نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت پدر

96 بازدید
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدر

سلام دختری ۲۰ ساله هستم که یک خواستگار دارم با موقعیت خوب .. نه ایده ال پدرم و در کل خانواده خیلی سخت میگیرند و میگویند هنوز زود است و تو موقعیت های بهتری ام داری .. خانواده پسرم هربار تماس میگیرن با نه مواجهه میشن ولی حریف پسر نمیشوند میگویند بذارید ما یک جلسه بیاییم خانه همدیگر را ببیند ولی خانواده من دنبال بهانه میگردند تا اینک الان بعد یکسال راضی شدند اجازه بدهند بیایند خانه ولی پدرم مدام به مادرم میگوید من دخترم را به این خانواده نمیدهم من از انها خواستم که بروند تحقیق کنند و برادرم حداقل چندباری با پسره بره بیرون ببینه چه جور ادمیه دورادور خانواده ها همو میشناسن ... ولی نمیدانم کی به پدرم گفته این ها خانواده بسیار خسیسی هستند و دنبال پول در صورتی که ‌ما پولدار نیستیم سطح متوسط و انها یکم شاید بهتر باشند از لحاظ مالی و یکی ازاطرافیان ان ها به پدرم گفته و گفته که پسرشان در شهر دیگر سوپر مارکت دارد درحالی که ایشون محل کارشون اونجاس و کارمند ارتش هستند. ... نمیدانم چی درست است چی غلط خودم هم دچار تردید شدم تا حدی علاقه مندم ولی میخواهم عاقلانه انتخاب کنم !!! برای تحقیق باید چ ملاک هایی در نظر گرفت و ازچه کسانی کمک کرد ؟؟؟
    با مخالفت پدرم چه کنم؟؟ دلیل منطقی ندارد مرا قانع کند در صورتی که من این خانواده را چهار سال است میشناسم و دخترشان همکلاسی و دوست من در دوره دبیرستان بوده ... مورد بعدی اینکه من دانشجو معلم هستم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 121 بار در 102 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : مخالفت پدر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    1. آیا شما از نزدیک این آقا را دیده اید و با ایشان صحبت کرده اید؟
    2. ملاک های شما برای ازدواج چیست؟
    3. در رفتارهای دوستتان که همکلاسی شما می باشند رفتاری مبنی بر خساست دیده اید؟
    4. این آقا چند سال می باشد؟
    5. کار و موقعیت اجتماعی ایشان چیست؟
    بهتر است اجازه بدهید تا آنها به صورت رسمی به منزل شما مراجعه کنند و یک سری صحبت ها انجام شود در این صورت اگر پدرتان نیز با گفت هایی خلاف تحقیقات مواجهه شوند در نظرشان تجدید نظر می کنند .
    به سوالات بالا پاسخ بدهید تا بیشتر باهم صحبت کنیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد