نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نامردی

1875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39005
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نامردی

سلام همون طور که در جریان بودین من پسر خالم رو دوست داشتم امروز اون یکی پسر خالم که ماجرای مارو میدونست حرفایی بهم زد که داغونم کرد خیلی ناراحتم اگه خودکشی گناه نبود همین الان این کارو میکردم اون بهم گفته بود قبلا فقط عاشق یه نفر بود که دوسال باهم بودن و هیچ کاری نکردن دست همو گرفتن و گفت دیگه هیچ حسی بهش نداره اما این پسرخالم میگه که هنوزم هفته ای یه بار باهم درتماسن و حتی با اون دختر رابطه جنسی داشته حتی میگفت وقتی دوست دختر داشته هم رابطه جنسی با اونا داشته حتی وقتی با من بود هم با یه دختر بود و الانم که دیگه باهم نیستیم با اون رابطه داشته میگفت دو سه روز پیش گوشیش رو نگاه کردم دیدم با دو سه تا دختر داره چت میکنه همه ناراحتیم از اینه چرا با من این کارو کرد مگه من دختر خالش نیستم ینی این همه مدت گولم زده؟خیلی بده بفهمی یکی یه سال تمام داشته مسخرت میکرده خیلی حالم بده خیلی...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نامردی

نقل قول نوشته اصلی توسط nilan نمایش پست ها
    سلام همون طور که در جریان بودین من پسر خالم رو دوست داشتم امروز اون یکی پسر خالم که ماجرای مارو میدونست حرفایی بهم زد که داغونم کرد خیلی ناراحتم اگه خودکشی گناه نبود همین الان این کارو میکردم اون بهم گفته بود قبلا فقط عاشق یه نفر بود که دوسال باهم بودن و هیچ کاری نکردن دست همو گرفتن و گفت دیگه هیچ حسی بهش نداره اما این پسرخالم میگه که هنوزم هفته ای یه بار باهم درتماسن و حتی با اون دختر رابطه جنسی داشته حتی میگفت وقتی دوست دختر داشته هم رابطه جنسی با اونا داشته حتی وقتی با من بود هم با یه دختر بود و الانم که دیگه باهم نیستیم با اون رابطه داشته میگفت دو سه روز پیش گوشیش رو نگاه کردم دیدم با دو سه تا دختر داره چت میکنه همه ناراحتیم از اینه چرا با من این کارو کرد مگه من دختر خالش نیستم ینی این همه مدت گولم زده؟خیلی بده بفهمی یکی یه سال تمام داشته مسخرت میکرده خیلی حالم بده خیلی...
    عزیزم اینقدر ناراحت نباش تازه باید الان خوشحالم باشی که این موضوع روحالا فهمیدی وازاین دیرترنشده اگه بعدازازدواج این موضوعو می فهمیدی که بدتربود.سعی کن دیگه بهش فکرنکنی واگه اومد سراغت ردش کن.
    خودکشی به خاطریه همچین آدمی اشتباه محضه.

3. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط nilan نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اگه کسی در حق شما کاری کرده که باعث ناراحتیون شده، باید بدونید 100 درصد حقتون این نبوده، پس خودتون رو سرزنش نکنید.
    با پسر خاله ها قطع ارتباط کنید و اجازه نزدین به خودشون اجازه بدن بهتون نزدیک بشن یا خودمونی حرف بزنن باهاتون.
    این موضوع رو تموم شده بدونید و دیگه تو گذشته دنبال چرا و چطور و آخه چرا و... نباشید. موضوعیه که تموم شده.

مقصر شما نیستی، و نقشی هم توش نداشتی، پس دنبال سرزنش خودت نباش. باهوش ترین آدم ها هم وقتی اعتماد میکنند، ممکنه در حقشون جفا بشه.
    پس فراموش کن.

ضمناً میتونی از طریق ماما ها مشکلت رو پیگری کنی...

فکر کردن به خودکشی بی معنی ترین کار ممکنه، شما هیچ نقش مستقیمی در به قول خودتون نامردی اون آدم نداشتید.

5. 2 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39005
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون اما من اجازه ی دست درازی بهش ندادم که بخوام برم پیش ماما تنها ناراحتیم از اینه که یه سال منو سرکار گذاشته و این همه که میگفت دوست دارم همش الکی بوده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد