نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکلات روابط گذشته

2086
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مشکلات روابط گذشته

حدود 2 ماهی میشه که با یه نفر دوست شدم به قصد ازدواج...تا به حال هم نه حرف بدی به من زده و نه پیشنهاد بی شرمانه ای به من داده.
    متاسفانه در اولین دیدارمون من بدون اینکه بدونم آیا ایشون روی موضوعی که میخوام مطرح کنم حساس هستند یا نه چیزی رو گفتم که بارها خودم رو به خاطرش شماتت کردم!
    از اون جایی که خواستم رابطه ام رو با تمام صداقت شروع کنم در مورد رابطه قبلیم بهش گفتم...گفتم که قبل از شما با یک نفر به مدت 2..3 ماه دوست بودم و فقط و فقط هم دست هم دیگه رو گرفتیم نه چیز دیگه ای...اون هم گفت ای کاش نمیگفتی و یه مدت گذشت و به ظاهر انگار موضوع رو هضم کرده بود برای خودش تا اینکه بعد از 1 ماه و نیم به مدت 1 هفته ناپدید شد که بعدا فهمیدم داشته به رابطه قبلی من فکر میکرده و الان میگه از ذهنش پاک نمیشه...
    به نظرتون من چیکار میتونم بکنم که این موضوع رو فراموش بکنه؟!

2. کاربران زیر از j_hani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : من گند زدم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط j_hani نمایش پست ها
    حدود 2 ماهی میشه که با یه نفر دوست شدم به قصد ازدواج...تا به حال هم نه حرف بدی به من زده و نه پیشنهاد بی شرمانه ای به من داده.
    متاسفانه در اولین دیدارمون من بدون اینکه بدونم آیا ایشون روی موضوعی که میخوام مطرح کنم حساس هستند یا نه چیزی رو گفتم که بارها خودم رو به خاطرش شماتت کردم!
    از اون جایی که خواستم رابطه ام رو با تمام صداقت شروع کنم در مورد رابطه قبلیم بهش گفتم...گفتم که قبل از شما با یک نفر به مدت 2..3 ماه دوست بودم و فقط و فقط هم دست هم دیگه رو گرفتیم نه چیز دیگه ای...اون هم گفت ای کاش نمیگفتی و یه مدت گذشت و به ظاهر انگار موضوع رو هضم کرده بود برای خودش تا اینکه بعد از 1 ماه و نیم به مدت 1 هفته ناپدید شد که بعدا فهمیدم داشته به رابطه قبلی من فکر میکرده و الان میگه از ذهنش پاک نمیشه...
    به نظرتون من چیکار میتونم بکنم که این موضوع رو فراموش بکنه؟!
    سلام
    خب عزیزجان نباید گذشته تان رابرای ایشون بازگو می کردین
    چون بر دیدگاه طرف مقابل به شما اثر منفی میگذارد و یا برخی قابلیت های فعلی تان نادیده گرفته میشود
    بهتره که بهشون زمان بدین تابتونن با این قضیه کنار بیان
    یه مدت تنهاشون بزارین بهتره

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19011
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم فرد مورد نظرتون یکم غیر منطقی فکر می کنه ! همون طور که واسه شما پیش اومده که قبلا رابطه داشتید ممکنه این اتفاق برای خودش هم می افتاد ، حالا آیا خودش دوست داره که کسی باهاش چنین رفتاری کنه ؟
    البته یه مورد دیگه هم هست شاید به دلایلی ( که البته احتمالش ضعیفه ) داره بهانه گیری می کنه که به همین خاطر رابطه رو قطع کنه در حال حال بهتر بیشتر مراقب آینده باشید و سنجیده تر عمل کنید !
    کاری که ایشون کرد نشانه خوبی نیست ! البته اگر شما واقعا راست گفته باشید و رابطه ی قبلیتون نهایتا به دست گرفتن رسیده باشه !شما هم نباید خودتون رو شماتت کنید ! همین که بهش صادقانه گفتید کار مهمی بود و طرف مقابل باید ارزش این کارتون رو بدونه ، چون ممکنه اگر این حرف رو بعدا میزدید ( یا از زیر زیونتون می کشید یا ناخواسته مطرحش می کردید ) اوضاع خیلی بدتر می شد ( مخصوصا بعد از نامزدی و عقد ) اگر اون نمی تونه کنار بیاد دیگه ایرادی از طرف شما نیست !
    اگر هم قصد ادامه دادن دارید در هر حال صداقت مهمه ، چون از بهانه گیری ها و ایراد گرفتن ها در آینده جلوگیری می کنه
    ( البته نظر بنده از روی استدلال بود ، با این حال نظر مشاورین محترم مهمتره )
    ویرایش توسط Zagros : 07-12-2015 در ساعت 02:48 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بهتره بهش بگین در مورد من فکر بدی نکنین من چون شما بهم گفتی با من قصد ازدواج داری منم پیش خودم گفتم بهتره ب همسر ایندم دروغی نگم . من چون شما رو دوست دارم این کا رو کردم و نخواستم چیزی ازت پنهون کنم.
    ایا شما هم قبل از من با کسی بودید؟ من دوست دارم رابطمون کاملا صادقانه باشه اگرم کاری کرده بودم نمی یومدم این موضوع رو با شما در میون بزارم
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد رابطه قبلیم که واقعا تا همین حد بوده از هیچ خط قرمزی رد نشدم و حتی به خاطر همین دست گرفتنم پشیمون هستم
    همین امروز وقتی حضورا دیدمش در مورد اینکه خودش هم قبلا با یک دختری که از خودش بزرگتر بوده دوست بوده حرف زد!!! منم خیلی بهم برخورد که تا این حد منو اذیت کرده در صورتی که خودش همین کارو انجام داده بوده...فعلا باهاش قهر کردم سر این جریان و بهش گفتم نیاز به فکر و زمان بیشتری دارم.
    برای نظر خوبت خیلی خیلی ممنونم دوست خوب

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف جون نمایش پست ها
    سلام بهتره بهش بگین در مورد من فکر بدی نکنین من چون شما بهم گفتی با من قصد ازدواج داری منم پیش خودم گفتم بهتره ب همسر ایندم دروغی نگم . من چون شما رو دوست دارم این کا رو کردم و نخواستم چیزی ازت پنهون کنم.
    ایا شما هم قبل از من با کسی بودید؟ من دوست دارم رابطمون کاملا صادقانه باشه اگرم کاری کرده بودم نمی یومدم این موضوع رو با شما در میون بزارم
    ممنونم از راهنمایی خوبت صدف جون

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19028
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    سلام
    خب عزیزجان نباید گذشته تان رابرای ایشون بازگو می کردین
    چون بر دیدگاه طرف مقابل به شما اثر منفی میگذارد و یا برخی قابلیت های فعلی تان نادیده گرفته میشود
    بهتره که بهشون زمان بدین تابتونن با این قضیه کنار بیان
    یه مدت تنهاشون بزارین بهتره
    مرسی از راهنمایی فریماه جان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد