صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 59

موضوع: دوست پسرم از من رابطه میخواد

12683
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42118
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دوست پسرم از من رابطه میخواد

سلام
    من دختری 29ساله هستم دوست پسرم یه سال ازم کوچیکتره دو ساله میشناسمش, و الان از من رابطه جنسی میخواد میگم بعد رابطه شرایط داشتی باهام ازدواج میکنی میگه قول نمیدم اینو زمان معلوم میکنه, باید چیکار کنم؟
    وقتی باهاشم به خاطر این موضوع میخوام باهاش کات کنم ولی بعد یه هفته دوباره دلتنگش میشم برمیگردم 😭
    میترسم از دستش بدم وبا یکی دیگه دوست شه و یا حتی ازدواج کنه چون میدونم یه نفر دیگه هم هست که عاشقشه. و من به شدت حسودم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دوست پسرم از من رابطه میخواد

سلام

این دوستتون به محض وقوع رابطه جنسی فلنگو خواهد بست و شما میمونی و پشیمانی.

کلاً دوستی با پسر کوچکتر از خودتون و حتی ازدواج چندان رابطه درستی نیست، در رابطه بهتر هست پسر سنش بیشتر باشه.

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

عجب

یه خانم ۲۹ ساله؟؟!!

خانم محترم سوالتون اظهر من الشمس

تو رو خدا قدر خودتو بدون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh نمایش پست ها
    سلام
    من دختری 29ساله هستم دوست پسرم یه سال ازم کوچیکتره دو ساله میشناسمش, و الان از من رابطه جنسی میخواد میگم بعد رابطه شرایط داشتی باهام ازدواج میکنی میگه قول نمیدم اینو زمان معلوم میکنه, باید چیکار کنم؟
    وقتی باهاشم به خاطر این موضوع میخوام باهاش کات کنم ولی بعد یه هفته دوباره دلتنگش میشم برمیگردم
    میترسم از دستش بدم وبا یکی دیگه دوست شه و یا حتی ازدواج کنه چون میدونم یه نفر دیگه هم هست که عاشقشه. و من به شدت حسودم
    سلام عزیزم این اقا با صداقت داره میگه معلوم نیست ازدواج کنیم و از طرفی به شما پیشنهاد رابطه جنسی میده که قاعدتا وقتی همو دوست دارین لذتشم مال هردوی شماست

تعجب میکنم اصلا چرا سوال میپرسین!
    لذت بردن که سوال پرسیدن نداره
    بدنت مال خودته اگه دوست داری و حس میکنی ازش لذت میبری بپذیر اما اگه به ایشون علاقه ای نداری دلیلی نداره‌ بخوای پیشنهادشو قبول کنی

بنظر میاد شما به ایشون علاقه داری چون از ندیدنش دلتنگ میشی و دلت نمیخواد ایشون با یکی دیگه بره
    اینا به وضوح معنیشون دوست داشتن و علاقه شما به ایشونه
    پس به ندای قلبت گوش کن نه نصیحت مادربزرگها!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تو این هفته چندمین مورده که چنین تایپیک هایی دیدم
    ازخانمهایی که 28 تا 35 که درباره رابطه جنسی میگن و مردد هستند رابطه جنسی داشته باشند یا نه

یعنی جواب این سوال واضح نیست؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام عزیزم این اقا با صداقت داره میگه معلوم نیست ازدواج کنیم و از طرفی به شما پیشنهاد رابطه جنسی میده که قاعدتا وقتی همو دوست دارین لذتشم مال هردوی شماست

تعجب میکنم اصلا چرا سوال میپرسین!
    لذت بردن که سوال پرسیدن نداره
    بدنت مال خودته اگه دوست داری و حس میکنی ازش لذت میبری بپذیر اما اگه به ایشون علاقه ای نداری دلیلی نداره‌ بخوای پیشنهادشو قبول کنی

بنظر میاد شما به ایشون علاقه داری چون از ندیدنش دلتنگ میشی و دلت نمیخواد ایشون با یکی دیگه بره
    اینا به وضوح معنیشون دوست داشتن و علاقه شما به ایشونه
    پس به ندای قلبت گوش کن نه نصیحت مادربزرگها!
    البته اینو فراموش نکنید اینجا ایرانه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    البته اینو فراموش نکنید اینجا ایرانه
    یاداوری اینکه اینجا ایرانه بازم یه پله منطقیتره از نصحیتهای مادربزرگانه که میگن ننه جون قدر خودتو بدون صبر کن ببین قسمت چی میشه!
    تا خدا چی بخواد! تا بزرگترا چی بخوان!

اینجا ایرانه یعنی این برنامه اگرچه لذتبخشه اما حیف که نمیشه تو این فرهنگ و تو این مملکت پیاده سازی بشه!

خب استارتر میگه ۲۹ سالشه و یه خانم ۲۹ ساله قاعدتا اوپن هستن و انجام اینکار هیچ مشکلی واسه ایشون پدید نمیاره مگر یه خاطره لذتبخش

کسی که قدر واقعی زندگی رو بفهمه اینو میدونه که زندگی تکرارپذیر نیست پس باید تا میشه لذت برد و با پرهیزهای الکی ،از فرصتهای جذاب چشم پوشی نکرد
    انتخاب با خود این خانمه که با توجه به سن و عقلش بهترین تصمیم رو واسه شخص خودش بگیره
    مبادا که با از دست دادن فرصتها گرفتار حسرت بشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یاداوری اینکه اینجا ایرانه بازم یه پله منطقیتره از نصحیتهای مادربزرگانه که میگن ننه جون قدر خودتو بدون صبر کن ببین قسمت چی میشه!

اینجا ایرانه یعنی این برنامه اگرچه لذتبخشه اما حیف که نمیشه تو این فرهنگ و تو این مملکت پیاده سازی بشه!

خب استارتر میگه ۲۹ سالشه و یه خانم ۲۹ ساله قاعدتا اوپن هستن و انجام اینکار هیچ مشکلی واسه ایشون پدید نمیاره مگر یه خاطره لذتبخش

کسی که قدر واقعی زندگی رو بفهمه اینو میدونه که زندگی تکرارپذیر نیست پس باید تا میشه لذت برد و با پرهیزهای الکی ،از فرصتهای جذاب چشم پوشی نکرد
    انتخاب با خود این خانمه که با توجه به سن و عقلش بهترین تصمیم رو واسه شخص خودش بگیره

اینجا ایرانه با یک فرهنگ سنتی که میتونه خوب باشه میتونه بد باشه
    و این فرهنگ سنتی دیدگاهش اینه چه بهتره پسر دختر قبل ازدواج ارتباط جنسی نداشته باشن و اولین شریک جنسی پسردختر همسرشون باشه

خیلی چیزا تو این کشور ممکنه لذت بخش باشه بر اساس سلایق افراد ولی مگه هرچی لذت بخشه باید انجام داد؟؟؟

مثلا واسه یکی لذت بخشه بره اسلحه برداره تو خیابون مردمو به رگبار ببنده انگار داره بازی جی تی آی انجام میده
    واسه یکی لذت بخشه اسید بپاشه تو صورت خانما مثل بازی اویل
    واسه یکی لذت بخشه ماشین برداره رو مردم رد بشه مثل بازی درایور

آیا هرچی لذت بخشه باید انجام داد؟

10. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

اینجا ایرانه با یک فرهنگ سنتی که میتونه خوب باشه میتونه بد باشه
    و این فرهنگ سنتی دیدگاهش اینه چه بهتره پسر دختر قبل ازدواج ارتباط جنسی نداشته باشن و اولین شریک جنسی پسردختر همسرشون باشه

خیلی چیزا تو این کشور ممکنه لذت بخش باشه بر اساس سلایق افراد ولی مگه هرچی لذت بخشه باید انجام داد؟؟؟

مثلا واسه یکی لذت بخشه بره اسلحه برداره تو خیابون مردمو به رگبار ببنده انگار داره بازی جی تی آی انجام میده
    واسه یکی لذت بخشه اسید بپاشه تو صورت خانما مثل بازی اویل
    واسه یکی لذت بخشه ماشین برداره رو مردم رد بشه مثل بازی درایور

آیا هرچی لذت بخشه باید انجام داد؟
    اولا تو همین فرهنگ سنتی مذهبی ایران حتی یه مورد وجود نداره که همسر اولین شریک جنسی باشه!
    همه دنبال تجربه های خارج از ازدواج هستن اما شما خیلی ساده و بیخبرانه به قضیه نگاه میکنین

دوما مواردی که به عنوان کارهای لذتبخش! نام بردین مث زیر گرفتن مردم و به رگبار بستنشون فقط با یه ذهن مریض و معیوب لذتبخش تلقی میشن

منظور من لذت از دید افراد نرمال بود مث خودم مث استارتر تاپیک و..

درنهایت هم استارتر خودش تصمیم گیرنده س
    من اونچه لازم میدونستم به ایشون عرض کردم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اولا تو همین فرهنگ سنتی مذهبی ایران حتی یه مورد وجود نداره که همسر اولین شریک جنسی باشه!
    همه دنبال تجربه های خارج از ازدواج هستن اما شما خیلی ساده و بیخبرانه به قضیه نگاه میکنین

دوما مواردی که به عنوان کارهای لذتبخش! نام بردین مث زیر گرفتن مردم و به رگبار بستنشون فقط با یه ذهن مریض و معیوب لذتبخش تلقی میشن

منظور من لذت از دید افراد نرمال بود مث خودم مث استارتر تاپیک و..

درنهایت هم استارتر خودش تصمیم گیرنده س
    من اونچه لازم میدونستم به ایشون عرض کردم
    دقیقا حرف شما و مذهبیون متعصب مثل همدیگس اونا یه جور شما یه جور دیگه
    ===
    این کلمه + همه + از کجا میاد که هی تکرار میشه؟؟

منبع و مدرکتون چیه از اینکه تو ایران یک مورد هم وجود نداره؟

بعضی از کارها ممکنه برا شما لذت بخش باشه برا بقیه آسیب و برعکس بعضی کارها ممکنه برا افراد دیگه لذت بخش باشه و برا شما آسیب

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

...
    نه دیگه درسته ازدواج اولین رابطه نیست و روابط شکست خورده دیگه ای قبلاً وجود داشته و حتی بعضیا کارو به رابطه جنسی هم کشوندن و بعدشم پشیمون میشن و دنبال دکتر میگردن برا ترمیم پرده( توی همین انجمن کم از این موارد نداشتیم )، یا مواردی که حقیقت رو به شوهرشون گفتن و شوهره سر هر بحثی اون قضیه رو پیش میکشه، همه این حرفا یعنی که « فقط خودمم و میخوام لذت ببرم » در این جامعه پذیرفته شده نیست و هر کسی مخصوصاً یه دختر اگه این موردو نادیده بگیره بعداً بدجور به غلط کردم میفته.

اکثریت اولین تجربه جنسیشون همون ازدواج هست.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    نه دیگه درسته ازدواج اولین رابطه نیست و روابط شکست خورده دیگه ای قبلاً وجود داشته و حتی بعضیا کارو به رابطه جنسی هم کشوندن و بعدشم پشیمون میشن و دنبال دکتر میگردن برا ترمیم پرده( توی همین انجمن کم از این موارد نداشتیم )، یا مواردی که حقیقت رو به شوهرشون گفتن و شوهره سر هر بحثی اون قضیه رو پیش میکشه، همه این حرفا یعنی که « فقط خودمم و میخوام لذت ببرم » در این جامعه پذیرفته شده نیست و هر کسی مخصوصاً یه دختر اگه این موردو نادیده بگیره بعداً بدجور به غلط کردم میفته.

اکثریت اولین تجربه جنسیشون همون ازدواج هست.
    منو دوستانم رویکرد متفاوتی از اونچه توصیف کردین داریم
    البته اکثر دوستامم مث خودم زاییده و بزرگ شده تهران هستن و خیلی از اشناها که یا بچه تهرانن یا شهرهای بزرگ دیگه

اما بدیهیه که اکثر ادمها اطراف خودشونو میبینن و عزیزانی که بزرگ شده روستا هستن یا شهرهای کوچیک که کم از روستا ندارن نگاهشون یه مقداری متفاوته به این قضیه!

ضمنا یه خانم ۲۸ ساله بر اساس عرف امروز جامعه و خصوصا شهرهای بزرگ ،اوپن هستش و مشکلی ازین بابت نداره
    اونایی هم که احیانا پرده بکارت داشته باشن از روشهای اورال و انال استفاده میکنن و خیلی رایجه و عمومیت داره

زمانی که من راهنمایی بودم یعنی ۲۴ سال پیش اکثر بچه های مدرسه همین برنامه ها رو داشتن و اگرچه واسه سنشون زود بود اما حتی روشهای جلوگیری از بارداری رو هم بلد بودن

خب البته بستگی داره ادم تو چه شهری بزرگ بشه و ضمنا چقدر تو دوران نوجوونیش ازادی داشته باشه که مجال داشته باشه واقعیتها رو ببینه

و در نهایت هم چه بسیار بودند و هستند که بدون روابط جنسی قبل از ازدواج ،عقد کردن و خیلی پاستوریزه و هموژنیزه به مشکل خوردن و زندگیاشون تبدیل به کابوس شد و به غلط کردن افتادن!
    درین انجمن هم مصادیقش فراوون بوده و هست

دیگه بیش ازین توضیح لازم نمیدونم
    اگه حرفی دارین لطفا تاپیک مجزا بزنین اونجا به بحث ادامه میدیم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منو دوستانم رویکرد متفاوتی از اونچه توصیف کردین داریم
    البته اکثر دوستامم مث خودم زاییده و بزرگ شده تهران هستن و خیلی از اشناها که یا بچه تهرانن یا شهرهای بزرگ دیگه

اما بدیهیه که اکثر ادمها اطراف خودشونو میبینن و عزیزانی که بزرگ شده روستا هستن یا شهرهای کوچیک که کم از روستا ندارن نگاهشون یه مقداری متفاوته به این قضیه!

ضمنا یه خانم ۲۸ ساله بر اساس عرف امروز جامعه و خصوصا شهرهای بزرگ ،اوپن هستش و مشکلی ازین بابت نداره
    اونایی هم که احیانا پرده بکارت داشته باشن از روشهای اورال و انال استفاده میکنن و خیلی رایجه و عمومیت داره

زمانی که من راهنمایی بودم یعنی ۲۴ سال پیش اکثر بچه های مدرسه همین برنامه ها رو داشتن و اگرچه واسه سنشون زود بود اما حتی روشهای جلوگیری از بارداری رو هم بلد بودن

خب البته بستگی داره ادم تو چه شهری بزرگ بشه و ضمنا چقدر تو دوران نوجوونیش ازادی داشته باشه که مجال داشته باشه واقعیتها رو ببینه

و در نهایت هم چه بسیار بودند و هستند که بدون روابط جنسی قبل از ازدواج ،عقد کردن و خیلی پاستوریزه و هموژنیزه به مشکل خوردن و زندگیاشون تبدیل به کابوس شد و به غلط کردن افتادن!
    درین انجمن هم مصادیقش فراوون بوده و هست

دیگه بیش ازین توضیح لازم نمیدونم
    اگه حرفی دارین لطفا تاپیک مجزا بزنین اونجا به بحث ادامه میدیم
    این توضیحتون بیشتر شبیه اینه که در تگزاز یا بانکوک بزرگ شدین نه در تهران، بهرحال هر کسی اطرافیان خودشو میبینه ولی اکثریت ایران اونجور که میگید نیستن حتی شهرهای بزرگ.

نیاز به تاپیک دیگه نیست و این حرفا گفتنش همینجا لازمه تا استارتر بدونه در چه محیطی زندگی میکنه، حتی سوال پرسیدنش در این مورد نشون میده محیط اطرافش به چیزی که من و سام و رزمریم(ما سه نفر از نقاط مختلف ایران هستیم نه از یه شهر و همشهری) گفتیم نزدیکتره تا چیزی که شما گفتین و برای همین به نفعش هست که عاقبت کارو در نظر بگیره و خودشو در مخمصه نندازه.

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh نمایش پست ها
    سلام
    وقتی باهاشم به خاطر این موضوع میخوام باهاش کات کنم ولی بعد یه هفته دوباره دلتنگش میشم برمیگردم
    سلام
    کسی که همچین چیزیو از شما می خواد قطعا نمی مونه ومیره ،بهتره ارزش خودتونو بدونید ... دل تنگی بعد از یه مدتی از بین میره ومیشه تحمل کرد ولی عواقب چیزی که اون آقا از شما می خواد همیشه باهاتونه...
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

18. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

این قضیه سالهاست تو کشورهای دیگه حل و فصل شده ولی هنوز تو ایران مثل یه حادثه وحشتناک می مونه !!!
    یه کلیپی میدیدم دختر خانم های آمریکایی بودن , طرف می گفت برای یک رابطه چندبار شده خودم به پسرهای مختلف پیشنهاد دادم و اکثرا بالای 20 بار رابطه داشتن ...
    ولی تو ایران متاسفانه از نظر قانون و شرع گره های عجیب داریم که طرف یا باید تا آخر عمرش مجرد بمونه و ابتدایی ترین یا نیاز معمولی انسانی اش رو سرکوب کنه یا بخاطر یک رابطه جنسی ازدواج کنه که ماشاءالله با این آمار طلاق همه چیز گویای احوال ملت هستش ...
    بعضی ها هم به این خانم گفتن قدر خودت رو بدون و این حرف ها ..... انگار تو این رابطه خانم مثل سیبل به دیوار بسته میشه آقا بهش تیر میزنه که باید قدر خودش رو بدونه !!!
    یعنی ایشون قرار نیست لذتی ببره ؟ قبول دارم بخاطر مسایل فرهنگی و قانونی کشور شاید بابت از دست دادن بکارت بعدا ضرر کنه ولی اینکه قدر خودش رو بدونه یکی از مسخره ترین چیزایی بود که تا الان شنیدم.
    باز خدا پدر دوست پسرش رو بیامرزه که خیلی رک و منطقی گفته شاید به ازدواج هم ختم نشه !!! بعضی ها میگن نیت ازدواج دارن ولی آخرش ختم نمیشه
    موفق باشید

20. کاربران زیر از yasharnamazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38338
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا نوشته شما رو دیدم نتونستم وارد انجمن نشم.
    نمیفهمم این جه نظریه که یک خانم 29 ساله قاعدتا اوپن هست؟اصلا مگه ایشون گفتن؟

اصلاً چطور جمع میبندید که اکثر دخترها اوپن هستن؟

طبق عرف جامعه؟؟؟؟طبق عرف همه اوپن هستن؟ از کی تا حالا عرف جامعه ما شده اوپن بودن؟

خیلی تعجب میکنم واقعاً

والا این آماری که شما میدی باید تحقیقات گسترده ای خودتون انجام داده باشید

در ضمن نصیحت مادربزرگی نیست....همه ما آینده رو میذاریم پیش دید استارتر که ایشون بخاطر اضطراب و هیجان و ترس و ...... اشتباه نکنه.

خطاب به استارتر محترم
    ببینید شما روحیاتتون چجوریه؟مذهبی هستید یا خیر؟خودتون رو بعد از رابطه جنسی قرار بدید....رابطه جنسی تمام شد پشیمان نخواهید شد؟ من جمع نمیبندم بگم عرف جامعه یا غیره ولی ببینید طبیعتاً باتوجه به روحیات شما احتمال فرو رفت شما در فکر و درگیری های ذهنی وجود داره....میتونه مدت ها شما رو درگیر کنه چرا رابطه برقرار کردم؟؟؟حالا اگر اون بره پی کارش چی میشه؟اولویت شما چیه؟شما از خودتون چه انتظاری دارید؟شما نباید صرفا به این خاطر که از دستتون نره تن به رابطه جنسی بدید...

حالا از بعد مقابل بگم.اگر شما آدم مذهبی نیستید...در حال زندگی میکنید و خیلی به آینده اهمیت نمیدهید و فکر میکنید کیس ازدواجی بهتون نمیخوره که پرده بکارت براش مهم باشه و یا به زندگی پایدار و دائمی فکر نمیکنید،بله پذیرش رابطه جنسی بار روانی کمتری خواهد داشت.

این رو هم بگم طبق حرف شما ایشون فقط رابطه جنسی فعلا از شما میخوان و چیز دیگه ای درکار نیست...خواهشاً این فکر رو کنار بذارید که شاید شاید بعد رابطه جنسی ازدواج کردیم یا اصلاً اون قصد ازدواج پیدا کرد.

در آخر این شما هستید که تصمیم نهایی رو میگیرید و وظیفه ما کمک به شما برای تصمیم گیری بهتر هست.موفق باشید

22. 4 کاربران زیر از Johny بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Johny نمایش پست ها
    اصلا نوشته شما رو دیدم نتونستم وارد انجمن نشم.
    نمیفهمم این جه نظریه که یک خانم 29 ساله قاعدتا اوپن هست؟اصلا مگه ایشون گفتن؟

اصلاً چطور جمع میبندید که اکثر دخترها اوپن هستن؟

در آخر این شما هستید که تصمیم نهایی رو میگیرید و وظیفه ما کمک به شما برای تصمیم گیری بهتر هست.موفق باشید
    ذهنتون درگیر نظرات افراد مریض نکنید چند وقت پیشم هشدار دادم نسبت به تاپبک های فیک و افرادی که از فرط بیکاری صبح تا شب تو انجمن پلاس هستن برای اهدافشون به هر حال ایشون تو یه انجمن پرطرفدار دیگه هم بودن با داستان اولیه شون که نسخه شون سریع پیچیده شد ولی این انجمن خیلی وقته بی صاحاب شده .

همچین میگه تهران انگار لاس وگاس هست ما هم که سالها هست اینجا هستیم از این خبرها نیست و جالبه احساس برتری در فرهنگم میکنن به خاطر تهرانی بودن یا داخل شهر بزرگ بودن !

24. 2 کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharnamazi نمایش پست ها
    این قضیه سالهاست تو کشورهای دیگه حل و فصل شده ولی هنوز تو ایران مثل یه حادثه وحشتناک می مونه !!!
    یه کلیپی میدیدم دختر خانم های آمریکایی بودن , طرف می گفت برای یک رابطه چندبار شده خودم به پسرهای مختلف پیشنهاد دادم و اکثرا بالای 20 بار رابطه داشتن ...
    ولی تو ایران متاسفانه از نظر قانون و شرع گره های عجیب داریم که طرف یا باید تا آخر عمرش مجرد بمونه و ابتدایی ترین یا نیاز معمولی انسانی اش رو سرکوب کنه یا بخاطر یک رابطه جنسی ازدواج کنه که ماشاءالله با این آمار طلاق همه چیز گویای احوال ملت هستش ...
    بعضی ها هم به این خانم گفتن قدر خودت رو بدون و این حرف ها ..... انگار تو این رابطه خانم مثل سیبل به دیوار بسته میشه آقا بهش تیر میزنه که باید قدر خودش رو بدونه !!!
    یعنی ایشون قرار نیست لذتی ببره ؟ قبول دارم بخاطر مسایل فرهنگی و قانونی کشور شاید بابت از دست دادن بکارت بعدا ضرر کنه ولی اینکه قدر خودش رو بدونه یکی از مسخره ترین چیزایی بود که تا الان شنیدم.
    باز خدا پدر دوست پسرش رو بیامرزه که خیلی رک و منطقی گفته شاید به ازدواج هم ختم نشه !!! بعضی ها میگن نیت ازدواج دارن ولی آخرش ختم نمیشه
    موفق باشید
    شما اگه 20 الی 30 سال دیگه در این مورد حرف بزنی من میتونم حرفتو قبول کنم چون با دهه هشتادی ها و دهه نودی ها طرف هستیم که خیلی از ماها بازتر بودند و پدرمادرهای بازترم داشتن چون پدر مادرشون میشن یا دهه هفتادی یا آخر دهه شصتی

ولی ما داریم در مورد یه دهه شصتی حرف میزنیم که تو زمانی زندگی کرده که اوج تعصب و مذهب بوده چه خوب چه بد

====
    لذت خوبه کسیم مخالفش نیست ولی لذتی که همیشگی باشه لذتی که الان باشه یکساعت دیگه تبدیل به دلخوری و نفرت و ناراحتی بشه چه فایده ای داره؟

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خانم دلواپس من منتظر منبع شما هستما؟

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

در پایان
    دوستان اینجا شاید بی صاحاب باشه و مثل زمان فرخ نباشه

ولی کسایی که تایپیک میزنن و کسایی که به تایپیک پاسخ میدن

بی صاحاب نیستند لطفا اگه میخواید حرفیو غیر از خصوص بزنید و بحث + همه + را مطرح کنید

لطفا با منبع بگید

28. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اگه 20 الی 30 سال دیگه در این مورد حرف بزنی من میتونم حرفتو قبول کنم چون با دهه هشتادی ها و دهه نودی ها طرف هستیم که خیلی از ماها بازتر بودند و پدرمادرهای بازترم داشتن چون پدر مادرشون میشن یا دهه هفتادی یا آخر دهه شصتی

ولی ما داریم در مورد یه دهه شصتی حرف میزنیم که تو زمانی زندگی کرده که اوج تعصب و مذهب بوده چه خوب چه بد

====
    لذت خوبه کسیم مخالفش نیست ولی لذتی که همیشگی باشه لذتی که الان باشه یکساعت دیگه تبدیل به دلخوری و نفرت و ناراحتی بشه چه فایده ای داره؟
    یعنی چون دهه شصت متولد شده نباید لذت ببره ؟ حتما باید بره زیر وام و قرض جهیزیه جور کنه و منتظر خاستگار بشینه تا یکی بیاد و باهاش رابطه برقرار کنه و اگرم خوششون نیومد تمام این هزینه و انرژی بره هوا و به طلاق منجر بشه که الان 21 طلاقش رو در ساعت داریم ؟!
    کلا مملکت سر مسایل عاطفی رفته به فنا , اکثر این افسردگی ها و استرس هایی که میبینیم برای تخلیه نشدن هیجانات و مسایل جنسی هستش !!!
    هم تو دخترها هست هم پسرها , اینکه بگیم فقط پسرا دنبال رابطه هستن حرف یه بی سواد بیشعور هستش
    اگر خدایی هست به دادمون برسه

30. کاربران زیر از yasharnamazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من بر خلاف خیلی ها با نظر شما موافق هستم
    داریم در مورد یک خانم 29 ساله حرف میزنیم که تو کشورهای دیگه بچه های 18 ساله شون مثل گرگ میمونن ولی تو ایران یه خانم 29 ساله تازه داره در مورد یواشکی های عشق و عاشقی اش میترسه !!!
    البته با اینکه اینجا ایران هستش هم موافق هستم , متاسفانه فرهنگ عجیب و بسته ای داریم و اونقدر شرایط توی این جامعه بخاطر مسایل اقتصادی و غیره سخت شده اسلام ناب محمدی هم رو نمیشه پیاده سازی کرد ...
    میگن با روزه و عبادت جلوی شهوت رو بگیر , بنظر شما تا چند دهه میشه روزه دار بود و عبادت کرد ؟ نمیشه .... منکه موندم چی بگم

32. کاربران زیر از yasharnamazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

جالبه که روشن‌فکری رو با فحشا و فساد اشتباه گرفتن
    و جالب‌تر اینکه فکر مریضشون رو به دیگران هم توصیه میکنن!

تو خود اروپا هم تاکید اولیه بر دوری از این روابط هست و بی‌بند و باری رو نمیپسندن!
    پس اگر میخواین روشن فکر جلوه بدید قبلش یه مختصر تحقیق و بررسی داشته باشید

دخترای ایرانی فک میکنن با اوپن!!!!! بودن باکلاس و متمدن میشن

خبر ندارن تو ناف خود اروپا کسی میتونه ملکه بشه که عفت داشته باشه و حتی آرایش غلیظ و لباس خیلی باز رو در شان یه ملکه نمیدونن

حالا کسی میخواد ملکه باشه و حریم خودش رو داشته باشه یا میتونه مثه هرزه‌های اروپایی هرشب تو یه کلاب باشه!

این دیگه انتخاب خود فرد هس!

........

استارتر عزیز

ما شما رو میتونیم راهنمایی کنیم
    اولا
    ایشون گفتن رابطه جنسی میخوان! یعنی یه نگاه ابزاری برای برطرف شدن نیاز

دوما
    گفتن قولی برای ازدواج یا ادامه دار شدن رابطه نمیدن! این یعنی سردرگمی و ابهام

سوما

شما به ایشون وابستگی پیدا کردید و اظهار داشتید که دوری از ایشون برای شما سخت هست و این یعنی زنگ خطر برای نادیده گرفتن خطاها و اشتباهات فرد مقابل

خب به نظر خودتون اگر با کسی رابطه جنسی داشته باشید و اون فرد بعد از مدتی بگه که دیگه نمیتونه با شما ادامه بده چه اتفاقی در انتظار شما خواهد بود؟؟

از فکرش احساس خوشایندی بهتون دست میده؟

هم احساس شما برانگیخته شده و هم جسم شما درگیر شده چقدر براتون قابل قبول هست ؟

پیشنهاد من به شما این هست که

وقتی ایشون انقدر راحت میگن که شما اولویت زندگیش نیستی و جایی مبهم توی زندگیش داری

چه لزومی داره شما ایشون رو اولویت قرار بدی؟؟

اولویت شما باید سلامت روحی و جسمی خودتون باشه

اگه میبینید بهتون آسیب میرسه لزومی نداره قبول کنید

وقتی شما به خودتون احترام بذارید دیگران هم مجبور هستن احترام بذارن!

احساس و جسم شما اونقدر با ارزش هست که باید اولویت پارتنرتون باشه! نه اینکه بگه نمیدونم میخوامت یا نه!

به قول یه دوست عزیز
    شما ساندویچ نیستی که سر راه هرکی خواست سریع بخوره و بره

شما مرصع پلویی باید زحمت بکشن تا شما رو به دست بیارن

مواظب خودت باش و قدر احساسات قشنگت رو بدون

34. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یعنی چون دهه شصت متولد شده نباید لذت ببره ؟ حتما باید بره زیر وام و قرض جهیزیه جور کنه و منتظر خاستگار بشینه تا یکی بیاد و باهاش رابطه برقرار کنه و اگرم خوششون نیومد تمام این هزینه و انرژی بره هوا و به طلاق منجر بشه که الان 21 طلاقش رو در ساعت داریم ؟!
    کلا مملکت سر مسایل عاطفی رفته به فنا , اکثر این افسردگی ها و استرس هایی که میبینیم برای تخلیه نشدن هیجانات و مسایل جنسی هستش !!!
    هم تو دخترها هست هم پسرها , اینکه بگیم فقط پسرا دنبال رابطه هستن حرف یه بی سواد بیشعور هستش
    اگر خدایی هست به دادمون برسه
    ===
    21 طلاق در ساعت
    ===
    اول اینو منبعشو بفرمایید تا بریم سراغ بعدی

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

من بر خلاف خیلی ها با نظر شما موافق هستم
    داریم در مورد یک خانم 29 ساله حرف میزنیم که تو کشورهای دیگه بچه های 18 ساله شون مثل گرگ میمونن ولی تو ایران یه خانم 29 ساله تازه داره در مورد یواشکی های عشق و عاشقی اش میترسه !!!
    البته با اینکه اینجا ایران هستش هم موافق هستم , متاسفانه فرهنگ عجیب و بسته ای داریم و اونقدر شرایط توی این جامعه بخاطر مسایل اقتصادی و غیره سخت شده اسلام ناب محمدی هم رو نمیشه پیاده سازی کرد ...
    میگن با روزه و عبادت جلوی شهوت رو بگیر , بنظر شما تا چند دهه میشه روزه دار بود و عبادت کرد ؟ نمیشه .... منکه موندم چی بگم
    مرسی اقا یاشار
    البته اینا و نظراتشونو کلا زیاد جدی نمیگیرم و واسه همینم انرژی نمیزارم جوابی بشون بدم
    شور حسینی گرفتن دست خودشونم نیست طفلکیا
    نمیدونن وقت اضافیشونو کجا باید مصرف کنن

اما شما نظرات واقع بینانه ای نوشتین و نشون میده تو جامعه و بین مردم دارین زندگی میکنین
    بله همه اینا که میگین درست و صحیحه

اونا که میگن روزه بگیرین عبادت کنین که نمیدونم فازشون چیه!
    اما راه چاره اینه که شوک فرهنگی ایجاد بشه که خوشبختانه داره اینکار انجام میشه

در مورد استارتر هم حرفهایی که لازم بود به ایشون بگم گفتم و خودش در نهایت بر اساس بینش شخصیش تصمیم میگیره و نه رو حساب نصیحتهای مادربزرگ پدربزرگها!
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مرسی اقا یاشار
    البته اینا و نظراتشونو کلا زیاد جدی نمیگیرم و واسه همینم انرژی نمیزارم جوابی بشون بدم
    شور حسینی گرفتن دست خودشونم نیست طفلکیا
    نمیدونن وقت اضافیشونو کجا باید مصرف کنن

اما شما نظرات واقع بینانه ای نوشتین و نشون میده تو جامعه و بین مردم دارین زندگی میکنین
    بله همه اینا که میگین درست و صحیحه

اونا که میگن روزه بگیرین عبادت کنین که نمیدونم فازشون چیه!
    اما راه چاره اینه که شوک فرهنگی ایجاد بشه که خوشبختانه داره اینکار انجام میشه

در مورد استارتر هم حرفهایی که لازم بود به ایشون بگم گفتم و خودش در نهایت بر اساس بینش شخصیش تصمیم میگیره و نه رو حساب نصیحتهای مادربزرگ پدربزرگها!

ما همچنان منتظر منبع حرف شما هستیم؟؟؟
    یا اینکه باید اینطوری نتیجه بگیریم که بحث را باختید؟

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

من پیشنهاد میدم به چیزی که خودتون دوست دارید عمل کنید. شاید هیچ وقت ازدواج نکنید و بگید چرا خودمو برای یکی نگه داشتم!
    اگر به اون شخص اعتماد داری، سالم هست، برات دردسر درست نمیکنه و رابطه جنسیو از جلو نمیکنه انجام بده ( البته اگر دوست داری ).
    تمام حرفایی که زده میشه زن باید فلان باشد و اینجور چیزا هم بزار کنار. همش چرندیات محض هست. این کار شدیدا هم لذت بخشه وقتی با اونی باشه که دوستش داری

39. کاربران زیر از ali2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2019 نمایش پست ها
    من پیشنهاد میدم به چیزی که خودتون دوست دارید عمل کنید. شاید هیچ وقت ازدواج نکنید و بگید چرا خودمو برای یکی نگه داشتم!
    اگر به اون شخص اعتماد داری، سالم هست، برات دردسر درست نمیکنه و رابطه جنسیو از جلو نمیکنه انجام بده ( البته اگر دوست داری ).
    تمام حرفایی که زده میشه زن باید فلان باشد و اینجور چیزا هم بزار کنار. همش چرندیات محض هست. این کار شدیدا هم لذت بخشه وقتی با اونی باشه که دوستش داری
    پس حالا که اینو گفتی صبر کن وقتی ازدواج کردی و زنت احیاناً بهت گفت قبلاً رابطه جنسی داشته(یا خودت فهمیدی اینو)، سعی کن بیخودی غیرتی نشی و احیاناً سکته نکنی و زنتو مدام سرزنش نکنی و برا هر بحثی این موردو یاداوری نکنی براش، چون زن خودتم فقط میخواسته لذت ببره طبق گفته و توصیه خودت به استارتر و با اونی بوده که اون موقع دوسش داشته.

کلاً یه چیزیو توصیه کن که اگه سر خودت اومد بتونی هضمش کنی.
    ویرایش توسط Experience : 10-13-2019 در ساعت 11:53 PM

41. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چقد این پست گذاشتن ها مشکوکه
    انگار یکی با چند تا یوزرنیم میاد پست میزاره
    تاریخ ها و تعداد نوشته ها عجیبه

====

جالبه من از 2 تا دوستان منبع خواستم بابت حرفهاشون هردو غیب شدن

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

چقد این پست گذاشتن ها مشکوکه
    انگار یکی با چند تا یوزرنیم میاد پست میزاره
    تاریخ ها و تعداد نوشته ها عجیبه

====

جالبه من از 2 تا دوستان منبع خواستم بابت حرفهاشون هردو غیب شدن
    تعجبی نداره سام
    منم پرسیدم قبلا که مدرک تحصیلیشون چی هست
    اما جوابی ندادن
    جالبش این هست که وقتی ما پست میذاریم ، میان خودشون هلاک میکنن تا حرف ما رو نقض کنن بعد خودشونم میگن حرفای بقیه برام مهم نیست!!!!!

یکی نیس بگه اگه برات مهم نیست چرا میشینی میخونی و برافروخته میشی و حرص میخوری !!!

متاسفانه یه عده وارد سایت شدن که بدون هیچ مدرک و سندی حرفای صدمن یه غاز میزنن و خیلی راحت دیگران رو به فساد و فحشا دعوت میکنن!

البته من چند بار گزارش دادم به مدیر سایت و ادمین! اما به قول خودت سایت بی صاحب شده و هر کسی میتونه چرکیات ذهنیشو توی سایت بیان کنه و بوی تعفنش کل سایت رو برداشته

44. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

پس حالا که اینو گفتی صبر کن وقتی ازدواج کردی و زنت احیاناً بهت گفت قبلاً رابطه جنسی داشته(یا خودت فهمیدی اینو)، سعی کن بیخودی غیرتی نشی و احیاناً سکته نکنی و زنتو مدام سرزنش نکنی و برا هر بحثی این موردو یاداوری نکنی براش، چون زن خودتم فقط میخواسته لذت ببره طبق گفته و توصیه خودت به استارتر و با اونی بوده که اون موقع دوسش داشته.

کلاً یه چیزیو توصیه کن که اگه سر خودت اومد بتونی هضمش کنی.
    برادر من یطوری میگی انگار همین الان رابطه ندارن! شما برو یکم مطالعه کن ببین سن رابطه به چند سال رسیده. تازه این امار غلطی هست که دادن. در واقعیت ببینی بیش از این هاست

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    تعجبی نداره سام
    اما جوابی ندادن
    جالبش این هست که وقتی ما پست میذاریم ، میان خودشون هلاک میکنن تا حرف ما رو نقض کنن بعد خودشونم میگن حرفای بقیه برام مهم نیست!!!!!

یکی نیس بگه اگه برات مهم نیست چرا میشینی میخونی و برافروخته میشی و حرص میخوری !!!

متاسفانه یه عده وارد سایت شدن که بدون هیچ مدرک و سندی حرفای صدمن یه غاز میزنن و خیلی راحت دیگران رو به فساد و فحشا دعوت میکنن!

البته من چند بار گزارش دادم به مدیر سایت و ادمین! اما به قول خودت سایت بی صاحب شده و هر کسی میتونه چرکیات ذهنیشو توی سایت بیان کنه و بوی تعفنش کل سایت رو برداشته
    تو خوبی با این طرز فکری عقب موندت

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تعجبی نداره سام
    اما جوابی ندادن

جالبه کاملا مشخصه همه این آیدی ها برای یک نفره که فقط میاد تا حرف خودشو به کرسی بنشونه

48. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همچنان منتظر منبع حرف خانم دلواپس هستیم

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41893
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این رابطه اگه در انتها به ازدواج نرسه خیلی بد میشه از لحاظ روانی
    از نظر من منطقی بگو که نمیتونی
    امضای ایشان
    در حال یادگیری

51. 2 کاربران زیر از alibaran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه ارسال شد

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

===
    21 طلاق در ساعت
    ===
    اول اینو منبعشو بفرمایید تا بریم سراغ بعدی
    ببین تو وقتی با آمار 21 طلاق رسمی تو کشور مخالفت کردی من فهمیدم اصلا آدم مطلعی نیستی و نمیشه با همچین کسی حتی یک خط بحث کرد
    لطفا تشریف ببر تو گوگل جستجو کن و یا اگر قبول نداری برو میدون ونک دادگاه خانواده از دایره ارشاد قضایی کمک بگیر
    واقعا واقعا خدانگهدارت

54. کاربران زیر از yasharnamazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین تو وقتی با آمار 21 طلاق رسمی تو کشور مخالفت کردی من فهمیدم اصلا آدم مطلعی نیستی و نمیشه با همچین کسی حتی یک خط بحث کرد
    لطفا تشریف ببر تو گوگل جستجو کن و یا اگر قبول نداری برو میدون ونک دادگاه خانواده از دایره ارشاد قضایی کمک بگیر
    واقعا واقعا خدانگهدارت
    من جایی از پستم نوشتم موافقم یا مخالف؟؟

من فقط از شما منبع خواستم

مثل اینکه شما روش بحث درست را بلد نیستید که وقتی یه حرفی زده میشه با مدرک گفته میشه نه اینکه حرف را بزنید به شنونده بگید برید خودتون مدرکشو پیدا کنید

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

برادر من یطوری میگی انگار همین الان رابطه ندارن! شما برو یکم مطالعه کن ببین سن رابطه به چند سال رسیده. تازه این امار غلطی هست که دادن. در واقعیت ببینی بیش از این هاست
    نگفتم کلاً چنین ربطه هایی وجود نداره، مطمئناً وقتی افرادی با طرز فکر تو وجود دارن این روابط وجود داره، فقط گفتم یه توصیه ای کن که اگه برا خودت پیش اومد بتونی هضم کنی.

این توصیه ها رو میکنی بعدشم دنبال دختر رابطه نداشته برا ازدواج میگردی، اگه رابطه داشتن از نظر تو مدرن بودن حساب میشه و قابل قبوله، یکی از همون دخترای رابطه داشته رو بگیر که حداقل با خودت روراست باشی.

چرا وقتی حرف ازدواجتون با اون دخترا میشه گداخته میشین؟

57. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

جالبه کاملا مشخصه همه این آیدی ها برای یک نفره که فقط میاد تا حرف خودشو به کرسی بنشونه
    آره وقتی میبینن جوابشون رو نمیدیم بنده‌های خدا میرن آیدی جدید میسازن میان که مثلا بگن ما هم آدمیم!

البته خب همچین آدمایی مریض هستن وگرنه فکرشون انقد درهم و برهم نبود

باید باهاشون مدارا کرد تا ان‌شاءالله بهبودی پیدا کنن و از عذاب و رنج درونی نجات پیدا کنن

58. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نگفتم کلاً چنین ربطه هایی وجود نداره، مطمئناً وقتی افرادی با طرز فکر تو وجود دارن این روابط وجود داره، فقط گفتم یه توصیه ای کن که اگه برا خودت پیش اومد بتونی هضم کنی.

این توصیه ها رو میکنی بعدشم دنبال دختر رابطه نداشته برا ازدواج میگردی، اگه رابطه داشتن از نظر تو مدرن بودن حساب میشه و قابل قبوله، یکی از همون دخترای رابطه داشته رو بگیر که حداقل با خودت روراست باشی.

چرا وقتی حرف ازدواجتون با اون دخترا میشه گداخته میشین؟
    اتفاقا من گداخته نمیشم! احتمالا شمایی میشی که گذشته شخصی طرف برات مهمه نه ملاک های اصلی زیر یک سقف رفتن!
    این همه آدم با دختر بدون رابطه ازدواج کردن آخرش چی شدن؟ صدبار شک کردن به زنشون، چند ملیون طلاق گرفتن و ...

پس نگید اونی که رابطه داره بده! کسی که 29 سالشه چه دلیلی داره انقدر خودشو نگه داره! چند سال دیگه به خودش کلی لعنت می فرسته چرا از زندگیم لذت نبردم

60. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آره وقتی میبینن جوابشون رو نمیدیم بنده‌های خدا میرن آیدی جدید میسازن میان که مثلا بگن ما هم آدمیم!

البته خب همچین آدمایی مریض هستن وگرنه فکرشون انقد درهم و برهم نبود

باید باهاشون مدارا کرد تا ان‌شاءالله بهبودی پیدا کنن و از عذاب و رنج درونی نجات پیدا کنن

===
    بله مدارا میکنیم باهاشون ایشالا خوب بشن
    ===

البته ما همچنان منتظر منبع خانم دلواپس هستیم

61. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اتفاقا من گداخته نمیشم! احتمالا شمایی میشی که گذشته شخصی طرف برات مهمه نه ملاک های اصلی زیر یک سقف رفتن!
    این همه آدم با دختر بدون رابطه ازدواج کردن آخرش چی شدن؟ صدبار شک کردن به زنشون، چند ملیون طلاق گرفتن و ...

پس نگید اونی که رابطه داره بده! کسی که 29 سالشه چه دلیلی داره انقدر خودشو نگه داره! چند سال دیگه به خودش کلی لعنت می فرسته چرا از زندگیم لذت نبردم
    البته من میتونم گذشته افرادو نادیده بگیرم و براحتیم این کارو میکنم و هیچم گداخته نمیشم ولی صحبت اینه زندگی گذشته یه دختر اونوقتی مهم میشه که تو میزنی دخترو خراب میکنی توقع داری یکی مثل من بره بگیرتش، خب معلومه گذشته مهمه خودت گند میزنی باید خودتم تمیزش کنی جناب، مرد باش و با کسی که رابطه برقرار میکنی ازدواج کن، اونوقت ما هم سرزنشت نمیکنیم.

ببین اونایی که شک میکنن به زنشون امثال تو هستین که چون خودتون آره و اونکاره پس فکرتونم همیشه دچار شک هست، من و امثال من چرا باید شک کنیم؟

تو که گداخته نمیشی هر وقت زنی گرفتی که قبلاً با خودت یا هر شخص دیگه رابطه داشته اونوقت بیا این حرفا رو بزن و توصیه های به اصطلاح مدرن ارائه بده، وقتی خودت نمیتونی دختر رابطه داشته بگیری چرا حرف الکی میزنی؟
    ویرایش توسط Experience : 10-15-2019 در ساعت 01:34 AM

63. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

البته من میتونم گذشته افرادو نادیده بگیرم و براحتیم این کارو میکنم و هیچم گداخته نمیشم ولی صحبت اینه زندگی گذشته یه دختر اونوقتی مهم میشه که تو میزنی دخترو خراب میکنی توقع داری یکی مثل من بره بگیرتش، خب معلومه گذشته مهمه خودت گند میزنی باید خودتم تمیزش کنی جناب، مرد باش و با کسی که رابطه برقرار میکنی ازدواج کن، اونوقت ما هم سرزنشت نمیکنیم.

ببین اونایی که شک میکنن به زنشون امثال تو هستین که چون خودتون آره و اونکاره پس فکرتونم همیشه دچار شک هست، من و امثال من چرا باید شک کنیم؟

تو که گداخته نمیشی هر وقت زنی گرفتی که قبلاً با خودت یا هر شخص دیگه رابطه داشته اونوقت بیا این حرفا رو بزن و توصیه های به اصطلاح مدرن ارائه بده، وقتی خودت نمیتونی دختر رابطه داشته بگیری چرا حرف الکی میزنی؟
    شما چند سالته انقدر بچگونه صحبت میکنی؟
    تو این دره زمونه کسی نمیره زورکی با ینفر ************ کنه جز اینکه یارو مشکل جنسی داشته باشه تجاوز بکنه. وقتی دختر با میل خودش میاد و میدونه دوستیم قصد ازدواج نداریم پس لازم نیست برم ازدواج کنم. شما همه چیزو توی ازدواج دیدی مشخصه از کدوم دسته ادمایی. هروقت بزرگ شدی با من بحث کن عزیز

64. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

شما چند سالته انقدر بچگونه صحبت میکنی؟
    تو این دره زمونه کسی نمیره زورکی با ینفر ************ کنه جز اینکه یارو مشکل جنسی داشته باشه تجاوز بکنه. وقتی دختر با میل خودش میاد و میدونه دوستیم قصد ازدواج نداریم پس لازم نیست برم ازدواج کنم. شما همه چیزو توی ازدواج دیدی مشخصه از کدوم دسته ادمایی. هروقت بزرگ شدی با من بحث کن عزیز
    معلومه به زور نمیره اول گولش میزنی بعد که کارت تموم شد ولش میکنی.

غلط کردی که دوست میشی ولی ازدواج نمیکنی دخترها مسخره تو هستن؟
    سوزنتو گرفتی دستت میخوای به همه فرو کنی بعد ولشون کنی زندگیشون به فنا بره، ادعاتم میشه بزرگ شدی؟
    وقتی زندگی اون دخترا برات مهم نیست به خودت میگی انسان؟

مدرن و بزرگ شده واسه ما مسخره

تو هر وقت معنی مدرن و بزرگ شدن و انسان بودنو فهمیدی و زنی گرفتی که قبلاً رابطه جنسی داشته بیا حرف بزن قوقولی مقولی.
    ویرایش توسط Experience : 10-15-2019 در ساعت 05:29 PM

65. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سوزنتو گرفتی دستت میخوای به همه فرو کنی بعد ولشون کنی زندگیشون به فنا بره، ادعاتم میشه بزرگ شدی؟

تو هر وقت معنی مدرن و بزرگ شدن و انسان بودنو فهمیدی و زنی گرفتی که قبلاً رابطه جنسی داشته بیا حرف بزن قوقولی مقولی.
    ازدواج کردن هم شده پیراهن عثمان

این جماعت چشم دلشون بسته است آقای تجربه
    خودتو اذیت نکن

به قول شاعر : زحمتی میکشم از مردم نادان که مپرس

67. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ازدواج کردن هم شده پیراهن عثمان

این جماعت چشم دلشون بسته است آقای تجربه
    خودتو اذیت نکن

به قول شاعر : زحمتی میکشم از مردم نادان که مپرس
    بیشتر به خاطر استارتر و کسانی که تاپیک رو میخونن بحث میکنم تا نوع طرز فکر پوچ و غیرقابل اعتماد بودن این قبیل اشخاص(ali2019) فهمیده بشه، گول این افراد رو نخورن.

از بعضی دخترها تعجب میکنم چطور میتونن با این اشخاص دوست بشن و لذت ببرن وقتی میدونن این اشخاص ارزشی براشون قائل نیستن و ولشون خواهند کرد؟
    ویرایش توسط Experience : 10-15-2019 در ساعت 08:58 PM

69. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

هفت جدت غلط مرتیکه
    سوزنمو توی خواهرت فرو نکردم زر میزنی.. آخه اسکول من مثل امثال توام مگه کسیو گول بزنم. تو برو ذاتتو درست کن که از طرز تفکرت نشون میدی چه ادم آشغالی هستی

71. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

هفت جدت غلط مرتیکه
    سوزنمو توی خواهرت فرو نکردم زر میزنی.. آخه اسکول من مثل امثال توام مگه کسیو گول بزنم. تو برو ذاتتو درست کن که از طرز تفکرت نشون میدی چه ادم آشغالی هستی
    سوزنتو با اسید بشور بلکه تمیز شه وقتی ازدواج کردی زنت ایدز نگیره.

اسکول تویی که اول میای افتخار میکنی به گول زدن دخترا و لذت بردن ازشون و حقت خودت میدونی رابطه جنسی با دخترا رو، بعد که جلوت درمیام افکارتو به من نسبت میدی، گول زدن دخترا تخصص توئه، من سعی میکنم حرفی بزنم که دخترا گول امثال تو رو نخورن، تو خودت خودتو میبازونی چون نمیدونی چی میگی فقط دست و پا میزنی که یه حرفی گفته باشی.

آشغال تویی که حاضری برا لذت خودت چندین دخترو نابود کنی، اگه معنی آشغال رو نمیدونستی حالا بدون تازه به دوران رسیده، مسخره
    ویرایش توسط Experience : 10-16-2019 در ساعت 04:23 AM

72. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشالا راه درست رو انتخاب کنید

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)