نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تمایل به آزار و اذیت

2332
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45370
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل به آزار و اذیت

سلام من دختری هفده ساله هستم
    از خودزنی و فکر به خودکشی لذت میبرم
    و همین طور از اینکه کتک بخورم،دردی رو حس کنم(چه روحی چه جسمی)احساس رضایت دارم
    شاید باورتون نشه اما گاها یه روز کامل غذا نمیخورم چون از معده ام بهاطر گذسنگی حس خوبی دارم
    گاها تو ذهنم رابطه جنسی وحشیانه رو خیال پردازی میکنم و واقعا تمایل به انجامش دارم
    من الان نمیدونم این یع گرایش شخصیتی ساده است یا یه مشکل روانی
    پنج سال میشه این مشکل رو دارم و وقتی ازار نبینم اذیت میشم و حس میکنم یه چیزی درونم خالیه
    امضای ایشان
    بن بست دور نیست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تمایل به آزار و اذیت

سلام به شما دوست عزیز
    در این مسیر نیاز است که روند درمانی خود را به کمک روان پزشک و روان درمانگر شروع کنید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا بتوانید از مسیر بهتری به نیازها و احساسات خود پاسخ بدهید .
    این مسیری که شما توضیح می دهید می تواند نشان دهنده مازوخیسم باشد البته تشخیص گذاری به این حالت می تواند اشتباه باشد اما در اینجا یک سری توضیحات در مورد این اختلال به شما داده می شود .
    این اختلال می تواند با علایم زیر همراه شود:
    ذت بردن از درد
    درخواست آسیب رساندن از طرف دیگر
    لذت بردن از نابهنجاری های جنسی
    سوراخ کردن بافت های پوستی
    کوبیدن اعضای بدن یا ضربه زدن با اشیا به قسمت های مختلف بدن
    عدم احساس گناه و شرم بعد از رابطه نا بهنجار
    افرادی که به مازوخیسم روانی دچار هستند خود را تمام و کمال در اختیار فرد مقابل (شریک عاطفی یا جنسی و گاهی حتی دوستان و خانواده) قرار میدهند . روابط این افراد با یکدیگر همانند روابط عادی نیست و بیشتر شکل و ظاهر ارباب و برده به خود دارد . در این اختلال افراد اصرار بر این دارند که توسط معشوق خود ازار کلامی ببینند . شنیدن الفاظ رکیک و نامناسب ، بد رفتاری ، خرد کردن شخصیت و.. از مواردی است که این افراد از آن لذت میبرند.
    نوع دیگری از مازوخیسم ، مازوخیسم فیزیکی می باشد این نوع از مازوخیسم بدترین و خطرناک ترین نوع از مازوخیسم به شمار میرود . چرا که همانند مازوخیسم روانی فرد با ازار کلامی و اهانت های کلامی به احساس ارامش دست نمی یابد . در مازوخیسم فیزیولوژیکی فرد در خواست شکنجه و ازار جسمی دارد . و از اینکه مورد ضرب و شتم و اسیب قرار گیرد احساس لذت میکند . اسیب هایی چون سوختگی پاره شدن پوست کنده شدن مو و… میتواند برای او لذت بخش باشد .
    در مازوخیسم فیزیکی فرد با اشتیاق بدن خود را در مقابل شکنجه قرار میدهد . و گاهی این شکنجه ها برای شرایط جسمی او می تواند بسیار خطرناک باشد اما فرد بازهم بیان می کند که احساس لذت را تجربه می کند .
    در این مسیر بهتر است روند درمانی خود را با کمک روان پزشک و روان درمانگر طی کنید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45370
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش میتونستم پیش روانپزشک برم واقعا ولی حتی اگر مازوخیسم داشته باشم چه کار باید بکنم تا بتونم ازش دوری کنم؟
    از اینکه چندین نفر بعم تجاوز کنن خوشم میاد
    و از اینکه اسیب جسمانی ببینم لذت میبرم حتی خودم گاخا خودزنی میکردم و از دیدن خون و پارگی پوستم حس خوبی داشتم و دردش برام لذت بخش بود
    گاها از تحقیرهای کلامی لذت میبرم
    البته از چیزای محدودی خیر
    نمیدونم چکار باید بکنم مدام خیال بافی میکنم که ینفر در حد مرگ داره کتکم میزنه
    و گاها به این فکر میکنم که یهو تجاوز دسته جمعی میشه
    از اینکه حتی برم تو حرمسرا بعنوان تن فروش کار کنم هم شرمی ندارم تنها چیزی که مانعم میشه ترس دچار شدن به سرنوشت رومینا توسط پدرمه
    امضای ایشان
    بن بست دور نیست

4. کاربران زیر از Saiak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Saiak نمایش پست ها
    شاید باورتون نشه اما گاها یه روز کامل غذا نمیخورم چون از معده ام بهاطر گذسنگی حس خوبی دارم
    گاها تو ذهنم رابطه جنسی وحشیانه رو خیال پردازی میکنم و واقعا تمایل به انجامش دارم
    پنج سال میشه این مشکل رو دارم و وقتی ازار نبینم اذیت میشم و حس میکنم یه چیزی درونم خالیه
    سلام

حجامت کنید باعث میشه شدت این تمایلاتتون کاهش پیدا کنه.

من خودم قبلنا یه تصور ذهنی ناخواسته از ذهنم میگذشت اینجور که میدیم قسمت ساعد دستمو با چاقو میبرم خون خارج میشه، هیچوقت نمیدونستم این چه تخیلیه که از ذهنم رد میشه، تا اینکه با طب سنتی و حجامت آشنا شدم و فهمیدم بدن انسان نیاز داره بعضی وقتا خون کثیف ازش تخلیه بشه که این کار با استفاده از حجامت در محلهای خاصی از بدن انجام میشه و باید طبیب انجامش بده.
    از وقتی که طبیب برام حجامت رو انجام داده دیگه اون تصورات ذهنی در مورد بریدن ساعد دستمو ندارم.

بعضی از تخیلات بخاطر نیازهایی هست که بدن انسان داره و اگه نیاز از راه درستش رفع بشه، اون تخیلات از بین میرن و انسان به آرامش میرسه.

یکیش حجامت بود، روش دیگه خوردن شربت آبلیمو و عسل هست تا خون رقیق بمونه.

هر چقد بتونی خونتو رقیق نگهداری، این تخیلات کمتر میشن.

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Saiak نمایش پست ها
    سلام. حتما پیش روانپزشک برید وگر با یک شوهر بد دهن که دست بزن داره ازدواج می کتید و زندگیتون سیاه میشه. میتواتید با شماره 02122247100 تماس بگیرید و وقت روانپزشک بگیرید. زندگیتون هر چه زودتر نجات بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)