نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خودارضایی

2663
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39829
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی

سلام خسته نباشید من مدت زیادیه که خود ارضایی میکنم متاهل هستم در رابطه جنسي با همسرم مشکلی ندارم خیلی خوب و لذت بخشه ولی از این خود ارضایی بسیار رنج میبرم 38سالمه خیلی سعی کردم ترک کنم اما نشد مشکل بدتر اینه که بعضی وقتا از پشت هم به خودم تجاوز میکنم و بعد از تمام شدن ماجرا در حد وحشتناکی ناراحتم اما در حین این موضوع نمیتونم جلوی خودم را بگیرم و خودم را کنترل کنم لطفا بنده را جهت ترک این موضوع یاری کنید متشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خودارضایی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    افراد متاهلی که خودارضایی انجام می دهند عموما دارای احساس حقارت ، احساس گناه یا ناراحتی می شوند که می تواند این احساسات برایشان بسیار سخت باشد. خودارضایی می تواند به دلایل مختلفی چون عادت به خودارضایی باشد که از دوران مجردی در فرد شکل گرفته باشد که می توان به عنوان نوعی اعتیاد از آن یاد کرد و با ازدواج نیز برطرف نمی شود و در مورد دیگر می تواند نوعی کمال گرایی باشد که در فرد بخاطر دیدن فیلم های پورن یا داستان ها یا شنیده ها شکل گرفته باشد عوامل دیگری نیز وجود دارد مانند سرد مزاجی همسر یا نداشتن رابطه عاطفی و جنسی مناسب با همسر خود که با توجه به گفته های شما ممکن است در مورد شما صدق نکند همچنین فانتزی های ذهنی شما نیز ممکن است طوری شکل گرفته باشند که عامل به وجود آمدن این مشکل باشند. برای بررسی بیشتر و پیدا کردن دلیل اصلی این موضوع نیاز به بررسی بیشتر می باشد که شما می توانید از یک متخصص به صورت حضوری یا تلفنی استفاده کنید. شما می توانید از نام مستعار در مکالمه تلفنی استفاده کند و اطلاعات شما کاملا محرمانه باقی خواهد ماند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خودارضایی

درود
    خدمتتان عارض شوم ، با جدیت این کار را ادامه دهید شاید که رستگار شوید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)