صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 47

موضوع: دوست پسر خوب

494
  1. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    تشکر شده 1,833 بار در 1,220 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوست پسر خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ازتون خواهش میکنم یکم به حرفهای این روشنفکر جامعتون فکر کنید
    روشنفکری ربطی به مدرک ندارد ولی از 85 میلیون جمعیت یکنفر میشه رجبعلی خیاط که کمی از ایت الله بهجت رحمت الله نداشته به نظر بنده
    اما غربی که فرمودی صنعت گرا هستن باید بگم که اگر شما شنیدی بنده با اینکه دوست نداشتم بگم اما الان شهر ایاشی در رومانی هستم و دیروز بلغارستان بودم و پریروز ترکیه و اتفاقا ظهر که از خواب بیدار میشیم میریم بیرون وداخل شهر گشت میزنیم و با کمک برنامه تا اونجایی که میشه با افراد جامعه مشورت میکنیم و متاسفم که شما به گفته خودت هرچیزیرو عقلانی قبول میکنی اما قول میدم تاحالا پاتو از مرز بیرون نذاشتی که این حرفهارو میزنی
    حالا نرفتن ایرادی نداره و خیلیا مثل پدر خودم توی بازار فرش تهران اسمشو تریلی نمیکشه و نزدیک به پنجاه ساله کاسبه بازاره اما عربستان رفت بخاطر مکه و عراق رفته برای زیارت اما حداقلش یک سرچ توی گوگله و یکم تحقیق کردن و بالا بردن اطلاعات
    اگر تحصیل برای شما کارآمد نبوده دلیل این نمیتونه باشه به دیگران پیشنهاد بدید " بنده هم دیدم قرار برای یک مشت نفهم بیشعور حمالی کنم و اونا یونجشو بخورن خودم کار کردم و رفتم برای پدرم با افتخار میگم حمالی کردم و در کنارش هم درس خوندم توی بهترین دانشگاه آزاد تهران بنام تهران جنوب پوستم کنده شد کار کنم و درس بخونم که اونوقت یک ی با مدرک ابتدایی و سیکل بیاد بگه هیچ فرقی بین منو شما نیست . توام میرفتی میخوندی که همسطح خودم نگاهت کنم مگه من گفتم نرو یا جلوتو گرفتم
    اتفاقا اون خانم خیلی محترمانه برخورد کرد که شمارو نقد کرد و توضیح داد این یعنی اینکه به چشمش اومدید چون اگر من بودم میگفتم ارزش نداره با کسی که انقدر اعتماد به سقف داره وارد مذاکره بشم چون اعتماد به نفس منم میبره زیر سوال و دیگران از من ایراد میگیرن که حالا یچیزی گفت تو چرا جوابشو دادی
    بله بخاطر موقعیت اجتماعی یکی هزینهاشو نمیتونه پرداخت کنه یکی کمک خرج خانوادست یکی بفکر جهیزیه خواهرش و .... اما کسی که موقعیتشو داشته باشه چرا نباید بخونه و نمیخواید قبول کنید این طرز فکر اشتباهه آقای روشن فکر
    یک سوال میپرسم عقلتون تفهیم بشه و نیازی به جواب دادن نیست"اگر در دو شب پشت هم برای شما دوتا خواستگار بیاد و یکیشون دکتر و یکیشون کارگرخدمات باشه ترجیح میدی خواهرتو به کدومشون بدی
    خخخخخخ رانندگی چه ربطی داشت به تحصیل " مثل اینه که بگی مکانیک چون تعمیرکاره ماشینش نباید خراب بشه اصلا
    داداش گلم چی زدی راستشو بگو قول میدم راز بمونه
    پارتی بازی نمیشه یعنی ؟ " واقعا جدی گفتی این حرفو " یعنی یارو رییس جمهور شد بعد بخاطر ماست مالی مدرک دکترای افتخاری بهش دادن دروغ بود . بابا میدونم خواب نیستی اما چشماتو باز کن حداقل ترو به خدا قسم اگر ندیدی یکم چشماتو بازکن ببین کجای کاری الان که دیگه ترسی ندارم میگم از اون یک دست چلاق تا آخرین نفراتشون همه مدرک تحصیلیشون دیپلم بوده و الباقیشو فقط حوزه شبا درس میخوندن که روشون زیاد بشه تو چشمات نگاه کنن بگن بیت المال و تریلیون دلاری بالا بکشن
    در ضمن گوشزد کنم تو نه شما اینجا چاله میدون نیست روشنفکر جامعه و میتونی سطح آداب معاشرتتو از دیگران بپرسی در چه سطحیه و دیگران چی میگن و توی این 3هفته برخوردم با دیگران چطور بوده
    خود شما چندنفرو با حرفات ناراحت کردی " اسم نمیبرم . از تمام اعضای فعال بپرس ببین من کسیو ناراحت کردم یا بد حرف زدم . روشنفکر توی این زمینه هم تحقیق لازم شدی
    راست میگی هر جامعه به کارگر خدمات و بقول خودت شتر چرون نیازمنده و خود همینها میتونه یک تخض محسوب بشه اگر همه دکتر و مهندس بشن پس کی خدماتچی بشه کی شتر چرون
    یکبار دوستانه به شما گفتم در حد خانواده من که هیچ در حد سرایدار ساختمونم نیستی و خواهش کردم در این زمینه کوتاه بیای درسته
    اینکه اجازه نداد دوتا دلیل میتونه داشته باشه
    اول اینکه متوجه بشه کی .... خور خانوادشه
    دوم اینکه کی دوست داره .... خوری خانوادگیش باشه
    ما که هنوز اعلام نکرده بودیم نظر بدی اما این یک پرس نوش جونتون و اشکالی نداره . اول دور لبتونو پاک کنید و بعد تشریف ببرید نیاز بود خبرتون میکنم
    قبل از رفتن اینم یادآوری کنم که من چیزی نخوردم که موقع پس دادن بسوزم اما اونی که شما خوردی فلفلی بود و به احتمال زیاد با خونریزی همراه باشه براتون
    من هیچ موقع خودمو بالاتر از کسی ندیده و نمیبینم مگر اینکه خود شخص انقدری کوچیک باشه که برای دیدن مجبور به خم کردن گردن باشه
    همینجا از تمامی دوستان معذرت میخوام که زیادی تایپ کردم و وقتتون رو گرفتم
    خاک پای تک تک دوستان هستم اما شما خدمتت عارضم که حیفم میاد بیشتر از این بهت بها بدم که بیشتر گلوت بادکنه و خودتو با من مقایسه کنی و اگر بنده چیزی بلد نباشم میگم نمیدونم نه اینکه الکی حرف بزنم نفهمیده و نسنجیده چیزی بگم که دیگران بخوان محترمانه بگن باز مادر عروس شروع کرد تعمیرکاری که بهش بگم بلد نیستم و بخواد بخنده تایلیورو یجوری فرو میکنم که از پس گردنش بخیه بزنن
    شب بر همگان خوش
    کلاً خسته کننده ای.

پستتو کامل نمیخونم چون ارزش خوندن نداره.

همش میخوای بگی باسوادم باسوادم باسوادم، باسوادم باسوادم باسوادم.

آدمو یاد کلیپ زیر میندازی که طرف هی میگه برادرمه برادرمه برادرمه:
    امضای ایشان

2. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    تشکر شده 59 بار در 45 پست
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

[QUOTE=Experience;286251]کلاً خسته کننده ای.

آدمو یاد کلیپ زیر میندازی که طرف هی میگه برادرمه برادرمه برادرمه

خخخخخخخخ باشه تو راست میگی فقط به پروپام نپیچ جان مادرت بذار به زندگیمون برسیم به اندازه کافی سوهان اعصاب دارم تو دیگه مته نباش

3. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

خیلیا کم که نمیارن هیچ زیادم میارن و تقدیم شما میکنن شما میتونی بجای زاپاس ازش استفاده کنی و لذت ببری
    یک ضرب المثل قدیمی هست میگه هرموقع گفتن ... " بپر وسط بگو من
    حتما انقدر تیکه چسبوندی به تودت که مثل توپ 40 تیکه هرچیزی گبرت میاد میچسبونی به یه جات پس چرا بقیه به خودشون نگرفتن
    میدونی چرا " چون دور از جون بقیه انقدری تحصیلات دارن که متوجه بشن کجا باید حرف بزنن و کجا خاموش باشن حالا فهمیدی تحصیلات چقدر ادمو فهمیده میکنه
    بعدشم اینکه تو اگر مرد بودی اون تاپیک نظرتو ویرایش نمیکردی که 3 نفر توی خصوصی نگن طرف بیشعوره این حرفو زده به دل نگیر
    باید نقل قول میگرفتم از شعری که طلاوت کرده بودی و هرجا گاله باز میشد میکردم حلقت دیگه طلاوت کردن یادت بره دری وری نگی
    اوی تویی که الان ادای بهروز وثوقو در میاری مگه قبل از رفتنم نگفتم اگر اندازه پیک'نیک وجود داری بیا شخصی بگو کجا ببینمت و گفتم هرجا بگی میام تک و تنها پس چرا اونروز مثله جمیله عربی رقصیدی و خودتو زدی به اون راه ترسیدی جای ماچم روی لپت بمونه یا بخییه پس گردنت حکایتو بیان کنه
    هنوزم دیر نشده به خدا " انقدری مثل تو زیر دستم بودن که به هرکدومشون بگم به نیابت از من بیان ماچت کنن برن اوندفعه توی خصوصی گفتم الان توی جمع اعلام میکنم
    خواهشا روسریتو قایم نکن و ادای ادم خوبارو درنیار بخدا حرمت اونایی که روسری سرشونه از من بیشتره پس توام مثل همه روی سر من جا داری " اخه چی دیدی تو خودت نفله که بخوای جواب منو بدی . اونموقع که باید جواب میدادی مثل سیب سرخ نسیب خودم باشی جواب ندادی قربونش برم خداهم که توبه کنندگانو دوست داره و یکبار هم بخاطر تو توبه میشکستم چی مشد مگه
    حالا که میدونی دست رسی ندارم لات شدی اما از اونجایی که من رفیق بازم میگم جهنم و ضرر بزار یبارم دوستان بجای ما بخورن نوش جونشون
    امیدوارم از درجه نفهمی ارتقاع پیدا کرده باشی ولی اگر همچنان در عصر نفهمی بسر میبری شخصی یک شماره تماس بفرست میگم اسماعیل انگوری بچه ناف خاک سفیده ملقب به اسی بچه خور باهات تماس بگیره و خرج ایاب ذهابشم با خودم میگم بره از برادرم بگیره
    فکراتو بکن منتظرتم
    همین حرفات و رفیق باز بودنت نشون میده سوادت چقدر در رشد آداب و معاشرتت نقش ایفا کرده، هر چقد میخوای زور بزن و تقلا کن.

من به این یقین رسیدم آگاه بودن و ادب داشتن هیچ ربطی به مدرک تحصیلی نداره و تو خودت با حرفات و نشون دادن شخصیتت حرف منو اثبات میکنی.

آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست

وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست

حال متکلم از کلامش پیداست

از کوزه همان برون تراود که در اوست

شیخ بهایی
    امضای ایشان

4. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin"66 نمایش پست ها
    کلاً خسته کننده ای.

آدمو یاد کلیپ زیر میندازی که طرف هی میگه برادرمه برادرمه برادرمه

خخخخخخخخ باشه تو راست میگی فقط به پروپام نپیچ جان مادرت بذار به زندگیمون برسیم به اندازه کافی سوهان اعصاب دارم تو دیگه مته نباش
    تو اگه شخصیت بی ادبتو به رخ ما نکشی من به تو کاری ندارم.
    امضای ایشان

5. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

دنیا بهم یاد داده با هرکس مثل خودش رفتار کنم . توی با ادب اولش شروع کردی نکنه یادت رفت بابامو کتک بزنم
    در کل این که من چی هستم و نیستم به خودم مربوطه و به تو هم هیچ ربطی نداره حالا اگر دوست داری هی ربطش بدی به خودت سیم رابط تقدیمت کنم
    دیگه دور و برم نبینمت که این تذکر آخری بود و اصلا خوش نمیبینی سومیشو نشونم بدی
    الانم سوت خوش گذشتو بزن و دکمه فرارکنو فشار بده . یا علی مددی
    امضای ایشان
    آهآی دلیل سر دردم"خودم بد عادتت کردم
    یکم فکر کنی میفهمی"خود من آدمت کردم

6. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

دنیا بهم یاد داده با هرکس مثل خودش رفتار کنم . توی با ادب اولش شروع کردی نکنه یادت رفت بابامو کتک بزنم
    در کل این که من چی هستم و نیستم به خودم مربوطه و به تو هم هیچ ربطی نداره حالا اگر دوست داری هی ربطش بدی به خودت سیم رابط تقدیمت کنم
    دیگه دور و برم نبینمت که این تذکر آخری بود و اصلا خوش نمیبینی سومیشو نشونم بدی
    الانم سوت خوش گذشتو بزن و دکمه فرارکنو فشار بده . یا علی مددی
    یه جور میگی پدرم پدرم انگار مثلاً چه تحفه ای هست پدرت، پدرتو من باید سیلی زیر گوشش بزنم تا بفهمه چه آشغاله بی شخصیتی تحویل جامعه داده، البته مشخصه که خودشم شخصیت چندان موجهی نداشته که پس انداخته اش شدی تو.

اتفاقاً این منم که با هر کسی مناسب شخصیت خودش حرف میزنم و تویی که باید پاتو از گلیمت درازتر نکنی.

حالا هی حرف بزن تا بیشتر بسوزی و بی شخصیتیت بیشتر اثبات بشه.
    امضای ایشان

7. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    یه جور میگی پدرم پدرم انگار مثلاً چه تحفه ای هست پدرت، پدرتو من باید سیلی زیر گوشش بزنم تا بفهمه چه آشغاله بی شخصیتی تحویل جامعه داده، البته مشخصه که خودشم شخصیت چندان موجهی نداشته که پس انداخته اش شدی تو.

اتفاقاً این منم که با هر کسی مناسب شخصیت خودش حرف میزنم و تویی که باید پاتو از گلیمت درازتر نکنی.

حالا هی حرف بزن تا بیشتر بسوزی و بی شخصیتیت بیشتر اثبات بشه.
    کو.....کشه اونی که نزنه . بی .... وس اونی اونیکه نزنه زیر گوش آقام
    اگر مادرت بچه جمشید یا همون شهر نو نبوده بیا خصوصی
    کو.......کشی اگر نیای بچه شهرنو
    تو اگر پسر بابات بودی من همون اودش گفتم بچه ..... کش بیا خصوصی ببینم چند چندی نه بین جماعت وایسی مثل بابات جمیله'وار برقصی
    خودت میدونی بچه کجا بلشی . بازم میگم وجودتو نشون بده من از توی کو..... کش کمتر ار کسی سر قرارت نیومدمیام جلوی جمع اعلام میکنم از توی بچه شهر نو کمتر بودم
    بیا خصوصی
    ولی اگر نیومدی هرجا شعر طلاوت کنی یجور رنگیت میکنم که هیچ کارواشی قبولت نکنن حتی کثافت روی تنتو بشورن ولد .....
    امضای ایشان

8. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

داستان گلیمو از مامان جونت بپرس بهت میگه
    تمامم توی اعتقاداتت بچه شهر نو امضاتو بزار خدا پدر مملکت جمهوری اسلامیرو بیامرزه که باعث نجات مادرم شد زیر دست و پا له نشه
    بیا خصوصی یک راز بهت بگم داداش گلم . هرچند مامان گفت به روت نیارم پدرم باباته اما خودت نذاشتی دیگه بیا بهت توضیح بدم
    امضای ایشان

9. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

ناموس نداره اونی که اینجا دیگه حرفی بزنه . شاید توی در پیت که توی شهر نو بزرگ شدی این حرفا معنی نداشته باشه اما من اینجا به خیلیا گفتم آبجی و حرمت خواهریشونو دارم
    امضای ایشان

10. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

کو.....کشه اونی که نزنه . بی .... وس اونی اونیکه نزنه زیر گوش آقام
    اگر مادرت بچه جمشید یا همون شهر نو نبوده بیا خصوصی
    کو.......کشی اگر نیای بچه شهرنو
    تو اگر پسر بابات بودی من همون اودش گفتم بچه ..... کش بیا خصوصی ببینم چند چندی نه بین جماعت وایسی مثل بابات جمیله'وار برقصی
    خودت میدونی بچه کجا بلشی . بازم میگم وجودتو نشون بده من از توی کو..... کش کمتر ار کسی سر قرارت نیومدمیام جلوی جمع اعلام میکنم از توی بچه شهر نو کمتر بودم
    بیا خصوصی
    ولی اگر نیومدی هرجا شعر طلاوت کنی یجور رنگیت میکنم که هیچ کارواشی قبولت نکنن حتی کثافت روی تنتو بشورن ولد .....
    هنوز نزده سوت کشیدی گریت دراومد؟ آخی ناااااااازی جوجو کوچولو!

مشخصه باسوادی باسوادی باسوادی، باسوادی باسوادی باسوادی، طلاوت نکن نه تلاوت کن، تو که املای یه کلمه ساده رو بلد نیستی برا من از باسواد بودن دم میزنی، تو که نقل قول گرفتن از پستها رو بلد نیستی دم از سواد میزنی، یه کوچه بازاری بیشتر نیستی الکی قمپز در نکن و خالی نبند، بهرحال حتی اگه مدرک داشتنت خالی بندی نباشه شخصیتت در حد همون کوچه بازاری و لات بودنه، و قشنگ اثبات میکنی مدرک برا ادم ادب و شخصیت نمیاره.

راستی نمیخواستم بگم ولی کی به کیه خالی بندی که حناق نمیاره بذار منم خالی ببندم محض دلخوشی، دو هفته است اومدم سئول پایتخت کره جنوبی، الانم داریم با یانگوم دمنوش جینسینگ میخوریم خخخخخخخ.
    ویرایش توسط Experience : 08-10-2019 در ساعت 04:21 PM
    امضای ایشان

11. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

ناموس نداره اونی که اینجا دیگه حرفی بزنه . شاید توی در پیت که توی شهر نو بزرگ شدی این حرفا معنی نداشته باشه اما من اینجا به خیلیا گفتم آبجی و حرمت خواهریشونو دارم
    کوچه بازاریه لات.

ناموس رو تو نداری که 12 سال دختر مردمو الاف خودت کردی، وحشی زاده بی غیرت بی شرف.

تو غلط میکنی که اینجا کسیو خواهر صدا میکنی، تو چه صنمی با خانمهای سایت داری که خواهر صداشون کنی و احساس نزدیک بودن و فامیلیت باهاشون داشته باشی؟

گمشو برو همون بلغارستان خوشگذرونی کن زودتر ایدز بگیر بمیر ایکبیری.
    امضای ایشان

12. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

اولا که معلوم شد کی ناموس داره کی نداره
    دوما گوه خوریش به تو نیومده به کی گفتم آبجی یا میخوام بگم
    سوما قبلا اعلام کردم داداشمی بیوجود . مرد نیستی بدبخت خاک عالم بر سر اونی که به تو زن داده یا میخواد بده . قول میدم تو از اون دسته ادمهایی که زنتو جلوی چشمات میبرن استخر پارتی امثال شما متاسفانه توی جامعه زیاد شده دور از جون جمع
    اینم برای کلام آخر گفتم که کوه زیادی نخوری چون حرفات همشون بو داره
    بو دار نبود 12 سال آبجیتو جلوی چشمات بلند نمیکردم ببینی و هیچی نگی . میخوای جار بزنم همه بفهمن چه خبره
    انقدری مرد بودم که توی بیناموس با چاقو بله بگیری ازش سر سفره عقد اما الان کنار من باشه و با اجازتون بگم مقصدم فنلانده و قول میدم اگر مرد بودی و امدی خواهرتو تقدیمت کنم ببری
    اصلا دوست نداشتم بقیه بفهمن من برای چی اومدم توی این سایت و نیتم چیه اما الان میگم بذار همه بفهمن من پای عشقم وایسادم و اون چیزی که گفتی از شتر بگیرم دستم با این کار دادم دست آبو اجدادت که بفهمی به دختر بی زبون زور گفتن هنر نیست
    من مرد بودم پای خواهرت وایسادم توام مرد باش بیا خواهر خونیتو که ناموسته ببر
    امضای ایشان

13. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

حالا برو هی برای دیگران گوه خوری کن و راهنماییشون کن بگو من اینجوری مرد بودم
    بچه لاشی نذار سکه یه پولت کنم که همین دوزار دلخوشی توی این سایتو ازت بگیرم نتونی سربلند کنی
    حالا هی بخور منم پشت بندش خرابت کنم حال کنی
    حالا بهت نشون میدم کی مرد بود . به احترام حرف آبجیت که حیفم میاد بگم خواهرته دیگه اینجا بهت هیچی نمیگم اما تو تونستی پای صحبتهای کسی نظر بده من میدونم چیکار کنم
    امضای ایشان

14. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

......
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 08-10-2019 در ساعت 05:54 PM
    امضای ایشان

15. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

[QUOTE=Experience;286264]هنوز نزده سوت کشیدی گریت دراومد؟ آخی ناااااااازی جوجو کوچولو!

مشخصه باسوادی باسوادی باسوادی، باسوادی باسوادی باسوادی، طلاوت نکن نه تلاوت کن، تو که املای یه کلمه ساده رو بلد نیستی برا من از باسواد بودن دم میزنی، تو که نقل قول گرفتن از پستها رو بلد نیستی دم از سواد میزنی، یه کوچه بازاری بیشتر نیستی الکی قمپز در نکن و خالی نبند، بهرحال حتی اگه مدرک داشتنت خالی بندی نباشه شخصیتت در حد همون کوچه بازاری و لات بودنه، و قشنگ اثبات میکنی مدرک برا ادم ادب و شخصیت نمیاره.

راستی نمیخواستم بگم ولی کی به کیه خالی بندی که حناق نمیاره بذار منم خالی ببندم محض دلخوشی، دو هفته است اومدم سئول پایتخت کره جنوبی، الانم داریم با یانگوم دمنوش جینسینگ میخوریم خخخخخخخ.[/UOTEQ]
    اینم برای نقل قول
    اونجای زن عموی آبجیت که میشه مادر شوهد آبجیت اگر تو پاتو تاحالا از مرز گذاشته باشی بیرون
    امضای ایشان

16. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

من ناموس حالیمه و دیگه حرفی ندارم اینجازنم مگر اینکه بیای خصوصی
    دوستان همگی معذرت میخوام و نمبدونم چی بگم اما یک بیشعوری کسی که دلم از دستش خون بود باعث شد که اینکارو بکنم باز معذرت میخوام و از همه عذر خواهی میکنم و امیدوارم حلالم کنید
    امضای ایشان

18. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    میزان امتیاز
    7

من ناموس حالیمه و دیگه حرفی ندارم اینجازنم مگر اینکه بیای خصوصی
    دوستان همگی معذرت میخوام و نمبدونم چی بگم اما یک بیشعوری کسی که دلم از دستش خون بود باعث شد که اینکارو بکنم باز معذرت میخوام و از همه عذر خواهی میکنم و امیدوارم حلالم کنید
    ناموس حالیته پس این چیه نوشتی؟
    اونجای زن عموی آبجیت که میشه مادر شوهد آبجیت اگر تو پاتو تاحالا از مرز گذاشته باشی بیرون
    یه جور میگی بیا خصوصی مگه چیزی از شخصیت حقیر و پستت مونده که نشون ندادی، چنتا فحش میخوای اضافه تر بدی دیگه.

کلاً شخصیتتو خورد کردی تموم شد دیگه هر چقد تقلا کنی ذهنیت افراد نسبت بهت بهتر نمیشه پس الکی تو فاز معذرت خواستن دروغکی نرو.

در ضمن شماره 1: من تو رو از اون فاز عشقولانه بچگانه احمقانه که به خودت گرفته بودی و داشتی پدر و مادرتو اذیت میکردی در آوردم فرستادمت مسافرت تخیلی به اروپا، پس در واقع من بهت لطف کردم و تو مدیون من هستی خخخخخ.

در ضمن شماره 2: بازم نقل قولت مشکل داشت جناب باسواد.

باسوادی باسوادی باسوادی، باسوادی باسوادی باسوادی،باسوادی باسوادی باسوادی خخخخخخخ.
    امضای ایشان

19. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

خخخخخخخخ خع خع خعو اسب جومونگ
    آدم نمای بیشعور پول نداشتی دوتا تجدیدی سیکلتو پاس کنی اونوقت میگی فرستادمت بری .. تو داری برو شاه عبدالعظیم یه بسته قاقالی'لی بخر نفله
    به عشق سوزش بیشتر اون چیز فلفلیه که خورده بودی میخوام لحظه به لحظه دقت بدم هرچند که خانمم میگه گناه داره اما بهم ثابت کردی اسکول باز خوبیم وهمینکه میرسم هتل و میبینم هنوزم داری بازی میکنی کل خستگیم برطرف میشه انگار دوش آب سرد گرفتم " میدونی دوش چیه که " اره همونه که تو جیب جا میشه (( ای خدای من )) نه دیگه اسکول جاندار بود که تو جیب جا نمیشد که مگه همستره
    حالا از این حرفا بگذریم میخواستم بگم بفرما اینم از رمانی ولی به کوری دوتا چشم تیله ایت هنوز ایدز نگرفتم و رسیدم مجارستان و بوداپستیم هتل ماریوت فردا صبح ساعت 6 حرکت میکنیم بریم چک . حواسم نبود بی سوادی بی سوادی بی سوادی خخخخخ نه اون چک که میبرن بانک نقد میکنن " جمهوری چک
    حالا خودمونیما خانمم اگر منو نداشت البته اینجوری بگم یه نوکر مثل من نداشت وجودشو داشتی شبی 1200 یورو بزار فارسی بگم حدود 15 میلیون برای خواب شب هزینه کنی بعد بادگلوی ناشتا میدی که فرستادمت خخخخخخ تو سهرابو فرستادی با یک قایق سوراخ تازه اونم پول قایق سالم ازش گرفتی که بره پشت دریا شهریو ببینه که علی یه دست اون بالا نشسته و داره به جماعت میخنده
    واقعا یعنی انقدر پولمون بی ارزش شده که یک اروپایی اگر بیاد ایران با مستمری شهروندیش که میشه 3500 یورو میتونه سلطنتی زندگی کنه
    حالا توی اسکول هی بشین .... اونارو بمال به ریشت و بزن توی سرت و ناله کن که خدا گوهکاریاتو ببخشه اونوقت یه کافر زندگی ساده روزمرش از تو بهتره و یک هزارم تو ناله نکرده در درگاه خدا
    ایشالاه امیدوارم اگر اگر یه زمانی اومدی خودت حس کنی که هرچی از اسلام دورتر میشی دلها صافتر زندگیها بی دغدعه'تر و اعصابها آرومتر میشه
    قربون اتمام پیامبرها و امامها بشم اگر میدونستن از خودشون و آیینشون این حال و روز ما به وجود میاد اصلا سمت ما نمیومدن به حضرت عباس قسم
    بیشعور حالا هی برو بگو آقا اجازه بده دستتو پاتو اصلا هرجاتو میگی ماچ کنم
    درکل داری وقتمو میگیری اما بهت یه قول میدم که ندیهاتو بهت نشون بدم . تصمیم گرفتیم ایشالاه رسیدیم فنلاند و اقامتمون اکی شد یک وبلاگ تخصص بدیم به عکسهامون و از اولین رو ز که رسیدیم ترکیه تا موقعی که اقامتنامه دستمونه همرو تصویری بهت نشون بدیم شهر به شهر کشور به کشور ببینی که برای بچه محلاتون تعریف کنی
    حالا دور از شوخی دارم جدی جدی میگم . من مسافرم و نمیدونم یک ساعت بعدم چی میشه.تاحالا با کسی مشاجره اینجوری نکرده بودم و کلا نذاشتم کسی ازم دلخور باشه . همینجا جلوی جمع ازت بخوام منو میبخشی ؟
    دوست ندارم حالا فردا آه و ناله دنبالم باشه کیسمو رد کنن و 300 میلیونی که خرج کردم دود هوا بشه و دست از پا درازتر برگردم " اینم بگما منم دلخور باشم به اسب حضرت عباس قسم از وسط دو نصف میشی
    گذشتها گذشت به فراموشی بسپار و بگو آشتی ؟
    امضای ایشان

20. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

...........
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 08-11-2019 در ساعت 05:02 PM
    امضای ایشان

22. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

پسر اینم یکی از بدبیختیهامون
    توی ایران فورجی زوری آنتن داریم اونوقت اینجا نمیدونم سرعت اینترنت چقدر بالاست که دستت نخورده ارسال بشه و بدبختت کنه یعنی حتی اجازه خطا کردن هم بهت نمیده
    هرچی میریم جلوتر افسرده تر میشم چرا ای خدا این بود عدالت پرستشت
    امضای ایشان

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)