر بشن.
    از طرفی ممکنه ایشون آدم بدی باشند و دستشون رو بشه برای خانواده.

حساسیت رو کم کنید و سرتون تو زندگی خودتون باشه.

اگر هم واقعا دلایل روشنی برای بد بودن این آدم وجود داره، از افراد صاحب نفوذ در فامیل کمک بگیرید که پدر مادرتون رو نصیحت کنند. مثلا صیغه به جای عقد بسیار زننده میتونه تلقی بشه و جای تعجبه چطور راضی شدین.
    حرف همسر منم همینه دیگه میگه صیغه خیلی زشته انقدر طولانی بشه. خانواده منم بد میدونن صیغه رو ولی افسوس که خواهرم کاری کرده که راهی جز قبولش نداشتیم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

حرف همسر منم همینه دیگه میگه صیغه خیلی زشته انقدر طولانی بشه. خانواده منم بد میدونن صیغه رو ولی افسوس که خواهرم کاری کرده که راهی جز قبولش نداشتیم.
    شما زندگی مستقل خودتو داری
    با همسرت صبحت کن که این بدون رضایت شما و رضایت خانواده بوده و تو عمل انجام شده قرار گرفتن.
    با هم توافق کنید مدتی رفت و آمد کم کنید و حساسیت نشون ندین.
    شاید اصلاح کردن خودشون رو.

7. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36063
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lonely AND LONELY نمایش پست ها
    شما زندگی مستقل خودتو داری
    با همسرت صبحت کن که این بدون رضایت شما و رضایت خانواده بوده و تو عمل انجام شده قرار گرفتن.
    با هم توافق کنید مدتی رفت و آمد کم کنید و حساسیت نشون ندین.
    شاید اصلاح کردن خودشون رو.
    بله همسر منم لج کرده گفته کلا دیگه تا وقتی اون اونجاست نمیریم خونه پدر مادرم.حتی منم یکی دوباری که دیدم اون اقا رو خیلییی سرسنگین رفتار کردم تا شاید متوجه بشه تا حدی که رفته بود به مامانم گفته بوده چرا آبجی با من سرسنگینه ولی مامانم به جای اینکه دلیلش را بگه ماست مالی کرده فقط. مامامم کلا هیچی از این چیزاییکه میگم رو به گوش خواهر و دامادمون نمیرسونه که شاید بفهمن چقدر زشته کارشون. مامانم همش میترسه رابطه بین ما خراب بشه و میگه حاضرم تحمل کنم تا عروسی کنن برن. ولی همسرم دست بردار نیست گیر داده که باید پدر مادرت به اون اقا بگن یا بهش بی محلی کنن تا بره. از یک طرف از مادرم شاکی هستم که
    اگه واقعا اذیت میشه چرا چیزی به اونا نمیگه از طرف دیگه از همسرم که چرا انقدر سر من غر میزنه مگه من چیکارم اخه. از طرف دیگه هم میبینم حرف همسرم درسته و واقعا کار دامادمون زشته. گرفتار شدم این وسط به هر حال.
    ویرایش توسط امپراتریس : 07-19-2021 در ساعت 09:20 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

بله همسر منم لج کرده گفته کلا دیگه تا وقتی اون اونجاست نمیریم خونه پدر مادرم ولی مامانم هیچی از این چیزاییکه میگم رو به گوش خواهر و دامادمون نمیرسونه که شاید بفهمن چقدر زشته کارشون. مامانم همش میترسه رابطه بین ما خراب بشه و میگه حاضرم تحمل کنم تا عروسی کنن برن. ولی همسرم دست بردار نیست گیر داده که باید پدر مادرت به اون اقا بگن یا بهش بی محلی کنن تا بره. از یک طرف از مادرم شاکی هستم که
    اگه واقعا اذیت میشه چرا چیزی به اونا نمیگه از طرف دیگه از همسرم که چرا انقدر سر من غر میزنه مگه من چیکارم اخه. از طرف دیگه هم میبینم حرف همسرم درسته و واقعا کار دامادمون زشته. گرفتار شدم این وسط به هر حال.
    شما خونه خودتون هستید خانواده خودتون دارید چیکار باجناق دارن
    یه مدت بیخیال بشین تا حساسیت کم بشه.
    همسر شما هم رفتارش غلطه ولی جر و بحث نکنید.
    بزارید حساسیت کم بشه همین.

10. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد