نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خودارضایی شوهرم در دوران کرونا

3143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46657
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی شوهرم در دوران کرونا

سلام .ما چندوقتیه که ازدواج کردیم . شوهرم خیلی منو دوست داره مشکل عاطفی و احساسی و جنسی باهم نداشتیم تا اینکه دیشب با صحنه ای مواجه شدم که خیلی ناراحتم کرده و نمیدونم چه برخورد درستی انجام بدم. ۹ روزه که به کرونا مبتلاشدم البته از روز ۵ ام متوجه شدم در طی اون ۵ روز رابطه داشتیم ولی وقتی تستم مثبت شد دیگه فاصله گرفتیم از هم دیشب خواب بودم داخل اتاق در اتاق باز بود بیدار شدم شوهرم رو در حال خودارضایی دیدم. واقعا حس بدی بهم دست داد حتی دوست ندارم ببینمش تا یه مدت ولی نگرانم این رفتار بازم ازش سر بزنه چکار کنم؟

2. کاربران زیر از Minas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خودارضایی شوهرم در دوران کرونا

نقل قول نوشته اصلی توسط Minas نمایش پست ها
    سلام .ما چندوقتیه که ازدواج کردیم . شوهرم خیلی منو دوست داره مشکل عاطفی و احساسی و جنسی باهم نداشتیم تا اینکه دیشب با صحنه ای مواجه شدم که خیلی ناراحتم کرده و نمیدونم چه برخورد درستی انجام بدم. ۹ روزه که به کرونا مبتلاشدم البته از روز ۵ ام متوجه شدم در طی اون ۵ روز رابطه داشتیم ولی وقتی تستم مثبت شد دیگه فاصله گرفتیم از هم دیشب خواب بودم داخل اتاق در اتاق باز بود بیدار شدم شوهرم رو در حال خودارضایی دیدم. واقعا حس بدی بهم دست داد حتی دوست ندارم ببینمش تا یه مدت ولی نگرانم این رفتار بازم ازش سر بزنه چکار کنم؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

نمیدونم چرا حس میکنم قبلا با شما با یک نام کاربری دیگه صحبت کردم !
    دوست عزیز ظاهرا شوهر شما میل جنسی و توان جنسی بالایی دارند
    و توی مدتی که شما مبتلا هستین این میل جنسی برای ایشون فشار جنسی داشته و شوهر شما احساس نیاز میکرده
    درک میکنم حس بدی دارید !
    اما باید درک کنید که شما اون زمان نمیتونستید در دسترس شوهرتون باشید و ایشون نیاز جنسی داشته ، بنابراین به واسطه خود ارضایی
    قصد تامین نیاز جنسی داشته
    شوهر شما متوجه شد که شما ایشون رو دیدین ؟
    توی این شرایط ابتدا خودتون بپذیرید که شوهرتون داشته به نیاز جنسی خودش پاسخ میداده
    در واقع آقایون اگر به نیاز جنسی شون پاسخ ندن دچار مشکل میشن و از نظر فیزیکی اصلا شبیه خانم ها نیستند
    درگام بعد با پذیرش این موضوع سعی کنید از کنارش به سادگی بگذرید ، چون شما دراون زمان نمیتونستید نیاز ایشون رو پاسخ بدین
    پس بجای قهر کردن و تندی کردن و ناراحت بودن با دید حقیقت امر به مسئله نگاه کنید و آرامش خودتون رو حفظ کنید

آرزوی سلامتی برای شما دارم

4. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46657
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

نمیدونم چرا حس میکنم قبلا با شما با یک نام کاربری دیگه صحبت کردم !
    دوست عزیز ظاهرا شوهر شما میل جنسی و توان جنسی بالایی دارند
    و توی مدتی که شما مبتلا هستین این میل جنسی برای ایشون فشار جنسی داشته و شوهر شما احساس نیاز میکرده
    درک میکنم حس بدی دارید !
    اما باید درک کنید که شما اون زمان نمیتونستید در دسترس شوهرتون باشید و ایشون نیاز جنسی داشته ، بنابراین به واسطه خود ارضایی
    قصد تامین نیاز جنسی داشته
    شوهر شما متوجه شد که شما ایشون رو دیدین ؟
    توی این شرایط ابتدا خودتون بپذیرید که شوهرتون داشته به نیاز جنسی خودش پاسخ میداده
    در واقع آقایون اگر به نیاز جنسی شون پاسخ ندن دچار مشکل میشن و از نظر فیزیکی اصلا شبیه خانم ها نیستند
    درگام بعد با پذیرش این موضوع سعی کنید از کنارش به سادگی بگذرید ، چون شما دراون زمان نمیتونستید نیاز ایشون رو پاسخ بدین
    پس بجای قهر کردن و تندی کردن و ناراحت بودن با دید حقیقت امر به مسئله نگاه کنید و آرامش خودتون رو حفظ کنید

آرزوی سلامتی برای شما دارم
    سلام ممنونم از پاسختون. من با سرچ در گوگل اتفاقی با این سایت اشنا شدم . چون این مساله رو روم نمیشد با کسی در میون بذارم. در هر حال ممنونم از راهنمایی شما. نه همسرم متوجه نشد که من دیدمش. واقعا حس بدی دارم کاش به خودم میگفت

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Minas نمایش پست ها
    سلام ممنونم از پاسختون. من با سرچ در گوگل اتفاقی با این سایت اشنا شدم . چون این مساله رو روم نمیشد با کسی در میون بذارم. در هر حال ممنونم از راهنمایی شما. نه همسرم متوجه نشد که من دیدمش. واقعا حس بدی دارم کاش به خودم میگفت
    خواهش میکنم .
    شوهر شما نمیخواسته توی شرایطی که مبتلا هستین بیاد و از میل جنسیش به شما بگه ، فکر کنید اگر اینکار رو میکرد ممکن بود ناراحت بشین که من همش چند روز مبتلا و در دسترس نبودم و اصلا درک نکرد تو شرایطی که مبتلا هستم باید راحت باشم!
    بله ممکن بود اینو بگین
    دوست عزیز مسائل رو به روش های گوناگون میشه ازش حرف و ناراحتی درآورد و منظور اشتباه ازش در آورد ، اما مهم درست فکر کردنه . فکر درست در شرایط شما همون بود که گفتم
    خودتون رو ناراحت نکنید

7. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب یا صبر کنه تستتون منفی بشه یا از فاصله دور میتونین احتیاجاتشو برطرف کنید منظورم با عمل وحرکاتتون اونو به سمت خودتون بکشید تا خودشو با شما تخلیه کنه

9. کاربران زیر از Toohi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام. حس بدی نداشته باشید برخی اوقات شرایط ایجاد میکنه که به دلیل درد ناحیه تناسلی و نداشتن رابطه جنسی و اینکه شما حتی نمیتونید ماساژشون بدید این کار کنند.
    این کار کمک میکنه تا استرس و اضطراب و تنششون هم کم بشه. چون در شرایط کرونایی و خاص بوده ایشون متهم نکنید و امیدوارم بعد از دوره کرونا مجدد رابطه خوبی داشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)