صفحه 2 از 4 1234
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 158

موضوع: عشق

55209
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : عشق

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    دق مرگ شدن یک دختر از روزی شروع میشه که بیتوجهی های یک نفرو ببینه من ۳ماه اخلاقشو که یهو تغییر داد مثه چی بدجنس شده بود تحمل کردم فقط به امید درست شدنش که آخرم به زور خانوادم جداشدم ازش باهاش۲ماه هیچ ارتباطی نداشنم زندگیم خونم شده بود هرلحظه فقط تو تنهاییهام اشک میریختم من خودم لاغرم ۶کیلوم وزن کم کردم استخونای صورتم دیده میشد تو سرم موهای سفید پیدا شد قلبم واقعا درد میکرد انگار یک وزنه سنکین روش بود همرو تحمل کردم به امید درست شدن به امید برگشتنش اون برگشت کلی بهم قول داد کلی حرفای خوب زد کاری کرد دل شکستم خوب شه اما هنوز باورم نمیشه دوباره دلمو ش************د دوباره همون بیتجوهیاشو تکرار کرد از زخم زبونای خالم خستهههههههه شدمممممممممم مدام به مامانم تیکه میندازه که افسردس لاغره فلانه بهمانه اینبار هیچ امیدی ندارم به درست شدن اون فقط میگه عاشقتم اما هیچ حرکتی نمیزنه چجور عشقیه بدونی دل یکیو شکستی بازم به له شدنش ادامه بدی بدونی حال طرفت بده داعونه اما بازم ادامه بدی؟میخوام تموم کنم اما نمیتونممممممممممممممممممم مممممممممممم من عاشق اون لعنتیم که لهم کردددددددددهمه چیمو ازم گرفففففففففف برم با مادرم صحبت کنم بگم به مشاور نیاز دارم چرا؟بهش بگم دوباره خردم کرد؟

سلام

چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنید !

ما کاربرا از این حجم اندوه شما واینکه کاری از دستمون بر نمیاد واقعا دلگیر میشیم !
    متاسفانه شما واقعا خیلی بی حد احساساتی هستین وگرنه یا میره یا بر میگرده و مثل آدم میشه و براتون تلاش میکنه !!

خاله ی شما زن بی رحمیه که دلش میاد به لاغری وضعف شما طعنه بزنه
    خودت رو اذیت نکن خاله ی شما حتما از شما و خانوادتون حسادت میورزه واگرنه که نباید عزیز خواهرش رو ناراحت کنه

از اخلاقیات خانواده ی شما خبر ندارم اما اگر این که به خاله تون جواب بدین وباهاش تندی کنید به اصطلاح بهش برگردی و هرچی که دلت رو خالی میکنه در جواب اذیت هاش بگی

اگر برخورد بالا به خالتون باعث نمیشه پدرمادر ناراحت بشن یا حتی باز خواستت کنند علی الخصوص پدر میتونی بهش جواب بدی
    تا حداقل دست از آزارش برداره

اما اگر ناراحت میشن ومیگن نباید به بزرگ تر تندی کنی ازشون بخواه تا خودشون اقدام کنند وحد خالتون رو بهش گوش زد کنند ! به ویژه مادرتون

2. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

بچه ها بنظرتون برم همه حقیقتو به مادرم بگم؟ازش کمک بخوام؟اخه من دختریم که تاحالا مادر پدرمو نپیچوندم که برم بیرون همه جا باخودشون میرم هرجا میرم اطلاع دارن اون پسره رابطش باهام بهتر شده اما من تحمل این کاراشو ندارم فقط دیگه هیچ امیدی ندارم برای درست شدنش فقط آرزوی مرگ میکنم روزی۱۰۰۰بار از عصبانیت دارم منفجر میشم

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    سلام

ما کاربرا از این حجم اندوه شما واینکه کاری از دستمون بر نمیاد واقعا دلگیر میشیم !
    متاسفانه شما واقعا خیلی بی حد احساساتی هستین وگرنه یا میره یا بر میگرده و مثل آدم میشه و براتون تلاش میکنه !!

خودت رو اذیت نکن خاله ی شما حتما از شما و خانوادتون حسادت میورزه واگرنه که نباید عزیز خواهرش رو ناراحت کنه

از اخلاقیات خانواده ی شما خبر ندارم اما اگر این که به خاله تون جواب بدین وباهاش تندی کنید به اصطلاح بهش برگردی و هرچی که دلت رو خالی میکنه در جواب اذیت هاش بگی

اگر برخورد بالا به خالتون باعث نمیشه پدرمادر ناراحت بشن یا حتی باز خواستت کنند علی الخصوص پدر میتونی بهش جواب بدی

اما اگر ناراحت میشن ومیگن نباید به بزرگ تر تندی کنی ازشون بخواه تا خودشون اقدام کنند وحد خالتون رو بهش گوش زد کنند ! به ویژه مادرتون
    من۲۰۰بار به مامانم میگم سکوت نکن جواب بده بذار خودم جواب بدم مدام سکوت میکنههههههههه مدام تیکه میندازه که مواظب دخترت باش باز نره با پسره ارتباط برقرار کنه درحالی که من خودم خبردارم دختر خودش با۱۰۰نفربوده و جالب ایتجاست ما فقط حسمون عشقه پاکه و کار گناهی مرتکب نشدیم مدام طعنه میزنه دخترخاله کوچیکم طرفدار منه میگه هروقت میاد خونمون شروع به غیبت تو میکنه برگشته میگه تو باید اون پسره رو فراموش کنی یکجوری میگه غیرممکنه بهش برسی انگار اون خداست تلفنو دستش گرفته به کل فامیل خبرداده که من عاشق کی شدم بازم خانوادم سکوتتتتتتتتت میکنن من به زخم زبونای همه عادت کردم من عزیز خالم نیستم اون از من متنفره که داره زجرم میده من عزیز هیچکس نیستم یک دیوونه رو هیچکس دوستش نداره فقط حس اضافی بودن دارم حس میکنم چون اون پسره کوچیکم کرده واقعا ادم کوچیک و حقیری هستم ازخودم متنفرممممممم خودمو اذیت میکنم تا اون لعنتی به خودش بیاددددددددد فایده ندارهههههههههه همه دنیاااااااااااا تا شما عزیز مجازی حال خراب منو فهمیدی جز اونایی که باید میفهمیدن و نفهمیدن آدم شدنش هبچ فایده نداره نه مریضیمو خوب میکنه نه منو به حال اولم برمیگردونه فقط تمام آرزوم مرگه

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

سلام

درضمن ممنون شما باوجودی که وقتتون خیلی براتون ارزشمنده و کنکوری هستین وقت میذارین نوشته های یک دختر دلشکسته رو میخونین حتی شما برای جواب دادن حرفام باوجود وقت ارزشمندتون وقت دارین اون وقت نداره خنده داره هرچند به حال خودم باید گریه کنم با این آدم نامردی که بهش قدرت نابود کردنمو دادم و خوشحالیمو بهش گره زدم

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

درضمن ممنون شما باوجودی که وقتتون خیلی براتون ارزشمنده و کنکوری هستین وقت میذارین نوشته های یک دختر دلشکسته رو میخونین حتی شما برای جواب دادن حرفام باوجود وقت ارزشمندتون وقت دارین اون وقت نداره خنده داره هرچند به حال خودم باید گریه کنم با این آدم نامردی که بهش قدرت نابود کردنمو دادم و خوشحالیمو بهش گره زدم

سلام
    خوب هستین؟

بله من سال آینده باید کنکور بدم و الان هم مطالعه آزاد هستم برای امتحانات ! اما خدارو شکر درسم خیلی خیلی خوبه پس برای همین
    نگران نباشید من لطمه نمیبینم

ویه نکته ! به نظرم خوبه که مورد توجه قراربدی !

شما اون آقا رو دوستش داری ! پس بنابر این اگر به جفا کردنش ادامه داد وهر کاری که کرد ! درد ودل کن اما بحش فحش نده
    چون این کار باعث میشه غرورتون و عذت نفستون جریحه دار شه
    و به این احوالات ناخوش الان تازه کینه هم اضافه برمبنا شه
    اون موقع اگر به یاری خدا اون آقا خوب شد و همونی شد که باید
    دلشستگی ها و غصه ها التیام پیدا میکنه اما کینه هرگز !!
    دوست دارم که اگر اون آقا به لطف خدا وبه یاری امام رضا (ع ) که قرار بود زیارتش کنی اونی شد که باید
    نا راحتی های فعلی التیام پیدا کنه و زندگی آری از کینه تجربه شما بشه

اما اگه الان هی بهش فحش بگی بیشتر روحیه وعذت نفستون جریحه دار میشه و بعدا هر دردی دوا میشه به غیر از کینه

جدای از این ها دل صاف و پاک ومهربون ودیعه الهی هست که نباید از بینش ببریم ! تا الان درد کشیدین از اینجا به بعد هم به امید خدا صبر پیشه کن ! / ان الله مع الصابرین = همانا خداوند با صبر کنندگان است

7. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

من۲۰۰بار به مامانم میگم سکوت نکن جواب بده بذار خودم جواب بدم مدام سکوت میکنههههههههه مدام تیکه میندازه که مواظب دخترت باش باز نره با پسره ارتباط برقرار کنه درحالی که من خودم خبردارم دختر خودش با۱۰۰نفربوده و جالب ایتجاست ما فقط حسمون عشقه پاکه و کار گناهی مرتکب نشدیم مدام طعنه میزنه دخترخاله کوچیکم طرفدار منه میگه هروقت میاد خونمون شروع به غیبت تو میکنه برگشته میگه تو باید اون پسره رو فراموش کنی یکجوری میگه غیرممکنه بهش برسی انگار اون خداست تلفنو دستش گرفته به کل فامیل خبرداده که من عاشق کی شدم بازم خانوادم سکوتتتتتتتتت میکنن من به زخم زبونای همه عادت کردم من عزیز خالم نیستم اون از من متنفره که داره زجرم میده من عزیز هیچکس نیستم یک دیوونه رو هیچکس دوستش نداره فقط حس اضافی بودن دارم حس میکنم چون اون پسره کوچیکم کرده واقعا ادم کوچیک و حقیری هستم ازخودم متنفرممممممم خودمو اذیت میکنم تا اون لعنتی به خودش بیاددددددددد فایده ندارهههههههههه همه دنیاااااااااااا تا شما عزیز مجازی حال خراب منو فهمیدی جز اونایی که باید میفهمیدن و نفهمیدن آدم شدنش هبچ فایده نداره نه مریضیمو خوب میکنه نه منو به حال اولم برمیگردونه فقط تمام آرزوم مرگه

در مورد خاله ی شما باید بگم خیلی خیلی آدم نا درستیه که تلفن بر میداره آبرو یه دخترو که همه چیزشه جلو افراد فامیل میبره !
    گاهی اوقات هیچ لفظی وهیچ واژه ای توانایی وصف کسی رو در فرو مایگی نداره !

در مورد دخترش که با افراد زیادی ارتباط میگیره باید بگم دختر ی
    نا لایق هست که این طوریه
    چون روابط زیاد با افراد زیاد بیان گر اینه که از اول دوستی و آشنایی قصدش نبوده و شاید شهوت رانی گزینه درستی باشه برا ایشون
    از نظر هیچ پسر ومردیاین خانم ها مورد تائید نیستند !

شماهم خودتون رو اذیت نکنید ! من به عنوان یک فرد خارج از خانواده شما تائید میکنم دختری مثل شما اگر صاف وصادق وبا حیا نبود و عفت خودش رو به چنگ و دندان افراد زیادی باخته بود
    الان خیلی راحت از این آقا میگذشت و به دیگری دل میبست

پس اصل خدا و بعد هم کسانی که فهم وشعور و غیرت وعفت دارن
    طرف حساب شما هستن چون میتونن درکت کنن وحقیقت شمارو بفهمند
    دیگران رو به خدا واگزار کن که خودش تقاس بگیره ازشون

بدیهی هست که دختر خاله و خاله شما با آبروی ریخته ی شما
    چهره ی زشتشون رو تطهیر کنن

بالاخره باید حرف کسی رو بی گناه نقل کوی وبرزن کنند تا نقل مجلسشون به کام و زشتی اعمالشون پنهان باشه

9. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

سلام
    خوب هستین؟

بله من سال آینده باید کنکور بدم و الان هم مطالعه آزاد هستم برای امتحانات ! اما خدارو شکر درسم خیلی خیلی خوبه پس برای همین
    نگران نباشید من لطمه نمیبینم

ویه نکته ! به نظرم خوبه که مورد توجه قراربدی !

شما اون آقا رو دوستش داری ! پس بنابر این اگر به جفا کردنش ادامه داد وهر کاری که کرد ! درد ودل کن اما بحش فحش نده
    چون این کار باعث میشه غرورتون و عذت نفستون جریحه دار شه
    و به این احوالات ناخوش الان تازه کینه هم اضافه برمبنا شه
    اون موقع اگر به یاری خدا اون آقا خوب شد و همونی شد که باید
    دلشستگی ها و غصه ها التیام پیدا میکنه اما کینه هرگز !!
    دوست دارم که اگر اون آقا به لطف خدا وبه یاری امام رضا (ع ) که قرار بود زیارتش کنی اونی شد که باید
    نا راحتی های فعلی التیام پیدا کنه و زندگی آری از کینه تجربه شما بشه

اما اگه الان هی بهش فحش بگی بیشتر روحیه وعذت نفستون جریحه دار میشه و بعدا هر دردی دوا میشه به غیر از کینه

جدای از این ها دل صاف و پاک ومهربون ودیعه الهی هست که نباید از بینش ببریم ! تا الان درد کشیدین از اینجا به بعد هم به امید خدا صبر پیشه کن ! / ان الله مع الصابرین = همانا خداوند با صبر کنندگان است
    منم ارزومندم از دست افکار خبیث نامادریتون راحت بشین و یک زندگی اروم داشته باشین و به بهترینها که لیاقتشو دارین برسین درست میگین شما اما من فحش ندادم ایشون بودند که در جر و بحث های سابق فحش دادن به من برام خیلی عجیب بود تو این۳سال هرگز حرف فحش و زشت نزده بود بهم اون اینقد لهم کرده مگه عزت نفسی گذاشته برام ممنونم ازتون ان شاالله بادعای شما انسان مهربان و دعاهای مکرر خودم جواب بگیرم مرسی از دعای قشنگتون ان شاالله قسمتم شه چن وقته دیگه میرم پابوس امام رضا قول میدم براتون دعا کنم لطف و محبتتون اندکی جبران شه

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

در مورد خاله ی شما باید بگم خیلی خیلی آدم نا درستیه که تلفن بر میداره آبرو یه دخترو که همه چیزشه جلو افراد فامیل میبره !
    گاهی اوقات هیچ لفظی وهیچ واژه ای توانایی وصف کسی رو در فرو مایگی نداره !

در مورد دخترش که با افراد زیادی ارتباط میگیره باید بگم دختر ی
    نا لایق هست که این طوریه
    چون روابط زیاد با افراد زیاد بیان گر اینه که از اول دوستی و آشنایی قصدش نبوده و شاید شهوت رانی گزینه درستی باشه برا ایشون
    از نظر هیچ پسر ومردیاین خانم ها مورد تائید نیستند !

شماهم خودتون رو اذیت نکنید ! من به عنوان یک فرد خارج از خانواده شما تائید میکنم دختری مثل شما اگر صاف وصادق وبا حیا نبود و عفت خودش رو به چنگ و دندان افراد زیادی باخته بود
    الان خیلی راحت از این آقا میگذشت و به دیگری دل میبست

پس اصل خدا و بعد هم کسانی که فهم وشعور و غیرت وعفت دارن
    طرف حساب شما هستن چون میتونن درکت کنن وحقیقت شمارو بفهمند
    دیگران رو به خدا واگزار کن که خودش تقاس بگیره ازشون

بدیهی هست که دختر خاله و خاله شما با آبروی ریخته ی شما
    چهره ی زشتشون رو تطهیر کنن

بالاخره باید حرف کسی رو بی گناه نقل کوی وبرزن کنند تا نقل مجلسشون به کام و زشتی اعمالشون پنهان باشه
    واقعا حرفاتون خیلی زیبان قشنگ حس میکنم درکم کردین که من چجور دختری هستم کاش اونم بفهمه آره منم چون کاری از دستم برنمیاد فقط بخداوند واگذار کردم من حتی نفرینشم نکردم گفتم خدایا هرجور صلاحه خودت تاوان اشکامو پس بگیر ممنون از پاسخ هاتون درمورد اون سوالم که بالاتر پرسیدم شما نظری ندارین؟فکر کنم این موصوع تاپیک رفته پایین و دیگران نگاه نمیکنن که پاسخ بدن

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

بچه ها بنظرتون برم همه حقیقتو به مادرم بگم؟ازش کمک بخوام؟اخه من دختریم که تاحالا مادر پدرمو نپیچوندم که برم بیرون همه جا باخودشون میرم هرجا میرم اطلاع دارن اون پسره رابطش باهام بهتر شده اما من تحمل این کاراشو ندارم فقط دیگه هیچ امیدی ندارم برای درست شدنش فقط آرزوی مرگ میکنم روزی۱۰۰۰بار از عصبانیت دارم منفجر میشم
    در مورد بهتر شدن رابطه با اون آقا خوشحالم

درمورد گفتن موضوع به مادرتون توی پست اولی گفتم به مادرت بگو

واقعا نمیدونی چه فرشته ای تو زندگیتونه بهش بگو هرچیزی که باید بگی رو مطمئن باش ایشون کمکتون میکنه
    تجارب ایشون رو دست کم نگیر !

13. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

منم ارزومندم از دست افکار خبیث نامادریتون راحت بشین و یک زندگی اروم داشته باشین و به بهترینها که لیاقتشو دارین برسین درست میگین شما اما من فحش ندادم ایشون بودند که در جر و بحث های سابق فحش دادن به من برام خیلی عجیب بود تو این۳سال هرگز حرف فحش و زشت نزده بود بهم اون اینقد لهم کرده مگه عزت نفسی گذاشته برام ممنونم ازتون ان شاالله بادعای شما انسان مهربان و دعاهای مکرر خودم جواب بگیرم مرسی از دعای قشنگتون ان شاالله قسمتم شه چن وقته دیگه میرم پابوس امام رضا قول میدم براتون دعا کنم لطف و محبتتون اندکی جبران شه

سپاس از شما

من حرفایی که به شما میزنم اشتباه نیست
    مطمئن باش خدا یاری کننده هست
    نامادری من حتی برای من حرف در آورد که با یک مرد رابطه گناه آلود دارم
    باعث شد آبروی من جلوی تنها فرد خانواده ( پدرم ) بره اون روزها پدرم به شدت عصبانی میشد ومسلما کتک خورجی این حجم ناراحتی بود
    شما توی سایت همه درکنارت هستن اما من توی سایت هم یکی دو نفر بهم بیراهه گفتن

پس توی همه ی شرایط شکر گزار خدا باش

من اون روز هارو به لطف خدا پشت سر گزاشتم و نقشه های نامادریم نقش بر آب شد !
    پدرم فهمید من یک پسر بد کار نیستم طی جریاناتی وبا کمک پدر بزرگم
    و بنا بر این همسرشو طلاق داد
    ومن در کنار پدرم زندگی خوبی رو دارم تجربه میکنم

چرا چون تو تمام مدتی که منو کتک زد وحتی پنج ماهنزاشت مزار ما درم رو سر بزنم بجای کینه مهرش رو تو دلم پروریدم

15. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

سپاس از شما

من حرفایی که به شما میزنم اشتباه نیست
    مطمئن باش خدا یاری کننده هست
    نامادری من حتی برای من حرف در آورد که با یک مرد رابطه گناه آلود دارم
    باعث شد آبروی من جلوی تنها فرد خانواده ( پدرم ) بره اون روزها پدرم به شدت عصبانی میشد ومسلما کتک خورجی این حجم ناراحتی بود
    شما توی سایت همه درکنارت هستن اما من توی سایت هم یکی دو نفر بهم بیراهه گفتن

پس توی همه ی شرایط شکر گزار خدا باش

من اون روز هارو به لطف خدا پشت سر گزاشتم و نقشه های نامادریم نقش بر آب شد !
    پدرم فهمید من یک پسر بد کار نیستم طی جریاناتی وبا کمک پدر بزرگم
    و بنا بر این همسرشو طلاق داد
    ومن در کنار پدرم زندگی خوبی رو دارم تجربه میکنم

چرا چون تو تمام مدتی که منو کتک زد وحتی پنج ماهنزاشت مزار ما درم رو سر بزنم بجای کینه مهرش رو تو دلم پروریدم
    به منم تهمت زدن به خدا واگذار کردم ان شاالله خودش جواب بده هرچه زودتر خوشحالم که تاحدی به ارامش رسیدین و مشکلاتتون حل شده توی سایت به منم بیراهه گفتن قشنگ طعنه زدن شما به دل نگیر اینجا همینه هرکسی یک نظری میده یکی حمایتت میکنه یکی ناراحتت میکنه مطمن باشین نه آبروی من رفته نه ابروی شما طلا که پاک است چه منتش به خاک هست منم کینه ندارم نسبت بهش منتظر میمونم بفهمه که داره کار اشتباهی میکنه و برگرده درستش کنیم اون روز حتما میام اینجا خبرشو میدم

17. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به منم تهمت زدن به خدا واگذار کردم ان شاالله خودش جواب بده هرچه زودتر خوشحالم که تاحدی به ارامش رسیدین و مشکلاتتون حل شده توی سایت به منم بیراهه گفتن قشنگ طعنه زدن شما به دل نگیر اینجا همینه هرکسی یک نظری میده یکی حمایتت میکنه یکی ناراحتت میکنه مطمن باشین نه آبروی من رفته نه ابروی شما طلا که پاک است چه منتش به خاک هست منم کینه ندارم نسبت بهش منتظر میمونم بفهمه که داره کار اشتباهی میکنه و برگرده درستش کنیم اون روز حتما میام اینجا خبرشو میدم
    حتما خبر بدین خوشحال میشیم

خیلی خوب میشه شماهم همیشه توی سایت بیاین

از دسته کاربرای نباشی که میرن پشت سر نگاه نمیکنن

18. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید که یک رابطه که بر اساس دلبستگی باشد و نه وابستگی سازندگی دارد اما رابطه ای که بر اساس وابستگی شکل گیرد و ادامه یابد می تواند آسیب زا باشد .
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. هر یک از شما چند سال دارید؟
    2. هدف هریک از شما از این رابطه چیست؟
    3. دلیل ایشان برای ناراحت کردن شما و توهین به شما چیست؟
    4. معیارهای شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی می باشد؟
    همیشه فکر می کردم مرد هستی!!!

20. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام راستش هیچجاپیدا نکردم جز اینجا که حرف دلمو بگم دارم میمیرم از عشق و وابستگی دارم دیوونه میشم یکیو ک خیلی دوسش داشتم و اونم داره بیدلیل باهام سرد شده کارای عجیب میکنه قبلنم کرده بوداما خودش پشیمون شداومد سراغم الان۲ماهه همینجوریه من هی بش میگم دارم اذیت میشم عین خیالشم نیس همه کارکردم بش محبت بیشترکردم بیتوجهی کردم قهرکردم گفتم بیاحرف بزتیم حل کنیم بیفایدس اینروزافقط تواوج جوونیم اشک میریزم زجرمیکشم ازخودم متنفرشدم هیچکیوندارم کمکم کنه من قفسه سینم مدام دردمیگیره اونم میدونه میخوام سواستفاده کنم دروغ بگم که مریضی بدی گرفتم تاامتحانش کنم میخوام اذیتش کنم بگم خواستگاراومده اگ اذیتم کنی جواب میدم بهش اما میترسم خیلی سرخورده شدم من برای حفط اون توزندگیم قسم دروع خوردم جون مامان بزرگموالانم هربلایی سرم میادفک میکنم مامان بزرگم نفرینم کرده چیکارکنم دارم دیوونه میشم همش اشک پشت اشک اینقدرعصبیم میکنه بیتوجهیش خودموکبودکردم میخوام خودکشی کنم اما لحظه آخرطاقت نمیارم منصرف میشم همینجوری پیش برم منومیبرن تیمارستان اونم عین خیالش نیسسسسسسسسسسسسسسس دلمو۱۰۰۰بارشکسته توهین کرده اهانت کرده لهم کردهههههههههههه اما من مث احمقادوسش دارم لعنت بم لعنت ب قلبم کمکم کنین دارم نابود میشم نمیتونم پیش مشاور برم پدرمادرم میفهمن
    امان از عشق نوجوانی !! کاش منم برمیگشتم اون سن و سال !

21. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    امان از عشق نوجوانی !! کاش منم برمیگشتم اون سن و سال !
    چطور؟مگه خوبه یکنفر که کل وجودتو پاش بریزی سرکارت بذاره؟!

22. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

چطور؟مگه خوبه یکنفر که کل وجودتو پاش بریزی سرکارت بذاره؟!
    خوبیش اینه که سالها بعد وقتی یاد خاطرات نوجوونی میفتیم و اینکه وجودمونو پای چی ریختیم و حتی سرکار گذاشتنا و سرکار گذاشته شدنا باعث خنده مون میشن

مرور اون خاطرات خیلی بامزه و خنده دارن
    وقتش که برسه خودتونم متوجه میشین
    چه خوب چه بد اما زمان هیچوقت ثابت وانمیسه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

24. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

هنوز متوجه نشدم مشکل شما با اون پسر که عاشقش هستین دقیقاً چیه؟

بذارید اینو بگم روش فکر کردن آقایون با خانمها متفاوته و همین باعث میشه اکثر آقایون نمیتونن حرف خانمها رو درست متوجه بشن.

آقایون احساساتی نیستن و برا خیلیاشون ابراز احساسات سخته و از لحاظ روحی رنجیده میشن، یه نوع حالت استرس و دلشوره بهشون میده.

در کل همین که میتونن بعضی وقتا بگن:« دوستت دارم »، شاهکار میکنن.

با آقایون بهتره شمرده شمرده حرف زده بشه و همه حرفا یکجا بهشون گفته نشه، تا بتونن فکر کن، در غیر اینصورت خواسته یا ناخواسته سیستم دفاعی مغزشون فعال میشه و حرفا رو فقط غر زدن به حساب میارن و توجهی بهشون نمیکنن.

بنظرم مشکل اصلی شما همین هست که چون عاشق اون پسر هستین با حرف زدن زیاد و ابراز احساسات خفش میکنین، همه هیجاناتتون رو بروز میدین و توقع دارین اونم همین کارو بکنه، باید بگم کمی آرام باشین و اینو بدونین کنار هم بودن از همه چی مهمتره.
    ویرایش توسط Experience : 01-05-2020 در ساعت 12:17 AM

26. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها

بذارید اینو بگم روش فکر کردن آقایون با خانمها متفاوته و همین باعث میشه اکثر آقایون نمیتونن حرف خانمها رو درست متوجه بشن.

آقایون احساساتی نیستن و برا خیلیاشون ابراز احساسات سخته و از لحاظ روحی رنجیده میشن، یه نوع حالت استرس و دلشوره بهشون میده.

با آقایون بهتره شمرده شمرده حرف زده بشه و همه حرفا یکجا بهشون گفته نشه، تا بتونن فکر کن، در غیر اینصورت خواسته یا ناخواسته سیستم دفاعی مغزشون فعال میشه و حرفا رو فقط غر زدن به حساب میارن و توجهی بهشون نمیکنن.

بنظرم مشکل اصلی شما همین هست که چون عاشق اون پسر هستین با حرف زدن زیاد و ابراز احساسات خفش میکنین، همه هیجاناتتون رو بروز میدین و توقع دارین اونم همین کارو بکنه، باید بگم کمی آرام باشین و اینو بدونین کنار هم بودن از همه چی مهمتره.

عزیزم

منم مردم ( پسر / جنسیت مذکر ) پس چرا خوشم میاد بهم ابراز علاقه بشه و سیستم مغزم فعال نمیشه وغر زدن محسوب کنم

28. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    عزیزم

منم مردم ( پسر / جنسیت مذکر ) پس چرا خوشم میاد بهم ابراز علاقه بشه و سیستم مغزم فعال نمیشه وغر زدن محسوب کنم
    چون هنوز کسی بهت ابراز علاقه نکرده، وقتی یه نفر عاشقت بشه همش ابراز علاقه کنه و توقع داشته باشه شما همونجور ابراز علاقه کنید، کم کم این قضیه تکراری میشه ازش خسته میشید و واکنشهاتون کم میشه، اونوقت طرف میگه ابراز علاقه نمیکنی و شما بهش میگی غر نزن حوصله ندارم، در حالی که همدیگرو دوس دارین اما نوع برخورد اشتباه کدورت ایجاد میکنه.

منظورم اینه توی رابطه نباید حالت نرمال رو فراموش کنن، باید به همدیگه و مخصوصاً خانمها به آقایون مجال فکر کردن به سایر امورات زندگی رو بدن.

مرد هر وقت خودش بخواد ابراز علاقه میکنه لازم نیست همش بهش یادآوری کنن تو ابراز علاقه نمیکنی.
    این یادآوریها مرد رو کلافه میکنه.
    ویرایش توسط Experience : 01-05-2020 در ساعت 12:48 AM

29. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

مشکل من اینه اون مدام ابراز علاقه و دلتنگی میکرد اما یهو سرد و بیروح شد و حتی توهین کرد منم الان چنروزه بهش یک پیامم ندادم ببینم اون یادش میاد ازم هنوز که خبری تشده ازش ولی آخرین پیامی که بهم داد گف خسته شدم از شکهات و اینکه باید مدام خودمو بهت ثابت کنم منم جواب ندادم منتطر میمونم به رفتار اشتباهش پی ببره بفهمه باید احترام متو حفظ کنه و هرجور دلش بخواد حق صحبت نداره دوماه و نیمه داره کش میده ماجرا رو مشکلم اینه بیتوجهیش اذیتم میکنه

31. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    عزیزم

اونم گذشتش مث شما فکر میکرد حتی غرهامم براش جداب بود اما الان عوض شده شایدم عوضی!منم بخودش واگذارکردم تا بخودش بیاد ولی همچنان عاشقانه انتظار میکشم برگرده نظر شما بعنوان یک آقا و برداشتتون از این رفتارها چیه؟

32. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خوبیش اینه که سالها بعد وقتی یاد خاطرات نوجوونی میفتیم و اینکه وجودمونو پای چی ریختیم و حتی سرکار گذاشتنا و سرکار گذاشته شدنا باعث خنده مون میشن

مرور اون خاطرات خیلی بامزه و خنده دارن
    وقتش که برسه خودتونم متوجه میشین
    چه خوب چه بد اما زمان هیچوقت ثابت وانمیسه
    ولی من هنوز عاشقانه منتطرشم و مطمنم درست میشه و خیلی زودم درست میشه و من اون روز حتما میام ایتجا مطلب میذارم

33. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

مشکل من اینه اون مدام ابراز علاقه و دلتنگی میکرد اما یهو سرد و بیروح شد و حتی توهین کرد منم الان چنروزه بهش یک پیامم ندادم ببینم اون یادش میاد ازم هنوز که خبری تشده ازش ولی آخرین پیامی که بهم داد گف خسته شدم از شکهات و اینکه باید مدام خودمو بهت ثابت کنم منم جواب ندادم منتطر میمونم به رفتار اشتباهش پی ببره بفهمه باید احترام متو حفظ کنه و هرجور دلش بخواد حق صحبت نداره دوماه و نیمه داره کش میده ماجرا رو مشکلم اینه بیتوجهیش اذیتم میکنه
    ببینید نه زیاد ابراز علاقه کردن و ندیدن ابراز علاقه برابر از طرف اون و بعد شک کردن بهش درسته، نه به حال خودش گذاشتن و هیچ پیامی بهش ندادن.

روراست بگم مشکل رو از رفتار شما میبینم نه اون، چون اون حرف اصلی رو گفته اینکه از شکهاتون خسته شده.

شما الان باید بهش پیام بدید و بگید دیگه بهش شک ندارید، واقعاً هم شک نداشته باشید، با این کار رابطتون خوب میشه.

در یه رابطه نرمال و متعادل، خودخواه بودن و دلم میخواد معنی نداره، کاری که واقعاً درسته باید انجام بشه.

35. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

ولی من هنوز عاشقانه منتطرشم و مطمنم درست میشه و خیلی زودم درست میشه و من اون روز حتما میام ایتجا مطلب میذارم
    خوبه که امید داری و مطمئنی درست میشه
    پس دیگه قاعدتا به خودکشی هم فکر نمیکنی
    افرین..

من یادمه دوستی داشتم تقریبا همسن شما و شرایطش مشابه شما بود
    با این تفاوت که معشوقش فامیلشون نبود
    تا جایی که امارشو دارم بالاخره به هم رسیدن و زندگی خوبی دارن

شمام امیدوار باش و در عین حال سعی کن دنیای قشنگی که تو ذهنت داری به واقعیت تبدیل کنی

پستهای اقای تجربه رو هم بخون
    به نکات جالبی اشاره کرده
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

37. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

ببینید نه زیاد ابراز علاقه کردن و ندیدن ابراز علاقه برابر از طرف اون و بعد شک کردن بهش درسته، نه به حال خودش گذاشتن و هیچ پیامی بهش ندادن.

روراست بگم مشکل رو از رفتار شما میبینم نه اون، چون اون حرف اصلی رو گفته اینکه از شکهاتون خسته شده.

شما الان باید بهش پیام بدید و بگید دیگه بهش شک ندارید، واقعاً هم شک نداشته باشید، با این کار رابطتون خوب میشه.

در یه رابطه نرمال و متعادل، خودخواه بودن و دلم میخواد معنی نداره، کاری که واقعاً درسته باید انجام بشه.
    اینکه مدام پیام میداد ابراز دلتنگی میکرد محبت میکرد دوساعت ازش خبرنمیگرفتم دعوام میکرد دیر میای همش دلش میخواس صدامو بشنوه باهام چت کنه هریکساعت یانیم ساعت پیام میداد یکهو تمام اینهاقطع شد جواب پیام منو بزور میداد روزی۲تا پیام میداد تمام حرفای عاشقانش قطع شد هر پیامی میدادم میگفت ش ندارم بعدا ج میدم بعدا هم ج نمیداد بیدلیل بهم فحش داد اینا طبیعین به نظرتون؟مگه نمیتونه علت سرد شدن یهویی خیانت باشه؟شمابودین شک نمیکردین؟کسی که روزی چنبارآنلاین میشد الان هفته ها آنلاین نمیشه شک نمیکردین ممکنه خط دیگه ای داشته باشه؟شاید من روحیم شکاک شده اینقدر دورم خیانت دیدم ولی این رفتارام قابل توجیه نیست برام اون مدام میگه عاشقتم ومن۲ماه چشم انتطار بودم بخاطر فحاشیش بیاد از دلم دربیاره ولی نیومد من تا پیام نمیدادم اونم نمیداد الان منتطرم ببینم کی یادش میاد اون یک مدتی که من رفته بودم شهردیگه ازترس اینکه پسری جاشو بگیره داشت دیوونه میشد من همش آرومش میکردم ولی اون اصلا الان حالیش نیست اگه بهش پیام بدم بازم به رفتارای سردش ادامه خواهد داد

39. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خوبه که امید داری و مطمئنی درست میشه
    پس دیگه قاعدتا به خودکشی هم فکر نمیکنی
    افرین..

من یادمه دوستی داشتم تقریبا همسن شما و شرایطش مشابه شما بود
    با این تفاوت که معشوقش فامیلشون نبود
    تا جایی که امارشو دارم بالاخره به هم رسیدن و زندگی خوبی دارن

شمام امیدوار باش و در عین حال سعی کن دنیای قشنگی که تو ذهنت داری به واقعیت تبدیل کنی

پستهای اقای تجربه رو هم بخون
    به نکات جالبی اشاره کرده
    اره حالم بهتره خودمو خیلی کنترل میکنم بیشتر مطالب مذهبی و روانشناسی میخونم تا بیقراریمو بتونم کنترل کنم رابطه ما بالا پایین زیاد داشت مخصوصا خانواده ها خیلی تلاش به جدایی کردن اما بارم ما موندیم و تلاش کردیم الان حس میکنم تلاشم یکطرفه شده هرچند که خبردارشدم اون دنبال کاره و اوکی شدن شرایطش ولی باید خودش با پای خودش بیاد سراغم اون باید بفهمه حق اهانت به منو نداره ان شاالله بادعای شما دوستان و دلگرمیهاتون و توکل به حق درست میشه و مشکل هممون رفع میشه

40. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

اره حالم بهتره خودمو خیلی کنترل میکنم بیشتر مطالب مذهبی و روانشناسی میخونم تا بیقراریمو بتونم کنترل کنم رابطه ما بالا پایین زیاد داشت مخصوصا خانواده ها خیلی تلاش به جدایی کردن اما بارم ما موندیم و تلاش کردیم الان حس میکنم تلاشم یکطرفه شده هرچند که خبردارشدم اون دنبال کاره و اوکی شدن شرایطش ولی باید خودش با پای خودش بیاد سراغم اون باید بفهمه حق اهانت به منو نداره ان شاالله بادعای شما دوستان و دلگرمیهاتون و توکل به حق درست میشه و مشکل هممون رفع میشه
    خوشحالم که بهتر شده حالت
    مطالعه خیلی خوبه
    مطالعه در هر حوزه ای افق دید ادمها رو بالا میبره

اگه میبینی اونم دنبال تلاش و اکی شدن شرایطشه پس یعنی دیگه تلاش شما یکطرفه نیست
    خب اینم اتفاق مثبتیه

خوشحال باش و به اینده چشم انداز مثبت داشته باش عزیزم

اول از همه عاشق و ستایشگر خودت باش
    کسی که عشق به خودشو درک کنه میتونه عاشق خوبی برا دیگرانم باشه

در درجه بعدی عاشق پسر داییت باش

و در درجه بعدی هم عشق به دوستان و عزیزان و خانوادتو در دلت پرورش بده

منم برات ارزوهای خوب دارم
    سعی میکنم توی مراسمهای شبانه شما رم مدنظر بیارم و برات انرژیهای مثبت بفرستم
    با همین نام کاربریت تو ذهنم میارمت

خودتم حسابی امیدوار باش و واسه ساختن اون جهان زیبای دو نفره تون تلاش کن
    اندکی صبر سحر نزدیک است..
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

41. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خوشحالم که بهتر شده حالت
    مطالعه خیلی خوبه
    مطالعه در هر حوزه ای افق دید ادمها رو بالا میبره

اگه میبینی اونم دنبال تلاش و اکی شدن شرایطشه پس یعنی دیگه تلاش شما یکطرفه نیست
    خب اینم اتفاق مثبتیه

خوشحال باش و به اینده چشم انداز مثبت داشته باش عزیزم

اول از همه عاشق و ستایشگر خودت باش
    کسی که عشق به خودشو درک کنه میتونه عاشق خوبی برا دیگرانم باشه

در درجه بعدی عاشق پسر داییت باش

و در درجه بعدی هم عشق به دوستان و عزیزان و خانوادتو در دلت پرورش بده

منم برات ارزوهای خوب دارم
    سعی میکنم توی مراسمهای شبانه شما رم مدنظر بیارم و برات انرژیهای مثبت بفرستم
    با همین نام کاربریت تو ذهنم میارمت

خودتم حسابی امیدوار باش و واسه ساختن اون جهان زیبای دو نفره تون تلاش کن
    اندکی صبر سحر نزدیک است..
    درسته منم دارم اینو هی بخودم تلقین میکنم که من باارزشم و باید ارزشمو حس کنه دیدمو عوض کردم فکر میکنم حتما اینم صلاحه خداس که صبرم زیادشه وکمتر به چشم مشکل نگاهش میکنم از شما بینهایت سپاسگزارم هم بابت راهنمایی مفیدتون هم دعای خیرتون واقعا متنتونو خودم خیلی خوشحال شدم هنوز انسانهایی مثل شما که حال دیگران براشون مهمه وجود داره دوست عزیز همچنین برای شما خواهان حل تمام مشکلات دارم و ارزومند یک زندگی عالی هستم بازهم ممنون

43. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اینکه مدام پیام میداد ابراز دلتنگی میکرد محبت میکرد دوساعت ازش خبرنمیگرفتم دعوام میکرد دیر میای همش دلش میخواس صدامو بشنوه باهام چت کنه هریکساعت یانیم ساعت پیام میداد یکهو تمام اینهاقطع شد جواب پیام منو بزور میداد روزی۲تا پیام میداد تمام حرفای عاشقانش قطع شد هر پیامی میدادم میگفت ش ندارم بعدا ج میدم بعدا هم ج نمیداد بیدلیل بهم فحش داد اینا طبیعین به نظرتون؟مگه نمیتونه علت سرد شدن یهویی خیانت باشه؟شمابودین شک نمیکردین؟کسی که روزی چنبارآنلاین میشد الان هفته ها آنلاین نمیشه شک نمیکردین ممکنه خط دیگه ای داشته باشه؟شاید من روحیم شکاک شده اینقدر دورم خیانت دیدم ولی این رفتارام قابل توجیه نیست برام اون مدام میگه عاشقتم ومن۲ماه چشم انتطار بودم بخاطر فحاشیش بیاد از دلم دربیاره ولی نیومد من تا پیام نمیدادم اونم نمیداد الان منتطرم ببینم کی یادش میاد اون یک مدتی که من رفته بودم شهردیگه ازترس اینکه پسری جاشو بگیره داشت دیوونه میشد من همش آرومش میکردم ولی اون اصلا الان حالیش نیست اگه بهش پیام بدم بازم به رفتارای سردش ادامه خواهد داد
    شما و پسرداییتون دیگه هیجانات اولیه عشق و عاشقی رو پشت سر گذاشتین، قبول کنید اون هیجانات تموم شده، اما معنیش این نیست که کسی داره خیانت میکنه.

معنیش اینه که مرحله تازه ای ار رابطه شما با همدیگه شروع شده و در این مرحله بجای متهم کردن همدیگه به سردی و غر زدن و خیانت، بهتره سعی کنید خصوصیات و روحیات و رفتار همدیگه رو بیشتر بشناسید تا بتونید به تفاهم و توافق برسید.

45. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

شما و پسرداییتون دیگه هیجانات اولیه عشق و عاشقی رو پشت سر گذاشتین، قبول کنید اون هیجانات تموم شده، اما معنیش این نیست که کسی داره خیانت میکنه.

معنیش اینه که مرحله تازه ای ار رابطه شما با همدیگه شروع شده و در این مرحله بجای متهم کردن همدیگه به سردی و غر زدن و خیانت، بهتره سعی کنید خصوصیات و روحیات و رفتار همدیگه رو بیشتر بشناسید تا بتونید به تفاهم و توافق برسید.
    نظر شما محترم اصن شاید حق با شما میباشد ولی بنظرم قابل توجیه نیست۳روزه از طرف بیخبر باشی عین خیالت نباشه

47. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نظر شما محترم اصن شاید حق با شما میباشد ولی بنظرم قابل توجیه نیست۳روزه از طرف بیخبر باشی عین خیالت نباشه
    خب شما خودتون زنگ بزنید یا پیام بدید بهش، البته لحن حرف زدنتون نباید تند و ناراحت کننده باشه، باید مختصر حرف بزنید یا تعداد پیامهاتون کم باشه که اون متوجه بشه دیگه بهش مشکوک نیستید و میخواید رابطتون خوب بشه.

48. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

خب شما خودتون زنگ بزنید یا پیام بدید بهش، البته لحن حرف زدنتون نباید تند و ناراحت کننده باشه، باید مختصر حرف بزنید یا تعداد پیامهاتون کم باشه که اون متوجه بشه دیگه بهش مشکوک نیستید و میخواید رابطتون خوب بشه.
    امروز خودش پیام داد بهونه ی الکی که چرا این ۳روز پیام ندادم گف چون تو خودت گفتی پیام نده درحالی که داره دروغ میگهههههههه من تک تک پیاماموخوندم اصلا چنین چیزی نگفتم ودیگه خیلی سرد پرسید که تموم کردی یا نه منم سرد گفتم نه اما هنوز منتطرم رفتاراش مث سابق خوب شه باهام

50. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

امروز خودش پیام داد بهونه ی الکی که چرا این ۳روز پیام ندادم گف چون تو خودت گفتی پیام نده درحالی که داره دروغ میگهههههههه من تک تک پیاماموخوندم اصلا چنین چیزی نگفتم ودیگه خیلی سرد پرسید که تموم کردی یا نه منم سرد گفتم نه اما هنوز منتطرم رفتاراش مث سابق خوب شه باهام
    این نشون میده هنوز به برگشت هردوتون به رابطه امید هست.

باز هم بهش پیام بده، چیزایی بنویس که گلایه و شکایت نباشن، احوالپرسی و امیدواری باشن.

آقایون به دلخوشی و آرامش نیاز دارن، گله و شکایت آقایونو نسبت به ادامه رابطه سرد میکنه.

البته یه جا نوشته بود غر زدن برا زنها مفیده اگه غر نزنن بیمار میشن، ولی خب اکثر اقایون اینو درک نمیکنن یا اگه درک بکنن غر زدن زیاد زن حوصلشونو سر میبره.

هیچی نباید از حد متعادل بیشتر بشه چون اذیت کننده میشه.
    ویرایش توسط Experience : 01-07-2020 در ساعت 12:19 AM

51. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

این نشون میده هنوز به برگشت هردوتون به رابطه امید هست.

باز هم بهش پیام بده، چیزایی بنویس که گلایه و شکایت نباشن، احوالپرسی و امیدواری باشن.

آقایون به دلخوشی و آرامش نیاز دارن، گله و شکایت آقایونو نسبت به ادامه رابطه سرد میکنه.

البته یه جا نوشته بود غر زدن برا زنها مفیده اگه غر نزنن بیمار میشن، ولی خب اکثر اقایون اینو درک نمیکنن یا اگه درک بکنن غر زدن زیاد زن حوصلشونو سر میبره.

هیچی نباید از حد متعادل بیشتر بشه چون اذیت کننده میشه.
    اره من هنوزم منتظرم فقط یک معذرت خواهی خشک و خالی کنه یکم تلاش کنه تا دل شکستم خوب شه آخه من میترسم باز من شروع کنم به محبت کردن اون محبتامو بیجواب بذاره و دوباره حرف زشت بزنه شخصیتمو خرد کنه من دیگه اصن حرفی بهش نزدم چه برسه غر چون همش که نمیشه من بگم بیا مشکلمو حل کنیم بنطرتون چقد دیگه اینطور سرد ادامه میده؟

53. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اره من هنوزم منتظرم فقط یک معذرت خواهی خشک و خالی کنه یکم تلاش کنه تا دل شکستم خوب شه آخه من میترسم باز من شروع کنم به محبت کردن اون محبتامو بیجواب بذاره و دوباره حرف زشت بزنه شخصیتمو خرد کنه من دیگه اصن حرفی بهش نزدم چه برسه غر چون همش که نمیشه من بگم بیا مشکلمو حل کنیم بنطرتون چقد دیگه اینطور سرد ادامه میده؟
    جواب دادن به این سوالتون سخته چون نمیدونم الان به چی فکر میکنه و مشکلش چیه؟

ولی بازم شما پیام بدین احوالپرسی کنین، این شبیه دانه ریختن برا پرندست که کم کم مجبور میشه میاد جلو.

54. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

جواب دادن به این سوالتون سخته چون نمیدونم الان به چی فکر میکنه و مشکلش چیه؟

ولی بازم شما پیام بدین احوالپرسی کنین، این شبیه دانه ریختن برا پرندست که کم کم مجبور میشه میاد جلو.
    راستش حس کردم میخواد سر بحث باز کنه منم دیدم نمیتونم اینطور بلاتکلیف باقی بمونم پیام محترمانه ای فرستادم که بیامشکلمون حل کنیم و باهم صحبتهایی کنیم درحال حاضر حوابی نگرفتم اما واقعا اینطوری رو مخم داره رژه میره نه ولم کرده نه اون ادم مهربون سابق شده امیداوارم از بلاتکلیفی دربیام

55. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

من واقعا میترسم اینا تشونه خیانت باشن نمیتونمم به روش بیارم چیکار کنم باترسم مواجه شم؟چیکارکنم کمتر بهش فکر کنم؟همه ذهننودرگیرکرده قدرت تمرکز ازم گرفته ولی مث قبل عصبی نیسنم خودمو کنترل میکنم

56. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

من واقعا میترسم اینا تشونه خیانت باشن نمیتونمم به روش بیارم چیکار کنم باترسم مواجه شم؟چیکارکنم کمتر بهش فکر کنم؟همه ذهننودرگیرکرده قدرت تمرکز ازم گرفته ولی مث قبل عصبی نیسنم خودمو کنترل میکنم
    عزیزم تموم اینا که میگی ۳ روز جواب ندادن و بعدشم سرد جواب دادن و.. لزوما نشونه خیانت نیستن

خیانت یه جور دیگه شروع میشه

تجربه عزیز به عنوان یه مرد خیلی خوب راهنماییت میکنه چون ذهنیت یه مرد رو خیلی خوب میتونه بفهمه

اما منم به عنوان کسی که به تعداد موهای سرم زن و مرد تو زندگیم دیدم و از نزدیک شاهد انواع مدلهای رابطه بودم بهت میگم خیانت اگه اتفاق بیفته اولش با سردی شروع نمیشه
    اتفاقا برعکس! ادمی که خیانت رو شروع کرده سعی میکنه جوری رفتار کنه که طرفش بو نبره
    زمانی رفتارای سرد شروع میشن که خیانت خیلی عمیق شده باشه و تایم طولانی ازش گذشته باشه یا که طرفش کاملا بو برده باشه و دیگه جای کتمان کردن نباشه

در مورد طرف شما میتونم بگم احتمال اینکه خیانت رخ داده باشه بسیار بسیار کم و ناچیزه

احتمال قویتر اینه که ایشون ذهنش درگیر اینده س
    میخواد با تو باشه اما از موانعی که ممکنه سر راهتون باشن نگرانه
    این هنر شماست که ذهنشو ازاد کنی
    با مهارت نه با پیامهای دم به دقیقه!
    از هوش و تدبیرت استفاده کنی و بهش بفهمونی چیزی که از همه چیز مهمتره عشقه
    و عشق(البته عشق دوطرفه) میتونه موانع بزرگ رو هم از سر راه برداره
    و خیالشو راحت کنی که خودتم کنارشی

سعی کنین با همدیگه موانع رو شناسایی کنین و واسه حذف اون موانع تلاش کنین

کلا سعی کن فکرای ناخوشایند به ذهنت نیاری
    ذهن ادم جاذب همه رخدادهاست چه مثبت چه منفی
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

57. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

راستش حس کردم میخواد سر بحث باز کنه منم دیدم نمیتونم اینطور بلاتکلیف باقی بمونم پیام محترمانه ای فرستادم که بیامشکلمون حل کنیم و باهم صحبتهایی کنیم درحال حاضر حوابی نگرفتم اما واقعا اینطوری رو مخم داره رژه میره نه ولم کرده نه اون ادم مهربون سابق شده امیداوارم از بلاتکلیفی دربیام
    بازم بهش پیام بفرست احوالپرسی کن و بگو بیا حرفامونو بزنیم مشکلاتمونو حل کنیم با سکوت و دور از هم بودن مشکل حل نمیشه.

59. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

بازم بهش پیام بفرست احوالپرسی کن و بگو بیا حرفامونو بزنیم مشکلاتمونو حل کنیم با سکوت و دور از هم بودن مشکل حل نمیشه.
    جواب پیامامو نداد ۲ پیام فرستادم که زیاد نباشه و بقول شما رو مخش رژه نرم و از خودم خستش نکنم پیام دوم دادم گفتم از هیچی نگران نباش فقط منطقی حرف میزنیم نمیذاریم دعوا و مشاجره بشه اما از دیروز ظهر نه آنلاین شده نه جواب داده بنظرتون باز پیام بدم کلافش نمیکنم؟یا بپرسم چرا ج ندادی؟چیکار کنم؟یعنی از دیروز بعدازظهرتاالان گوشیش چک نکرده؟دلیل دیر جواب دادناش چیه؟

61. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

عزیزم تموم اینا که میگی ۳ روز جواب ندادن و بعدشم سرد جواب دادن و.. لزوما نشونه خیانت نیستن

خیانت یه جور دیگه شروع میشه

تجربه عزیز به عنوان یه مرد خیلی خوب راهنماییت میکنه چون ذهنیت یه مرد رو خیلی خوب میتونه بفهمه

اما منم به عنوان کسی که به تعداد موهای سرم زن و مرد تو زندگیم دیدم و از نزدیک شاهد انواع مدلهای رابطه بودم بهت میگم خیانت اگه اتفاق بیفته اولش با سردی شروع نمیشه
    اتفاقا برعکس! ادمی که خیانت رو شروع کرده سعی میکنه جوری رفتار کنه که طرفش بو نبره
    زمانی رفتارای سرد شروع میشن که خیانت خیلی عمیق شده باشه و تایم طولانی ازش گذشته باشه یا که طرفش کاملا بو برده باشه و دیگه جای کتمان کردن نباشه

در مورد طرف شما میتونم بگم احتمال اینکه خیانت رخ داده باشه بسیار بسیار کم و ناچیزه

احتمال قویتر اینه که ایشون ذهنش درگیر اینده س
    میخواد با تو باشه اما از موانعی که ممکنه سر راهتون باشن نگرانه
    این هنر شماست که ذهنشو ازاد کنی
    با مهارت نه با پیامهای دم به دقیقه!
    از هوش و تدبیرت استفاده کنی و بهش بفهمونی چیزی که از همه چیز مهمتره عشقه
    و عشق(البته عشق دوطرفه) میتونه موانع بزرگ رو هم از سر راه برداره
    و خیالشو راحت کنی که خودتم کنارشی

سعی کنین با همدیگه موانع رو شناسایی کنین و واسه حذف اون موانع تلاش کنین

کلا سعی کن فکرای ناخوشایند به ذهنت نیاری
    ذهن ادم جاذب همه رخدادهاست چه مثبت چه منفی
    اره راست میگین احتمال خیانت کمه اما خوب اینقدر جامعه بد شده میترسم ولی بهرحال ممنون از نظرات مفیدتون یکم بیشتر راهنمایی میکنین چطور ارزش عشقمونو بهش یاداور شم؟

62. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

اره راست میگین احتمال خیانت کمه اما خوب اینقدر جامعه بد شده میترسم ولی بهرحال ممنون از نظرات مفیدتون یکم بیشتر راهنمایی میکنین چطور ارزش عشقمونو بهش یاداور شم؟
    با کلام و رفتارت یاداوریش کن
    رفتار درست به این شکل که نه بیش از حد خودتو مشتاق نشون بدی و مدام پیام و زنگ و.. که اون فک کنه فقط تویی که میخوای و کفه سنگین عشق فقط سمت شماست
    نه که سرد باشی و اصلا تماسی نگیری و پیامی ندی که فک کنه ازش مایوس شدی و دل بریدی!
    بلکه اعتدال باشه در ارتباط و تبادل پیامها

کلامی هم میتونی بهش بگی این عشق واسه هردوتامون باارزشه و زمان گذاشتیم پاش
    نباس بذاریم چیزی که با همه وجودمون ساختیم دستخوش حاشیه ها قرار بگیره
    بهش بگو اگه گله ای داری رک بگو منم اگه گله داشته باشم رک میگم
    بقول تجربه با سردی و دور از هم بودن مشکل حل نمیشه
    بلکه عمیقتر میشه

بهش اینطور بگو:
    حرف دلتو به من بگو که منم بتونم راحت حرف دلمو بگم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

63. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

جواب پیامامو نداد ۲ پیام فرستادم که زیاد نباشه و بقول شما رو مخش رژه نرم و از خودم خستش نکنم پیام دوم دادم گفتم از هیچی نگران نباش فقط منطقی حرف میزنیم نمیذاریم دعوا و مشاجره بشه اما از دیروز ظهر نه آنلاین شده نه جواب داده بنظرتون باز پیام بدم کلافش نمیکنم؟یا بپرسم چرا ج ندادی؟چیکار کنم؟یعنی از دیروز بعدازظهرتاالان گوشیش چک نکرده؟دلیل دیر جواب دادناش چیه؟
    منظورم از پیام دادن، اس ام اس هست.
    پیامهای شبکه های اجتماعی رو ممکنه چک نکنه.

65. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

با کلام و رفتارت یاداوریش کن
    رفتار درست به این شکل که نه بیش از حد خودتو مشتاق نشون بدی و مدام پیام و زنگ و.. که اون فک کنه فقط تویی که میخوای و کفه سنگین عشق فقط سمت شماست
    نه که سرد باشی و اصلا تماسی نگیری و پیامی ندی که فک کنه ازش مایوس شدی و دل بریدی!
    بلکه اعتدال باشه در ارتباط و تبادل پیامها

کلامی هم میتونی بهش بگی این عشق واسه هردوتامون باارزشه و زمان گذاشتیم پاش
    نباس بذاریم چیزی که با همه وجودمون ساختیم دستخوش حاشیه ها قرار بگیره
    بهش بگو اگه گله ای داری رک بگو منم اگه گله داشته باشم رک میگم
    بقول تجربه با سردی و دور از هم بودن مشکل حل نمیشه
    بلکه عمیقتر میشه

بهش اینطور بگو:
    حرف دلتو به من بگو که منم بتونم راحت حرف دلمو بگم
    شما درست میگین بجای گلایه و شکایت مدام که بیا ازدلم دربیار و مدام بهش بگم دلمو ش************دی و عذاب وجدانشو جریحه دار کنم باید یادش بیارم چقدر عاشقیم امشب اگه شرایطش پیش بیاد میگم گفت اگه بتونه آنلاین میشه وگرنه باید تا پایان امتحاناتمون صبر کنم تا اوضاع مناسب باشه راستش من از اول قصد داشتم صبر کنم تا اتمام امتحانات نمیدونم چرا یهو بیقرار میشم که همین الان باید مشکلمو حل کنم چون اصلا تمرکز ندارم برای امتحانام الان آرومتر شدم چون اونم گف قصدش تموم کردن نیست و من گفتم مایلی درست کنیم حیفه عشقمونه گفت آره حرفاتون فوق العاده دلگرمم میکنه و راهنمای خوبی هستن تشکر فراوان از شما

66. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

منظورم از پیام دادن، اس ام اس هست.
    پیامهای شبکه های اجتماعی رو ممکنه چک نکنه.
    منم smsدادم ولی فکر کنم به دستش نرسیده چون تو مجازی ازش پرسیدم چرا جواب ندادی گف چیو جواب ندادم همینطور که شما گفتین دارم پیش میرم یکم تو حرفاش و استیکراش داره محبت نمایان میشه خیلی کم منم در حد خودش کم محبت میکنم محترمانه حرف میزنیم امشب گفت اگه بتونه به امید خدا میاد راجع مشکلمون بحرفیم وگرنه بنظرتون بهتره من به پایان امتحاناتمون موکول کنم و روش فشار نیارم درسته؟بعد یک نظر دیگه ازتون بپرسم ما گذشته هرروز صبحبخیر و شبا شبخیرمیگفتیم که این مدت قطع شده بود و حس میکنم این پیاما حس مثبت خوبی میداد به هردومون بنطرتون من شروع کننده مجدد این صبحبخیراوشبخیرا باشم؟یا چون الان کمه محبتش اینا زیاده رویه و دل زدش میکنه؟من از شما نهایت تشکر دارم راهنماییتون کمک زیادی بهم کرد رفتارش خیلی بهتر شده

68. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منم smsدادم ولی فکر کنم به دستش نرسیده چون تو مجازی ازش پرسیدم چرا جواب ندادی گف چیو جواب ندادم همینطور که شما گفتین دارم پیش میرم یکم تو حرفاش و استیکراش داره محبت نمایان میشه خیلی کم منم در حد خودش کم محبت میکنم محترمانه حرف میزنیم امشب گفت اگه بتونه به امید خدا میاد راجع مشکلمون بحرفیم وگرنه بنظرتون بهتره من به پایان امتحاناتمون موکول کنم و روش فشار نیارم درسته؟بعد یک نظر دیگه ازتون بپرسم ما گذشته هرروز صبحبخیر و شبا شبخیرمیگفتیم که این مدت قطع شده بود و حس میکنم این پیاما حس مثبت خوبی میداد به هردومون بنطرتون من شروع کننده مجدد این صبحبخیراوشبخیرا باشم؟یا چون الان کمه محبتش اینا زیاده رویه و دل زدش میکنه؟من از شما نهایت تشکر دارم راهنماییتون کمک زیادی بهم کرد رفتارش خیلی بهتر شده
    صحبت در مورد مشکل رو به بعد امتحانات نگهدارید چون مهمه و باید با آرامش خاطر انجام بشه.
    ولی صبح بخیر و شب بخیر گفتن و احوالپرسی فکر نکنم مشکلی پیش بیاره.

70. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

صحبت در مورد مشکل رو به بعد امتحانات نگهدارید چون مهمه و باید با آرامش خاطر انجام بشه.
    ولی صبح بخیر و شب بخیر گفتن و احوالپرسی فکر نکنم مشکلی پیش بیاره.
    بله موافقم باید صبر کنم دیشبم نتونست بیاد راجبش حرف بزنیم ممنوت از راهنماییتون

72. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

همه چیز خراب شد مادرش فهمید بازم ما رو به زور از هم جدا کردن فقط لحظه اخر گف عاشقتم و جونمو قسم خورد فراموشم نمیکنه اما گف باید فاصله بگیریم بخاطز مادرش

74. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    5

باورم نمیشه حرفاش نمیدونم راست بود دروغ بود هزار تا سوال بیجواب تو ذهنم گذاشتو رف بنظرتون چطور با این درد کنار بیام؟بجز مشاوره چ راه هایی برای فراموشی موقت اون وجود داره؟که درد دلتنگیم و وابستگیم کم شه؟باورم نمیشه این همه تلاش کردم تهشم با یک کلمه که قسمتم نبود و الان باید جدا باشیم خودمو گول بزنم مگه قراره چقد عمر کنم؟قبل گفتن و اعتراف عشقش یجور عذاب و گریه بعدشم جدایی و زور خانواده ها پشت هم

75. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

همه چیز خراب شد مادرش فهمید بازم ما رو به زور از هم جدا کردن فقط لحظه اخر گف عاشقتم و جونمو قسم خورد فراموشم نمیکنه اما گف باید فاصله بگیریم بخاطز مادرش
    ببخشید من روراست حرف میزنم، پسری که با حرف مادرش از عشقش دست بکشه به درد زندگی مشترک و ازدواج نمیخوره.

مادر جای خودشو داره و عشق و همسر جای خودشو.
    نباید هیچکدومو فدای دیگری کرد.

76. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد