نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خودارضایی

2826
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43121
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی

سلام من دختر 16 ساله ایی هستم که کلا دو بار در زمان پریودیم خودارضایی کردم ، میخاستم بدونم که عوارضی میتونه داشته باشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnikaa نمایش پست ها
    سلام من دختر 16 ساله ایی هستم که کلا دو بار در زمان پریودیم خودارضایی کردم ، میخاستم بدونم که عوارضی میتونه داشته باشه؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خود ارضایی بالغ بر دفعات مکرر چه در زمان پریودی و چه فارغ از زمان پریودی عوارض زیادی یَدَک میکنه

اما درمورد شما آیا کلا فقط دوبار خودارضایی کردین یا خود ارضایی عادت همیشگی شماست ودر زمان پریودی فقط دو مرتبه این کارو کردین؟

صرفا خودارضایی به دو مرتبه درزمانی پریودی باعث مشکلات و عوارض جدی نمیشه اما اگر این عادت مختل ادامه داربشه عوارض زیر تحدید سلامتی شما خواهد بود

۱. ایجاد عفونت در دستگاه تناسلی

اگر در دوران پریودی خود ارضایی کنی به دلیل اینکه دهانه رحم در این دوران باز هستش احتمال داره باعث به وجود اومدن مشکلاتی از جمله عفونت در واژن و رحم بشه

۲. بی اختیاری در خروج ادرار

یکی از مهمترین عوارض خود ارضایی چه در زمان پریودی و چه فارغ از این زمان ضعف اندام‌های تناسلی هست که به دنبالش ممکنه باعث به وجود اومدن مشکلاتی نظیر بی اختیاری در خارج شدن ادرار

۳. آسیب به پرده بکارت

اگر این کار توسط دخترای مجرد و از طریق مجرای واژن صورت بشه احتمال داره آسیب رسیدن به پرده بکارت رو دنبال داشته باشه

۴. بروز خونریزی غیر طبیعی

خود ارضایی باعث رسیدن به ارگاسم میشه و ارگاسم باعث به وجود اومدن انقباضات و انبساطاتی در دهانه رحم و خود رحم میشه . به این دلیل که در دوران پریودی دیواره رحم در اثر انقباض و انبساط دچار تخریب و خونریزی میشه ، بنابراین با زیاد شدن حرکات رحم در اثر خود ارضایی، امکان افزایش خونریزی هم بیشتر میشه . این اتفاق باعث طولانی‌تر شدن زمان پریودی و لکه بینی بعد از اتمام پرویدی میشه
    ویرایش توسط Saltanat : 03-02-2020 در ساعت 06:10 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38659
    تشکـر
    1
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز جدای از بحث عوارض جسمی که در موردش نظری ندارم ... از بعد روانی اگر بررسیش کنی یک سری عوارض مثل وابستگی و اعتیاد و میل انجام دوباره رو به همراه داره که این رفتار رو جزو رفتار مخرب قرار میده پس بهتره دیگه انجامش ندی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43121
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahshatranj* نمایش پست ها
    سلام عزیز جدای از بحث عوارض جسمی که در موردش نظری ندارم ... از بعد روانی اگر بررسیش کنی یک سری عوارض مثل وابستگی و اعتیاد و میل انجام دوباره رو به همراه داره که این رفتار رو جزو رفتار مخرب قرار میده پس بهتره دیگه انجامش ندی
    مرسی از راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)