صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47

موضوع: دوست پسر خوب

494
  1. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    تشکر شده 1,833 بار در 1,220 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوست پسر خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    خخخخخخخخ خع خع خعو اسب جومونگ
    آدم نمای بیشعور پول نداشتی دوتا تجدیدی سیکلتو پاس کنی اونوقت میگی فرستادمت بری .. تو داری برو شاه عبدالعظیم یه بسته قاقالی'لی بخر نفله
    به عشق سوزش بیشتر اون چیز فلفلیه که خورده بودی میخوام لحظه به لحظه دقت بدم هرچند که خانمم میگه گناه داره اما بهم ثابت کردی اسکول باز خوبیم وهمینکه میرسم هتل و میبینم هنوزم داری بازی میکنی کل خستگیم برطرف میشه انگار دوش آب سرد گرفتم " میدونی دوش چیه که " اره همونه که تو جیب جا میشه (( ای خدای من )) نه دیگه اسکول جاندار بود که تو جیب جا نمیشد که مگه همستره
    حالا از این حرفا بگذریم میخواستم بگم بفرما اینم از رمانی ولی به کوری دوتا چشم تیله ایت هنوز ایدز نگرفتم و رسیدم مجارستان و بوداپستیم هتل ماریوت فردا صبح ساعت 6 حرکت میکنیم بریم چک . حواسم نبود بی سوادی بی سوادی بی سوادی خخخخخ نه اون چک که میبرن بانک نقد میکنن " جمهوری چک
    حالا خودمونیما خانمم اگر منو نداشت البته اینجوری بگم یه نوکر مثل من نداشت وجودشو داشتی شبی 1200 یورو بزار فارسی بگم حدود 15 میلیون برای خواب شب هزینه کنی بعد بادگلوی ناشتا میدی که فرستادمت خخخخخخ تو سهرابو فرستادی با یک قایق سوراخ تازه اونم پول قایق سالم ازش گرفتی که بره پشت دریا شهریو ببینه که علی یه دست اون بالا نشسته و داره به جماعت میخنده
    واقعا یعنی انقدر پولمون بی ارزش شده که یک اروپایی اگر بیاد ایران با مستمری شهروندیش که میشه 3500 یورو میتونه سلطنتی زندگی کنه
    حالا توی اسکول هی بشین .... اونارو بمال به ریشت و بزن توی سرت و ناله کن که خدا گوهکاریاتو ببخشه اونوقت یه کافر زندگی ساده روزمرش از تو بهتره و یک هزارم تو ناله نکرده در درگاه خدا
    ایشالاه امیدوارم اگر اگر یه زمانی اومدی خودت حس کنی که هرچی از اسلام دورتر میشی دلها صافتر زندگیها بی دغدعه'تر و اعصابها آرومتر میشه
    قربون اتمام پیامبرها و امامها بشم اگر میدونستن از خودشون و آیینشون این حال و روز ما به وجود میاد اصلا سمت ما نمیومدن به حضرت عباس قسم
    بیشعور حالا هی برو بگو آقا اجازه بده دستتو پاتو اصلا هرجاتو میگی ماچ کنم
    درکل داری وقتمو میگیری اما بهت یه قول میدم که ندیهاتو بهت نشون بدم . تصمیم گرفتیم ایشالاه رسیدیم فنلاند و اقامتمون اکی شد یک وبلاگ تخصص بدیم به عکسهامون و از اولین رو ز که رسیدیم ترکیه تا موقعی که اقامتنامه دستمونه همرو تصویری بهت نشون بدیم شهر به شهر کشور به کشور ببینی که برای بچه محلاتون تعریف کنی
    حالا دور از شوخی دارم جدی جدی میگم . من مسافرم و نمیدونم یک ساعت بعدم چی میشه.تاحالا با کسی مشاجره اینجوری نکرده بودم و کلا نذاشتم کسی ازم دلخور باشه . همینجا جلوی جمع ازت بخوام منو میبخشی ؟
    دوست ندارم حالا فردا آه و ناله دنبالم باشه کیسمو رد کنن و 300 میلیونی که خرج کردم دود هوا بشه و دست از پا درازتر برگردم " اینم بگما منم دلخور باشم به اسب حضرت عباس قسم از وسط دو نصف میشی
    گذشتها گذشت به فراموشی بسپار و بگو آشتی ؟
    پس مسافرت تخیلی بهت خوش میگذره خوبه حداقل این تخیلات از مشروب خوردن جلوی پدر و مادرت برات بهتره، میدونی که مشروب خوردن جلوی پدر و مادر کمتر از زدنشون نیست.

اون دختر دیگه زنت نیست الکی زنم زنم نکن اون دیگه زن یه نفر دیگست و تا طلاق نگیره برات حرامه و اگه الان باهاش رابطه برقرار کنی برای همیشه برات حرام میشه و اگه بچه ای دنیا بیارید حرام زاده میشه.

در زندگی ادب داشتن و آرامش و آگاهی مهمه که تو نداری، حالا هی الکی فخرفروشی چیزایی رو بکن که آرزوی داشتنشونو داری، حتی اگه بر فرض این حرفات تخیلات نباشه فخرفروشی کردنت نشون میده شخصیت پستی و حقیری داری و بعدشم تو این اوضاع اقتصادی کشور فقط یه احمق بی شخصیت ارز مملکتشو صرف خوشگذرونی میکنه، همین امثال تو هستید اقتصاد کشورو به گند میکشید.

یه نقل قول درست بگیر ببینیم جناب باسواد خخخخخخخ.
    ویرایش توسط Experience : 08-11-2019 در ساعت 07:48 PM
    امضای ایشان

2. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    تشکر شده 59 بار در 45 پست
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    پس مسافرت تخیلی بهت خوش میگذره خوبه حداقل این تخیلات از مشروب خوردن جلوی پدر و مادرت برات بهتره، میدونی که مشروب خوردن جلوی پدر و مادر کمتر از زدنشون نیست.

اون دختر دیگه زنت نیست الکی زنم زنم نکن اون دیگه زن یه نفر دیگست و تا طلاق نگیره برات حرامه و اگه الان باهاش رابطه برقرار کنی برای همیشه برات حرام میشه و اگه بچه ای دنیا بیارید حرام زاده میشه.

در زندگی ادب داشتن و آرامش و آگاهی مهمه که تو نداری، حالا هی الکی فخرفروشی چیزایی رو بکن که آرزوی داشتنشونو داری، حتی اگه بر فرض این حرفات تخیلات نباشه فخرفروشی کردنت نشون میده شخصیت پستی و حقیری داری و بعدشم تو این اوضاع اقتصادی کشور فقط یه احمق بی شخصیت ارز مملکتشو صرف خوشگذرونی میکنه، همین امثال تو هستید اقتصاد کشورو به گند میکشید.

یه نقل قول درست بگیر ببینیم جناب باسواد خخخخخخخ.

بفرما اینم نقل قول . بابا تو چقدر بی جنبه ای اینهمه گفتم گذشته ها گذشت
    باشه تو راست میگی با'سوادم با'سوادم با سوادم این بود . بهت دوبار گفته بودم به چیزایی که به شما مربوط نمیشه نظر نده خواهشا . بالاخره من نفهمیدم ما الان آشتی هستیم یا قهر ؟
    امضای ایشان
    آهآی دلیل سر دردم"خودم بد عادتت کردم
    یکم فکر کنی میفهمی"خود من آدمت کردم

3. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

آخ گفتی مشروب پسر . دوست دارم 4تا شات سفارش بدم کوکتل هنسی لوآدرز و شراب سفید بیارن لوش کنی توی تراس به خانومتم بگی بشینه کنارت تو بخوری اون مزه بزاره دهنت یه پک به سیگارت بزنی و بگی عزیزم تا عمر دارم دوستت دارم
    دمت گرم اینم یه یادگاری خوب از تو " حالا با چشمای خودت دیدی باورت میشه رویا نبود و با این خرجهای ریز اگر قراره مملکت به گند کشیده بشه پس باغت آباد چرا اون چند میلیارد دلارو که اقتصاد کانادا با اون عظمتو 2.3 برد بالا براش جوش نزدید که از گند گذشت
    بیخیالشو و انقدر دو پهلو حرف نزن تمومش کن اگر تموم هم نمیکنی بگو شمارو بخیر مارو به سلامت
    امضای ایشان

4. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,448
    تشکر شده 1,833 بار در 1,220 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    بفرما اینم نقل قول . بابا تو چقدر بی جنبه ای اینهمه گفتم گذشته ها گذشت
    باشه تو راست میگی با'سوادم با'سوادم با سوادم این بود . بهت دوبار گفته بودم به چیزایی که به شما مربوط نمیشه نظر نده خواهشا . بالاخره من نفهمیدم ما الان آشتی هستیم یا قهر ؟
    مبارک باشه بالاخره یاد گرفتی آفرین همینجور تلاش کن کارها و حرفای خوب یاد بگیر و بی ادب و بی شخصیت نباش.

کلاً تنت میخاره سرکوفت بشنوی همش.

فقط یه احمق به مادیاتی که در اختیارشه فخرفروشی میکنه.
    حالا هم به تو و هم به بقیه مشاهده کننده های تاپیک اثبات شد که داشتن مدرک تحصیلی چیزی جز یه ورق کاغذ نیست و ادب و شخصیت و آگاهی و حتی تخصص نمیاره.
    یه جورایی باید تشکر کنم که باعث شدی حرفم اثبات بشه.

خودت بیخیال نمیشی خوشت میاد سرکوفت بشنوی جزغاله بشی.

من که حرفم اثبات شد دیگه هر چی بگی جوابتو نمیدم.
    امضای ایشان

5. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

مبارک باشه بالاخره یاد گرفتی آفرین همینجور تلاش کن کارها و حرفای خوب یاد بگیر و بی ادب و بی شخصیت نباش.

حالا هم به تو و هم به بقیه مشاهده کننده های تاپیک اثبات شد که داشتن مدرک تحصیلی چیزی جز یه ورق کاغذ نیست و ادب و شخصیت و آگاهی و حتی تخصص نمیاره.

واااااااااااااااااااااااا اااای خدای من " تو خیلی خوبی بقران قسم باورم نمبیشد میدونی چیو؟
    سلام عرض میکنم به همه و امیدوارم درحال سپری کردن لحظات خوب و خوش و خاطره انگیزی باشید. من محدثه شریفیان و عشق دوست شما مجید هستم
    خیلی خوشحالم که در نبود من با حرفهاتون و دلگرمیهای که به مجید دادید بهش روحیه داده بودید و من هم بعدا که خوندم و مشاهده کردم یجورایی میشه گفت حسودیم شد به مجید که من تنهایی غم دوری داغونم میکرد اما خداروشکر میکنمبابت حضورتون و سپاسگذارم
    میدونم پشتمون حرف زیاده همونجوری که این آقای محترم فرمودن ما با علم به اینکه مرتکب بزرگترین گناه دنیا خواهیم شد اما باز به عهد بینمون وفادار بودیم و این راهو انتخاب کردیم
    (از دست این دوستمون الان مجید پس میوفته انقدر خندید مست هم که شد دیگه بدتر)
    ولی یکم عاقلانه فکر کنید و بعد قضاوت کنید منم دوست داشتم حرفامو بهتون بگم و تصمیمش با خودتون که چی فکر میکنید و چجوری برداشت میکنید
    قبل از تمام حرفام باز بهتون یاد آور میشم که ما مرتکب بزرگترین گناه شدیم با این کارمون نیتم از حرفام سرپوش گذاشتن روی این عملم نیست
    ما 12 سال هرکاری تونستیم کردیم و نشد اما به امید هم بودن و همراه بودن که دیگه جرمی نبود . کجای دنیا دیدید از خواب ناز صبح ساعت 8 بیدارتون بکنن و بگن تا ساعت 9 همه کارهاتو بکن که بریم دیگه اینجا برنمیگردی یعنی لباس جمع کنم و حمام برم و سر و وضعمو مرتب کنم اونم یک ساعته
    تا اینجا خوشحال بودم که میخوان زندانیم کنن توی یک جایی برای یک مدت
    سر از پای سفره عقد توی محضری که معلومه کاملا با پول خریدن دربیاری و عاقد 3 بار بگه عروس خانم وکیلم و جوابشو ندی تا برات چاقو بکشن و به زور بله بگی
    من از اونی که شما همسرم میدونیدش که هیچ توقعی نداشتم انسان باشه چون زمانی که مجرد بود بهش جواب رد دادم رفت آلمان تحصیل کنه با زنش برگشت و وقتی فهمید من هنوز ازدواج نکردم بهم پیشنهاد داد ولی باز قبول نکردم تا اینکه زنشو طلاق داد و اون حیوونی که برام چاقو کشید شد دوست جون جونیش و 6 ماه داداش شدن باهم که وادارش کنه برادرم برای خواهر خودش که مثلا ناموسش میشدم چاقو بکشه
    همراه بودن با کسی که حاضری تا عمر داری براش نامحرم باشی ولی کنارت باشه اگر نشون دهنده بد بودن منه که به زور وارد دنیام شدن تا دنیامو خراب کنن شما درست میگید من بد
    میدونم همونجوری که باورش برای خانواده مجید غیرممکن بود شاید برای شماهم سخت باشه اما بر خلاف نسل امروز تنها چیزی که برای ما حرمت داشت خداروشکبا عرض معذرت دوشیزه بودن من بود که پارسال به التماسهای خودم و مجید بهشون ثابت کردیم و از اینجا به بعد هم به همه ثابت میکنیم . متاسفم برای خودم که این سرنوشت ناخواسته ما بود که نتیجه اون این باشه یه شخص محترم مثل جنابعالی اکسپرس تا حروم بودن بچه ما پیش روی بکنن و نظر بدن و جالتر اینکه ایشون خودشون رو مذهبی بدونن. خوشحالم که خدا جای حق نشسته و خودش میدونه چه جوابی به ایشون بده . جسارت به ایشون نباشه منظورم قضاوتهای نادرستی بود که همه ما امکان داره مرتکب بشیم یا شاهدش باشیم
    از جمع خوبتون سپاگذارم که پذیرای ناگهانی بنده بودید و قول میدم خیلی راغبم با اتمام این مشکلات فعلی به جمع زیبا و مهربونتون بپیوندم
    شب بر همگان خوش
    امضای ایشان

6. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

واااااااااااااااااااااااا اااای خدای من " تو خیلی خوبی بقران قسم باورم نمبیشد میدونی چیو؟
    سلام عرض میکنم به همه و امیدوارم درحال سپری کردن لحظات خوب و خوش و خاطره انگیزی باشید. من محدثه شریفیان و عشق دوست شما مجید هستم
    خیلی خوشحالم که در نبود من با حرفهاتون و دلگرمیهای که به مجید دادید بهش روحیه داده بودید و من هم بعدا که خوندم و مشاهده کردم یجورایی میشه گفت حسودیم شد به مجید که من تنهایی غم دوری داغونم میکرد اما خداروشکر میکنمبابت حضورتون و سپاسگذارم
    میدونم پشتمون حرف زیاده همونجوری که این آقای محترم فرمودن ما با علم به اینکه مرتکب بزرگترین گناه دنیا خواهیم شد اما باز به عهد بینمون وفادار بودیم و این راهو انتخاب کردیم
    ولی یکم عاقلانه فکر کنید و بعد قضاوت کنید منم دوست داشتم حرفامو بهتون بگم و تصمیمش با خودتون که چی فکر میکنید و چجوری برداشت میکنید
    قبل از تمام حرفام باز بهتون یاد آور میشم که ما مرتکب بزرگترین گناه شدیم با این کارمون نیتم از حرفام سرپوش گذاشتن روی این عملم نیست
    ما 12 سال هرکاری تونستیم کردیم و نشد اما به امید هم بودن و همراه بودن که دیگه جرمی نبود . کجای دنیا دیدید از خواب ناز صبح ساعت 8 بیدارتون بکنن و بگن تا ساعت 9 همه کارهاتو بکن که بریم دیگه اینجا برنمیگردی یعنی لباس جمع کنم و حمام برم و سر و وضعمو مرتب کنم اونم یک ساعته
    سر از پای سفره عقد توی محضری که معلومه کاملا با پول خریدن دربیاری و عاقد 3 بار بگه عروس خانم وکیلم و جوابشو ندی تا برات چاقو بکشن و به زور بله بگی
    من از اونی که شما همسرم میدونیدش که هیچ توقعی نداشتم انسان باشه چون زمانی که مجرد بود بهش جواب رد دادم رفت آلمان تحصیل کنه با زنش برگشت و وقتی فهمید من هنوز ازدواج نکردم بهم پیشنهاد داد ولی باز قبول نکردم تا اینکه زنشو طلاق داد و اون حیوونی که برام چاقو کشید شد دوست جون جونیش و 6 ماه داداش شدن باهم که وادارش کنه برادرم برای خواهر خودش که مثلا ناموسش میشدم چاقو بکشه
    همراه بودن با کسی که حاضری تا عمر داری براش نامحرم باشی ولی کنارت باشه اگر نشون دهنده بد بودن منه که به زور وارد دنیام شدن تا دنیامو خراب کنن شما درست میگید من بد
    میدونم همونجوری که باورش برای خانواده مجید غیرممکن بود شاید برای شماهم سخت باشه اما بر خلاف نسل امروز تنها چیزی که برای ما حرمت داشت خداروشکبا عرض معذرت دوشیزه بودن من بود که پارسال به التماسهای خودم و مجید بهشون ثابت کردیم و از اینجا به بعد هم به همه ثابت میکنیم . متاسفم برای خودم که این سرنوشت ناخواسته ما بود که نتیجه اون این باشه یه شخص محترم مثل جنابعالی اکسپرس تا حروم بودن بچه ما پیش روی بکنن و نظر بدن و جالتر اینکه ایشون خودشون رو مذهبی بدونن. خوشحالم که خدا جای حق نشسته و خودش میدونه چه جوابی به ایشون بده . جسارت به ایشون نباشه منظورم قضاوتهای نادرستی بود که همه ما امکان داره مرتکب بشیم یا شاهدش باشیم
    از جمع خوبتون سپاگذارم که پذیرای ناگهانی بنده بودید و قول میدم خیلی راغبم با اتمام این مشکلات فعلی به جمع زیبا و مهربونتون بپیوندم
    شب بر همگان خوش

به جون خانمم که قسمم داد دیگه چیزی بهت نگم فقط حرف خخخخخخخ آخرمو بهت میزنم و از حالا دیگه حکم در و دیوارو داری برام
    فقط میخواستم بگم دیدی اسکول باز خوبی هستم اسکول خخخخخخخخخ
    جان هرکس که دوست داری راست راستشو بگیا داشتی تایپ میکردی چه ژستی گرفته بودی ؟
    کراوات که بسته بودی مللومه اما ادکلن هم زدی ؟
    گلوت . گلوت چقدر باد کرده بود داشتی تایپ میکردی بتدا اگر عشقم میذاشت تا خود صبح بهت مثل یه دلقک سیرک میخندیدم و نمیدونم چرا همش میگه گناه داره تازه دوست داشتم حرکات نا متعارف هم از خودت نشون بدی بیشتر روحیمون شاد بشه . خوش گذشت تا همینجا دیگه الانه که قهر کنه بدبخت بشم خداحافظ سعدی فردوسی توپخونه 2 نفر خخخخخخخخخ
    امضای ایشان

7. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    62
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

شب بر همگان خوش

به جون خانمم که قسمم داد دیگه چیزی بهت نگم فقط حرف خخخخخخخ آخرمو بهت میزنم و از حالا دیگه حکم در و دیوارو داری برام
    فقط میخواستم بگم دیدی اسکول باز خوبی هستم اسکول خخخخخخخخخ
    جان هرکس که دوست داری راست راستشو بگیا داشتی تایپ میکردی چه ژستی گرفته بودی ؟
    کراوات که بسته بودی مللومه اما ادکلن هم زدی ؟
    گلوت . گلوت چقدر باد کرده بود داشتی تایپ میکردی بتدا اگر عشقم میذاشت تا خود صبح بهت مثل یه دلقک سیرک میخندیدم و نمیدونم چرا همش میگه گناه داره تازه دوست داشتم حرکات نا متعارف هم از خودت نشون بدی بیشتر روحیمون شاد بشه . خوش گذشت تا همینجا دیگه الانه که قهر کنه بدبخت بشم خداحافظ سعدی فردوسی توپخونه 2 نفر خخخخخخخخخ
    امضای ایشان

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)