نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: مشکل آزار دهنده

13954
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb مشکل آزار دهنده

تقریبا چندماهیه عروسی کردم (من 27 سالمه و خانمم 25)
    راستش من و خانمم هیچ مشکلی باهم نداریم از لحاظ عاظفی و مالی هم خداروشکر وضعمون خوبه
    مشکل من مشکل عدم انزال در حین رابطس که حس میکنم باعث شده قدری اعتماد بنفسمو از دست بدم
    به دکتر مراجعه کردم گفت که اندام جنسی من مشکلی نداره , و البته اینم بگم در حالت عادی و یا مثلا وقتی هم که با خانمم هستم از لحاظ جنسی تحریک میشم اما به محض شروع رابطه جنسی انگار تمام احساسم رو از دست میدم , آیا این مشکل قابل حل هست؟ کسی تابحال باهاش برخورد کرده؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مشکل آزار دهنده

سلام خود ارضایی میکردید قبل ازدواج؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک نمایش پست ها
    راستش من و خانمم هیچ مشکلی باهم نداریم از لحاظ عاظفی و مالی هم خداروشکر وضعمون خوبه
    مشکل من مشکل عدم انزال در حین رابطس که حس میکنم باعث شده قدری اعتماد بنفسمو از دست بدم
    به دکتر مراجعه کردم گفت که اندام جنسی من مشکلی نداره , و البته اینم بگم در حالت عادی و یا مثلا وقتی هم که با خانمم هستم از لحاظ جنسی تحریک میشم اما به محض شروع رابطه جنسی انگار تمام احساسم رو از دست میدم , آیا این مشکل قابل حل هست؟ کسی تابحال باهاش برخورد کرده؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درصورتی که از لحاظ پزشکی اطمینان کامل دارین که مشکل ندارین پی مشکل شما میتونه علت روانی داشته باشه
    استرس اظطراب و مشکلات روانی ( فشار روانی و ناراحتی ) هم میتونه روی کیفیت انزال تاثی بزاره که در این صورت باید به . س.ک.س. تراپیست مراجعه کنید

شما باید برای بررسی دقیق مشکلات این چنین مراجعه حضوری کنید و باید ملاحظات و برسی های دقیق لحاظ شه تا تشخیص گزاری درست انجام بشه و فرد پروسه درمانی رو در پیش بگیره

عوامل زیادی و جود داره که باعث میشه حین رابطه ارضا نشین
    این حالت ( عدم انزال ) به طور کلی از موارد خطر ناک نابار وری هستند که باید پیگیری و درمان بشه

آیا منظور شما از عدم انزال چیه ؟
    اصلا هیچ حسی ندارین ( حس انزال ) یا انزال شما انجام میشه و از الت مایع منی خارج نمیشه ؟

در هر دو صورت مشکل بزرگیه

عدم خروج منی اگر به علت سایکولوژیک باشه معمولا همراه با لذت جنسی (اورگاسم) نیست . بعضی مواقع فرد مبتلا با شریک جنسی بعد از عمل جنسی دچار عدم خروج منی میشه ولی با یه خانم دیگه ممکنه این اتفاق پیش نیاد و ممکنه همین فرد بعد از انجام خود ارضایی دفع منی داشته باشه (منی ازش خارج بشه ) .
    در مواقعی که فرد تحت تاثیر استرس شدید باشه ، ممکنه این حالت اتفاق بیوفته .
    از مواردی که باعث این اختلال میشه به صورت زیر هستند

بالا رفتن سن ،

مصرف الکل زیاد،

آسیب عصبی: آسیب به اعصاب نخاع ، مثانه یا سایر نواحی که بر انزال تأثیر می گذارد می تواند بر جریان مایع منی تأثیر بگذارد.

دیابت

شرایط پروستات

عوامل جنسی : پوزیشن جنسی شما

یکی از این دلایل وجود غده های چربی بی خطر هستند که درست در وسط آلت و در تماس با لوله های خروج منی از الت به وجود میان که باعث میشه اسپرم از آلت خارج نشه و با دارو یا بعضا جراحی سرپایی از بین میره
    ویرایش توسط Saltanat : 04-18-2020 در ساعت 11:06 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام خود ارضایی میکردید قبل ازدواج؟
    سلام
    نه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درصورتی که از لحاظ پزشکی اطمینان کامل دارین که مشکل ندارین پی مشکل شما میتونه علت روانی داشته باشه
    استرس اظطراب و مشکلات روانی ( فشار روانی و ناراحتی ) هم میتونه روی کیفیت انزال تاثی بزاره که در این صورت باید به . س.ک.س. تراپیست مراجعه کنید

شما باید برای بررسی دقیق مشکلات این چنین مراجعه حضوری کنید و باید ملاحظات و برسی های دقیق لحاظ شه تا تشخیص گزاری درست انجام بشه و فرد پروسه درمانی رو در پیش بگیره

عوامل زیادی و جود داره که باعث میشه حین رابطه ارضا نشین
    این حالت ( عدم انزال ) به طور کلی از موارد خطر ناک نابار وری هستند که باید پیگیری و درمان بشه

آیا منظور شما از عدم انزال چیه ؟
    اصلا هیچ حسی ندارین ( حس انزال ) یا انزال شما انجام میشه و از الت مایع منی خارج نمیشه ؟

در هر دو صورت مشکل بزرگیه

عدم خروج منی اگر به علت سایکولوژیک باشه معمولا همراه با لذت جنسی (اورگاسم) نیست . بعضی مواقع فرد مبتلا با شریک جنسی بعد از عمل جنسی دچار عدم خروج منی میشه ولی با یه خانم دیگه ممکنه این اتفاق پیش نیاد و ممکنه همین فرد بعد از انجام خود ارضایی دفع منی داشته باشه (منی ازش خارج بشه ) .
    در مواقعی که فرد تحت تاثیر استرس شدید باشه ، ممکنه این حالت اتفاق بیوفته .
    از مواردی که باعث این اختلال میشه به صورت زیر هستند

بالا رفتن سن ،

مصرف الکل زیاد،

آسیب عصبی: آسیب به اعصاب نخاع ، مثانه یا سایر نواحی که بر انزال تأثیر می گذارد می تواند بر جریان مایع منی تأثیر بگذارد.

دیابت

شرایط پروستات

عوامل جنسی : پوزیشن جنسی شما

یکی از این دلایل وجود غده های چربی بی خطر هستند که درست در وسط آلت و در تماس با لوله های خروج منی از الت به وجود میان که باعث میشه اسپرم از آلت خارج نشه و با دارو یا بعضا جراحی سرپایی از بین میره
    راستش اوایل ازدواجمون اینجوری نبود چندوقتی میشه دچار این مشکل شدم
    بالاتر گفتم مراجعه کردم و دکتر گفت هیج مشکل جسمی در آلتم ندارم چنتا آزمایش ادرار و خون و ...هم نوشت اونها هم سالم بودن و مشکل خاصی نبود.
    بشدت به همسرم علاقه دارم ولی وقتی میخوام رابطه جنسی رو آغاز کنم آلتم میخوابه و این خیلی اذیت کننده شده برام, اصلا به مرحله اینکه دخول کنم نمیرسه یعنی قبل از دخول آلتم میخوابه.
    سنم که فکر نکنم بالا باشه خوشبختانه نه اهل مشروب هستم و نه اهل دود
    دیابت هم ندارم
    شرایط پروستات رو متوجه نشدم؟
    ببینید در حالت عادی که عشق بازی میکنم راست میشه اما وقتی قصد دخول دارم بلافاصله میخوابه .
    درمورد چربی چیزی نشنیدم به دکتر باید بگم؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

راستش اوایل ازدواجمون اینجوری نبود چندوقتی میشه دچار این مشکل شدم
    بالاتر گفتم مراجعه کردم و دکتر گفت هیج مشکل جسمی در آلتم ندارم چنتا آزمایش ادرار و خون و ...هم نوشت اونها هم سالم بودن و مشکل خاصی نبود.
    بشدت به همسرم علاقه دارم ولی وقتی میخوام رابطه جنسی رو آغاز کنم آلتم میخوابه و این خیلی اذیت کننده شده برام, اصلا به مرحله اینکه دخول کنم نمیرسه یعنی قبل از دخول آلتم میخوابه.
    سنم که فکر نکنم بالا باشه خوشبختانه نه اهل مشروب هستم و نه اهل دود
    دیابت هم ندارم
    شرایط پروستات رو متوجه نشدم؟
    ببینید در حالت عادی که عشق بازی میکنم راست میشه اما وقتی قصد دخول دارم بلافاصله میخوابه .
    درمورد چربی چیزی نشنیدم به دکتر باید بگم؟

سلام مجدد

شما گفتین وقتی نزدیکی میکنید انزال صورت نمیگیره واین یعنی شما دخول رو انجام دادین اما اسپرم از شما خارج نمیشه ( انزال = دفع اسپرم ) برای همین احتمال داشت ضایعه چربی لوله های دفع اسپرم رو تحت فشار گزاشته باشه و این لوله ها تنگ شده باشه و اسپرم خارج نشه

اما طبق گزارش فعلی شما که میگین اصلا آلت شما دخول نمیکنه و قبل از دخول آلت میخوابه احتمال وجود ضایعه چربی 0 درصد شد و نباید این مورد رو به پزشک بگین چون مشکل شما عدم انزال نیست بلکه عدم نعوظ مشکل شماست

اختلال در نعوظ یا عدم نعوظ علل زیادی دارن که به دو قسمت روانی و جسمی تقسیم میشه
    خیلی از اوقات با آزمایشات ابتدایی نمیشه گفت که مشکلی نیست
    درواقع متخصص اورو لوژی باید تا حد پیشرفته غربالگری رو انجام بده تا به نتیجه ثابت برسه
    بالاخره یا شما مشکل اختلال نعوظ ثابت دارین یا اختلال نعوظ مقطعی که در هر دوصورت باید دنبال درمان باشین

اختلالات هورمونی مانند تیروئید و کمبود تستوسترون(هیپوگنادیسم) باعث عدم نعوظ مقطعی میشن که با مراجعه به متخصص و درمان و مصرف دارو به نتیجه خواهید رسید
    برای درمان اختلال نعوظ ثابت ( نعوظ ثابت کوتاه مدت و مقطعی نیست ) ممکنه پزشک متخصص وکیوم کردن الت و یا حتی ایمپلنت کردن تجویز کنه
    برای اختلال عدم نعوظ مقطعی داروهای دوره ای با رژیم غذایی های خاص دستور پزشک هستند
    منظور از شرایط مثانه توی پست قبلی وجود اختلال های پروستاتی
    بودن که در جایگاه خودش باعث به وجو اومدن اختلال در نعوظ میشه

البته چاقی زیاد و یا اختلالات تیروئیدی هم میتونه باعث این مشکل بشه که همگی با مراجعه و پیگری حل میشن

به هر حال در این زمینه باید مراجعه حضوری و پیگیرانه داشته باشین تا به نتیجه برسین
    ویرایش توسط Saltanat : 04-19-2020 در ساعت 05:51 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

از این قرص هایی که باعث نعوظ میشه بخور
    قبلش هم 5 تا موز بخور

8. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد

شما گفتین وقتی نزدیکی میکنید انزال صورت نمیگیره واین یعنی شما دخول رو انجام دادین اما اسپرم از شما خارج نمیشه ( انزال = دفع اسپرم ) برای همین احتمال داشت ضایعه چربی لوله های دفع اسپرم رو تحت فشار گزاشته باشه و این لوله ها تنگ شده باشه و اسپرم خارج نشه

اما طبق گزارش فعلی شما که میگین اصلا آلت شما دخول نمیکنه و قبل از دخول آلت میخوابه احتمال وجود ضایعه چربی 0 درصد شد و نباید این مورد رو به پزشک بگین چون مشکل شما عدم انزال نیست بلکه عدم نعوظ مشکل شماست

اختلال در نعوظ یا عدم نعوظ علل زیادی دارن که به دو قسمت روانی و جسمی تقسیم میشه
    خیلی از اوقات با آزمایشات ابتدایی نمیشه گفت که مشکلی نیست
    درواقع متخصص اورو لوژی باید تا حد پیشرفته غربالگری رو انجام بده تا به نتیجه ثابت برسه
    بالاخره یا شما مشکل اختلال نعوظ ثابت دارین یا اختلال نعوظ مقطعی که در هر دوصورت باید دنبال درمان باشین

اختلالات هورمونی مانند تیروئید و کمبود تستوسترون(هیپوگنادیسم) باعث عدم نعوظ مقطعی میشن که با مراجعه به متخصص و درمان و مصرف دارو به نتیجه خواهید رسید
    برای درمان اختلال نعوظ ثابت ( نعوظ ثابت کوتاه مدت و مقطعی نیست ) ممکنه پزشک متخصص وکیوم کردن الت و یا حتی ایمپلنت کردن تجویز کنه
    برای اختلال عدم نعوظ مقطعی داروهای دوره ای با رژیم غذایی های خاص دستور پزشک هستند
    منظور از شرایط مثانه توی پست قبلی وجود اختلال های پروستاتی
    بودن که در جایگاه خودش باعث به وجو اومدن اختلال در نعوظ میشه

البته چاقی زیاد و یا اختلالات تیروئیدی هم میتونه باعث این مشکل بشه که همگی با مراجعه و پیگری حل میشن

به هر حال در این زمینه باید مراجعه حضوری و پیگیرانه داشته باشین تا به نتیجه برسین
    سلام
    به کجا دقیقا مراجعه کنم؟
    نغوط میشم ولی فقط در زمان دخول میخوابه....

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    از این قرص هایی که باعث نعوظ میشه بخور
    قبلش هم 5 تا موز بخور
    شما انجام دادین موثر بوده؟

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام
    به کجا دقیقا مراجعه کنم؟
    نغوط میشم ولی فقط در زمان دخول میخوابه....
    به متخصص اورو لوژی مراجعه کنید و تقاضای پیگیری و غربال علت این اختلال تا حد پیشرفته داشته باشین
    بازم تکرار میکنم با چند تا آزمایش نمیشه گفت هیچ مشکلی وجود نداره

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

والا یه برقکار بود محله قدیممون.. رفیقش بهش گفت شب جمعه ست زود برو خونه... گفت ای بابا جرثقیلم دیگه نمیتونه اینو بلند کنه... همه ش همینه... حالا میخوای زیر دوشم امتحان کن... ولی همینه... دنبال معجزه نباش... همه ش برا این بود که گول بخوری که الحمدالله خوردی... ایشاله خوشبخت بشین... به آرامبخش بودن رابطه بیشتر تمرکز کن تا اینکه تخلیه جنسی بودنش...

13. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به متخصص اورو لوژی مراجعه کنید و تقاضای پیگیری و غربال علت این اختلال تا حد پیشرفته داشته باشین
    بازم تکرار میکنم با چند تا آزمایش نمیشه گفت هیچ مشکلی وجود نداره
    چشم حتما

15. کاربران زیر از پسرک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    والا یه برقکار بود محله قدیممون.. رفیقش بهش گفت شب جمعه ست زود برو خونه... گفت ای بابا جرثقیلم دیگه نمیتونه اینو بلند کنه... همه ش همینه... حالا میخوای زیر دوشم امتحان کن... ولی همینه... دنبال معجزه نباش... همه ش برا این بود که گول بخوری که الحمدالله خوردی... ایشاله خوشبخت بشین... به آرامبخش بودن رابطه بیشتر تمرکز کن تا اینکه تخلیه جنسی بودنش...
    چندسالته شما؟
    فکر میکنم بچه سال باشیا, وقتی بزرگ شدی ازدواج کردی میفهمی نیاز جنسی هم بخشی از نیازهای زن و مرده , شما وارد این بخش نشید پسرم برید به درساتون برسید!!

17. کاربران زیر از پسرک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تشخیص قطعی نیست شاید اختلال نعوظ باشه که در بیشتر مواقع عامل عصبی مثل افسردگی و استرس رو داره
    آیا سابقه مصرف مواد مخدر, الکل رو دارید؟ قبلا سابقه سانحه یا تصادف نداشتید؟ ضربه شدید به اندام های بدن کلا

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-namazi نمایش پست ها
    تشخیص قطعی نیست شاید اختلال نعوظ باشه که در بیشتر مواقع عامل عصبی مثل افسردگی و استرس رو داره
    آیا سابقه مصرف مواد مخدر, الکل رو دارید؟ قبلا سابقه سانحه یا تصادف نداشتید؟ ضربه شدید به اندام های بدن کلا
    سلام
    خیر نه الکل نه دود
    تصادف یبار یه ماشین بهم زد پام مو برداشت (دوران طفولیت)

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

احتمالاً ناخواسته خجالت میکشی.

برا رابطه با همسرت پررو باش.

همچنین گرمی زیاد بخور.

21. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43723
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

احتمالاً ناخواسته خجالت میکشی.

برا رابطه با همسرت پررو باش.

همچنین گرمی زیاد بخور.
    سلام
    راستش خجالت نمیکشم , نمیدونم تا میایم شروع کنیم...
    اتفاقا بعضی از رفقامم چنتا قرص و این مدل گرمی هارو معرفی کردن ولی تاثیر نداشت...بالاتر گفتم حتی به دکترم مراجعه کردم ولی گفت آلتم سالمه و مشکل جسمی ندارم

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    راستش خجالت نمیکشم , نمیدونم تا میایم شروع کنیم...
    اتفاقا بعضی از رفقامم چنتا قرص و این مدل گرمی هارو معرفی کردن ولی تاثیر نداشت...بالاتر گفتم حتی به دکترم مراجعه کردم ولی گفت آلتم سالمه و مشکل جسمی ندارم
    اگه با همه این روشها خوب نشده دختر مردمو الاف خودت نکن(این جواب به گمان سر کاری بودن تاپیک نوشته شد)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد