صفحه 4 از 4 ... 234
نمایش نتایج: از 151 به 158 از 158

موضوع: عشق

55188
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : عشق

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    پس خدارو شکر از مادرت مطمئنی

اما درمورد خالت وشوهر خالت باید بگم گیر بد موجوداتی افتادی
    خب حالا که زنداییت اینقدر مخالف داره شاید قبلا کارهایی کرده که باعث شده اطرافیان ازش دور بشن

اما نظر پدربزرگت و خالت نمیتونه تو کارای شما دخالت کنه
    این حق رو ندارند ونمیتونند داشته باشن

اما این که روابط با خاله کم رنگ هستند پس یعنی ممکنه مادرت تحت تاثیر حرفای خالت قرار نگیره اگر شما نقشت رو خوب بازی کنی

درسته سن شما کم هست وهمین باعث میشه‌کیفیت کار زیاد خوب در نیاد چون میتونن با حبس و.......کنترلت کنند اما اگر چیزی رو بخوای نمیشه کاری کرد نمیتونند جلوت بایستند

عشق شما و سن شما به خاطر دلایل شخصی پدر و مادرت خاله و پدربزرگت عشق ممنوع / forbidden love ) هست

اما باید از دریای غیر ممکن هاشون شنا کنی چطور؟

ببین باید به عشق ورابطه اعتراف کنی اما چطور میتونی وقتی رابطه ات رو کات میکنن باهاش و گوشیتو میگیرن
    پس گوش کن
    یک خرس بگیر یا عروسکی که بزرگ باشه و در محلی که فضای باطری ها برای روشن شدن عروسک تعبیه شده یک گوشی بگزار

وگوشی رو خاموش کن

به پسر دائیت بگو برات بگیره و یا اگر خودت بوجه لازم رو داری گوشی وسیم کارت وخرس یا عروسک رو تهیه کن
    تا بعد از اعتراف کردن نتونند جلوی تماس های تلفنیت رو بگیرن ( نامادری من با این روش ها سه چهارتا گوشی داشت که بابام ازش خبر نداشت و جالب اینکه از رنگ وآب یکی بودن)
    اون پسر هم میتونه یه گوشی دوم داشته باشه

بعد باید با گریه زاری ننه من غریبم بازی و غش و ضعف و.......همین کارها که خانم ها بلدن ( نامادری من هم بلد بود ) هی شرایط رو محیا کنی باید کاری کنی تا پدر ومادر باور کنند راهی جز پذیرش ازدواج برای شما نیست

ممکنه در این مسیر کتک بخوری از بابات یا بازهم با کمربند قصد کنه بزندت اما باید از تلاش خسته نشی
    موقعی که گوشیمو گرفته بودن هرروز شاهد عذاب کشیدنم بودن گریه هامو دیدن عذابامو دیدن و کلی وزن کم کردم هر روز وضعیتمو دیدن فقط بابام گف دارم عداب میکشم اینطوری نکن باخودتچ تازه پارسال ک موقع کنکورمم بود چن ماه مونده بود سرنوشتم تعیین شه شاهد عذابام بود ولی کاری نمیکرد مدام سرکوفت میزد ک خاک تو سرت برا کی داری خودتو عذاب میدی ک ارزششو نداره و از این حرفا ترس من کتکای بابام نیس حرفایی ک میزدن بهم از صدتا کتکم دردش بیشتربود چون انگار باورم ندارن ک حسم واقعیه ن از سر بچه بازی غش و اینام ک نگم براتون اینقد تو طول رابطه من راهی بیمارستان شدم و غش کردم البته واقعی بود حالم بدمیشد وبازی درنمیووردم خودم ک بودجه لازم برای تهیه گوشی ندارم و اونم بهم یک گوشی داده بود پنهونی ک ما کلا باهمون ارتباط داشتیم چون از گوشی خودم هی لو میرفتم اما مامانش گیرداده بود ک گوشیت کجاس و مجبورشدم پس بدم کار از غش گذشته بابام مخالف شدیده اگ چیز دیگ ب ذهنتون میرسه بگین

2. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    موقعی که گوشیمو گرفته بودن هرروز شاهد عذاب کشیدنم بودن گریه هامو دیدن عذابامو دیدن و کلی وزن کم کردم هر روز وضعیتمو دیدن فقط بابام گف دارم عداب میکشم اینطوری نکن باخودتچ تازه پارسال ک موقع کنکورمم بود چن ماه مونده بود سرنوشتم تعیین شه شاهد عذابام بود ولی کاری نمیکرد مدام سرکوفت میزد ک خاک تو سرت برا کی داری خودتو عذاب میدی ک ارزششو نداره و از این حرفا ترس من کتکای بابام نیس حرفایی ک میزدن بهم از صدتا کتکم دردش بیشتربود چون انگار باورم ندارن ک حسم واقعیه ن از سر بچه بازی غش و اینام ک نگم براتون اینقد تو طول رابطه من راهی بیمارستان شدم و غش کردم البته واقعی بود حالم بدمیشد وبازی درنمیووردم خودم ک بودجه لازم برای تهیه گوشی ندارم و اونم بهم یک گوشی داده بود پنهونی ک ما کلا باهمون ارتباط داشتیم چون از گوشی خودم هی لو میرفتم اما مامانش گیرداده بود ک گوشیت کجاس و مجبورشدم پس بدم کار از غش گذشته بابام مخالف شدیده اگ چیز دیگ ب ذهنتون میرسه بگین
    فعلا نه ولی بازم فکر میکنم از دوستام هم کمک میگیرم نگران نباش
    اینقدر آدم بودن که از مخالفت های شدید رد شدن که اینا توش‌گمه

3. 3 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    فعلا نه ولی بازم فکر میکنم از دوستام هم کمک میگیرم نگران نباش
    اینقدر آدم بودن که از مخالفت های شدید رد شدن که اینا توش‌گمه
    اره میخوام بجنگم اینقد بجنگم تا بهش برسم حس میکنم این حس ارزش سختی و جنگیدنو داره هرچند ک تاحالام کم اذیت نشدم بخاطرش اینقد راجب خالم حرف زدیم فرداشب باید قیافشو تحمل کنم ب رو خودمم نیارم ک داره تو زندگیم دخالت میکنه اما تصمیم دارم واقعا اگ حرفی زد تا ی حدی محترمانه ج بدم نذارم آزارم بده باز بگه ضعیف شدی لاغر شدی افسرده شدی

5. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

اگه شخص دیگه ای هم نظر داره ممنون میشم بگه راهنمایی کنه

6. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

آقای تجربه و بقیه دوستان هم نظر بدن ممنون میشما

7. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

بچه ها یادتونه گفتم دیر یا زود میام اینجا با حال خوبم خداراشکر خیلی چیرا درست شد ولی متاسفانه من این امتحانی که خدا ازم گرفت خیلی خوب ندادم قضاوت بیجا و زود هنگام کردم فقط خوشحالم تموم شد اون روزا اوم الان باید بفکر باشیم چطور میونه خانواده هامونو درست کنیم چون یهو که بلند شه بیاد خواستگاری همه چی اوکی نمیشه راستش قشنگ همه چیو برام روشن کرد الان میره سرکار درسشم میخونه و مدتی طولانی تقریبا۲سال طول میکشه شرایطش نسبتا جور شه و من فقط هنمینو میدونم که اون پولدارترین ادمم بشه بازم بابام مخالفه محضه بخاطر مشکلاتی ک پیش اومده راستش بزرگترای فامیل هم هیچ کمکی نمیکنن فقط به بدتر شدن شرایط دامن میزنن و خالم مدام مامانمو تحریک میکنه و دیگه اینم بگم که مامانم و داییم همو دیدن بعل و روبوسی کردن و همینطور پدرم با داییم مشکل ندارن فقط مشکل خانوادم با زنداییمه چون موقعی که بحث بینمون افتاد خالم خیلی حرف بالا و پایین کرد و مدام میگف زندایی این چیزای بدو راجب من گفته و خانوادمو عصبی میکرد و منم که در همون حین باعشقم پنهونی حرف میزدیم یکبار که داشتیم تلفنی حرف میزدیم مامانش تلفنو ازش گرف چون منم فک میکردم خالم راس میگه از مامانش بدم میومد ک جواب بدم براهمون سکوت کردم اون حرف زد بهم گف بخدا من این حرفای زشتو راجبت نزدم و مث دخترم دوست دارم و گف هروقت فرصت کردم دور از چشم خانوادم از هرجایی شده باهاش تماس بگیرم تا برام قشنگ توضیح بده منم بخاطر غرورم اینکارو نکردم و ب خانوادمم ک نتونستم حقیقتو بگم چون میفهمیدن ک من مجدد ارتباط برقرار کردم حالا اگ پیشنهادی دارین برا اشتی خانواده ها ما۲تا چیکار کنیم تا سوتفاهما حل شه؟
    یعنی الان فقط مشکل شما اینه که خانواده هاتون باهم مشکل پیدا کردن؟

شما الان با پسرداییتون مشکلی ندارین؟

سرد نیست؟
    ارتباط شما دوتا گرم و دوستانه شده و مشکل فقط خانواده ها هستن؟

اگه خودتون دوتا که اصل کاری هستین مشکلی باهم ندارین و مشکل فقط خانواده ها هستن این خیلی موضوع حادی نیست و میشه طی زمان حلش کرد
    مخصوصا اگه هردوتون باهم تلاش کنین

فعلا فرصت زیاده و ذهنتونو درگیر این مساله نکنین
    مطمئن باشین دوتا فامیل باهم قهر نمیمونن
    مگر مواقعی که مسایل خیلی مهم مثل سهم ارث و این چیزا در بین باشه

مطمئن باشین طی زمان حل میشه مشکلشون
    شما فعلا فکر خودتونو عشقتون باشین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

9. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    یعنی الان فقط مشکل شما اینه که خانواده هاتون باهم مشکل پیدا کردن؟

شما الان با پسرداییتون مشکلی ندارین؟

سرد نیست؟
    ارتباط شما دوتا گرم و دوستانه شده و مشکل فقط خانواده ها هستن؟

اگه خودتون دوتا که اصل کاری هستین مشکلی باهم ندارین و مشکل فقط خانواده ها هستن این خیلی موضوع حادی نیست و میشه طی زمان حلش کرد
    مخصوصا اگه هردوتون باهم تلاش کنین

فعلا فرصت زیاده و ذهنتونو درگیر این مساله نکنین
    مطمئن باشین دوتا فامیل باهم قهر نمیمونن
    مگر مواقعی که مسایل خیلی مهم مثل سهم ارث و این چیزا در بین باشه

مطمئن باشین طی زمان حل میشه مشکلشون
    شما فعلا فکر خودتونو عشقتون باشین
    مشکلاتمونو داریم حل میکنم با حرف کامل همه چی رفع نشده داریم تلاش میکنم منم دیدم چون مدت طولانی گذشته و خانواده ها آشتی نکردن پس زمان نمیتونه حل کننده باشه و باید به فکر چاره باشیم چون اصولا اشتی هم یک شبه رخ نمیده و پروسه ی زمان بری هست دعواوقهرشونم بخاطر ما دوتاست بالاتر توضیح دادم سر ارث و میراث نیس

10. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

من به حسمون اطمینان دارم که عشقه و هیچ چیز مانعمون نخواهد شددددددد حس ما هوس نیس هوس خیلی زودگذره و از بین میره ۳یا۴سال باوجودی که دورت پره جنس مخالف باشه دووم نمیاره و ارزش جنگیدنم نداره
    ان شاءالله که همینطوره

صفحه 4 از 4 ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد